WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[014] DG

codeoorsprongploeg
slag
ARGArgoNicole Broekema
Argo
ASOAsoposBritte Lenderink
Asopos 1
ASOAsoposDjoeke Lammerse
Asopos 2
ASOAsoposkes van leeuwen
Asopos 3
ASOAsoposNoa Strijk
Asopos 4
ASOAsoposCarlijn Fransen
Asopos 5
ASOAsoposRianne de Jonge
Asopos 6
BORBoreasMarije Rijpkema
Boreas 1
BORBoreasRowin Morsinkhof
Boreas 2
DAVDaventriaMadelief Meijerink
Daventria
EUREurosIlse Akkermans
Euros
GYAGyasIris Schuch
Gyas 1
GYAGyasWillemijn Muggen
Gyas 2
GYAGyasPhoebe e Muir
Gyas 3
GYAGyasFemke Tas
Gyas 4
LAGLagaBrigit de Bok
Laga 1
LAGLagaVera Klerken
Laga 2
LAGLagaSanne van Proosdij
Laga 3
LAGLagaMarlou Boerkamp
Laga 4
LAGLagaZola Zwerver
Laga 5
LAGLagaElsemiek Dikker
Laga 6
MWCMaastrichtscheMichalina Partyga
Maastrichtsche
NERNereusBarbara Stoop
Nereus 1
NERNereusGwenael Leenheer de
Nereus 3
NERNereusLara Kiwiet
Nereus 5
NERNereusEmma Snelder
Nereus 7
NERNereusMickey Revet
Nereus 11
NERNereusRosalie Lubeck
Nereus 12
NJONjordClaire de Kok
Njord 1
NJONjordKristie Wesdorp
Njord 2
NJONjordMargot Leeuwenburgh
Njord 3
OKEOkeanosFréderique Pals
Okeanos 1
OKEOkeanosLara Evers
Okeanos 2
OKEOkeanosSarah Kaptein
Okeanos 3
OKEOkeanosJaimy Jo Ballantine
Okeanos 4
OKEOkeanosYvette Biekart
Okeanos 5
OKEOkeanosSam Veen
Okeanos 6
OKEOkeanosRosalie Groeneveld
Okeanos 7
PHOPhocasMargo Dijkink
Phocas 1
PHOPhocasEmma van der Stok
Phocas 2
PHOPhocasKyra Velner
Phocas 3
PHOPhocasSibylle Lange
Phocas 5
PHOPhocasFloor Bleijerveld
Phocas 6
PROProteusSophie Koopman
Proteus 1
PROProteusBrigitte Nauta
Proteus 2
PROProteusDanique Buchner
Proteus 3
PROProteusJessica van den Heuvel
Proteus 4
PROProteusLidia Rzeplinska
Proteus 5
PROProteusMarije IJpma
Proteus 6
SAUSaurusBerber Hoogland
Saurus
SKASkadiLieke van Nieuwenhuizen
Skadi 3
SKASkadiMarieke van der Pijl
Skadi 4
SKASkadiFrederique Bienfait
Skadi 5
SKOSkøllRenske van Druten
Skøll 1
SKOSkøllMaud Feenstra
Skøll 3
SKOSkøllNoor Grimberg
Skøll 4
SKOSkøllGaia Evers
Skøll 5
SKOSkøllIris Neijzen
Skøll 6
SKOSkøllKlara Gmeinbauer
Skøll 7
SKOSkøllKris de Maat
Skøll 8
SKOSkøllMerel Dubois
Skøll 9
SKOSkøllSietske Wiemer
Skøll 10
SKOSkøllEls Hertog
Skøll 11
THEThêtaPleun Hutten
Thêta
TRITritonAnna Leerink
Triton 2
TRITritonEsmay Meinders
Triton 4
TRITritonEleonore Veldman
Triton 5
TRITritonLotte Sietsma
Triton 6
TRITritonMilou Verhoeff
Triton 7
TRITritonJulia van Leeuwen
Triton 8
TRITritonJosien Brzesowsky
Triton 9
TRITritonPien Van Haren
Triton 10
teruggetrokken voor de loting
NERNereusJordan Cole-Hossain
Nereus 2
teruggetrokken voor de loting
NERNereusZara van Eck
Nereus 4
teruggetrokken voor de loting
NERNereusNoor Heerema
Nereus 6
teruggetrokken voor de loting
NERNereusAnna Haasnoot
Nereus 8
teruggetrokken voor de loting
SKASkadiJosephine Heezen
Skadi 1
teruggetrokken voor de loting
SKASkadiNicole Hurenkamp
Skadi 2
teruggetrokken voor de loting
SKOSkøllCarmen Neijzen
Skøll 2
teruggetrokken voor de loting
TRITritonRianne Prins
Triton 1
teruggetrokken voor de loting
TRITritonLis Verouden
Triton 3
teruggetrokken na de loting
NERNereusAnna Rijks
Nereus 9
teruggetrokken na de loting
NERNereusJoosje Mouton
Nereus 10
teruggetrokken na de loting
PHOPhocasDarya Rashid
Phocas 4