za 10:00 - race 6 - [014] DG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos 101:43,5(1)03:29,4(1)05:14,9(1)07:01,3(1)
Fleur Jaspers 01:43,501:45,901:45,501:46,435,5 spm
2.NJONjord 101:44,3(3)03:30,5(2)05:17,5(3)07:02,3(2)+1,0
Margot Leeuwenburgh 01:44,301:46,201:47,001:44,835,7 spm
3.SKOSkøll 301:45,4(6)03:31,4(4)05:17,0(2)07:02,9(3)+1,6
Jonneke Boere 01:45,401:46,001:45,601:45,933,2 spm
4.AEGAegir 101:46,5(12)03:33,7(8)05:21,1(6)07:06,3(4)+5,0
Juliette van Beek 01:46,501:47,201:47,401:45,333,0 spm
5.NERNereus 201:44,1(2)03:32,6(7)05:21,2(7)07:06,8(5)+5,5
Maartje Ziegler 01:44,101:48,501:48,601:45,632,7 spm
6.WILWillem III 201:44,3(3)03:31,1(3)05:18,5(4)07:07,0(6)+5,7
Danielle Willemsen 01:44,301:46,801:47,401:48,533,0 spm
7.ASOAsopos 201:46,0(10)03:34,0(9)05:22,2(9)07:08,1(7)+6,8
Roxann Geenen 01:46,001:48,001:48,201:46,033,2 spm
8.WILWillem III 101:45,4(6)03:31,7(5)05:18,8(5)07:09,6(8)+8,3
Anna de Boer 01:45,401:46,301:47,101:50,931,3 spm
9.EUREuros 201:48,0(18)03:38,0(18)05:27,5(15)07:11,5(9)+10,2
Marjolein Scheffers 01:48,001:50,001:49,501:43,935,0 spm
10.SKOSkøll 1201:45,4(6)03:35,4(10)05:25,5(11)07:12,1(10)+10,8
Vivian van Tol 01:45,401:50,001:50,101:46,735,0 spm
10.ORCOrca 301:44,8(5)03:32,2(6)05:21,9(8)07:12,1(10)+10,8
Nienke Hinsenveld 01:44,801:47,401:49,701:50,132,0 spm
10.BEABeatrix01:48,4(20)03:37,7(15)05:26,6(12)07:12,1(10)+10,8
Roos Rooijakkers 01:48,401:49,301:48,901:45,629,2 spm
13.TRITriton 101:47,5(15)03:35,7(11)05:24,1(10)07:12,6(13)+11,3
Florentine Timmenga 01:47,501:48,201:48,401:48,532,8 spm
14.NJONjord 201:48,4(20)03:37,7(15)05:27,1(14)07:15,4(14)+14,1
Suzanne Knigge 01:48,401:49,301:49,401:48,336,5 spm
15.TRITriton 201:49,2(26)03:39,9(25)05:28,9(19)07:15,8(15)+14,5
Sabien van Vliet 01:49,201:50,701:49,001:47,031,7 spm
16.PROProteus 201:47,2(13)03:36,9(12)05:26,7(13)07:16,2(16)+14,9
Kitty de Smit 01:47,201:49,701:49,801:49,534,5 spm
17.ASOAsopos 301:47,6(16)03:38,5(22)05:29,2(21)07:17,5(17)+16,2
Ruth Andreae 01:47,601:50,901:50,701:48,334,0 spm
18.PHOPhocas 201:49,6(28)03:40,2(26)05:30,4(23)07:20,1(18)+18,8
Vera Tieleman 01:49,601:50,601:50,201:49,832,0 spm
19.NERNereus 301:49,1(24)03:38,4(21)05:28,8(18)07:20,4(19)+19,1
Tommie de Rooij 01:49,101:49,301:50,401:51,634,2 spm
20.PROProteus 401:49,1(24)03:39,6(23)05:30,3(22)07:20,6(20)+19,3
Melissa Molenaars 01:49,101:50,501:50,701:50,334,0 spm
21.AEGAegir 201:48,9(22)03:38,3(19)05:28,4(17)07:21,4(21)+20,1
Eline Cox 01:48,901:49,401:50,101:53,034,2 spm
21.PROProteus 601:50,2(31)03:43,1(36)05:33,8(29)07:21,4(21)+20,1
Annelouk van Mierlo 01:50,201:52,901:50,701:47,535,0 spm
23.OKEOkeanos01:47,8(17)03:38,3(19)05:28,3(16)07:21,7(23)+20,4
Lidewij Kosters 01:47,801:50,501:50,001:53,434,2 spm
24.01:46,4(11)03:37,8(17)05:30,5(24)07:21,9(24)+20,6
Niobe Van Lokhorst 01:46,401:51,401:52,701:51,432,5 spm
24.ORCOrca 401:50,3(32)03:40,8(28)05:31,7(25)07:21,9(24)+20,6
Pien Barnas 01:50,301:50,501:50,901:50,332,2 spm
26.NJONjord 501:48,3(19)03:39,7(24)05:32,6(27)07:22,1(26)+20,8
Fleur Evertsen 01:48,301:51,401:52,901:49,632,7 spm
27.AEGAegir 301:50,0(30)03:41,6(29)05:34,9(32)07:23,8(27)+22,5
Carlijn Wilms 01:50,001:51,601:53,301:48,934,2 spm
28.NJONjord 301:47,3(14)03:37,2(13)05:29,1(20)07:23,9(28)+22,6
Carlijn Reumer 01:47,301:49,901:51,901:54,933,7 spm
29.NJONjord 601:50,6(36)03:41,9(30)05:33,8(29)07:24,3(29)+23,0
Indy Planting 01:50,601:51,301:51,901:50,532,7 spm
30.SKOSkøll 1101:49,0(23)03:40,6(27)05:32,3(26)07:24,5(30)+23,2
Lina Dokter 01:49,001:51,601:51,701:52,334,5 spm
31.NERNereus 401:50,5(35)03:43,3(38)05:35,6(37)07:25,4(31)+24,1
Marijn Wolters 01:50,501:52,801:52,301:49,733,7 spm
32.SKOSkøll 901:50,6(36)03:43,0(35)05:35,3(35)07:25,7(32)+24,4
Merel Thuis 01:50,601:52,401:52,301:50,333,2 spm
33.TRITriton 401:51,9(48)03:43,9(40)05:35,4(36)07:26,5(33)+25,2
Roos Peeters 01:51,901:52,001:51,501:51,133,5 spm
34.SKOSkøll 1001:50,4(33)03:43,2(37)05:36,7(38)07:26,7(34)+25,4
Katinka Krom 01:50,401:52,801:53,501:50,031,7 spm
35.PROProteus 101:50,7(38)03:42,6(32)05:33,4(28)07:27,6(35)+26,3
Kiri van den Wall Bake 01:50,701:51,901:50,801:54,234,0 spm
35.THEThêta 101:49,4(27)03:42,1(31)05:35,1(33)07:27,6(35)+26,3
Charlotte Bording 01:49,401:52,701:53,001:52,435,2 spm
37.PONPontos01:50,9(40)03:45,5(48)05:38,7(47)07:28,6(37)+27,3
Joyline Mud 01:50,901:54,601:53,201:49,932,2 spm
38.ASOAsopos 701:52,0(50)03:45,8(51)05:38,8(48)07:28,8(38)+27,5
Vivian Andriessen 01:52,001:53,801:53,001:50,033,8 spm
39.TRITriton 701:51,7(45)03:44,4(43)05:37,9(42)07:28,9(39)+27,6
Yvette Besnard 01:51,701:52,701:53,501:51,031,8 spm
39.ASOAsopos 501:51,0(41)03:43,4(39)05:35,2(34)07:28,9(39)+27,6
Sanne Dijkstra 01:51,001:52,401:51,801:53,832,8 spm
41.BORBoreas 301:45,5(9)03:37,6(14)05:34,3(31)07:29,4(41)+28,1
Fenna van der Hoek 01:45,501:52,101:56,701:55,131,0 spm
42.PELPelargos 201:50,4(33)03:44,0(42)05:37,3(39)07:29,8(42)+28,5
Lianne Damink 01:50,401:53,601:53,301:52,531,7 spm
43.TRITriton 301:51,2(42)03:43,9(40)05:37,8(40)07:30,4(43)+29,1
Mieke van Heeringen 01:51,201:52,701:53,901:52,632,2 spm
44.AEGAegir 401:51,7(45)03:44,7(44)05:37,8(40)07:30,5(44)+29,2
Julia Laninga 01:51,701:53,001:53,101:52,732,0 spm
45.PHOPhocas 401:49,6(28)03:42,9(33)05:38,2(45)07:31,7(45)+30,4
Sera Weevers 01:49,601:53,301:55,301:53,433,2 spm
46.SAUSaurus 201:52,0(50)03:44,7(44)05:38,0(43)07:31,9(46)+30,6
Sophia Klerks 01:52,001:52,701:53,301:53,932,7 spm
47.ASOAsopos 401:52,7(57)03:45,3(47)05:38,6(46)07:32,1(47)+30,8
Meike van Kootwijk 01:52,701:52,601:53,301:53,434,2 spm
48.VIDVidar 201:52,2(52)03:45,2(46)05:38,1(44)07:32,7(48)+31,4
Floor Lubeck 01:52,201:53,001:52,901:54,632,2 spm
49.PROProteus 501:52,2(52)03:45,7(50)05:38,8(48)07:32,8(49)+31,5
Sofie Rosenberg 01:52,201:53,501:53,101:54,040,0 spm
50.THEThêta 301:51,2(42)03:45,5(48)05:40,5(52)07:33,1(50)+31,8
Marit Pattipeilohy 01:51,201:54,301:55,001:52,634,2 spm
51.DUDDudok01:50,8(39)03:42,9(33)05:39,3(50)07:33,2(51)+31,9
Zarah van der Putten 01:50,801:52,101:56,401:53,936,2 spm
52.PHOPhocas 501:52,2(52)03:46,2(53)05:39,9(51)07:33,8(52)+32,5
Pleun Santerse 01:52,201:54,001:53,701:53,834,7 spm
53.SKOSkøll 601:53,5(59)03:49,0(56)05:45,3(55)07:37,5(53)+36,2
Rian van der Oord 01:53,501:55,501:56,301:52,135,2 spm
54.PROProteus 301:54,1(62)03:50,9(59)05:46,3(57)07:39,9(54)+38,6
Marleen van Soest 01:54,101:56,801:55,401:53,635,7 spm
55.SKOSkøll 801:53,9(61)03:51,9(61)05:49,1(59)07:40,1(55)+38,8
Emma Jacobs 01:53,901:58,001:57,201:51,035,2 spm
56.SKASkadi 101:51,7(45)03:46,1(52)05:42,1(53)07:42,8(56)+41,5
Vera Akkermans 01:51,701:54,401:56,002:00,734,0 spm
57.THEThêta 201:51,5(44)03:46,9(54)05:43,4(54)07:42,9(57)+41,6
Leanne Vis 01:51,501:55,401:56,501:59,532,2 spm
58.PELPelargos 101:52,9(58)03:50,5(57)05:47,5(58)07:43,5(58)+42,2
Isa Van Rijswijk 01:52,901:57,601:57,001:56,030,0 spm
59.SKOSkøll 101:51,9(48)03:47,1(55)05:45,6(56)07:44,8(59)+43,5
Annemieke Efdee 01:51,901:55,201:58,501:59,235,2 spm
60.BORBoreas 201:53,8(60)03:51,6(60)05:49,3(60)07:46,5(60)+45,2
Nynke Bouma 01:53,801:57,801:57,701:57,233,7 spm
61.BORBoreas 101:52,3(55)03:50,7(58)05:50,4(61)07:49,8(61)+48,5
Marrit Reinink 01:52,301:58,401:59,701:59,434,2 spm
62.PANPantha Rei01:52,6(56)03:54,6(62)05:59,8(62)08:06,5(62)+1:05,2
Paula Mastwijk 01:52,602:02,002:05,202:06,734,1 spm
63.01:58,0(63)04:02,9(63)06:07,7(63)08:12,1(63)+1:10,8
Joy Zijlstra 01:58,002:04,902:04,802:04,532,7 spm