za 14:00 - Race 20 - J16 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.HUNHunze 101:34,1(1)03:07,6(1)04:41,1(1)06:14,6(1)
Jelle Bakker 01:33,501:33,501:33,434.7 spm
2.HOOHoop 201:34,1(1)03:10,7(2)04:48,5(2)06:26,0(2)+11,4
Melle Delfgaauw 01:36,601:37,801:37,631.2 spm
3.HUNHunze 301:37,6(6)03:14,7(4)04:51,4(3)06:29,7(3)+15,1
Lucas Keijzer 01:37,101:36,701:38,328.5 spm
4.MAAMaas 101:36,0(4)03:14,5(3)04:52,8(4)06:30,5(4)+15,9
Mats Koster 01:38,501:38,301:37,734.5 spm
5.TROTromp 501:38,5(9)03:19,8(8)05:00,5(6)06:39,5(5)+24,9
Misha Schmidt 01:41,301:40,701:39,032.5 spm
6.HOOHoop 301:38,2(8)03:19,5(7)05:00,6(7)06:41,4(6)+26,8
Severin Broekman 01:41,301:41,101:40,732.7 spm
7.SPASpaarne 601:38,7(10)03:18,6(5)04:59,6(5)06:42,1(7)+27,5
Julius Rupert 01:39,901:41,001:42,531.2 spm
8.VIKViking 101:36,1(5)03:18,7(6)05:01,9(8)06:44,1(8)+29,5
Jorrit Oelderik 01:42,601:43,201:42,334.0 spm
9.MAAMaas 201:41,4(26)03:23,1(15)05:05,1(10)06:45,4(9)+30,8
Diederik Stuijfzand 01:41,701:42,001:40,337.7 spm
10.SPASpaarne 501:39,4(12)03:21,2(11)05:03,6(9)06:45,5(10)+30,9
Tomba Morreau 01:41,801:42,401:41,930.8 spm
11.RICRIC 101:37,9(7)03:21,9(12)05:06,5(13)06:49,0(11)+34,4
Martijn Ronk 01:44,001:44,601:42,533.0 spm
12.TUBTubantia 101:40,8(22)03:22,7(14)05:05,9(12)06:49,2(12)+34,6
Idwêr Doldersum 01:41,901:43,201:43,432.5 spm
13.WILWillem III 201:39,2(11)03:22,6(13)05:06,9(14)06:49,6(13)+35,0
Gianni Perotti 01:43,401:44,301:42,834.2 spm
14.SPASpaarne 701:40,3(18)03:23,6(16)05:07,3(15)06:50,1(14)+35,5
Robbe Mourits 01:43,301:43,701:42,733.5 spm
15.WILWillem III 101:40,8(22)03:24,5(18)05:08,8(17)06:50,9(15)+36,3
Jasper Simons 01:43,701:44,301:42,132.5 spm
16.HEMHemus 301:41,4(26)03:25,8(24)05:10,1(19)06:51,6(16)+37,0
Bart van Delden 01:44,401:44,301:41,532.0 spm
17.HUNHunze 201:43,7(35)03:27,3(30)05:10,1(19)06:52,0(17)+37,4
Tijn Lubbert 01:43,601:42,801:41,828.5 spm
18.HEMHemus 101:40,1(15)03:25,0(22)05:10,7(22)06:53,0(18)+38,4
Sil Groothuis 01:44,901:45,701:42,228.2 spm
19.WILWillem III 401:40,6(19)03:24,7(19)05:09,9(18)06:53,4(19)+38,8
Maarten Vester 01:44,101:45,201:43,534.7 spm
20.WILWillem III 1401:35,3(3)03:21,1(10)05:07,7(16)06:53,7(20)+39,1
Hugo Voûte 01:45,801:46,601:45,932.4 spm
21.MAAMaas 301:39,9(14)03:21,0(9)05:05,5(11)06:54,8(21)+40,2
Floris Wassing 01:41,101:44,501:49,330.7 spm
22.LEYLeythe 101:40,2(16)03:24,9(21)05:11,3(23)06:55,4(22)+40,8
Chris Albers 01:44,701:46,401:44,029.5 spm
23.NEPNeptunus01:39,7(13)03:23,8(17)05:10,2(21)06:56,0(23)+41,4
Maarten Veninga 01:44,101:46,401:45,832.0 spm
24.HOOHoop 101:40,6(19)03:24,7(19)05:11,7(24)06:56,2(24)+41,6
Sybren den Dekker 01:44,101:47,001:44,432.5 spm
25.WILWillem III 301:40,8(22)03:25,8(24)05:12,2(26)06:56,7(25)+42,1
Igor Nienhaus 01:45,001:46,401:44,532.2 spm
26.AMSAmstel 101:43,8(36)03:29,5(37)05:15,0(31)06:56,8(26)+42,2
Syb Andringa 01:45,701:45,501:41,831.0 spm
27.HEMHemus 501:43,0(33)03:27,4(31)05:12,5(27)06:57,1(27)+42,5
Arend Meijssen 01:44,401:45,101:44,631.0 spm
28.ARCARC 201:40,2(16)03:25,1(23)05:11,8(25)06:57,7(28)+43,1
Gertjan Bruins 01:44,901:46,701:45,931.5 spm
29.VIKViking 301:42,8(32)03:28,2(34)05:15,0(31)06:57,9(29)+43,3
Edward den Beer Poortugael 01:45,401:46,801:42,831.5 spm
30.OSSOssa 201:44,1(39)03:32,0(44)05:17,5(36)06:58,6(30)+44,0
Tim Sinnema 01:47,901:45,501:41,229.2 spm
31.PAMPampus 201:42,0(31)03:26,4(27)05:13,0(28)06:59,9(31)+45,3
Hugo Snelder 01:44,401:46,601:46,831.7 spm
32.VIKViking 201:41,9(30)03:26,9(28)05:13,8(29)07:01,5(32)+46,9
Pepijn Reyn 01:45,001:46,901:47,629.7 spm
33.TROTromp 1301:40,7(21)03:26,9(28)05:14,4(30)07:02,7(33)+48,1
Quinten van der Horst 01:46,201:47,501:48,233.5 spm
34.HOOHoop 401:44,9(44)03:31,6(41)05:18,8(39)07:03,7(34)+49,1
Koen van de Braak 01:46,701:47,201:44,930.5 spm
35.TROTromp 301:41,8(29)03:28,1(33)05:17,2(35)07:05,1(35)+50,5
Jort Kroeze 01:46,301:49,101:48,031.2 spm
35.ARCARC 101:45,3(46)03:31,7(42)05:18,7(38)07:05,1(35)+50,5
Wouter Breedveld 01:46,401:47,001:46,429.5 spm
37.AMSAmstel 601:45,2(45)03:31,1(40)05:18,2(37)07:05,6(37)+51,0
Willem de Roy van Zuidewijn 01:45,901:47,101:47,431.0 spm
38.LEYLeythe 201:43,9(38)03:30,5(39)05:18,8(39)07:06,2(38)+51,6
Rinse van der Oord 01:46,601:48,301:47,431.7 spm
39.DDSDDS 201:43,1(34)03:29,1(36)05:17,0(34)07:06,8(39)+52,2
Hendrik van Ee 01:46,001:47,901:49,830.5 spm
40.PONPontos01:41,7(28)03:26,3(26)05:15,0(31)07:07,0(40)+52,4
Tom Puijpe 01:44,601:48,701:52,130.0 spm
41.NAANaarden 1001:43,8(36)03:30,4(38)05:19,5(42)07:08,9(41)+54,3
Max Driessen 01:46,601:49,101:49,338.0 spm
42.HEMHemus 201:45,5(47)03:33,7(48)05:22,3(45)07:09,1(42)+54,5
Jens van Brakel 01:48,201:48,601:46,731.7 spm
43.WILWillem III 501:44,6(41)03:32,6(45)05:22,3(45)07:10,0(43)+55,4
Maarten Worm 01:48,001:49,701:47,732.5 spm
44.TROTromp 401:45,5(47)03:31,9(43)05:20,5(43)07:11,0(44)+56,4
Maurits van Altvorst 01:46,401:48,601:50,432.7 spm
45.OSSOssa 101:44,7(42)03:34,9(49)05:26,7(50)07:12,3(45)+57,7
Maxim Meijerink 01:50,201:51,801:45,635.5 spm
46.SPASpaarne 201:46,7(50)03:33,5(46)05:22,4(47)07:13,7(46)+59,1
Siem Leliveld 01:46,801:48,901:51,333.7 spm
47.MAAMaas 401:44,2(40)03:28,4(35)05:21,4(44)07:14,7(47)+1:00,1
Joost Reintjes 01:44,201:53,001:53,327.7 spm
48.SPASpaarne 101:46,8(51)03:35,3(51)05:25,4(48)07:15,1(48)+1:00,5
Rombout Jansen 01:48,501:50,101:49,733.5 spm
49.NAANaarden 101:41,1(25)03:27,4(31)05:19,4(41)07:15,5(49)+1:00,9
Jelle Muller 01:46,301:52,001:56,134.4 spm
50.NAANaarden 301:44,8(43)03:33,6(47)05:26,1(49)07:16,5(50)+1:01,9
Joep Eijkens 01:48,801:52,501:50,435.3 spm
51.MAAMaas 501:49,3(53)03:39,1(53)05:29,0(52)07:18,0(51)+1:03,4
Niels Reintjes 01:49,801:49,901:49,032.0 spm
52.TUBTubantia 201:46,8(51)03:35,0(50)05:27,6(51)07:19,2(52)+1:04,6
Omri Blankestijn 01:48,201:52,601:51,631.5 spm
53.TROTromp 101:46,1(49)03:38,4(52)05:33,5(53)07:26,1(53)+1:11,5
Jelle van Efferen 01:52,301:55,101:52,731.2 spm
HEMHemus 4   did not start
Matthijs Boschhuizen