za 09:45 - race 5 - LDG, DG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummer500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 1LDG01:48,6(1)03:37,7(1)05:26,2(1)07:15,7(1)
Yumiko Van Diest 01:48,601:49,101:48,501:49,534,3 spm
2.OKEOkeanos 1LDG01:51,0(3)03:43,7(2)05:36,6(2)07:27,7(2)+12,0
Emma Huijben 01:51,001:52,701:52,901:51,234,5 spm
3.EUREuros 1DG01:51,6(7)03:44,1(3)05:37,1(3)07:30,4(3)+14,7
Elianne Hopman 01:51,601:52,501:53,001:53,234,5 spm
4.SKASkadi 2LDG01:53,7(16)03:47,7(12)05:41,1(8)07:30,7(4)+15,0
Rosita van den Puttelaar 01:53,701:54,001:53,401:49,533,5 spm
5.OKEOkeanos 2LDG01:53,3(14)03:47,1(9)05:40,9(7)07:32,0(5)+16,3
Aurianne Puts 01:53,301:53,801:53,801:51,234,7 spm
6.AEGAegir 1LDG01:51,3(4)03:45,5(5)05:40,7(6)07:34,6(6)+18,9
Roos Duijn 01:51,301:54,201:55,201:53,933,5 spm
7.PHOPhocas 1DG01:52,3(11)03:47,0(8)05:41,3(9)07:34,8(7)+19,1
Margo Dijkink 01:52,301:54,701:54,301:53,430,5 spm
8.PHOPhocas 3DG01:53,9(18)03:48,9(15)05:44,3(11)07:37,0(8)+21,3
Marleen Frencken 01:53,901:55,001:55,401:52,835,5 spm
9.NJONjord 1LDG01:52,2(10)03:45,4(4)05:40,4(5)07:37,7(9)+22,0
Emma Fox 01:52,201:53,201:55,001:57,333,2 spm
9.SKOSkøll 5LDG01:51,6(7)03:45,7(6)05:39,4(4)07:37,7(9)+22,0
Maud Joosstens 01:51,601:54,101:53,701:58,233,5 spm
11.SAUSaurus 1DG01:51,3(4)03:47,3(11)05:45,5(14)07:38,8(11)+23,1
Marit van Steen 01:51,301:56,001:58,201:53,329,7 spm
12.TRITriton 2LDG01:54,0(19)03:48,9(15)05:44,3(11)07:39,4(12)+23,7
Inez den Hond 01:54,001:54,901:55,401:55,234,0 spm
13.HUNHunzeLDG01:51,3(4)03:47,1(9)05:44,0(10)07:41,1(13)+25,4
Nynke Bender 01:51,301:55,801:56,901:57,135,0 spm
14.ORCOrca 3LDG01:54,0(19)03:49,3(17)05:46,7(17)07:42,2(14)+26,5
Willemijn Winters 01:54,001:55,301:57,401:55,532,7 spm
15.AEGAegir 2LDG01:54,7(24)03:51,8(23)05:49,2(22)07:43,1(15)+27,4
Rosa Brouwers 01:54,701:57,101:57,401:53,834,0 spm
16.PROProteus 2LDG01:51,9(9)03:48,0(13)05:46,1(16)07:43,6(16)+27,9
Lisa Keurentjes 01:51,901:56,101:58,101:57,634,2 spm
17.TRITriton 6DG01:55,2(26)03:52,1(25)05:48,8(20)07:43,7(17)+28,0
Lis Verouden 01:55,201:56,901:56,701:55,032,0 spm
18.TRITriton 1LDG01:55,4(27)03:52,4(26)05:48,3(19)07:43,9(18)+28,2
Emma de Fraiture 01:55,401:57,001:55,901:55,733,5 spm
19.PROProteus 7DG01:52,9(12)03:49,9(19)05:48,0(18)07:45,1(19)+29,4
Marlijn Mulder 01:52,901:57,001:58,101:57,233,7 spm
20.ORCOrca 1LDG01:57,8(48)03:55,1(36)05:52,0(30)07:45,3(20)+29,6
Jonna van Mourik 01:57,801:57,301:56,901:53,233,5 spm
20.NJONjord 2LDG01:54,1(21)03:49,5(18)05:49,2(22)07:45,3(20)+29,6
Flora den Bieman 01:54,101:55,401:59,701:56,132,7 spm
22.ORCOrca 2LDG01:56,7(36)03:53,5(31)05:51,5(29)07:46,3(22)+30,6
Joan Lintmeijer 01:56,701:56,801:58,001:54,835,0 spm
23.WETWetterwilleDG01:49,0(2)03:45,8(7)05:44,6(13)07:46,5(23)+30,8
Dominique Does 01:49,001:56,801:58,802:01,932,9 spm
24.NERNereus 1DG01:57,7(47)03:55,3(37)05:52,8(33)07:46,6(24)+30,9
Maud Wiersma 01:57,701:57,601:57,501:53,732,3 spm
24.PROProteus 8DG01:53,3(14)03:48,7(14)05:45,7(15)07:46,6(24)+30,9
Ilse de Jong 01:53,301:55,401:57,002:00,932,7 spm
26.EUREuros 4DG01:53,2(13)03:50,8(21)05:49,0(21)07:47,1(26)+31,4
miranda Zijlman 01:53,201:57,601:58,201:58,131,2 spm
27.SKOSkøll 4LDG01:54,1(21)03:51,7(22)05:50,1(25)07:47,3(27)+31,6
Anna Vos 01:54,101:57,601:58,401:57,237,5 spm
28.ORCOrca 1DG01:57,6(45)03:55,7(39)05:53,9(38)07:47,9(28)+32,2
Jennifer Mary Louise Lorimer 01:57,601:58,101:58,201:54,033,0 spm
29.SAUSaurus 2LDG01:55,8(30)03:52,7(27)05:50,1(25)07:48,1(29)+32,4
Zilla Kuiperes 01:55,801:56,901:57,401:58,133,7 spm
30.PHOPhocasLDG01:56,1(31)03:53,5(31)05:51,3(27)07:48,5(30)+32,8
Marjolein Jansen 01:56,101:57,401:57,801:57,235,2 spm
31.EUREuros 1LDG01:56,7(36)03:53,9(33)05:51,3(27)07:48,7(31)+33,0
Cyrelle Tenhagen 01:56,701:57,201:57,401:57,431,5 spm
32.TRITriton 4LDG01:56,9(40)03:54,9(35)05:53,1(36)07:49,0(32)+33,3
Agnès Lanooij 01:56,901:58,001:58,201:55,834,0 spm
33.SKASkadi 1LDG01:56,7(36)03:55,5(38)05:53,5(37)07:49,1(33)+33,4
Edolie van de Velde 01:56,701:58,801:58,001:55,630,5 spm
34.SAUSaurus 1LDG01:54,1(21)03:50,5(20)05:49,5(24)07:49,9(34)+34,2
Anouk Lamers 01:54,101:56,401:59,002:00,435,5 spm
35.BORBoreasLDG01:55,0(25)03:52,9(28)05:52,1(31)07:50,0(35)+34,3
Laura Oosterbroek 01:55,001:57,901:59,201:57,831,5 spm
36.NERNereus 2LDG01:58,1(50)03:56,5(42)05:54,4(39)07:50,5(36)+34,8
Babette den Houting 01:58,101:58,401:57,901:56,232,7 spm
37.SAUSaurus 3LDG01:53,8(17)03:52,0(24)05:52,8(33)07:51,0(37)+35,3
Saskia Verhoef 01:53,801:58,202:00,801:58,231,0 spm
38.EUREuros 3DG01:56,7(36)03:55,7(39)05:54,7(40)07:51,4(38)+35,7
Maaike Geerdink 01:56,701:59,001:59,001:56,734,5 spm
39.EUREuros 5DG01:57,6(45)03:57,4(45)05:57,0(43)07:52,1(39)+36,4
Sofia Schwald 01:57,601:59,801:59,601:55,232,5 spm
40.SKOSkøll 7DG01:55,5(28)03:53,3(30)05:53,0(35)07:52,3(40)+36,6
Luka van der Zwan 01:55,501:57,801:59,701:59,334,5 spm
41.DDSDDS 2LDG01:56,1(31)03:53,2(29)05:52,6(32)07:52,6(41)+36,9
Teddy Damen 01:56,101:57,101:59,401:59,933,0 spm
42.SKASkadi 2DG01:56,6(35)03:56,2(41)05:58,7(45)07:53,9(42)+38,2
Iris van Willegen 01:56,601:59,602:02,501:55,230,0 spm
43.SKASkadi 3LDG01:58,3(51)03:57,3(44)05:56,5(42)07:55,9(43)+40,2
Floor de Groot 01:58,301:59,001:59,201:59,434,0 spm
44.SKOSkøll 13DG01:57,8(48)03:57,8(47)06:00,2(46)07:56,0(44)+40,3
Emma Diepeveen 01:57,802:00,002:02,401:55,832,0 spm
45.ASOAsopos 8DG01:56,3(33)03:57,4(45)06:02,8(49)07:58,6(45)+42,9
Jitske Knip 01:56,302:01,102:05,401:55,934,5 spm
46.THEThêtaLDG01:55,5(28)03:54,8(34)05:57,2(44)07:58,7(46)+43,0
Deborah Walther 01:55,501:59,302:02,402:01,534,0 spm
47.DG01:56,9(40)03:57,1(43)05:56,0(41)07:59,5(47)+43,8
Malin Westin 01:56,902:00,201:58,902:03,532,0 spm
48.DDSDDS 1LDG02:00,4(57)04:00,8(53)06:02,4(48)08:02,3(48)+46,6
Vera de Jong 02:00,402:00,402:01,601:59,934,7 spm
49.SKOSkøll 1LDG01:58,3(51)04:00,3(52)06:03,1(51)08:03,7(49)+48,0
Tine Tabak 01:58,302:02,002:02,802:00,533,2 spm
50.NERNereus 5DG01:57,4(44)03:58,4(49)06:03,0(50)08:06,9(50)+51,2
Fien Jongerius 01:57,402:01,002:04,602:03,932,0 spm
51.NERNereus 6DG01:59,5(55)04:01,2(54)06:04,6(52)08:07,1(51)+51,4
Mila Van Druten 01:59,502:01,702:03,402:02,533,8 spm
52.NERNereus 7DG01:57,2(43)03:57,9(48)06:00,7(47)08:07,7(52)+52,0
Julia Jansen 01:57,202:00,702:02,802:07,029,5 spm
53.TRITriton 6LDG02:01,5(60)04:04,0(58)06:06,2(54)08:08,3(53)+52,6
Pien Kuiper 02:01,502:02,502:02,202:02,133,5 spm
54.PELPelargos 4DG01:58,8(54)04:02,5(55)06:06,2(54)08:09,3(54)+53,6
Birgit Göbel 01:58,802:03,702:03,702:03,029,7 spm
55.NERNereus 3LDG02:00,7(58)04:02,8(56)06:05,1(53)08:12,7(55)+57,0
Nienke van Engelen 02:00,702:02,102:02,302:07,733,5 spm
56.SAUSaurus 3DG01:57,1(42)03:59,8(50)06:06,8(56)08:13,7(56)+58,0
Linde Jacobs 01:57,102:02,702:07,002:07,031,9 spm
57.ORCOrca 6DG01:56,5(34)04:00,1(51)06:07,7(57)08:13,9(57)+58,2
Wieke Mouris 01:56,502:03,602:07,602:06,234,5 spm
58.PROProteus 1LDG01:58,6(53)04:03,0(57)06:08,6(58)08:14,2(58)+58,5
Amber Middelhoek 01:58,602:04,402:05,602:05,630,2 spm
59.PELPelargos 3DG02:02,8(61)04:06,9(59)06:11,1(59)08:17,9(59)+1:02,2
Amber Meulenbeld 02:02,802:04,102:04,202:06,830,3 spm
60.EUREuros 2LDG02:05,8(62)04:13,9(62)06:19,9(60)08:28,2(60)+1:12,5
Nynke Dijkhuis 02:05,802:08,102:06,000:00,028,0 spm
61.PELPelargos 5DG02:01,3(59)04:11,6(60)06:22,8(61)08:34,2(61)+1:18,5
Esmee Amsen 02:01,300:00,002:11,202:11,525,4 spm
62.ASOAsopos 1LDG01:59,5(55)04:12,3(61)06:27,2(62)08:36,4(62)+1:20,7
Eva Spaargaren 01:59,502:12,802:14,900:00,031,4 spm