[016] LDG: 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.NERNereus 101:48,6(1)03:37,7(1)05:26,2(1)07:15,7(1)
Yumiko Van Diest 01:49,101:48,501:49,534.3 spm
2.OKEOkeanos 101:51,0(2)03:43,7(2)05:36,6(2)07:27,7(2)+12,0
Emma Huijben 01:52,701:52,901:51,234.5 spm
3.SKASkadi 201:53,7(9)03:47,7(8)05:41,1(7)07:30,7(3)+15,0
Rosita van den Puttelaar 01:54,001:53,401:49,533.5 spm
4.OKEOkeanos 201:53,3(8)03:47,1(6)05:40,9(6)07:32,0(4)+16,3
Aurianne Puts 01:53,801:53,801:51,234.7 spm
5.AEGAegir 101:51,3(3)03:45,5(4)05:40,7(5)07:34,6(5)+18,9
Roos Duijn 01:54,201:55,201:53,933.5 spm
6.NJONjord 101:52,2(7)03:45,4(3)05:40,4(4)07:37,7(6)+22,0
Emma Fox 01:53,201:55,001:57,333.2 spm
6.SKOSkøll 501:51,6(5)03:45,7(5)05:39,4(3)07:37,7(6)+22,0
Maud Joosstens 01:54,101:53,701:58,233.5 spm
8.TRITriton 201:54,0(11)03:48,9(10)05:44,3(9)07:39,4(8)+23,7
Inez den Hond 01:54,901:55,401:55,234.0 spm
9.HUNHunze01:51,3(3)03:47,1(6)05:44,0(8)07:41,1(9)+25,4
Nynke Bender 01:55,801:56,901:57,135.0 spm
10.ORCOrca 301:54,0(11)03:49,3(11)05:46,7(11)07:42,2(10)+26,5
Willemijn Winters 01:55,301:57,401:55,532.7 spm
11.AEGAegir 201:54,7(16)03:51,8(15)05:49,2(13)07:43,1(11)+27,4
Rosa Brouwers 01:57,101:57,401:53,834.0 spm
12.PROProteus 201:51,9(6)03:48,0(9)05:46,1(10)07:43,6(12)+27,9
Lisa Keurentjes 01:56,101:58,101:57,634.2 spm
13.TRITriton 101:55,4(18)03:52,4(17)05:48,3(12)07:43,9(13)+28,2
Emma de Fraiture 01:57,001:55,901:55,733.5 spm
14.ORCOrca 101:57,8(27)03:55,1(26)05:52,0(21)07:45,3(14)+29,6
Jonna van Mourik 01:57,301:56,901:53,233.5 spm
14.NJONjord 201:54,1(13)03:49,5(12)05:49,2(13)07:45,3(14)+29,6
Flora den Bieman 01:55,401:59,701:56,132.7 spm
16.ORCOrca 201:56,7(23)03:53,5(21)05:51,5(20)07:46,3(16)+30,6
Joan Lintmeijer 01:56,801:58,001:54,835.0 spm
17.SKOSkøll 401:54,1(13)03:51,7(14)05:50,1(16)07:47,3(17)+31,6
Anna Vos 01:57,601:58,401:57,237.5 spm
18.SAUSaurus 201:55,8(20)03:52,7(18)05:50,1(16)07:48,1(18)+32,4
Zilla Kuiperes 01:56,901:57,401:58,133.7 spm
19.PHOPhocas01:56,1(21)03:53,5(21)05:51,3(18)07:48,5(19)+32,8
Marjolein Jansen 01:57,401:57,801:57,235.2 spm
20.EUREuros 101:56,7(23)03:53,9(23)05:51,3(18)07:48,7(20)+33,0
Cyrelle Tenhagen 01:57,201:57,401:57,431.5 spm
21.TRITriton 401:56,9(26)03:54,9(25)05:53,1(25)07:49,0(21)+33,3
Agnès Lanooij 01:58,001:58,201:55,834.0 spm
22.SKASkadi 101:56,7(23)03:55,5(27)05:53,5(26)07:49,1(22)+33,4
Edolie van de Velde 01:58,801:58,001:55,630.5 spm
23.SAUSaurus 101:54,1(13)03:50,5(13)05:49,5(15)07:49,9(23)+34,2
Anouk Lamers 01:56,401:59,002:00,435.5 spm
24.BORBoreas01:55,0(17)03:52,9(19)05:52,1(22)07:50,0(24)+34,3
Laura Oosterbroek 01:57,901:59,201:57,831.5 spm
25.NERNereus 201:58,1(28)03:56,5(28)05:54,4(27)07:50,5(25)+34,8
Babette den Houting 01:58,401:57,901:56,232.7 spm
26.SAUSaurus 301:53,8(10)03:52,0(16)05:52,8(24)07:51,0(26)+35,3
Saskia Verhoef 01:58,202:00,801:58,231.0 spm
27.DDSDDS 201:56,1(21)03:53,2(20)05:52,6(23)07:52,6(27)+36,9
Teddy Damen 01:57,101:59,401:59,933.0 spm
28.SKASkadi 301:58,3(29)03:57,3(29)05:56,5(28)07:55,9(28)+40,2
Floor de Groot 01:59,001:59,201:59,434.0 spm
29.THEThêta01:55,5(19)03:54,8(24)05:57,2(29)07:58,7(29)+43,0
Deborah Walther 01:59,302:02,402:01,534.0 spm
30.DDSDDS 102:00,4(33)04:00,8(31)06:02,4(30)08:02,3(30)+46,6
Vera de Jong 02:00,402:01,601:59,934.7 spm
31.SKOSkøll 101:58,3(29)04:00,3(30)06:03,1(31)08:03,7(31)+48,0
Tine Tabak 02:02,002:02,802:00,533.2 spm
32.TRITriton 602:01,5(35)04:04,0(34)06:06,2(33)08:08,3(32)+52,6
Pien Kuiper 02:02,502:02,202:02,133.5 spm
33.NERNereus 302:00,7(34)04:02,8(32)06:05,1(32)08:12,7(33)+57,0
Nienke van Engelen 02:02,102:02,302:07,733.5 spm
34.PROProteus 101:58,6(31)04:03,0(33)06:08,6(34)08:14,2(34)+58,5
Amber Middelhoek 02:04,402:05,602:05,630.2 spm
35.EUREuros 202:05,8(36)04:13,9(36)06:19,9(35)08:28,2(35)+1:12,5
Nynke Dijkhuis 02:08,102:06,002:08,328.0 spm
36.ASOAsopos 101:59,5(32)04:12,3(35)06:27,2(36)08:36,4(36)+1:20,7
Eva Spaargaren 02:12,802:14,902:09,231.4 spm