za 13:45 - race 19 - LDSB, DSB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummer500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAGyas 1DSB01:42,7(2)03:25,8(2)05:08,7(1)06:50,3(1)
Ymkje Clevering 01:42,701:43,101:42,901:41,536,0 spm
2.LAGLaga 1DSB01:44,3(8)03:29,4(5)05:14,5(5)06:55,8(2)+5,5
Laila Youssifou 01:44,301:45,101:45,101:41,233,7 spm
3.GYAGyas 2DSB01:43,0(4)03:27,3(3)05:12,1(3)06:57,9(3)+7,6
Eline Feitsma 01:43,001:44,301:44,801:45,734,0 spm
4.NJONjord 1DSB01:44,9(9)03:29,8(7)05:14,0(4)06:58,1(4)+7,8
Mieke Wilms 01:44,901:44,901:44,201:44,137,0 spm
5.NERNereus 1DSB01:45,1(10)03:30,5(9)05:16,4(6)07:00,3(5)+10,0
Bente Paulis 01:45,101:45,401:45,901:43,934,5 spm
6.LAGLaga 2DSB01:39,3(1)03:24,0(1)05:11,4(2)07:01,8(6)+11,5
Tessa Dullemans 01:39,301:44,701:47,401:50,435,8 spm
7.NJONjord 3DSB01:43,0(4)03:29,4(5)05:16,9(7)07:02,7(7)+12,4
Ingeborg de Koningh 01:43,001:46,401:47,501:45,832,0 spm
8.EUREuros 1DSB01:45,4(11)03:32,2(12)05:19,0(10)07:03,4(8)+13,1
Anne-Lynn Paalvast 01:45,401:46,801:46,801:44,334,0 spm
9.SKOSkøll 7DSB01:46,2(14)03:32,9(14)05:19,3(13)07:03,7(9)+13,4
Nika Vos 01:46,201:46,701:46,401:44,433,7 spm
9.NJONjord 4DSB01:45,4(11)03:32,1(11)05:19,1(11)07:03,7(9)+13,4
Anna Zeelenberg 01:45,401:46,701:47,001:44,636,2 spm
11.SKASkadi 1LDSB01:47,3(23)03:34,7(20)05:21,0(17)07:04,8(11)+14,5
Marieke Keijser 01:47,301:47,401:46,301:43,936,5 spm
12.ARGArgoDSB01:46,2(14)03:32,5(13)05:18,6(9)07:05,6(12)+15,3
Julia Langer 01:46,201:46,301:46,101:47,032,5 spm
13.WETWetterwilleDSB01:42,9(3)03:28,8(4)05:17,3(8)07:06,0(13)+15,7
Joy Droogsma 01:42,901:45,901:48,501:48,629,5 spm
14.EUREuros 2DSB01:47,2(21)03:34,8(22)05:21,6(18)07:06,4(14)+16,1
Minke Holleboom 01:47,201:47,601:46,801:44,736,7 spm
15.NERNereus 2DSB01:47,4(24)03:34,6(19)05:21,7(19)07:06,5(15)+16,2
Martine van den Boomgaard 01:47,401:47,201:47,101:44,834,7 spm
16.LAGLaga 5DSB01:46,7(19)03:34,7(20)05:22,3(22)07:06,6(16)+16,3
Dautse Heimovaara 01:46,701:48,001:47,601:44,334,7 spm
17.VIDVidarDSB01:44,0(6)03:30,4(8)05:19,2(12)07:06,7(17)+16,4
Gabrielle Rebecca Foster 01:44,001:46,401:48,801:47,532,3 spm
18.TRITriton 1DSB01:46,9(20)03:34,8(22)05:22,7(23)07:08,1(18)+17,8
Eva Simkens 01:46,901:47,901:47,901:45,432,7 spm
19.NJONjord 2DSB01:46,6(18)03:33,6(16)05:20,7(15)07:08,2(19)+17,9
Laura Kuiper 01:46,601:47,001:47,101:47,435,8 spm
20.LAGLaga 3DSB01:47,2(21)03:34,5(18)05:22,2(20)07:09,8(20)+19,5
Rosalie Rietjens 01:47,201:47,301:47,701:47,432,5 spm
21.WILWillem IIIDSB01:44,1(7)03:31,8(10)05:20,8(16)07:10,4(21)+20,1
Naomi Visser 01:44,101:47,701:49,001:49,636,0 spm
21.LAGLaga 6DSB01:46,3(16)03:33,3(15)05:20,3(14)07:10,4(21)+20,1
Maartje Damen 01:46,301:47,001:47,001:50,134,0 spm
23.GYAGyas 3DSB01:46,0(13)03:34,1(17)05:22,2(20)07:13,4(23)+23,1
Beele Pronk 01:46,001:48,101:48,101:51,230,5 spm
24.TRITriton 2DSB01:48,2(25)03:38,4(25)05:28,2(24)07:16,2(24)+25,9
Eline van Marle 01:48,201:50,201:49,801:48,133,2 spm
25.NERNereus 1LDSB01:50,0(30)03:40,5(28)05:30,8(27)07:17,4(25)+27,1
Martine Veldhuis 01:50,001:50,501:50,301:46,637,0 spm
26.GYAGyas 4DSB01:50,6(36)03:41,3(35)05:31,8(31)07:18,1(26)+27,8
Anna Honingh 01:50,601:50,701:50,501:46,331,5 spm
27.NERNereus 4LDSB01:50,4(33)03:40,9(32)05:30,7(26)07:19,7(27)+29,4
Floor van Lieshout 01:50,401:50,501:49,801:48,937,0 spm
28.PONPontosDSB01:46,4(17)03:36,2(24)05:29,3(25)07:20,0(28)+29,7
Joyline Mud 01:46,401:49,801:53,101:50,628,7 spm
29.GYAGyasLDSB01:50,1(31)03:40,8(31)05:31,5(30)07:20,9(29)+30,6
Iris Hochstenbach 01:50,101:50,701:50,701:49,433,2 spm
30.NJONjord 5DSB01:49,5(28)03:39,9(27)05:31,4(28)07:21,2(30)+30,9
Elke Sanders 01:49,501:50,401:51,501:49,933,2 spm
31.SKOSkøll 6DSB01:48,8(27)03:40,5(28)05:33,0(33)07:23,4(31)+33,1
Rianne der Weduwe 01:48,801:51,701:52,501:50,332,2 spm
32.NERNereus 2LDSB01:50,6(36)03:42,6(36)05:34,5(36)07:24,4(32)+34,1
Marike Veldhuis 01:50,601:52,001:51,901:49,934,5 spm
33.PROProteus 2LDSB01:49,8(29)03:40,5(28)05:34,3(35)07:25,8(33)+35,5
Jolien Heddes 01:49,801:50,701:53,801:51,534,5 spm
34.GYAGyas 5DSB01:50,2(32)03:40,9(32)05:33,0(33)07:26,5(34)+36,2
Xanthe Jeremiasse 01:50,201:50,701:52,101:53,432,7 spm
35.NERNereus 5LDSB01:50,4(33)03:41,2(34)05:32,4(32)07:27,1(35)+36,8
ilse Feenstra 01:50,401:50,801:51,201:54,734,0 spm
36.SKOSkøll 5DSB01:50,4(33)03:43,6(40)05:36,7(39)07:27,7(36)+37,4
Jori Potters 01:50,401:53,201:53,101:51,031,7 spm
37.LAGLaga 1LDSB01:48,5(26)03:38,8(26)05:31,4(28)07:27,9(37)+37,6
Lieke Michielsen 01:48,501:50,301:52,601:56,534,0 spm
38.TRITriton 2LDSB01:51,5(40)03:43,2(38)05:35,1(37)07:28,0(38)+37,7
Anna Verkuil 01:51,501:51,701:51,901:53,034,5 spm
39.SKOSkøll 1DSB01:52,7(44)03:46,4(44)05:39,7(43)07:29,8(39)+39,5
Sterre Roelofs 01:52,701:53,701:53,301:50,134,2 spm
40.NERNereus 3LDSB01:51,7(41)03:45,3(41)05:38,7(41)07:30,3(40)+40,0
Judith Verberne 01:51,701:53,601:53,401:51,634,5 spm
41.GYAGyas 6DSB01:52,6(42)03:46,0(42)05:39,5(42)07:31,0(41)+40,7
Vera Wagenaar 01:52,601:53,401:53,501:51,530,7 spm
42.TRITriton 1LDSB01:51,4(39)03:43,0(37)05:35,6(38)07:33,2(42)+42,9
Femke van de Vliet 01:51,401:51,601:52,601:57,634,5 spm
43.SKOSkøll 3DSB01:50,7(38)03:43,4(39)05:37,4(40)07:33,3(43)+43,0
Nienke Harte 01:50,701:52,701:54,001:55,930,8 spm
44.SKOSkøll 4DSB01:54,6(48)03:49,4(48)05:42,3(45)07:34,1(44)+43,8
Kim van den Houten 01:54,601:54,801:52,901:51,835,2 spm
45.SKOSkøll 2DSB01:53,1(46)03:48,5(45)05:43,5(46)07:37,8(45)+47,5
Sylvie Langhout 01:53,101:55,401:55,001:54,332,5 spm
46.PROProteus 1LDSB01:52,6(42)03:46,2(43)05:41,1(44)07:38,7(46)+48,4
Anouk van Leeuwen 01:52,601:53,601:54,901:57,737,8 spm
47.VIDVidar 1LDSB01:53,0(45)03:48,6(46)05:45,5(48)07:43,0(47)+52,7
Myrna Berbers 01:53,001:55,601:56,901:57,534,7 spm
48.LAGLaga 2LDSB01:54,2(47)03:49,2(47)05:45,2(47)07:43,6(48)+53,3
Laura van Dijke 01:54,201:55,001:56,001:58,434,0 spm
49.LAGLaga 3LDSB01:56,9(49)03:55,0(49)05:53,5(49)07:51,5(49)+1:01,2
Annabel Oggel 01:56,901:58,101:58,501:58,132,2 spm
LAGLaga 4DSB   niet gestart
Dieuwertje den Besten