DCl

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.RASRaspas AE01:47,4(1)03:38,6(1)05:30,3(1)07:21,0(1)
Elisa Martinez Melon 01:51,201:51,701:50,633.0 spm
2.PROProteus 101:48,6(3)03:39,6(2)05:31,1(2)07:22,0(2)+1,0
Jasmijn Ponssen 01:51,001:51,501:51,033.2 spm
3.GYAGyas 701:51,3(8)03:42,1(4)05:33,5(3)07:23,3(3)+2,3
Irene Bouwman 01:50,801:51,401:49,833.5 spm
4.BORBoreas01:48,5(2)03:42,4(6)05:37,6(5)07:31,7(4)+10,7
Fenna van der Hoek 01:53,901:55,201:54,131.5 spm
5.GYAGyas 401:52,6(13)03:46,3(8)05:40,0(8)07:31,9(5)+10,9
Bernou Fikkers 01:53,701:53,701:52,033.7 spm
6.NERNereus 201:48,7(4)03:42,2(5)05:37,7(6)07:32,6(6)+11,6
Frida Boone 01:53,501:55,501:55,034.2 spm
7.PHOPhocas 801:49,0(5)03:40,7(3)05:34,6(4)07:33,6(7)+12,6
Sibylle Lange 01:51,701:53,901:59,035.2 spm
8.SKASkadi 501:51,6(9)03:44,6(7)05:39,2(7)07:36,2(8)+15,2
Jik Hagoort 01:53,001:54,601:57,030.7 spm
9.NERNereus 501:52,0(10)03:48,6(13)05:44,4(10)07:38,9(9)+17,9
Juliette Bindt 01:56,601:55,801:54,433.5 spm
10.SKASkadi 301:53,6(17)03:48,4(12)05:43,5(9)07:39,8(10)+18,8
Irene Laane 01:54,801:55,101:56,231.5 spm
11.PROProteus 901:53,3(16)03:47,8(10)05:45,2(12)07:41,5(11)+20,5
Tanya Spee 01:54,501:57,401:56,332.3 spm
12.ASOAsopos 601:50,8(6)03:47,0(9)05:45,1(11)07:42,4(12)+21,4
Lieke van Zijl 01:56,201:58,101:57,333.4 spm
13.PHOPhocas 601:51,1(7)03:49,7(14)05:48,7(14)07:44,3(13)+23,3
Linde Hoogendoorn 01:58,601:59,001:55,729.2 spm
14.ASOAsopos 801:54,4(20)03:53,4(21)05:52,7(20)07:48,8(14)+27,8
Inge Booister 01:59,001:59,301:56,131.3 spm
14.LAGLaga 101:54,0(19)03:51,8(19)05:50,2(18)07:48,8(14)+27,8
Florentine Steijlen 01:57,801:58,401:58,733.2 spm
16.GYAGyas 501:52,4(12)03:48,3(11)05:47,9(13)07:49,1(16)+28,1
Minke Schurink 01:55,901:59,602:01,229.7 spm
17.PHOPhocas 901:54,5(22)03:51,0(18)05:49,2(15)07:49,4(17)+28,4
Kirsten Peters 01:56,501:58,202:00,230.8 spm
18.PELPelargos 501:52,2(11)03:50,3(16)05:49,4(17)07:50,2(18)+29,2
Ysabelle Roelofs 01:58,101:59,102:00,827.2 spm
19.ORCOrca 201:53,1(15)03:50,0(15)05:49,3(16)07:50,5(19)+29,5
Hilde Bekkers 01:56,901:59,302:01,130.0 spm
20.PROProteus 301:57,1(44)03:55,7(32)05:57,6(34)07:52,5(20)+31,5
Hanna Sickler 01:58,602:01,901:55,029.2 spm
21.ASOAsopos 1201:55,0(25)03:54,2(24)05:55,1(24)07:52,8(21)+31,8
Anniek van Boekel 01:59,202:00,901:57,833.2 spm
22.SKASkadi 101:56,4(35)03:55,9(33)05:55,6(26)07:53,1(22)+32,1
Anne Tolsma 01:59,501:59,701:57,529.2 spm
23.DDSDDS 101:53,0(14)03:53,2(20)05:55,9(27)07:54,0(23)+33,0
Jori Dreef 02:00,202:02,701:58,129.7 spm
24.PHOPhocas 1001:57,9(48)03:57,6(41)05:57,3(32)07:54,2(24)+33,2
Merle van Geldorp 01:59,701:59,701:56,832.0 spm
25.OKEOkeanos 1001:53,8(18)03:50,5(17)05:51,9(19)07:54,3(25)+33,3
Mirthe van Vliet 01:56,702:01,402:02,429.2 spm
26.PROProteus 401:56,0(30)03:54,5(25)05:54,2(22)07:54,6(26)+33,6
José Dijkshoorn 01:58,501:59,702:00,428.5 spm
27.NJONjord 1001:57,3(45)03:57,2(38)05:57,3(32)07:55,1(27)+34,1
Merel Adolfsen 01:59,902:00,101:57,731.5 spm
28.DDSDDS 201:55,5(26)03:55,2(29)05:56,4(28)07:55,5(28)+34,5
Philine Goldbohm 01:59,702:01,201:59,032.5 spm
29.NJONjord 401:55,8(28)03:54,0(23)05:52,9(21)07:56,5(29)+35,5
Veerle Roukens 01:58,201:58,902:03,531.0 spm
30.NERNereus 901:57,0(41)03:56,7(36)05:57,2(31)07:56,7(30)+35,7
Pien de Ruiter 01:59,702:00,501:59,431.5 spm
31.GYAGyas 301:56,2(32)03:54,5(25)05:54,6(23)07:57,1(31)+36,1
Odette Helsloot 01:58,302:00,102:02,531.5 spm
32.NERNereus 301:56,5(37)03:56,6(35)05:57,1(30)07:57,9(32)+36,9
Gijsje Stoopman 02:00,102:00,502:00,835.7 spm
33.OKEOkeanos 1701:56,2(32)03:55,6(31)05:56,5(29)07:58,0(33)+37,0
Rona Brokkelkamp 01:59,402:00,902:01,630.0 spm
34.NJONjord 101:59,0(57)03:59,6(49)06:00,6(43)07:58,2(34)+37,2
Jip de Groot 02:00,602:01,001:57,732.3 spm
35.LAGLaga 201:54,4(20)03:55,1(28)05:57,6(34)07:58,4(35)+37,4
Eline Lavaerts 02:00,702:02,502:00,931.5 spm
36.SKASkadi 601:54,5(22)03:53,6(22)05:55,5(25)07:58,5(36)+37,5
Lisa Boltje 01:59,102:01,902:03,130.7 spm
36.NJONjord 501:58,7(55)03:59,8(51)06:00,7(44)07:58,5(36)+37,5
Sabine de Klein 02:01,102:00,901:57,831.2 spm
38.NJONjord 201:58,6(52)03:58,8(47)05:59,8(41)07:58,7(38)+37,7
Irene Mulder 02:00,202:01,001:58,930.2 spm
38.EUREuros01:56,8(40)03:57,5(40)05:59,7(40)07:58,7(38)+37,7
Naomi Hulst 02:00,702:02,201:58,931.0 spm
40.SKASkadi 401:57,6(46)03:57,4(39)05:57,6(34)07:59,6(40)+38,6
Iris van Willegen 01:59,802:00,202:01,930.7 spm
41.PROProteus 501:59,9(60)03:59,6(49)06:00,0(42)08:00,9(41)+39,9
Susan Potters 01:59,702:00,402:01,031.0 spm
42.ASOAsopos 901:54,8(24)03:54,6(27)05:59,3(38)08:01,1(42)+40,1
Frederike Mooij 01:59,802:04,702:01,733.2 spm
43.NERNereus 401:56,4(35)03:58,2(43)05:59,5(39)08:01,6(43)+40,6
Hanne Riekerk 02:01,802:01,302:02,131.0 spm
44.PROProteus 601:58,6(52)03:59,5(48)06:01,2(46)08:01,9(44)+40,9
Max Rijnhart 02:00,902:01,702:00,729.7 spm
45.ASOAsopos 1101:56,0(30)03:55,5(30)05:58,1(37)08:03,8(45)+42,8
Fleur Kleene 01:59,502:02,602:05,732.7 spm
46.NERNereus 801:55,5(26)03:58,3(44)06:01,8(47)08:03,9(46)+42,9
Marleen van der Wel 02:02,802:03,502:02,134.0 spm
47.NERNereus 1001:56,6(39)03:57,9(42)06:01,9(48)08:05,7(47)+44,7
Isabelle Mansour 02:01,302:04,002:03,832.5 spm
48.NJONjord 702:01,4(68)04:04,0(61)06:06,5(57)08:06,0(48)+45,0
Pauline Busch 02:02,602:02,501:59,530.5 spm
49.ASOAsopos 401:59,5(59)04:00,3(53)06:05,0(52)08:06,2(49)+45,2
Iris Baas 02:00,802:04,702:01,235.7 spm
49.PHOPhocas 201:56,5(37)03:58,4(45)06:01,9(48)08:06,2(49)+45,2
Joanne Jansen 02:01,902:03,502:04,331.2 spm
51.NERNereus 702:00,3(61)04:02,5(57)06:05,2(53)08:07,4(51)+46,4
Lois Martin 02:02,202:02,702:02,331.5 spm
52.PELPelargos 101:58,3(51)04:02,1(56)06:05,5(54)08:09,0(52)+48,0
Emilie Corbeth 02:03,802:03,402:03,427.2 spm
53.ASOAsopos 302:00,4(62)04:02,5(57)06:06,3(56)08:09,8(53)+48,8
Bibian Been 02:02,102:03,802:03,533.0 spm
54.PROProteus 702:01,7(73)04:04,6(63)06:07,4(60)08:10,0(54)+49,0
Mieke van der Mispel 02:02,902:02,802:02,730.0 spm
54.OKEOkeanos 1201:56,3(34)03:58,4(45)06:04,7(50)08:10,0(54)+49,0
Lotte van Zuuk 02:02,102:06,302:05,230.8 spm
54.ORCOrca 301:57,0(41)03:56,8(37)06:01,1(45)08:10,0(54)+49,0
Julia Brink 01:59,802:04,302:08,928.7 spm
57.PROProteus 201:59,4(58)04:02,6(59)06:07,0(58)08:11,1(57)+50,1
Amber van Groenestijn 02:03,202:04,402:04,030.0 spm
58.NERNereus 102:01,9(76)04:05,3(65)06:09,3(62)08:11,2(58)+50,2
Bente Langendijk 02:03,402:04,002:02,030.2 spm
59.PELPelargos 202:01,7(73)04:04,7(64)06:08,2(61)08:11,8(59)+50,8
Lisa Janssen 02:03,002:03,502:03,529.0 spm
60.OKEOkeanos 1601:58,9(56)04:00,4(54)06:05,8(55)08:12,4(60)+51,4
Rubin Verduin 02:01,502:05,402:06,729.7 spm
61.NJONjord 602:01,5(71)04:05,8(66)06:10,9(64)08:14,0(61)+53,0
Dielke Giesbers 02:04,302:05,102:03,234.0 spm
62.ASOAsopos 101:55,8(28)03:56,0(34)06:04,8(51)08:15,8(62)+54,8
Ilse La Brijn 02:00,202:08,802:11,031.2 spm
63.PELPelargos 701:57,0(41)04:00,2(52)06:07,3(59)08:17,2(63)+56,2
Stella Naziris 02:03,202:07,102:09,929.7 spm
63.PELPelargos 602:01,7(73)04:06,9(69)06:12,2(66)08:17,2(63)+56,2
Mirna Gelok 02:05,202:05,302:04,928.2 spm
65.SKASkadi 202:01,5(71)04:05,9(67)06:11,4(65)08:17,8(65)+56,8
Dagmar Dousma 02:04,402:05,502:06,332.7 spm
66.PELPelargos 1002:02,7(77)04:08,7(74)06:14,7(68)08:19,7(66)+58,7
Judith de Winter 02:06,002:06,002:04,928.2 spm
67.PHOPhocas 702:00,4(62)04:02,9(60)06:12,4(67)08:19,8(67)+58,8
Rebecca Brink 02:02,502:09,502:07,533.0 spm
68.NJONjord 802:04,1(82)04:11,2(81)06:17,6(75)08:20,1(68)+59,1
Jaimie Smits 02:07,102:06,402:02,632.2 spm
69.AGOAgon 201:57,8(47)04:00,5(55)06:10,1(63)08:21,3(69)+1:00,3
Daphne Schoenmakers 02:02,702:09,602:11,231.3 spm
70.ASOAsopos 1001:58,2(50)04:04,3(62)06:15,4(70)08:21,9(70)+1:00,9
Florence Labrie 02:06,102:11,102:06,633.7 spm
71.NJONjord 902:03,8(81)04:09,5(79)06:17,2(74)08:22,2(71)+1:01,2
Aline van Rijswijk 02:05,702:07,702:04,930.0 spm
72.DDSDDS 302:01,4(68)04:07,7(71)06:16,8(72)08:23,1(72)+1:02,1
Margot van Leeuwen 02:06,302:09,102:06,328.0 spm
73.OKEOkeanos 1102:00,8(65)04:08,2(72)06:16,8(72)08:24,0(73)+1:03,0
Elise Dingemans 02:07,402:08,602:07,229.7 spm
74.AGOAgon 102:01,3(67)04:06,3(68)06:15,2(69)08:24,4(74)+1:03,4
Imke Lansky 02:05,002:08,902:09,328.7 spm
75.OKEOkeanos 1402:03,7(79)04:08,8(75)06:16,0(71)08:24,8(75)+1:03,8
Manon Berns 02:05,102:07,202:08,830.0 spm
76.PELPelargos 802:00,6(64)04:08,2(72)06:18,2(76)08:26,6(76)+1:05,6
Dianne IJdo 02:07,602:10,002:08,530.0 spm
77.OKEOkeanos 1502:03,2(78)04:09,4(77)06:19,0(78)08:27,4(77)+1:06,4
Margo Ricken 02:06,202:09,602:08,329.0 spm
78.PELPelargos 402:04,4(83)04:11,6(82)06:19,3(79)08:28,3(78)+1:07,3
Wies Soethoudt 02:07,202:07,702:09,127.0 spm
79.ASOAsopos 202:03,7(79)04:13,3(83)06:23,0(83)08:28,9(79)+1:07,9
Jitske van Ede 02:09,602:09,702:06,029.2 spm
80.ASOAsopos 701:58,6(52)04:07,3(70)06:18,7(77)08:29,2(80)+1:08,2
Lieke Timmer 02:08,702:11,402:10,427.5 spm
81.PHOPhocas 401:58,0(49)04:09,2(76)06:21,7(81)08:29,6(81)+1:08,6
Karlijn Rensink 02:11,202:12,502:07,831.2 spm
81.AGOAgon 302:00,8(65)04:10,0(80)06:19,5(80)08:29,6(81)+1:08,6
Elphire de Roo 02:09,202:09,502:10,131.5 spm
83.ASOAsopos 502:01,4(68)04:09,4(77)06:21,9(82)08:34,7(83)+1:13,7
Sophie Verheijen 02:08,002:12,502:12,829.7 spm
84.PROProteus 802:07,4(85)04:17,0(84)06:28,7(84)08:37,7(84)+1:16,7
Suzet Giltay 02:09,602:11,702:09,131.2 spm
85.ORCOrca 102:06,8(84)04:23,0(85)06:42,4(85)08:58,4(85)+1:37,4
Nicole van Rooij 02:16,202:19,402:16,025.0 spm