za 10:00 - race 1 - H voorwedstrijd 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 10
[1]Van Heijningen
[2]Broekhuizen
[3]De Meer
[4]Los
[5-8]LAGHeren B
[5] B1
[6] B2
[7] B3
[8] B4

za 10:08 - race 2 - H voorwedstrijd 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 14
[1]Van Daal
[2]Witte
[3]Schmalz
[4]Kerkman
[5-8]LAGHeren I
[5] I1
[6] I2
[7] I3
[8] I4

za 10:16 - race 3 - H voorwedstrijd 3

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 9
[1]Der Weduwen
[2]Reijalt
[3]Van Den Bergh
[4]Demorest
[5-8]LAGHeren L
[5] L1
[6] L2
[7] L3
[8] L4

za 10:24 - race 4 - H voorwedstrijd 4

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 13
[1]Meijer
[2]Kop
[3]Van Den Bosch
[4]De Haas
[5-8]LAGHeren M
[5] M1
[6] M2
[7] M3
[8] M4

za 10:32 - race 5 - H voorwedstrijd 5

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 12
[1]Van Der Meer
[2]Haagberg
[3]Bosman
[4]Lieshout
[5-8]LAGHeren O
[5] O1
[6] O2
[7] O3
[8] O4

za 10:40 - race 6 - H voorwedstrijd 6

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 17
[1]Peetoom
[2]Van Den Burg
[3]Brongersma
[4]Dijhof
[5-8]LAGHeren P
[5] P1
[6] P2
[7] P3
[8] P4

za 10:48 - race 7 - H voorwedstrijd 7

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 11
[1]Rijckevorsel
[2]Griep
[3]Brouwerens
[4]Hemmes
[5-8]LAGHeren N
[5] N1
[6] N2
[7] N3
[8] N4

za 10:56 - race 8 - H voorwedstrijd 8

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 6
[1]Hendriks
[2]Cohen
[3]Jooren
[4]Voorkamp
[5-8]LAGHeren K
[5] K1
[6] K2
[7] K3
[8] K4

za 11:04 - race 9 - H voorwedstrijd 9

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 19
[1]Mulder
[2]Van Laar
[3]Buller
[4]De Vroedt
[5-8]LAGHeren F
[5] F1
[6] F2
[7] F3
[8] F4

za 11:12 - race 10 - H voorwedstrijd 10

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 4
[1]Van Der Salm
[2]Hepkema
[3]Martens
[4]Hoekzema
[5-8]LAGHeren Q
[5] Q1
[6] Q2
[7] Q3
[8] Q4

za 12:57 - race 22 - H voorwedstrijd 11

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 16
[1]Van Rosmalen
[2]Goedkoop
[3]Kruit
[4]Van Der Put
[5-8]LAGHeren R
[5] R1
[6] R2
[7] R3
[8] R4

za 13:05 - race 23 - H voorwedstrijd 12

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 5
[1]Ponssen
[2]Neuteboom
[3]Portegijs
[4]Herbaut
[5-8]LAGHeren J
[5] J1
[6] J2
[7] J3
[8] J4

za 13:13 - race 24 - H voorwedstrijd 13

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 1
[1]Bierma
[2]Kouijzer
[3]Reterink
[4]Naterop
[5-8]LAGHeren C
[5] C1
[6] C2
[7] C3
[8] C4

za 13:21 - race 25 - H voorwedstrijd 14

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 2
[1]Rompa
[2]Kouwenhoven
[3]Theunissen
[4]Lemstra
[5-8]LAGHeren D
[5] D1
[6] D2
[7] D3
[8] D4

za 13:29 - race 26 - H voorwedstrijd 15

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 18
[1]Prins
[2]Prins
[3]Verdam
[4]Nijhof
[5-8]LAGHeren H
[5] H1
[6] H2
[7] H3
[8] H4

za 13:37 - race 27 - H voorwedstrijd 16

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 7
[1]Hermsen
[2]Van Rie
[3]Prins
[4]Verdam
[5-8]LAGHeren G
[5] G1
[6] G2
[7] G3
[8] G4

za 13:45 - race 28 - H voorwedstrijd 17

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 3
[1]Zoodsma
[2]Van Der Salm
[3]Snelleman
[4]Remmerswaal
[5-8]LAGHeren S
[5] S1
[6] S2
[7] S3
[8] S4

za 13:53 - race 29 - H voorwedstrijd 18

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 8
[1]Oort
[2]Queis
[3]Lycklama Neijenholt
[4]Verhoeven
[5-8]LAGHeren E
[5] E1
[6] E2
[7] E3
[8] E4

za 14:01 - race 30 - H voorwedstrijd 19

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 15
[1]Van De Heijden
[2]Veldhuis
[3]Douma
[4]Rijfkogel
[5-8]LAGHeren A
[5] A1
[6] A2
[7] A3
[8] A4

za 14:09 - race 31 - H, D voorwedstrijd

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1-4]NJODames 12D
[1]Brecht Buijs
[2]Annastacia Peters
[3]Maartje Van Lynden
[4]Fabienne Lof
[5-8]LAGHeren TH
[5] T1
[6] T2
[7] T3
[8] T4

za 14:17 - race 32 - H, D voorwedstrijd

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1-4]NJODames 13D
[1]Maaike Buitink
[2]Mandy Houweling
[3]Noortje Westerling
[4]Eveline Bezemer
[5-8]LAGHeren UH
[5] U1
[6] U2
[7] U3
[8] U4

za 16:00 - race 44 - H kwart-finale 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 2
[1]Rompa
[2]Kouwenhoven
[3]Theunissen
[4]Lemstra
[5-8]LAGHeren A
[5] A1
[6] A2
[7] A3
[8] A4

za 16:10 - race 45 - H kwart-finale 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 8
[1]Oort
[2]Queis
[3]Lycklama Neijenholt
[4]Verhoeven
[5-8]LAGHeren K
[5] K1
[6] K2
[7] K3
[8] K4

za 16:20 - race 46 - H kwart-finale 3

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 3
[1]Zoodsma
[2]Van Der Salm
[3]Snelleman
[4]Remmerswaal
[5-8]LAGHeren E
[5] E1
[6] E2
[7] E3
[8] E4

za 16:30 - race 47 - H kwart-finale 4

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 1
[1]Bierma
[2]Kouijzer
[3]Reterink
[4]Naterop
[5-8]LAGHeren P
[5] P1
[6] P2
[7] P3
[8] P4

za 17:20 - race 52 - H halve-finale 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 3
[1]Zoodsma
[2]Van Der Salm
[3]Snelleman
[4]Remmerswaal
[5-8]LAGHeren A
[5] A1
[6] A2
[7] A3
[8] A4

za 17:30 - race 53 - H halve-finale 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 1
[1]Bierma
[2]Kouijzer
[3]Reterink
[4]Naterop
[5-8]LAGHeren E
[5] E1
[6] E2
[7] E3
[8] E4

za 18:10 - race 57 - H finale

baancodeploeg
slag
[1-4]NJOHeren 1
[1]Bierma
[2]Kouijzer
[3]Reterink
[4]Naterop
[5-8]LAGHeren A
[5] A1
[6] A2
[7] A3
[8] A4