za 11:22 - race 11 - D voorwedstrijd 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 15
[1]Justa Meijer
[2]Amber Kastelein
[3]Hannah Slot
[4]Matilde Van Otter
[5-8]LAGDames M
[5] M1
[6] M2
[7] M3
[8] M4

za 11:30 - race 12 - D voorwedstrijd 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 7
[1]Sophie Zijderveld
[2]Sanne Geboers
[3]Pien Snelderwaard
[4]Marjolein Ruiken
[5-8]LAGDames G
[5] G1
[6] G2
[7] G3
[8] G4

za 11:38 - race 13 - D voorwedstrijd 3

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 23
[1]Anne Roos Roohe
[2]Pirette Claes
[3]Noor Knijnenburg
[4]Nicole Rust
[5-8]LAGDames H
[5] H1
[6] H2
[7] H3
[8] H4

za 11:46 - race 14 - D voorwedstrijd 4

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 19
[1]Bense Plinsinga
[2]Britt Wesseling
[3]Roos Oostdam
[4]Leanne Rietveld
[5-8]LAGDames I
[5] I1
[6] I2
[7] I3
[8] I4

za 11:54 - race 15 - D voorwedstrijd 5

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 24
[1]Marissa Morits
[2]Rosalie Fokkens
[3]Marit Van Heemst
[4]Janna De Vries
[5-8]LAGDames F
[5] F1
[6] F2
[7] F3
[8] F4

za 12:02 - race 16 - D voorwedstrijd 6

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 16
[1]Maura Meijer
[2]Lotte De Vroedt
[3]Anna Van Groningen
[4]Madelief Zwart
[5-8]LAGDames C
[5] C1
[6] C2
[7] C3
[8] C4

za 12:10 - race 17 - D voorwedstrijd 7

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 3
[1]Roos Nijmeijers
[2]Gaby Ridder
[3]Nina Baltus
[4]Eveline Van Holk
[5-8]LAGDames R
[5]R1
[6]R2
[7]R3
[8]R4

za 12:18 - race 18 - D voorwedstrijd 8

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 14
[1]Roos Wagensveld
[2]Vera Oussoren
[3]Pax Bruijn
[4]Trix Boon
[5-8]LAGDames Q
[5]Q1
[6]Q2
[7]Q3
[8]Q4

za 12:26 - race 19 - D voorwedstrijd 9

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 10
[1]Emmelou DD
[2]Isabella Olgers
[3]Lisa Van Houtum
[4]Noor Knijnenburg
[5-8]LAGDames N
[5] N1
[6] N2
[7] N3
[8] N4

za 12:34 - race 20 - D voorwedstrijd 10

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 6
[1]Amarens Wilbers
[2]Bente Nijhuis
[3]Yrsa Smits
[4]Rosa Van Ooijen
[5-8]LAGDames L
[5] L1
[6] L2
[7] L3
[8] L4

za 12:42 - race 21 - D voorwedstrijd 11

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 20
[1]Roosmarijn Van Dieteren
[2]Tessa Van Santen
[3]Willemijn Pont
[4]Eline Vetter
[5-8]LAGDames E
[5] E1
[6] E2
[7] E3
[8] E4

za 14:09 - race 31 - H, D voorwedstrijd

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1-4]NJODames 12D
[1]Brecht Buijs
[2]Annastacia Peters
[3]Maartje Van Lynden
[4]Fabienne Lof
[5-8]LAGHeren TH
[5] T1
[6] T2
[7] T3
[8] T4

za 14:17 - race 32 - H, D voorwedstrijd

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1-4]NJODames 13D
[1]Maaike Buitink
[2]Mandy Houweling
[3]Noortje Westerling
[4]Eveline Bezemer
[5-8]LAGHeren UH
[5] U1
[6] U2
[7] U3
[8] U4

za 14:25 - race 33 - D voorwedstrijd 12

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 8
[1]Ilke Klumperbeek
[2]Sophie Vreuls
[3]Laura Molenaar
[4]Livia Silsbury
[5-8]LAGDames A
[5] A1
[6] A2
[7] A3
[8] A4

za 14:33 - race 34 - D voorwedstrijd 13

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 9
[1]Silke Peters
[2]Roos Koppenol
[3]Marella Van Ogtrop
[4]Frederique Kas
[5-8]LAGDames K
[5] K1
[6] K2
[7] K3
[8] K4

za 14:41 - race 35 - D voorwedstrijd 14

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 2
[1]Henriƫtte Maitland
[2]Maura Van Der Poel
[3]Rita Melkonian
[4]Hieke Bohm
[5-8]LAGDames J
[5] J1
[6] J2
[7] J3
[8] J4

za 14:49 - race 36 - D voorwedstrijd 15

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 4
[1]Bergje Huisman
[2]Luna Sluis
[3]Nina Van Ooijen
[4]Roos Kuipers
[5-8]LAGDames O
[5] O1
[6] O2
[7] O3
[8] O4

za 14:57 - race 37 - D voorwedstrijd 16

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 1
[1]Sophie Prins
[2]Julia Smits
[3]Iris Kamphuis
[4]Karlijn Arendsen
[5-8]LAGDames D
[5] D1
[6] D2
[7] D3
[8] D4

za 15:05 - race 38 - D voorwedstrijd 17

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 22
[1]Britt Van Den Berg
[2]Noelle Singerling
[3]Pien Tissink
[4]Roos Brink
[5-8]LAGDames P
[5]P1
[6]P2
[7]P3
[8]P4

za 15:13 - race 39 - D voorwedstrijd 18

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 5
[1]Marit Uilhoorn
[2]Susan Domela
[3]Tess Da Comino Solingo
[4]Ymke Vreeburg
[5-8]LAGDames B
[5] B1
[6] B2
[7] B3
[8] B4

za 15:21 - race 40 - D voorwedstrijd 19

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 18
[1]Sybrich Laskewitz
[2]Caroline Aning
[3]Mette De Verheij
[4]Michelle Van Der Ploeg

za 15:29 - race 41 - D voorwedstrijd 20

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 21
[1]Famke Wakkerman
[2]Emilie Verheul
[3]Sterre Breedijk
[4]Marloes Eijkhout

za 15:37 - race 42 - D voorwedstrijd 21

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 11
[1]Floor Van Der Wel
[2]Isabeau Van Dam
[3]Michelle Van Zwie
[4]Jolijn Sonius

za 15:45 - race 43 - D voorwedstrijd 22

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 17
[1]Valerie Van Aartsen
[2]Puck Bruin
[3]Isabel Van Groeningen
[4]Naomi Wezenberg

za 16:40 - race 48 - D kwart-finale 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 8
[1]Ilke Klumperbeek
[2]Sophie Vreuls
[3]Laura Molenaar
[4]Livia Silsbury
[5-8]LAGDames C
[5] C1
[6] C2
[7] C3
[8] C4

za 16:50 - race 49 - D kwart-finale 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 3
[1]Roos Nijmeijers
[2]Gaby Ridder
[3]Nina Baltus
[4]Eveline Van Holk
[5-8]LAGDames D
[5] D1
[6] D2
[7] D3
[8] D4

za 17:00 - race 50 - D kwart-finale 3

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 7
[1]Sophie Zijderveld
[2]Sanne Geboers
[3]Pien Snelderwaard
[4]Marjolein Ruiken
[5-8]LAGDames B
[5] B1
[6] B2
[7] B3
[8] B4

za 17:10 - race 51 - D kwart-finale 4

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 1
[1]Sophie Prins
[2]Julia Smits
[3]Iris Kamphuis
[4]Karlijn Arendsen
[5-8]LAGDames I
[5] I1
[6] I2
[7] I3
[8] I4

za 17:40 - race 54 - D halve-finale 1

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 7
[1]Sophie Zijderveld
[2]Sanne Geboers
[3]Pien Snelderwaard
[4]Marjolein Ruiken
[5-8]LAGDames C
[5] C1
[6] C2
[7] C3
[8] C4

za 17:50 - race 55 - D halve-finale 2

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 1
[1]Sophie Prins
[2]Julia Smits
[3]Iris Kamphuis
[4]Karlijn Arendsen
[5-8]LAGDames B
[5] B1
[6] B2
[7] B3
[8] B4

za 18:20 - race 58 - D finale

baancodeploeg
slag
[1-4]NJODames 1
[1]Sophie Prins
[2]Julia Smits
[3]Iris Kamphuis
[4]Karlijn Arendsen
[5-8]LAGDames C
[5] C1
[6] C2
[7] C3
[8] C4