zaterdag

12 september 2020

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJOHeren 10Hvoorwedstrijd 1za 10:00[1-4]
Los
NJOHeren 14Hvoorwedstrijd 2za 10:08[1-4]
Kerkman
NJOHeren 9Hvoorwedstrijd 3za 10:16[1-4]
Demorest
NJOHeren 13Hvoorwedstrijd 4za 10:24[1-4]
De Haas
NJOHeren 12Hvoorwedstrijd 5za 10:32[1-4]
Lieshout
NJOHeren 17Hvoorwedstrijd 6za 10:40[1-4]
Dijhof
NJOHeren 11Hvoorwedstrijd 7za 10:48[1-4]
Hemmes
NJOHeren 6Hvoorwedstrijd 8za 10:56[1-4]
Voorkamp
NJOHeren 19Hvoorwedstrijd 9za 11:04[1-4]
De Vroedt
NJOHeren 4Hvoorwedstrijd 10za 11:12[1-4]
Hoekzema
NJODames 15Dvoorwedstrijd 1za 11:22[1-4]
Matilde Van Otter
NJODames 7Dvoorwedstrijd 2za 11:30[1-4]
Marjolein Ruiken
NJODames 23Dvoorwedstrijd 3za 11:38[1-4]
Nicole Rust
NJODames 19Dvoorwedstrijd 4za 11:46[1-4]
Leanne Rietveld
NJODames 24Dvoorwedstrijd 5za 11:54[1-4]
Janna De Vries
NJODames 16Dvoorwedstrijd 6za 12:02[1-4]
Madelief Zwart
NJODames 3Dvoorwedstrijd 7za 12:10[1-4]
Eveline Van Holk
NJODames 14Dvoorwedstrijd 8za 12:18[1-4]
Trix Boon
NJODames 10Dvoorwedstrijd 9za 12:26[1-4]
Noor Knijnenburg
NJODames 6Dvoorwedstrijd 10za 12:34[1-4]
Rosa Van Ooijen
NJODames 20Dvoorwedstrijd 11za 12:42[1-4]
Eline Vetter
NJOHeren 16Hvoorwedstrijd 11za 12:57[1-4]
Van Der Put
NJOHeren 5Hvoorwedstrijd 12za 13:05[1-4]
Herbaut
NJOHeren 1Hvoorwedstrijd 13za 13:13[1-4]
Naterop
NJOHeren 2Hvoorwedstrijd 14za 13:21[1-4]
Lemstra
NJOHeren 18Hvoorwedstrijd 15za 13:29[1-4]
Nijhof
NJOHeren 7Hvoorwedstrijd 16za 13:37[1-4]
Verdam
NJOHeren 3Hvoorwedstrijd 17za 13:45[1-4]
Remmerswaal
NJOHeren 8Hvoorwedstrijd 18za 13:53[1-4]
Verhoeven
NJOHeren 15Hvoorwedstrijd 19za 14:01[1-4]
Rijfkogel
NJODames 12Dvoorwedstrijdza 14:09[1-4]
Fabienne Lof
NJODames 13Dvoorwedstrijdza 14:17[1-4]
Eveline Bezemer
NJODames 8Dvoorwedstrijd 12za 14:25[1-4]
Livia Silsbury
NJODames 9Dvoorwedstrijd 13za 14:33[1-4]
Frederique Kas
NJODames 2Dvoorwedstrijd 14za 14:41[1-4]
Hieke Bohm
NJODames 4Dvoorwedstrijd 15za 14:49[1-4]
Roos Kuipers
NJODames 1Dvoorwedstrijd 16za 14:57[1-4]
Karlijn Arendsen
NJODames 22Dvoorwedstrijd 17za 15:05[1-4]
Roos Brink
NJODames 5Dvoorwedstrijd 18za 15:13[1-4]
Ymke Vreeburg
NJODames 18Dvoorwedstrijd 19za 15:21[1-4]
Michelle Van Der Ploeg
NJODames 21Dvoorwedstrijd 20za 15:29[1-4]
Marloes Eijkhout
NJODames 11Dvoorwedstrijd 21za 15:37[1-4]
Jolijn Sonius
NJODames 17Dvoorwedstrijd 22za 15:45[1-4]
Naomi Wezenberg
NJOHeren 2Hkwart-finale 1za 16:00[1-4]
Lemstra
NJOHeren 8Hkwart-finale 2za 16:10[1-4]
Verhoeven
NJOHeren 3Hkwart-finale 3za 16:20[1-4]
Remmerswaal
NJOHeren 1Hkwart-finale 4za 16:30[1-4]
Naterop
NJODames 8Dkwart-finale 1za 16:40[1-4]
Livia Silsbury
NJODames 3Dkwart-finale 2za 16:50[1-4]
Eveline Van Holk
NJODames 7Dkwart-finale 3za 17:00[1-4]
Marjolein Ruiken
NJODames 1Dkwart-finale 4za 17:10[1-4]
Karlijn Arendsen
NJOHeren 3Hhalve-finale 1za 17:20[1-4]
Remmerswaal
NJOHeren 1Hhalve-finale 2za 17:30[1-4]
Naterop
NJODames 7Dhalve-finale 1za 17:40[1-4]
Marjolein Ruiken
NJODames 1Dhalve-finale 2za 17:50[1-4]
Karlijn Arendsen
NJOACMFinalza 18:00[1-4]
Femmie Bloem
NJOHeren 1Hfinaleza 18:10[1-4]
Naterop
NJODames 1Dfinaleza 18:20[1-4]
Karlijn Arendsen