Fri, 11:10 AM - Race 5D - Yr 8 B 3 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.PERPerins School908m(1)
Owen Beswick 909m34.0 spm
2.SBWSJ Beaumont Windsor830m(2)-78m
Oreofe Gibson-White 831m37.0 spm
3.APAArk Putney Academy829m(3)-79m
Eric Kreimes 830m41.0 spm
4.HCHarewood College808m(4)-100m
Finley Andrews 809m40.0 spm
5.CLYClaydon High School797m(5)-111m
Alfie Sharplin 797m45.0 spm
6.SGMStepney Green Mathematics and Computing College788m(6)-120m
Ahyan Ahmed 789m37.0 spm
7.SBWSJ Beaumont Windsor763m(7)-145m
Edri Kaleshi 764m35.0 spm
8.FRCFairlop Rowing Club751m(8)-157m
Damon Davies 752m31.0 spm
9.HCHarewood College750m(9)-158m
Argi Ioakeim 751m39.0 spm
10.CLYClaydon High School736m(10)-172m
Edward Barker 736m39.0 spm
11.St Michael's Catholic College735m(11)-173m
Larry Adia 736m38.0 spm
12.BCSBournemouth Collegiate School731m(12)-177m
Thomas Price 731m32.0 spm
13.HCHarewood College725m(13)-183m
Quinten Brindle 725m35.0 spm
14.KEKings Ely723m(14)-185m
Jack Tisi 724m32.0 spm
15.TPCThe Palmer Catholic Academy711m(15)-197m
Paul Lardi 711m39.0 spm
16.GSBThe Green School for Boys693m(16)-215m
Muhammad Mahmood 693m37.0 spm
17.TCSThe Cherwell School684m(17)-224m
Isaac Green 685m35.0 spm
18.GSGraveney School681m(18)-227m
Angus Johnson 681m45.0 spm
19.TPCThe Palmer Catholic Academy677m(19)-231m
Bryan Mbianba 678m38.0 spm
20.DGSDeptford Green School676m(20)-232m
Eliakim Kimuli 677m37.0 spm
21.RUTRutlish School670m(21)-238m
Zafir Din 670m43.0 spm
22.GSBThe Green School for Boys661m(22)-247m
Joshua Rajendra 662m36.0 spm
23.DSDunraven School660m(23)-248m
Sonny Harrison - Hughes 660m35.0 spm
24.HCHarewood College659m(24)-249m
Sam Muslin 660m34.0 spm
25.SGMStepney Green Mathematics and Computing College602m(25)-306m
Azher Islam 602m35.0 spm
26.DSDunraven School574m(26)-334m
Sebastian Charles 575m40.0 spm
27.TCSThe Cherwell School565m(27)-343m
Will Rowe 565m40.0 spm
RUTRutlish Schooldid not start
Oscar Johnson 
WAWalworth Academydid not start
Richmond Bamfo 
DGSDeptford Green Schooldid not start
Arlo Challis