Fri, 11:10 AM - Race 5C - Yr 8 B 3 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.GCSGunnersbury Catholic School841m(1)
Bartek Czjakowski 841m44.0 spm
1.BSBishopsgate School841m(1)
Joseph Pym 842m34.0 spm
3.SBWSJ Beaumont Windsor791m(3)-50m
Harry Maloney 792m36.0 spm
4.TSToynbee School771m(4)-70m
Jacob Axtell 772m30.0 spm
5.IASIsleworth & Syon School759m(5)-82m
Chris Kolev 760m37.0 spm
6.KEKings Ely756m(6)-85m
Aron O'Connor 756m33.0 spm
7.GSBThe Green School for Boys743m(7)-98m
Chris Pinthu 743m40.0 spm
8.SGSSt Georges School Windsor Castle742m(8)-99m
Johnny Wales 742m34.0 spm
8.OPGOakwood Park Grammar School742m(8)-99m
Oliver Kane 743m29.0 spm
10.CLYClaydon High School741m(10)-100m
Tyler Corr 741m42.0 spm
11.DSDunraven School738m(11)-103m
Tristan Teverson 739m38.0 spm
12.TLAThe Langley Academy734m(12)-107m
Kyle Bradburn 734m40.0 spm
13.KEKings Ely724m(13)-117m
Alex Keene 725m35.0 spm
14.HOUHounsdown School714m(14)-127m
Peter O¬íNeil 714m35.0 spm
15.BCSBournemouth Collegiate School708m(15)-133m
Rueben Smith 709m33.0 spm
16.DSDunraven School707m(16)-134m
Myles Scally 707m32.0 spm
17.GSBThe Green School for Boys703m(17)-138m
Dylan Wavamuno 704m39.0 spm
18.DSDunraven School692m(18)-149m
Reuben Clark 692m31.0 spm
18.HOUHounsdown School692m(18)-149m
Ajay Sharma 692m30.0 spm
20.St Mark's Catholic School684m(20)-157m
Connor Flaherty 684m39.0 spm
21.DGSDeptford Green School674m(21)-167m
Eric Cuevas 675m39.0 spm
22.RUTRutlish School673m(22)-168m
Joel Chivers-Amoah-Young 673m41.0 spm
23.MRAMossbourne Rowing Academy654m(23)-187m
Henry Beaumont 655m36.0 spm
24.CLYClaydon High School652m(24)-189m
Taylor Ashley-Plumb 652m48.0 spm
25.St Michael's Catholic College632m(25)-209m
Gerald Peralta 632m53.0 spm
26.KHSKew House School Boat Club631m(26)-210m
Lucas Chad 631m36.0 spm
27.St Michael's Catholic College603m(27)-238m
Gideon One 604m40.0 spm
Will Cannondid not start
Will Cannon 
WAWalworth Academydid not start
Jevaughn Rowe 
SGMStepney Green Mathematics and Computing Collegedid not start
Abidul Islam H