Fri, 11:00 - Race 4C - Yr 7 G 2 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.DASLucy Penney518m(1)
DRET All Stars 519m39.0 spm
2.BSFlame Airikkala494m(2)-24m
Bishopsgate School 494m30.0 spm
3.SMADesree Eseoghene - Akpodono487m(3)-31m
St Matthew Academy 487m41.0 spm
4.SMARyannah Winfield483m(4)-35m
St Matthew Academy 484m46.0 spm
5.LABCharlotte Van Der Wiele478m(5)-40m
Leigh Academy Blackheath 479m36.0 spm
6.ROEGrace Johnson472m(6)-46m
Roedean School 473m39.0 spm
7.PERSophie Yates466m(7)-52m
Perins School 466m36.0 spm
7.CSLulu Molloy466m(7)-52m
Cheney School 467m46.0 spm
9.KHSAva Thurnham465m(9)-53m
Kew House School Boat Club 466m46.0 spm
10.FHSMegan Fry458m(10)-60m
Farlingaye High School 459m34.0 spm
11.CSMolly Clarke449m(11)-69m
Cheney School 449m35.0 spm
12.TGEady Bramham440m(12)-78m
Townley Grammar 440m35.0 spm
13.MRAConnie Smerdon439m(13)-79m
Mossbourne Rowing Academy 439m35.0 spm
14.GSGPoppy Weaver432m(14)-86m
The Green School for Girls 432m38.0 spm
15.GSGMyrto Daferera424m(15)-94m
The Green School for Girls 425m35.0 spm
16.CSGZainab Hussain410m(16)-108m
Connaught School for Girls 411m41.0 spm
17.THSErin Wells408m(17)-110m
Talbot Heath School 408m30.0 spm
18.FHSMolly Ayett-Skinner405m(18)-113m
Farlingaye High School 405m34.0 spm
18.SAUDANIELLA BOAKYE405m(18)-113m
St Angela's Ursuline School 406m37.0 spm
18.CGAJessica Farley405m(18)-113m
Clapton Girls' Academy 405m36.0 spm
21.FHSImogen Berry396m(21)-122m
Farlingaye High School 397m33.0 spm
22.TUAMichelle Aguduelo381m(22)-137m
The Ursuline Academy Ilford 381m46.0 spm
22.TCSZara Sharif381m(22)-137m
The Cherwell School 381m47.0 spm
24.SMANickoyah Forrest347m(24)-171m
St Matthew Academy 348m41.0 spm
25.CSGMahum Ahmed312m(25)-206m
Connaught School for Girls 312m48.0 spm
CSGManeeka Parmardid not start
Connaught School for Girls 
TCARhkiyah Iseydid not start
The City Academy, Hackney 
MARClaudia Puchyrdid not start
St Mark's Catholic School 
HABNakiya Wallacedid not start
Harris Academy Bermondsey 
DSSukina Ahaddid not start
Dunraven School