za 10:45 - race 1 - DOnerv C4+, D 4+ Round 1

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERDames 9DOnerv C4+[1]
 Jippe Martens
NERDames 6DOnerv C4+[2]
 Olfa Muller
NERDames 3DOnerv C4+[3]
 Isabelle van Biezen
NERTourdelouxDOnerv C4+[4]
 Teddie Zichterman
NERDames 10DOnerv C4+[5]
 Pine ten Raa
NERDames 2DOnerv C4+[6]
 Isabel Visser
NERDames 7DOnerv C4+[7]
 Janna Rodewijk
NERDames 4DOnerv C4+[8]
 Gwendolyn Pieters
NERDames 8DOnerv C4+[9]
 Hannah Schwarz
NJONjordD 4+[10]
 Evy Heugen
NERDCL4+D 4+[11]
 Danique ten Bokkel Huinink

za 12:45 - race 3 - DOnerv C4+, DErv C4+, DCl 8+ Round 1

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERPantoerDOnerv C4+[13]
 Lorijn de Kraker
NERDames 5DOnerv C4+[14]
 Emmelot Tideman
NERDames 11DOnerv C4+[15]
 Thirza Versteege
NERDamesch 1DOnerv C4+[16]
 Julia Ijlstra
TRITriton/NereusDErv C4+[17]
 Alma Verbruggen
NERMelissa van der ZwanDErv C4+[18]
 Melissa van der Zwan
NERSilke RupertDErv C4+[19]
 Silke Rupert
TRIDames 6x11'18DErv C4+[20]
 Quirine van der Nap
NERFien JongeriusDErv C4+[21]
 Fien Jongerius
DUDDudokDErv C4+[22]
 Emma Tros
NERLisanne PoyéDErv C4+[23]
 Lisanne PoyŽ
NERDCL8+DCl 8+[24]
 Dorine Dollekamp
ASOZwaartekrachtDCl 8+[25]
 Tjarda Kraijenbrink
HOOHoopDCl 8+[26]
 Rebecca Scholten

za 11:15 - race 2 - DOnerv C4+, D 4+ Round 2

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERDames 9DOnerv C4+[1]
 Jippe Martens
NERDames 6DOnerv C4+[2]
 Olfa Muller
NERDames 3DOnerv C4+[3]
 Isabelle van Biezen
NERTourdelouxDOnerv C4+[4]
 Teddie Zichterman
NERDames 10DOnerv C4+[5]
 Pine ten Raa
NERDames 2DOnerv C4+[6]
 Isabel Visser
NERDames 7DOnerv C4+[7]
 Janna Rodewijk
NERDames 4DOnerv C4+[8]
 Gwendolyn Pieters
NERDames 8DOnerv C4+[9]
 Hannah Schwarz
NJONjordD 4+[10]
 Evy Heugen
NERDCL4+D 4+[11]
 Danique ten Bokkel Huinink

za 13:15 - race 4 - DOnerv C4+, DErv C4+, DCl 8+ Round 2

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERPantoerDOnerv C4+[13]
 Lorijn de Kraker
NERDames 5DOnerv C4+[14]
 Emmelot Tideman
NERDames 11DOnerv C4+[15]
 Thirza Versteege
NERDamesch 1DOnerv C4+[16]
 Julia Ijlstra
TRITriton/NereusDErv C4+[17]
 Alma Verbruggen
NERMelissa van der ZwanDErv C4+[18]
 Melissa van der Zwan
NERSilke RupertDErv C4+[19]
 Silke Rupert
TRIDames 6x11'18DErv C4+[20]
 Quirine van der Nap
NERFien JongeriusDErv C4+[21]
 Fien Jongerius
DUDDudokDErv C4+[22]
 Emma Tros
NERLisanne PoyéDErv C4+[23]
 Lisanne PoyŽ
NERDCL8+DCl 8+[24]
 Dorine Dollekamp
ASOZwaartekrachtDCl 8+[25]
 Tjarda Kraijenbrink
HOOHoopDCl 8+[26]
 Rebecca Scholten

za 19:00 - race 9 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 1

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 3
 Isabelle van Biezen
[2]NERDamesch 1
 Julia Ijlstra

za 19:05 - race 10 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 2

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 7
 Janna Rodewijk
[2]NERTourdeloux
 Teddie Zichterman

za 19:10 - race 11 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 3

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 8
 Hannah Schwarz
[2]NERDames 2
 Isabel Visser

za 19:15 - race 12 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 4

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 5
 Emmelot Tideman
[2]NERDames 4
 Gwendolyn Pieters

za 19:20 - race 13 - [010] DOnerv C4+ halve-finale 1

baancodeploeg
slag
[1]NERTourdeloux
 Teddie Zichterman
[2]NERDamesch 1
 Julia Ijlstra

za 19:25 - race 14 - [010] DOnerv C4+ halve-finale 2

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 4
 Gwendolyn Pieters
[2]NERDames 2
 Isabel Visser

za 22:06 - race 34 - [010] DOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
[1]NERDames 2
 Isabel Visser
[2]NERDamesch 1
 Julia Ijlstra