za 15:00 - race 5 - HOnerv C4+, Mix 2x Round 1

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERHeren 6HOnerv C4+[27]
 Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 3HOnerv C4+[28]
 Bart Joosten
NERHeeren 1HOnerv C4+[29]
 Lorenz Schalkwijk
NERHeren 4HOnerv C4+[30]
 Max Bakker
NERHeren 8HOnerv C4+[31]
 Maarten Plomp
NERHeren 17HOnerv C4+[32]
 Floris de Bruïne
NERHeren 5HOnerv C4+[33]
 Stijn van der Ben
NERHeren 2HOnerv C4+[34]
 Meeuwes de Koeijer
NERHeren 10HOnerv C4+[35]
 Tom Tepaske
NERNereus/OkeanosMix 2x[36]
 Maartje Karst
DUDDudokMix 2x[37]
 Emma Tros
NERNereusMix 2x[38]
 Floor van Lieshout

za 17:00 - race 7 - HOnerv C4+, HErv C4+, HCl 8+ Round 1

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERHeren 7HOnerv C4+[54]
 Sylvan Kooistra
NERHeren 13HOnerv C4+[55]
 Joost van der Veen
NEROlivier PerotHErv C4+[56]
 Merijn van der Lande
TRIHeren 4'18HErv C4+[57]
 Sjoerd Hopman
TRIHeren 1'18HErv C4+[58]
 Julius Veenstra
NERSebastiaan de HossonHErv C4+[59]
 Sebastiaan de Hosson
NERNereus 1HErv C4+[60]
 Daan van der Linden
NERIvar GastHErv C4+[61]
 Ivar Gast
TRIHeren 14'18HErv C4+[63]
 Mart van der Linden
TRIDames 5'18HErv C4+[64]
 Martijn Mes
NERHCL8+HCl 8+[67]
 Ad Ruigrok van der Werve
HOOHoop 2HCl 8+[68]
 Wessel Buijs
ASOAchterstevorenHCl 8+[69]
 Tom Langelaar
HOOHoop 1HCl 8+[70]
 Joris van Loenhout

za 15:30 - race 6 - HOnerv C4+, Mix 2x Round 2

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERHeren 6HOnerv C4+[27]
 Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 3HOnerv C4+[28]
 Bart Joosten
NERHeeren 1HOnerv C4+[29]
 Lorenz Schalkwijk
NERHeren 4HOnerv C4+[30]
 Max Bakker
NERHeren 8HOnerv C4+[31]
 Maarten Plomp
NERHeren 17HOnerv C4+[32]
 Floris de Bruïne
NERHeren 5HOnerv C4+[33]
 Stijn van der Ben
NERHeren 2HOnerv C4+[34]
 Meeuwes de Koeijer
NERHeren 10HOnerv C4+[35]
 Tom Tepaske
NERNereus/OkeanosMix 2x[36]
 Maartje Karst
DUDDudokMix 2x[37]
 Emma Tros
NERNereusMix 2x[38]
 Floor van Lieshout

za 17:30 - race 8 - HOnerv C4+, HErv C4+, HCl 8+ Round 2

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERHeren 7HOnerv C4+[54]
 Sylvan Kooistra
NERHeren 13HOnerv C4+[55]
 Joost van der Veen
NEROlivier PerotHErv C4+[56]
 Merijn van der Lande
TRIHeren 4'18HErv C4+[57]
 Sjoerd Hopman
TRIHeren 1'18HErv C4+[58]
 Julius Veenstra
NERSebastiaan de HossonHErv C4+[59]
 Sebastiaan de Hosson
NERNereus 1HErv C4+[60]
 Daan van der Linden
NERIvar GastHErv C4+[61]
 Ivar Gast
TRIHeren 14'18HErv C4+[63]
 Mart van der Linden
TRIDames 5'18HErv C4+[64]
 Martijn Mes
NERHCL8+HCl 8+[67]
 Ad Ruigrok van der Werve
HOOHoop 2HCl 8+[68]
 Wessel Buijs
ASOAchterstevorenHCl 8+[69]
 Tom Langelaar
HOOHoop 1HCl 8+[70]
 Joris van Loenhout

za 20:15 - race 17 - [001] HOnerv C4+ kwart-finale 1

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 10
 Tom Tepaske
[2]NERHeeren 1
 Lorenz Schalkwijk

za 20:18 - race 18 - [001] HOnerv C4+ kwart-finale 2

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 17
 Floris de Bruïne
[2]NERHeren 8
 Maarten Plomp

za 20:21 - race 19 - [001] HOnerv C4+ kwart-finale 3

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 6
 Joris-Jan Gijsbertsen
[2]NERHeren 2
 Meeuwes de Koeijer

za 20:24 - race 20 - [001] HOnerv C4+ kwart-finale 4

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 3
 Bart Joosten
[2]NERHeren 7
 Sylvan Kooistra

za 20:50 - race 28 - [001] HOnerv C4+ halve-finale 1

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 8
 Maarten Plomp
[2]NERHeeren 1
 Lorenz Schalkwijk

za 20:55 - race 29 - [001] HOnerv C4+ halve-finale 2

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 6
 Joris-Jan Gijsbertsen
[2]NERHeren 7
 Sylvan Kooistra

za 22:09 - race 35 - [001] HOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
[1]NERHeren 7
 Sylvan Kooistra
[2]NERHeeren 1
 Lorenz Schalkwijk