Saturday

25 June 2022

crew
stroke
eventracelanetimepos.
SKOSkøll/Skadi/OrcaM 4-Heat 1[2]06:12.761st
Daan Klomp
SKOSkøll/NjordW 2xHeat 1[2]07:22.151st
Maud Joosstens
SKOSkøllW 2xHeat 2[3]07:31.585th
Iris Neijzen
SKOSkøllM 2xHeat 2[2]06:27.321st
Guillaume Turlan
SKOLuka van der ZwanW 1xHeat 2[3]08:08.015th
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xHeat 1[6]07:29.335th
Skøll 2
SKOJoost SchwarzM 1xHeat 2[1]07:17.715th
Skøll 1
SKOSkøllLM 2-Final A[3]06:56.322nd
Luc Vermeer
SKOSkøllBW 2xFinal A[5]08:12.276th
Mathilde Verster
AUSSkøll/AustraliaBW 2xFinal A[6]07:33.335th
Alexandra Moylan
SKOArlette RoosBW 1xFinal A[3]08:12.094th
Skøll
SKOSkøll 2W 4-Final A[3]06:55.611st
Els Hertog
SKOSkøll 1W 4-Final A[4]07:07.554th
Gaia Evers
SKOSkøll/Skadi/OrcaM 4-Final A[4]06:05.431st
Daan Klomp
SKOSkøll/NjordW 2xFinal A[3]07:22.463rd
Maud Joosstens
SKOSkøllM 2xFinal A[3]06:22.441st
Guillaume Turlan
SKOSkøll 2M 8+Final A[2]05:58.563rd
Daniel Versluis
SKOSkøll 1M 8+Final A[3]06:20.895th
St?phen-Luc van Waveren
SKOLuka van der ZwanW 1xRepechage 1[5]08:05.773rd
Skøll 1
SKOJoost SchwarzM 1xRepechage 1[5]07:18.683rd
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xRepechage 2[5]07:32.143rd
Skøll 2
SKOSkøllLWFm 4x+Final A[2]07:38.575th
Rina Engel
SKOSkøllLMFm 8+Final A[4]06:16.194th
Casper Kerckhoff
SKOSkøllWFm 8+Final A[1]06:54.284th
Lola van 't Loo

Sunday

26 June 2022

crew
stroke
eventracelanetimepos.
SKOAnna VosLW 1xHeat 1[4]08:12.324th
Skøll
SKOJoost SchwarzM 1xSemifinal A/B 1[6]07:36.246th
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xSemifinal A/B 2[1]08:19.196th
Skøll 2
SKOSkøllW 2-Final A[1]07:55.742nd
Kris de Maat
SKOSkøll 1M 4-Final A[4]06:22.983rd
Daniel Versluis
SKOLuka van der ZwanW 1xFinal B[2]08:00.061st
Skøll 1
SKOJoost SchwarzM 1xFinal B[1]07:22.363rd
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xFinal B[6]07:33.206th
Skøll 2
SKOSkøllW 4-Final A[3]07:16.701st
Gaia Evers
ORCOrca/Skøll/Nereus/NjordLW 4xFinal A[1]06:44.161st
Jonna van Mourik
SKOSkøll/Asopos de VlietLM 4xFinal A[3]06:10.172nd
Joost Braspenning
SKOSkøllWDev 2xFinal A[5]07:37.745th
Iris Neijzen
SKOSkøllMDev 2xFinal A[3]06:41.842nd
Friso Moerman
SKOSkøllLMDev 4-Final A[2]06:35.543rd
Jalle Wolfenter
SKOSkøllWDev 4-Final A[6]07:06.563rd
Els Hertog
SKOSkøllLMDev 2xFinal A[1]06:45.342nd
Jur Dusseldorp