Saturday

25 June 2022

crew
stroke
eventracetimelane
SKOSkøll/Skadi/OrcaM 4-Heat 1Sat, 09:42[2]
Daan Klomp
SKOSkøll/NjordW 2xHeat 1Sat, 10:06[2]
Maud Joosstens
SKOSkøllW 2xHeat 2Sat, 10:12[3]
Iris Neijzen
SKOSkøllM 2xHeat 2Sat, 10:36[2]
Guillaume Turlan
SKOLuka van der ZwanW 1xHeat 2Sat, 11:30[3]
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xHeat 1Sat, 11:36[6]
Skøll 2
SKOJoost SchwarzM 1xHeat 2Sat, 11:42[1]
Skøll 1
SKOSkøllLM 2-Final ASat, 13:18[3]
Luc Vermeer
SKOSkøllBW 2xFinal ASat, 13:30[5]
Mathilde Verster
AUSSkøll/AustraliaBW 2xFinal ASat, 13:30[6]
Alexandra Moylan
SKOArlette RoosBW 1xFinal ASat, 13:37[3]
Skøll
SKOSkøll 2W 4-Final ASat, 14:30[3]
Els Hertog
SKOSkøll 1W 4-Final ASat, 14:30[4]
Gaia Evers
SKOSkøll/Skadi/OrcaM 4-Final ASat, 14:37[4]
Daan Klomp
SKOSkøll/NjordW 2xFinal ASat, 14:52[3]
Maud Joosstens
SKOSkøllM 2xFinal ASat, 15:15[3]
Guillaume Turlan
SKOSkøll 2M 8+Final ASat, 15:37[2]
Daniel Versluis
SKOSkøll 1M 8+Final ASat, 15:37[3]
St?phen-Luc van Waveren
SKOLuka van der ZwanW 1xRepechage 1Sat, 16:36[5]
Skøll 1
SKOJoost SchwarzM 1xRepechage 1Sat, 16:48[5]
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xRepechage 2Sat, 16:54[5]
Skøll 2
SKOSkøllLWFm 4x+Final ASat, 17:36[2]
Rina Engel
SKOSkøllLMFm 8+Final ASat, 17:54[4]
Casper Kerckhoff
SKOSkøllWFm 8+Final ASat, 18:00[1]
Lola van 't Loo

Sunday

26 June 2022

crew
stroke
eventracetimelane
SKOAnna VosLW 1xHeat 1Sun, 09:54[4]
Skøll
SKOJoost SchwarzM 1xSemifinal A/B 1Sun, 10:48[6]
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xSemifinal A/B 2Sun, 10:54[1]
Skøll 2
SKOSkøllW 2-Final ASun, 13:15[1]
Kris de Maat
SKOSkøll 1M 4-Final ASun, 14:00[4]
Daniel Versluis
SKOLuka van der ZwanW 1xFinal BSun, 14:48[2]
Skøll 1
SKOJoost SchwarzM 1xFinal BSun, 15:08[1]
Skøll 1
SKORobbe MouritsM 1xFinal BSun, 15:08[6]
Skøll 2
SKOSkøllW 4-Final ASun, 15:30[3]
Gaia Evers
ORCOrca/Skøll/Nereus/NjordLW 4xFinal ASun, 16:00[1]
Jonna van Mourik
SKOSkøll/Asopos de VlietLM 4xFinal ASun, 16:07[3]
Joost Braspenning
SKOSkøllWDev 2xFinal ASun, 16:42[5]
Iris Neijzen
SKOSkøllMDev 2xFinal ASun, 16:48[3]
Friso Moerman
SKOSkøllLMDev 4-Final ASun, 16:54[2]
Jalle Wolfenter
SKOSkøllWDev 4-Final ASun, 17:00[6]
Els Hertog
SKOSkøllLMDev 2xFinal ASun, 17:18[1]
Jur Dusseldorp