zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO5DOPingHOnerv C4+time-trialza 09:00
Stijn Gruben
PRO17BavbootHOnerv C4+time-trialza 09:00
Wouter Rusch
PRO29Canes ad RemosH4+time-trialza 09:35
André de Hartog
PRO32Nabadt ConviviumH4+time-trialza 09:35
Tom van Beekhoff
PRO33Tempo'80 LinkerbaanH4+time-trialza 09:35
Pieter Oppelaar
PRO36Gladde dopjesH4+time-trialza 09:35
Miró Bruinsma
PRO49QuadripDCl 4*time-trialza 09:55
Esther Menken
PRO52WaterH00sDCl 4*time-trialza 09:55
Iris Verouden
PRO265RigoreusH8+time-trialza 10:40
Furat Alsheikh
PRO63Veni Vidi BibiHOnerv C4+time-trialza 10:45
Nandus Lemlijn
PRO67BeauvengemiddeldHOnerv C4+time-trialza 10:45
Yuki Watabe
PRO73The BrowCodeHOnerv C4+time-trialza 10:45
Arno Soetens
PRO80GeklaptHOnerv C4+time-trialza 10:45
Bart Manden
PRO81De WaterkokersHOnerv C4+time-trialza 10:45
Ties Middelkoop
PRO87RataroeienH4+time-trialza 11:15
Olivier de Ridder
PRO91BadbeerH4+time-trialza 11:15
Ruben Band
PRO93BeuncommissariaatH4+time-trialza 11:15
Luigi Maiorano
PRO95ZeuvenH4+time-trialza 11:15
Lars de Vries
PRO286The Pink LadiesD4+voorwedstrijd 1za 13:17[4]
Annika Bart
PRO17BavbootHOnerv C4+B-finaleza 13:41[3]
Wouter Rusch
PRO5DOPingHOnerv C4+B-finaleza 13:41[4]
Stijn Gruben
PRO36Gladde dopjesH4+B-finaleza 13:53[3]
Miró Bruinsma
PRO33Tempo'80 LinkerbaanH4+B-finaleza 13:53[6]
Pieter Oppelaar
PRO32Nabadt ConviviumH4+A-finaleza 13:59[6]
Tom van Beekhoff
PRO52WaterH00sDCl 4*B-finaleza 15:43[5]
Iris Verouden
PRO49QuadripDCl 4*A-finaleza 15:49[4]
Esther Menken
PRO73The BrowCodeHOnerv C4+D-finaleza 15:55[4]
Arno Soetens
PRO81De WaterkokersHOnerv C4+D-finaleza 15:55[5]
Ties Middelkoop
PRO80GeklaptHOnerv C4+C-finaleza 16:01[1]
Bart Manden
PRO63Veni Vidi BibiHOnerv C4+C-finaleza 16:01[4]
Nandus Lemlijn
PRO67BeauvengemiddeldHOnerv C4+B-finaleza 16:07[1]
Yuki Watabe
PRO87RataroeienH4+B-finaleza 16:19[4]
Olivier de Ridder
PRO91BadbeerH4+A-finaleza 16:25[1]
Ruben Band
PRO93BeuncommissariaatH4+A-finaleza 16:25[3]
Luigi Maiorano
PRO95ZeuvenH4+A-finaleza 16:25[4]
Lars de Vries
PRO286The Pink LadiesD4+A-finaleza 16:49[5]
Annika Bart
PRO265RigoreusH8+A-finaleza 17:07[5]
Furat Alsheikh

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO310Petite EliteDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Renske Overbosch
PRO330Formule BeunD4+time-trialzo 09:35
Iris van Leeuwen
PRO332ExothermD4+time-trialzo 09:35
Sacha Olsthoorn
PRO334RoerloosD4+time-trialzo 09:35
Iris Schelleman
PRO147vROWlijkD4+time-trialzo 09:45
Isabel Hille
PRO148Hocus FocusD4+time-trialzo 09:45
Irene Backers
PRO160Beunen tot we KreunenHCl 4*time-trialzo 10:20
Djoerd Belt
PRO161OnnorthodoxHCl 4*time-trialzo 10:20
Jeroen Groot
PRO162nonsTopD4+time-trialzo 10:55
Evelien Vos
PRO365Gang GangDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Hester Zoet
PRO371Sneller dan 3*10^8DOnerv C4+time-trialzo 11:05
Roelie Ootes
PRO374CabeiroDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Carlijn Brugmans
PRO187sPEctaculairDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Elise Dang
PRO389AedificareH4+voorwedstrijd 2zo 13:29[3]
Nico Datema
PRO310Petite EliteDOnerv C4+A-finalezo 13:53[3]
Renske Overbosch
PRO334RoerloosD4+B-finalezo 13:59[5]
Iris Schelleman
PRO330Formule BeunD4+A-finalezo 14:05[4]
Iris van Leeuwen
PRO332ExothermD4+A-finalezo 14:05[6]
Sacha Olsthoorn
PRO147vROWlijkD4+A-finalezo 14:41[1]
Isabel Hille
PRO148Hocus FocusD4+A-finalezo 14:41[3]
Irene Backers
PRO161OnnorthodoxHCl 4*B-finalezo 15:44[2]
Jeroen Groot
PRO160Beunen tot we KreunenHCl 4*A-finalezo 15:50[3]
Djoerd Belt
PRO365Gang GangDOnerv C4+B-finalezo 16:08[2]
Hester Zoet
PRO374CabeiroDOnerv C4+B-finalezo 16:08[3]
Carlijn Brugmans
PRO371Sneller dan 3*10^8DOnerv C4+B-finalezo 16:08[6]
Roelie Ootes
PRO162nonsTopD4+A-finalezo 16:26[1]
Evelien Vos
PRO187sPEctaculairDOnerv C4+A-finalezo 16:50[2]
Elise Dang
PRO389AedificareH4+A-finalezo 17:02[2]
Nico Datema