dom, 12:20 - Race 11 - Ragazzi F, 50-54 F PL 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Gaia ChichierchiaRagazzi F01:45,5(2)03:37,9(1)05:33,4(1)07:26,7(1)
Aniene CC 01:45,501:52,401:55,501:53,333.6 spm
2.Isabella BianchiRagazzi F01:49,1(6)03:43,6(5)05:37,7(3)07:27,6(2)+0,9
Pontedera SC 01:49,101:54,501:54,101:49,934.7 spm
3.Natali Ferrieri ManocheRagazzi F01:44,0(1)03:40,8(4)05:41,0(5)07:34,5(3)+7,8
Fiammegialle 01:44,001:56,802:00,201:53,533.6 spm
4.Martina ScarpelloRagazzi F01:52,2(8)03:48,0(8)05:43,0(6)07:34,8(4)+8,1
Palermo SC 01:52,201:55,801:55,001:51,832.5 spm
5.Angelica ErpiniRagazzi F01:45,9(3)03:39,1(2)05:36,5(2)07:36,5(5)+9,8
Aniene CC 01:45,901:53,201:57,402:00,033.4 spm
6.Giorgia TorreRagazzi F01:48,5(5)03:44,5(6)05:45,0(8)07:40,2(6)+13,5
Irno CC 01:48,501:56,002:00,501:55,229.9 spm
7.Marialuce PappalardoRagazzi F01:50,5(7)03:44,7(7)05:43,0(6)07:41,2(7)+14,5
Irno CC 01:50,501:54,201:58,301:58,330.5 spm
8.Sofia NaselliRagazzi F01:53,1(10)03:50,4(9)05:47,0(9)07:41,8(8)+15,1
Palermo SC 01:53,101:57,301:56,601:54,832.5 spm
9.Francesca RubeoRagazzi F01:47,0(4)03:40,5(3)05:39,8(4)07:42,6(9)+15,9
Aniene CC 01:47,001:53,501:59,302:02,833.1 spm
10.Federica ChisenaRagazzi F01:52,9(9)03:51,2(10)05:49,9(10)07:46,1(10)+19,4
LNI Barletta 01:52,901:58,301:58,701:56,229.7 spm
11.Francesca CosulichRagazzi F01:57,0(14)03:58,8(11)06:02,6(11)08:04,6(11)+37,9
Elpis Genova 01:57,002:01,802:03,802:02,031.5 spm
12.Lucia CascioneRagazzi F01:56,9(13)04:00,4(12)06:05,6(12)08:07,6(12)+40,9
Pro Monopoli 01:56,902:03,502:05,202:02,027.0 spm
13.Matilde ColomboRagazzi F01:57,7(15)04:03,7(15)06:10,6(15)08:14,6(13)+47,9
Sile SC 01:57,702:06,002:06,802:04,227.2 spm
14.Chiara VitaliRagazzi F01:53,8(12)04:01,0(14)06:10,9(16)08:15,5(14)+48,8
Fiammegialle 01:53,802:07,202:09,902:04,731.8 spm
15.Michelle RizziniRagazzi F01:59,4(19)04:05,4(18)06:12,4(17)08:16,2(15)+49,5
Elpis Genova 01:59,402:06,002:07,002:03,831.5 spm
16.Luisa Kinga SerraoRagazzi F01:59,2(17)04:04,3(16)06:10,3(14)08:16,7(16)+50,0
Tirrenia TOD 01:59,202:05,102:06,002:06,429.5 spm
17.Giulia SamiecRagazzi F01:53,1(10)04:00,8(13)06:10,1(13)08:17,9(17)+51,2
Fiammegialle 01:53,102:07,702:09,302:07,831.8 spm
18.Sabrina MaffezzoniRagazzi F01:57,9(16)04:05,1(17)06:16,8(18)08:22,2(18)+55,5
Sebino SC 01:57,902:07,202:11,702:05,326.9 spm
19.Donatella CastroRagazzi F02:04,8(24)04:11,1(19)06:18,3(19)08:23,5(19)+56,8
Cus Bari 02:04,802:06,302:07,202:05,230.0 spm
20.Beatrice SchillaciRagazzi F02:04,7(23)04:14,3(21)06:26,5(20)08:35,4(20)+1:08,7
Telimar 02:04,702:09,602:12,202:08,832.8 spm
21.Erica ToscanoRagazzi F02:04,5(22)04:15,7(23)06:30,4(21)08:40,6(21)+1:13,9
Elpis Genova 02:04,502:11,202:14,702:10,133.0 spm
22.Alice LuppiRagazzi F02:02,0(20)04:12,4(20)06:32,5(22)08:48,9(22)+1:22,2
Elpis Genova 02:02,002:10,402:20,102:16,330.4 spm
23.Antonina Virgilio50-54 F PL02:10,9(27)04:25,4(25)06:39,9(26)08:49,7(23)+1:23,0
Palio TA 02:10,902:14,502:14,502:09,834.0 spm
24.Dasy Ferrieri ManocheRagazzi F01:59,3(18)04:14,8(22)06:37,8(23)08:55,1(24)+1:28,4
Fiammegialle 01:59,302:15,502:23,002:17,431.5 spm
25.Giulia GarianoRagazzi F02:17,5(28)04:28,6(27)06:38,4(24)08:55,3(25)+1:28,6
Crossifit 02:17,502:11,102:09,802:17,031.0 spm
26.Zoe CrispoRagazzi F02:03,5(21)04:20,3(24)06:39,4(25)08:59,3(26)+1:32,6
Eridano TO 02:03,502:16,802:19,102:19,930.9 spm
27.Alice MeloniRagazzi F02:06,6(26)04:29,4(28)06:50,7(27)09:08,9(27)+1:42,2
Ichnusa CA 02:06,602:22,802:21,302:18,231.4 spm
28.Giulia Actis DatoRagazzi F02:05,8(25)04:28,0(26)06:56,5(28)09:21,6(28)+1:54,9
Eridano TO 02:05,802:22,202:28,502:25,142.3 spm