Sat, 11:15 - Race 8 - LM , M U23, LM U23 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.ITAG.S. Fiamme OroLM 01:31.6(1)03:04.1(1)04:37.4(1)06:10.4(1)
Martino Goretti 01:31.601:32.501:33.301:33.039.3 spm
2.ESPreal circulo labradores sevillaLM 01:32.7(2)03:06.0(2)04:39.3(3)06:11.6(2)+1.2
Patricio Rojas 01:32.701:33.301:33.301:32.335.7 spm
3.POLPolish Rowing FederationLM 01:33.4(4)03:06.1(3)04:38.6(2)06:11.8(3)+1.4
Kowalski Jerzy 01:33.401:32.701:32.501:33.337.5 spm
4.CZEDukla PrahaLM 01:32.7(2)03:06.8(4)04:40.5(4)06:15.4(4)+5.0
Jiří Šimánek 01:32.701:34.101:33.701:34.935.5 spm
5.CZEDukla PrahaLM U2301:34.8(5)03:09.8(5)04:46.9(5)06:27.2(5)+16.8
Jonáš Fridrich 01:34.801:35.001:37.101:40.334.5 spm
6.CZEČVK PrahaLM U2301:36.0(6)03:13.2(6)04:52.0(6)06:31.7(6)+21.3
Jan Šmolík 01:36.001:37.201:38.801:39.734.7 spm
7.CZEČVK PardubiceLM U2301:38.6(10)03:17.9(9)04:57.0(7)06:35.7(7)+25.3
Vojtěch Málek 01:38.601:39.301:39.101:38.631.2 spm
8.CZEČVK PrahaLM U2301:40.1(13)03:21.6(12)05:02.6(11)06:39.1(8)+28.7
Filip Malák 01:40.101:41.501:41.001:36.536.5 spm
9.CZEChemička Ústí n.L.LM U2301:40.0(12)03:20.4(10)05:01.4(9)06:42.4(9)+32.0
Zdeněk Langmaier 01:40.001:40.401:41.001:41.031.8 spm
10.CZEBohemians PrahaLM 01:37.6(9)03:17.0(7)04:58.1(8)06:42.9(10)+32.5
Daniel Chalupa 01:37.601:39.401:41.101:44.735.5 spm
11.CZEVK Lysá n.L.M U2301:36.8(7)03:17.7(8)05:02.0(10)06:45.9(11)+35.5
Martin Céza 01:36.801:40.901:44.301:43.931.5 spm
12.CZELokomotiva BerounLM U2301:40.4(15)03:22.7(14)05:06.5(14)06:49.2(12)+38.8
Michael Štorek 01:40.401:42.301:43.801:42.835.0 spm
13.CZELS BrnoLM U2301:41.2(16)03:23.3(16)05:06.8(15)06:49.6(13)+39.2
Tomáš Kobza 01:41.201:42.101:43.501:42.836.0 spm
14.FINTakon Soutajat ryLM U2301:41.5(17)03:23.8(17)05:06.0(12)06:50.0(14)+39.6
Elmo Pyykkö 01:41.501:42.301:42.201:43.935.3 spm
15.CZEKondor Brandýs n.L.M U2301:39.7(11)03:22.1(13)05:06.1(13)06:50.5(15)+40.1
Matěj Svatůněk 01:39.701:42.401:44.001:44.231.8 spm
16.CZEBohemians PrahaLM U2301:42.0(20)03:24.8(18)05:08.3(17)06:51.6(16)+41.2
Petr Blaha 01:42.001:42.801:43.501:43.330.5 spm
17.CZEJiskra TřeboňLM U2301:40.2(14)03:23.2(15)05:08.0(16)06:52.4(17)+42.0
Pešek Vojtěch 01:40.201:43.001:44.801:44.431.7 spm
18.HUNMohácsi Torna EgyletLM 01:41.5(17)03:28.4(20)05:15.9(21)06:58.2(18)+47.8
Cselinàcz János 01:41.501:46.901:47.501:42.333.9 spm
19.SVKVK Slnava PiešťanyLM U2301:37.1(8)03:20.6(11)05:10.4(18)06:58.3(19)+47.9
Pavol Taraba 01:37.101:43.501:49.801:47.932.7 spm
20.FINTakon Soutajat ryLM U2301:44.1(22)03:28.8(22)05:14.3(20)06:58.8(20)+48.4
Juho Salonen 01:44.101:44.701:45.501:44.533.5 spm
21.CZEVK BleskLM U2301:41.6(19)03:26.0(19)05:14.1(19)07:03.0(21)+52.6
Jan Kvapil 01:41.601:44.401:48.101:48.932.5 spm
22.HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős SzakosztályLM U2301:42.0(20)03:28.4(20)05:18.6(22)07:10.4(22)+1:00.0
Márton Kaczur 01:42.001:46.401:50.201:51.833.7 spm
23.HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős SzakosztályLM U2301:46.5(23)03:37.8(23)05:32.5(23)07:25.1(23)+1:14.7
Márton Józsa 01:46.501:51.301:54.701:52.631.5 spm
24.IRLSt. Brendan's College BelmulletLM U2301:47.3(24)03:39.1(24)05:34.5(24)07:25.2(24)+1:14.8
Aaron Barrett 01:47.301:51.801:55.401:50.831.7 spm