Sun, 10:45 AM - Race 4 - W U17, M U17 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.PJRCWilliam OconnellM U17------06:28.4(1)
The Port Jefferson Rowing Club 00:00.0
2.NRRLuke ZaslowM U1701:44.3(2)03:31.6(2)05:19.2(1)07:04.2(2)+35.8
Navesink River Rowing 01:44.301:47.301:47.601:45.034.2 spm
3.BRPHIan O'RileyM U1701:45.5(5)03:32.0(3)05:20.4(2)07:09.5(3)+41.1
Brophy College Preparatory Crew 01:45.501:46.501:48.401:49.134.0 spm
4.PCRonin JonesM U1701:45.2(4)03:34.0(4)05:22.6(4)07:10.3(4)+41.9
Pine Crest School Crew 01:45.201:48.801:48.601:47.730.5 spm
5.BRPHEvan N. RiveraM U1701:47.4(7)03:36.8(6)05:26.6(5)07:12.0(5)+43.6
Brophy College Preparatory Crew 01:47.401:49.301:49.801:45.530.0 spm
6.LSCCarl OsborneM U1701:45.1(3)03:31.1(1)05:21.0(3)07:13.2(6)+44.8
Lakeside School 01:45.101:46.001:49.901:52.229.5 spm
7.GBRNathan WeinsteinM U1701:47.7(8)03:37.1(7)05:27.5(6)07:17.9(7)+49.5
Great Bay Rowing 01:47.701:49.401:50.401:50.427.8 spm
8.OKCKatelyn PassinoW U1701:48.0(10)03:37.8(8)05:29.3(8)07:18.2(8)+49.8
OKC Riversport 01:48.001:49.801:51.501:48.831.2 spm
9.ACRARuari MaguireM U1701:47.1(6)03:38.4(9)05:29.9(9)07:19.2(9)+50.8
Advanced Community Rowing Association INC. 01:47.101:51.301:51.501:49.229.0 spm
10.CRSDGable KrichM U1701:43.8(1)03:34.6(5)05:28.6(7)07:21.1(10)+52.7
Community Rowing of San Diego 01:43.801:50.801:54.001:52.534.0 spm
11.Unaff.Christian BungeM U1701:47.7(8)03:39.2(10)05:31.2(10)07:23.4(11)+55.0
Unaffiliated (USA) 01:47.701:51.501:52.001:52.228.0 spm
12.BRPHStevan TrbovicM U1701:52.5(15)03:46.2(15)05:40.3(12)07:34.8(12)+1:06.4
Brophy College Preparatory Crew 01:52.501:53.701:54.101:54.630.5 spm
13.LSCRayhan MundraM U1701:49.2(11)03:41.3(11)05:38.3(11)07:35.6(13)+1:07.2
Lakeside School 01:49.201:52.101:57.001:57.230.5 spm
14.CRINora MoltenW U1701:49.5(12)03:44.7(13)05:41.4(13)07:36.1(14)+1:07.7
Community Rowing, Inc. 01:49.501:55.201:56.701:54.629.0 spm
15.CRSDLucien StronaM U1701:50.9(14)03:44.2(12)05:41.6(14)07:37.1(15)+1:08.7
Community Rowing of San Diego 01:50.901:53.201:57.301:55.726.0 spm
16.LSCFelix YuM U1701:57.8(23)03:54.2(21)05:49.9(18)07:40.0(16)+1:11.6
Lakeside School 01:57.801:56.401:55.701:50.130.7 spm
17.CRSDTui LetuliM U1701:54.9(18)03:50.9(17)05:46.6(16)07:40.5(17)+1:12.1
Community Rowing of San Diego 01:54.801:56.001:55.601:54.127.5 spm
18.BRPHJames CarterM U1701:55.2(19)03:53.0(19)05:49.9(18)07:43.8(18)+1:15.4
Brophy College Preparatory Crew 01:55.201:57.701:56.801:54.129.2 spm
19.BRPHNick ZarrilloM U1701:54.2(17)03:50.6(16)05:47.9(17)07:44.3(19)+1:15.9
Brophy College Preparatory Crew 01:54.201:56.401:57.201:56.528.8 spm
20.NRRVictoria ConradW U1701:53.9(16)03:52.2(18)05:50.6(20)07:46.6(20)+1:18.2
Navesink River Rowing 01:53.901:58.301:58.401:56.032.0 spm
21.RCJames BrownM U1701:50.6(13)03:45.0(14)05:41.8(15)07:49.4(21)+1:21.0
Ransom Everglades Crew 01:50.601:54.401:56.802:07.529.9 spm
22.LSCAlex ZhaoM U1701:57.5(21)03:54.1(20)05:51.8(21)07:49.8(22)+1:21.4
Lakeside School 01:57.501:56.601:57.701:58.027.0 spm
23.RNTMaeve FarleyW U1701:56.7(20)03:55.8(22)05:55.9(22)07:52.6(23)+1:24.2
Rowed Not Taken 01:56.701:59.102:00.101:56.735.2 spm
24.OBCRDaniel KeselmanM U1701:58.6(25)04:01.8(24)06:06.3(23)08:08.9(24)+1:40.5
Oyster Bay Community Rowing 01:58.602:03.202:04.502:02.627.5 spm
25.ARCShannon BreimerW U1702:08.6(36)04:10.6(31)06:12.5(27)08:09.9(25)+1:41.5
O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center 02:08.602:02.002:01.901:57.429.5 spm
26.CRSDLydia DemoryW U1701:57.7(22)04:00.6(23)06:07.9(24)08:10.2(26)+1:41.8
Community Rowing of San Diego 01:57.702:02.902:07.302:02.430.2 spm
27.PJRCGrace ChambersW U1701:58.5(24)04:03.4(25)06:11.6(26)08:13.7(27)+1:45.3
The Port Jefferson Rowing Club 01:58.502:04.902:08.102:02.032.4 spm
28.CRSDCj BarnettM U1702:01.2(28)04:04.7(27)06:09.1(25)08:14.7(28)+1:46.3
Community Rowing of San Diego 02:01.202:03.502:04.402:05.631.3 spm
29.ARCMadeline EppingW U1702:01.3(29)04:08.1(29)06:14.2(28)08:16.6(29)+1:48.2
O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center 02:01.302:06.802:06.102:02.527.7 spm
30.BRPHZachary CoyM U1701:59.8(27)04:06.4(28)06:16.8(30)08:24.2(30)+1:55.8
Brophy College Preparatory Crew 01:59.802:06.602:10.402:07.428.0 spm
31.RowLACeleste CamposW U1701:58.6(25)04:04.4(26)06:15.7(29)08:25.9(31)+1:57.5
RowLA 01:58.602:05.802:11.302:10.127.0 spm
32.BRPHVir Dolasa-SahaniM U1702:03.8(32)04:08.8(30)06:20.5(31)08:27.2(32)+1:58.8
Brophy College Preparatory Crew 02:03.802:05.002:11.702:06.732.3 spm
33.CRSDCarson JanicikM U1702:05.2(33)04:12.6(33)06:23.4(32)08:27.4(33)+1:59.0
Community Rowing of San Diego 02:05.202:07.402:10.802:04.030.0 spm
34.STMBVLily LockhartW U1702:08.6(36)04:17.9(35)06:30.7(34)08:40.0(34)+2:11.6
St. Mary Academy- Bay View 02:08.602:09.302:12.802:09.328.5 spm
35.NPBRCEden PriceW U1702:05.8(34)04:17.3(34)06:31.1(35)08:41.5(35)+2:13.1
North Palm Beach Rowing Club 02:05.802:11.502:13.802:10.533.2 spm
36.NPBRCChloe GudetW U1702:02.8(31)04:11.2(32)06:29.7(33)08:43.8(36)+2:15.4
North Palm Beach Rowing Club 02:02.802:08.402:18.502:14.131.5 spm
37.STUDakota LambertW U1702:06.4(35)04:20.4(36)06:36.2(36)08:47.7(37)+2:19.3
St. Ursula Academy Crew 02:06.402:14.002:15.802:11.530.0 spm
38.STULydia KamelW U1702:15.5(39)04:34.9(39)06:54.9(39)09:06.1(38)+2:37.7
St. Ursula Academy Crew 02:15.502:19.402:20.002:11.129.0 spm
39.KBCIffa Omer MuradW U1702:02.4(30)04:22.6(37)06:48.9(37)09:08.6(39)+2:40.2
Karachi Boat Club 02:02.402:20.202:26.302:19.731.2 spm
40.SRCAnoushka RishiW U1702:14.2(38)04:30.9(38)06:54.4(38)09:15.1(40)+2:46.7
Syosset Rowing Club 02:14.202:16.702:23.502:20.730.7 spm
41.RNTJaya GautamW U1702:18.9(40)04:45.1(40)07:12.1(40)09:31.9(41)+3:03.5
Rowed Not Taken 02:18.902:26.202:27.002:19.926.5 spm
LSCCassandra NguyenW U17--------
Lakeside School