[152] JM U19 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Unaff.Unaffiliated (USA)01:27.1(1)02:55.6(1)04:24.0(1)05:53.2(1)
Isaiah Harrison 01:27.101:28.501:28.401:29.230.8 spm
2.CULVRCulver Academies01:29.4(2)02:59.3(2)04:29.5(2)06:07.2(2)+14.0
Savas Koutsouras 01:29.401:29.901:30.201:37.737.7 spm
3.HRRAHudson River Rowing Association, Inc.01:31.2(4)03:06.1(4)04:40.5(4)06:13.3(3)+20.1
Mack Carr 01:31.201:34.901:34.401:32.731.7 spm
4.ONRAOak Neck Rowing Academy01:34.4(9)03:10.0(7)04:43.8(6)06:15.5(4)+22.3
John McNicholas 01:34.401:35.601:33.801:31.738.0 spm
5.CULVRCulver Academies01:34.2(7)03:08.9(5)04:43.2(5)06:16.5(5)+23.3
Charles Jones 01:34.201:34.701:34.301:33.437.7 spm
6.NRNashville Rowing01:30.0(3)03:04.9(3)04:40.2(3)06:18.1(6)+24.9
Clinton Regen 01:30.001:34.901:35.301:38.032.2 spm
7.RNY-MRow New York - Manhattan01:36.9(21)03:13.8(17)04:50.7(13)06:22.0(7)+28.8
Conrad Palmer 01:36.901:36.901:36.901:31.232.7 spm
8.BCHA1863 Boat Club01:35.1(14)03:11.2(11)04:47.8(8)06:23.3(8)+30.1
Richard Baringer Lovaas 01:35.101:36.101:36.601:35.632.7 spm
9.SHSCShrewsbury High School Crew01:37.2(25)03:14.4(18)04:51.5(16)06:25.3(9)+32.1
Gavin Crouch 01:37.201:37.201:37.101:33.731.7 spm
10.CYRCharlotte Youth Rowing01:34.5(11)03:09.2(6)04:46.5(7)06:25.4(10)+32.2
Harrison Kaplan 01:34.501:34.701:37.301:38.930.2 spm
11.BCHA1863 Boat Club01:36.1(18)03:13.4(16)04:50.6(11)06:26.4(11)+33.2
Grigsby Alexander Lovaas 01:36.101:37.301:37.201:35.833.0 spm
12.PHILPhillips Academy Andover01:35.9(16)03:13.1(14)04:51.1(14)06:27.3(12)+34.1
Sebastian Frankel 01:35.901:37.201:38.001:36.231.2 spm
12.BOSLABoston Latin School Crew01:34.5(11)03:12.7(13)04:51.1(14)06:27.3(12)+34.1
Samuel Sullivan 01:34.501:38.201:38.401:36.130.2 spm
14.BCHA1863 Boat Club01:34.9(13)03:11.9(12)04:48.6(9)06:28.6(14)+35.4
Timothy Pugliese 01:34.901:37.001:36.701:40.133.5 spm
15.NiskayunaNiskayuna Rowing01:34.2(7)03:10.7(9)04:48.6(9)06:29.5(15)+36.3
Peter Bertram 01:34.201:36.501:37.901:40.930.2 spm
16.BCHA1863 Boat Club01:37.0(22)03:15.2(21)04:53.6(19)06:30.9(16)+37.7
Owen Keating 01:37.001:38.201:38.401:37.233.0 spm
17.ELRAEast Lyme Rowing Association01:32.3(6)03:10.5(8)04:50.6(11)06:31.6(17)+38.4
David Bond 01:32.301:38.201:40.101:41.031.7 spm
18.PEA1781 Boat Club01:37.5(26)03:15.9(23)04:56.0(24)06:31.9(18)+38.7
Justin Rigg 01:37.501:38.401:40.101:36.034.0 spm
19.EHTEgg Harbor Township High School01:36.0(17)03:13.1(14)04:51.9(17)06:32.1(19)+38.9
Scott Zimmerman 01:36.001:37.101:38.801:40.229.8 spm
20.SJCISt. Joseph's Collegiate Institute01:38.0(38)03:17.5(34)04:56.3(25)06:32.5(20)+39.3
Lars Finlayson 01:38.001:39.501:38.801:36.232.2 spm
21.NFRCNiagara Falls Rowing Club01:37.0(22)03:17.2(32)04:57.7(29)06:32.7(21)+39.5
Payton Gauthier 01:37.001:40.201:40.501:35.129.7 spm
22.PEAPhillips Exeter Academy01:37.7(28)03:16.2(26)04:54.7(20)06:33.9(22)+40.7
Graham Guite 01:37.701:38.501:38.501:39.234.3 spm
23.WhitmanWalt Whitman Crew Boosters, Inc.01:34.4(9)03:11.0(10)04:52.0(18)06:34.7(23)+41.5
Finn Berkhout 01:34.401:36.601:41.001:42.831.0 spm
24.ABSHSAbsegami High School01:37.8(31)03:17.9(35)04:57.3(27)06:34.8(24)+41.6
Christian Gunn-Saye 01:37.801:40.101:39.401:37.632.2 spm
25.BSCBrooks School Crew01:39.4(50)03:17.9(35)04:56.7(26)06:35.3(25)+42.1
Nathaniel Wirth 01:39.401:38.501:38.801:38.633.0 spm
26.WCRWest Cambridge Rowing01:38.0(38)03:18.2(37)04:57.4(28)06:35.6(26)+42.4
Nathan Pokress 01:38.001:40.201:39.201:38.233.2 spm
27.BCHA1863 Boat Club01:36.4(19)03:14.5(19)04:54.9(21)06:36.1(27)+42.9
Pietro Brocca 01:36.401:38.101:40.401:41.233.0 spm
28.NRNashville Rowing01:37.9(35)03:16.0(25)04:55.4(23)06:36.9(28)+43.7
Judah Benjamin Regen 01:37.901:38.101:39.401:41.631.5 spm
29.SJPSt. John's Preparatory School01:38.7(41)03:16.6(27)04:54.9(21)06:38.5(29)+45.3
Alden Taylor 01:38.701:37.901:38.301:43.631.5 spm
29.WWRAWayland-Weston Rowing Association, Inc.01:37.7(28)03:17.1(30)04:58.8(33)06:38.5(29)+45.3
Felix Thompson 01:37.701:39.401:41.701:39.729.2 spm
31.SRCSyosset Rowing Club01:39.1(44)03:19.8(42)05:01.6(41)06:39.4(31)+46.2
William Messenger 01:39.101:40.701:41.801:37.830.7 spm
32.ABSHSAbsegami High School01:40.9(62)03:21.5(46)05:01.6(41)06:39.5(32)+46.3
William Sproule 01:40.901:40.601:40.101:37.833.5 spm
33.MHRCMile High Rowing Club01:41.3(64)03:22.2(49)05:03.0(44)06:40.5(33)+47.3
William Mead 01:41.301:40.901:40.801:37.530.0 spm
34.TRCTriangle Rowing Club01:36.4(19)03:14.7(20)04:58.6(32)06:41.0(34)+47.8
Stephen McGuinness 01:36.401:38.301:43.901:42.532.5 spm
35.EHTEgg Harbor Township High School01:37.0(22)03:17.3(33)04:59.9(37)06:41.2(35)+48.0
Adam Sarhan 01:37.001:40.301:42.601:41.232.5 spm
35.LHSLowell High School Crew01:35.6(15)03:15.9(23)04:59.5(35)06:41.2(35)+48.0
Ethan Sollinger 01:35.601:40.301:43.601:41.830.7 spm
37.BKLNBrookline High School01:40.4(56)03:21.1(44)05:02.6(43)06:42.2(37)+49.0
Hugo Harington 01:40.401:40.701:41.501:39.633.0 spm
38.ARCO.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center01:39.3(47)03:19.6(41)04:59.8(36)06:42.3(38)+49.1
Bill Gannon 01:39.301:40.301:40.201:42.531.2 spm
39.RBCRiverside Boat Club01:38.0(38)03:16.9(29)04:58.4(31)06:42.5(39)+49.3
Jake Hodge 01:38.001:38.901:41.501:44.233.2 spm
40.EHTEgg Harbor Township High School01:39.3(47)03:19.1(40)05:00.9(39)06:43.4(40)+50.2
Justin Kent 01:39.301:39.801:41.801:42.634.0 spm
41.BCHA1863 Boat Club01:39.3(47)03:20.0(43)05:01.5(40)06:43.7(41)+50.5
George Lakis 01:39.301:40.701:41.501:42.234.0 spm
42.PVRCPioneer Valley Riverfront Club01:41.6(65)03:23.2(56)05:04.8(47)06:44.4(42)+51.2
Henry Joyner 01:41.601:41.601:41.601:39.628.7 spm
43.ONRAOak Neck Rowing Academy01:37.8(31)03:16.7(28)04:58.3(30)06:44.9(43)+51.7
Thomas Graves 01:37.801:38.901:41.601:46.732.7 spm
44.SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High School01:39.6(52)03:21.1(44)05:04.2(45)06:45.0(44)+51.8
James Schmidt 01:39.601:41.501:43.101:40.830.2 spm
45.DBMSDuxbury Bay Maritime School01:39.2(45)03:22.3(50)05:05.9(50)06:45.5(45)+52.3
Jackson Moore 01:39.201:43.101:43.601:39.628.5 spm
46.AJRAIAnnapolis Junior Rowing Association, Inc.01:39.2(45)03:18.6(38)05:00.4(38)06:45.7(46)+52.5
Hurst Thompson 01:39.201:39.401:41.801:45.330.8 spm
47.WhitmanWalt Whitman Crew Boosters, Inc.01:40.5(58)03:22.7(53)05:05.9(50)06:47.9(47)+54.7
Paul Koumbourlis 01:40.501:42.201:43.201:42.135.5 spm
48.ERAEssex Rowing Association01:40.5(58)03:23.3(58)05:04.5(46)06:48.0(48)+54.8
Kade Doyle 01:40.501:42.801:41.201:43.628.5 spm
49.HHSRAHingham High School Rowing Association01:39.4(50)03:22.6(52)05:06.1(53)06:48.2(49)+55.0
Mason Fairfield 01:39.401:43.201:43.501:42.129.5 spm
50.HHSRAHingham High School Rowing Association01:41.2(63)03:24.3(62)05:07.7(55)06:48.7(50)+55.5
John Connolly 01:41.201:43.101:43.401:41.030.0 spm
51.RRCrewRock Ridge Rowing01:40.5(58)03:21.9(48)05:04.8(47)06:49.1(51)+55.9
Xiangshan Tan 01:40.501:41.401:42.901:44.229.5 spm
52.HHSRAHingham High School Rowing Association01:38.9(43)03:23.2(56)05:08.1(57)06:49.3(52)+56.1
Henry Quackenbush 01:38.901:44.301:44.901:41.229.7 spm
53.PHILPhillips Academy Andover01:37.5(26)03:15.7(22)04:59.4(34)06:49.5(53)+56.3
Kaiwen Guo 01:37.501:38.201:43.701:50.131.5 spm
54.FHSCFarmington High School Crew01:40.1(54)03:23.8(60)05:08.8(60)06:49.9(54)+56.7
Nicholas Duncan 01:40.101:43.701:45.001:41.127.7 spm
55.DERRYThe Derryfield School Crew01:32.0(5)03:17.1(30)05:05.9(50)06:51.0(55)+57.8
Charles Renvyle 01:32.001:45.101:48.801:45.131.2 spm
56.Friends of Brookline Rowing01:42.7(74)03:25.1(66)05:08.3(58)06:51.6(56)+58.4
Justin Grossman 01:42.701:42.401:43.201:43.431.7 spm
57.BCHA1863 Boat Club01:40.4(56)03:22.7(53)05:05.2(49)06:51.9(57)+58.7
William Ryan 01:40.401:42.301:42.501:46.733.7 spm
58.SBPSSt. Benedict's Preparatory School01:40.6(61)03:23.5(59)05:08.4(59)06:52.5(58)+59.3
Akhir Crenshaw 01:40.601:42.901:44.901:44.230.2 spm
59.SBPSSt. Benedict's Preparatory School01:37.8(31)03:22.7(53)05:08.9(61)06:52.9(59)+59.7
Jermaine Price 01:37.801:44.901:46.201:44.130.0 spm
60.FHSCFarmington High School Crew01:41.6(65)03:26.3(70)05:10.9(65)06:53.4(60)+1:00.2
Adam Norwood 01:41.601:44.701:44.601:42.532.0 spm
61.Unaff.Unaffiliated (USA)01:44.3(89)03:27.4(75)05:11.8(68)06:53.5(61)+1:00.3
Rafe Wilkinson 01:44.301:43.101:44.401:41.829.2 spm
62.Unaff.Unaffiliated (USA)01:42.9(76)03:28.4(78)05:12.6(71)06:54.2(62)+1:01.0
Benjamin Rylance 01:42.901:45.501:44.201:41.732.0 spm
63.BCHA1863 Boat Club01:42.9(76)03:27.0(72)05:11.6(66)06:55.8(63)+1:02.6
Kieran Dunn 01:42.901:44.101:44.601:44.231.5 spm
64.BCHA1863 Boat Club01:38.7(41)03:18.7(39)05:07.0(54)06:55.9(64)+1:02.7
Henry Griffin 01:38.701:40.001:48.301:48.831.8 spm
65.SJBSt. John the Baptist DHS Crew01:42.2(71)03:24.5(64)05:09.8(62)06:56.6(65)+1:03.4
Robert Dewitt 01:42.201:42.301:45.301:46.929.5 spm
66.ABSHSAbsegami High School01:41.6(65)03:24.3(62)05:10.4(64)06:57.3(66)+1:04.1
Kevin Ritz 01:41.601:42.701:46.101:46.933.8 spm
67.BBNBuckingham Browne & Nichols01:43.9(86)03:27.1(73)05:12.3(70)06:57.4(67)+1:04.2
Oliver Shapiro 01:43.901:43.201:45.201:45.130.7 spm
68.MPrepMarianapolis Preparatory School Crew01:37.7(28)03:21.6(47)05:07.8(56)06:57.5(68)+1:04.3
Patrick Martineau 01:37.701:43.901:46.201:49.730.2 spm
69.V-Sculls01:37.9(35)03:22.5(51)05:10.1(63)06:57.7(69)+1:04.5
Mark Merson 01:37.901:44.601:47.601:47.727.7 spm
70.RBCRiverside Boat Club01:43.8(85)03:29.2(81)05:14.6(75)06:58.0(70)+1:04.8
Aren Gharibian 01:43.801:45.401:45.401:43.332.0 spm
71.NRRNavesink River Rowing01:43.4(80)03:30.0(85)05:15.7(82)06:58.3(71)+1:05.1
Flynn Cullen 01:43.401:46.601:45.701:42.630.7 spm
72.SBPSSt. Benedict's Preparatory School01:43.5(82)03:29.1(80)05:15.4(78)06:58.5(72)+1:05.3
Maurice Tabron 01:43.501:45.601:46.301:43.231.0 spm
73.BCHA1863 Boat Club01:42.1(70)03:26.5(71)05:12.2(69)06:58.6(73)+1:05.4
Evan Morris 01:42.101:44.401:45.701:46.429.7 spm
74.RFHRRFH Rowing01:41.6(65)03:25.5(68)05:11.6(66)06:58.8(74)+1:05.6
Benjamin Durdack 01:41.601:43.901:46.101:47.233.0 spm
75.DBMSDuxbury Bay Maritime School01:42.4(72)03:27.9(76)05:14.2(74)06:59.8(75)+1:06.6
William Rubin 01:42.401:45.501:46.301:45.636.5 spm
76.SJPSt. John's Preparatory School01:44.6(91)03:30.7(89)05:15.4(78)06:59.9(76)+1:06.7
Daniel Boutin 01:44.601:46.101:44.701:44.633.7 spm
77.ONRAOak Neck Rowing Academy01:43.3(79)03:30.6(88)05:16.9(84)07:00.2(77)+1:07.0
Anthony Florence 01:43.301:47.301:46.301:43.331.0 spm
78.GUNNGunnery School Crew01:45.7(101)03:30.2(86)05:15.5(80)07:00.4(78)+1:07.2
Matthew Piazza 01:45.701:44.501:45.301:44.931.7 spm
79.PTRBPeterborough Rowing Club01:44.7(92)03:29.5(82)05:14.6(75)07:01.0(79)+1:07.8
William Bleecker 01:44.701:44.801:45.101:46.436.0 spm
80.DERRYThe Derryfield School Crew01:45.0(98)03:30.9(92)05:17.5(85)07:01.6(80)+1:08.4
Ian Gargasz 01:45.001:45.901:46.601:44.129.5 spm
81.BCHA1863 Boat Club01:40.3(55)03:26.2(69)05:13.4(72)07:01.8(81)+1:08.6
Patrick Hurton 01:40.301:45.901:47.201:48.428.7 spm
82.BBNBuckingham Browne & Nichols01:42.9(76)03:28.0(77)05:18.2(87)07:03.2(82)+1:10.0
Ian Kaplan 01:42.901:45.101:50.201:45.031.0 spm
83.BCHA1863 Boat Club01:43.5(82)03:28.4(78)05:15.5(80)07:03.3(83)+1:10.1
Will Schiffmann 01:43.501:44.901:47.101:47.928.7 spm
84.STJHSSt. John's High School Crew01:46.3(103)03:32.9(98)05:19.0(89)07:03.6(84)+1:10.4
Tyler Dudley 01:46.301:46.601:46.101:44.630.7 spm
85.RBCCRadnor Boys Crew Club01:43.4(80)03:29.9(84)05:19.6(91)07:04.0(85)+1:10.8
Samuel Chung 01:43.401:46.501:49.701:44.528.2 spm
86.GUNNGunnery School Crew01:44.9(96)03:30.8(91)05:17.9(86)07:05.3(86)+1:12.1
Sean Christiansen 01:44.901:45.901:47.101:47.430.5 spm
87.HHSRAHingham High School Rowing Association01:39.9(53)03:24.0(61)05:14.0(73)07:05.8(87)+1:12.6
Logan Littell 01:39.901:44.101:50.001:51.832.3 spm
88.GUNNGunnery School Crew01:37.9(35)03:27.2(74)05:16.6(83)07:06.8(88)+1:13.6
Tim Lacy 01:37.901:49.301:49.401:50.233.2 spm
89.HHSRAHingham High School Rowing Association01:43.5(82)03:29.7(83)05:18.3(88)07:07.5(89)+1:14.3
Joseph DeCola 01:43.501:46.201:48.601:49.331.0 spm
90.PJRCThe Port Jefferson Rowing Club01:46.1(102)03:34.8(105)05:22.9(96)07:08.6(90)+1:15.4
Ryan Witteck 01:46.101:48.701:48.101:45.729.0 spm
91.SJBSt. John the Baptist DHS Crew01:48.4(117)03:36.0(110)05:23.3(98)07:08.9(91)+1:15.7
Nicholas Olejnik 01:48.401:47.601:47.301:45.632.5 spm
92.BCHA1863 Boat Club01:41.6(65)03:25.3(67)05:15.3(77)07:09.0(92)+1:15.8
Fernando Escobar 01:41.601:43.701:50.001:53.729.7 spm
93.BSCBrooks School Crew01:47.7(116)03:35.1(106)05:22.2(95)07:10.4(93)+1:17.2
Nashr El Auliya 01:47.701:47.401:47.101:48.231.7 spm
94.AvonAvon High School01:46.3(103)03:34.0(100)05:22.1(94)07:10.7(94)+1:17.5
Jack Shillington 01:46.301:47.701:48.101:48.628.2 spm
95.SJPSt. John's Preparatory School01:45.5(99)03:32.0(94)05:20.3(92)07:10.8(95)+1:17.6
Michael Rowse 01:45.501:46.501:48.301:50.530.0 spm
96.ONRAOak Neck Rowing Academy01:47.2(112)03:36.1(111)05:25.2(105)07:11.1(96)+1:17.9
Shawn Kapoor 01:47.201:48.901:49.101:45.932.0 spm
97.FHSCFarmington High School Crew01:37.8(31)03:24.8(65)05:19.2(90)07:11.3(97)+1:18.1
Marshall Callis 01:37.801:47.001:54.401:52.130.7 spm
98.BCHA1863 Boat Club01:46.3(103)03:34.6(103)05:24.0(100)07:11.7(98)+1:18.5
Thomas Andaloro 01:46.301:48.301:49.401:47.631.2 spm
99.FHSCFarmington High School Crew01:44.9(96)03:32.2(95)05:22.9(96)07:11.8(99)+1:18.6
Nico Lussier 01:44.901:47.301:50.701:48.931.7 spm
100.HHSRAHingham High School Rowing Association01:44.1(88)03:34.2(101)05:24.4(101)07:13.9(100)+1:20.7
Ned Macdonald 01:44.101:50.101:50.201:49.629.7 spm
101.FHSCFarmington High School Crew01:49.8(122)03:38.9(117)05:27.9(107)07:15.2(101)+1:22.0
Frank Rutherford 01:49.801:49.101:49.001:47.329.0 spm
101.Unaff.Unaffiliated (USA)01:45.5(99)03:32.8(97)05:24.7(102)07:15.2(101)+1:22.0
Brian Klostermann 01:45.501:47.301:51.901:50.528.5 spm
103.SJPSt. John's Preparatory School01:46.4(106)03:34.3(102)05:25.0(104)07:15.3(103)+1:22.1
Eoin McDonough 01:46.401:47.901:50.701:50.328.0 spm
104.SJPSt. John's Preparatory School01:47.4(113)03:37.9(114)05:29.3(108)07:15.8(104)+1:22.6
Ryan McShane 01:47.401:50.501:51.401:46.432.2 spm
105.PJRCThe Port Jefferson Rowing Club01:42.8(75)03:30.5(87)05:21.6(93)07:16.5(105)+1:23.3
Gavin Chambers 01:42.801:47.701:51.101:55.030.5 spm
106.HHSRAHingham High School Rowing Association01:46.4(106)03:35.8(109)05:27.4(106)07:17.4(106)+1:24.2
Oskar Scholund 01:46.401:49.401:51.601:50.027.5 spm
107.Unaff.Unaffiliated (USA)01:42.5(73)03:31.5(93)05:24.7(102)07:18.1(107)+1:24.9
Benjamin Stillman 01:42.501:49.001:53.201:53.329.2 spm
108.NIRNavesink Indoor Rowing01:46.8(110)03:37.2(112)05:29.3(108)07:19.0(108)+1:25.8
Isar Doshi 01:46.801:50.401:52.101:49.732.0 spm
109.FHSCFarmington High School Crew01:48.7(118)03:38.6(116)05:31.0(115)07:20.7(109)+1:27.5
Quinlan Wu 01:48.701:49.901:52.401:49.728.0 spm
110.SMSSt. Mark's School01:49.9(123)03:39.3(118)05:29.7(110)07:22.1(110)+1:28.9
David Ma 01:49.901:49.401:50.401:52.433.7 spm
111.NARRNarragansett Boat Club01:44.3(89)03:32.5(96)05:23.6(99)07:22.4(111)+1:29.2
Raymond Jorgensen 01:44.301:48.201:51.101:58.830.7 spm
112.BHRABurnt Hills Rowing Association, Inc.01:50.9(127)03:43.4(123)05:36.2(121)07:23.1(112)+1:29.9
Kieran Stone 01:50.901:52.501:52.801:46.931.0 spm
113.SJPSt. John's Preparatory School01:50.4(126)03:41.1(121)05:32.8(118)07:23.6(113)+1:30.4
Alex Flynn 01:50.401:50.701:51.701:50.730.5 spm
114.EBRIEast Bay Rowing, Inc01:46.5(108)03:37.7(113)05:30.8(113)07:24.2(114)+1:31.0
Will SIlveria 01:46.501:51.201:53.101:53.432.2 spm
115.BCHA1863 Boat Club01:47.4(113)03:38.5(115)05:32.0(116)07:25.0(115)+1:31.8
Patrick McGeoghean 01:47.401:51.101:53.501:52.929.5 spm
116.SJBSt. John the Baptist DHS Crew01:50.0(124)03:40.4(120)05:32.7(117)07:25.1(116)+1:31.9
Nicholas Martens 01:50.001:50.401:52.301:52.430.3 spm
117.COHSCohasset Maritime Institute01:46.8(110)03:35.5(107)05:30.4(112)07:25.4(117)+1:32.2
Pran Teelucksingh 01:46.801:48.701:54.901:54.930.0 spm
118.PJRCThe Port Jefferson Rowing Club01:44.7(92)03:35.6(108)05:30.9(114)07:26.5(118)+1:33.3
Christoff Ulinski 01:44.701:50.901:55.301:55.531.0 spm
119.CRI/RBCRI- Row Boston01:52.4(129)03:45.2(125)05:37.4(122)07:26.8(119)+1:33.6
Ethan Walling 01:52.401:52.801:52.201:49.429.7 spm
120.FHSCFarmington High School Crew01:44.0(87)03:33.0(99)05:30.1(111)07:31.3(120)+1:38.1
Caelan Schubach 01:44.001:49.001:57.102:01.331.0 spm
121.EBRIEast Bay Rowing, Inc01:49.0(119)03:47.2(128)05:44.0(127)07:33.3(121)+1:40.1
Zachary Payne 01:49.001:58.201:56.801:49.431.2 spm
122.COHSCohasset Maritime Institute01:52.4(129)03:45.1(124)05:39.3(124)07:33.8(122)+1:40.6
Andrew Hoadley 01:52.401:52.701:54.201:54.528.3 spm
123.SJPSt. John's Preparatory School01:47.6(115)03:39.8(119)05:35.9(120)07:34.8(123)+1:41.6
Austin Whitlock 01:47.601:52.201:56.101:58.933.3 spm
124.SMSSt. Mark's School01:44.7(92)03:34.6(103)05:34.7(119)07:36.6(124)+1:43.4
Will Ryckman 01:44.701:49.902:00.102:01.928.4 spm
125.ARA-AHSArlington Rowing Association - Arlington H.S.01:49.7(121)03:42.6(122)05:39.0(123)07:37.8(125)+1:44.6
Jason Gasparini 01:49.701:52.901:56.401:58.828.7 spm
126.SJPSt. John's Preparatory School01:53.2(131)03:46.7(126)05:41.9(125)07:37.9(126)+1:44.7
Matt Teeven 01:53.201:53.501:55.201:56.028.3 spm
127.SJPSt. John's Preparatory School01:54.4(132)03:48.7(131)05:43.1(126)07:39.9(127)+1:46.7
Ryan Foley 01:54.401:54.301:54.401:56.829.3 spm
128.CCYRCape Cod Youth Rowing01:50.1(125)03:48.0(129)05:47.0(129)07:40.8(128)+1:47.6
Will Loomis 01:50.101:57.901:59.001:53.928.2 spm
129.CCYRCape Cod Youth Rowing01:49.1(120)03:46.8(127)05:46.9(128)07:41.0(129)+1:47.8
Burke Valli 01:49.101:57.702:00.101:54.127.9 spm
130.SJPSt. John's Preparatory School01:55.4(133)03:51.3(132)05:49.7(130)07:49.4(130)+1:56.2
Josh Atkinson 01:55.401:55.901:58.401:59.730.5 spm
131.FHSCFarmington High School Crew01:50.9(127)03:48.4(130)05:57.3(132)07:55.3(131)+2:02.1
Drake Sprowles 01:50.901:57.502:08.901:58.032.1 spm
132.SJPSt. John's Preparatory School01:56.6(134)03:52.8(134)05:53.6(131)07:55.5(132)+2:02.3
Tate Walker 01:56.601:56.202:00.802:02.028.8 spm
133.SJPSt. John's Preparatory School01:44.8(95)03:30.7(89)06:05.9(134)08:01.6(133)+2:08.4
Matthew Viliott 01:44.801:45.902:35.201:55.723.9 spm
134.FHSCFarmington High School Crew01:46.5(108)03:52.2(133)06:01.1(133)08:06.4(134)+2:13.2
Jackson Williams 01:46.502:05.702:08.902:05.429.4 spm
135.BCHA1863 Boat Club01:58.1(135)04:03.7(135)06:15.9(135)08:22.9(135)+2:29.7
Aiden Babiarz 01:58.102:05.602:12.202:07.030.7 spm
Unaff.Unaffiliated (USA)   did not start
Graham Foote 
ARCO.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center   did not start
Aidan Hartwich 
SJPSt. John's Preparatory School   did not start
Alberto Pennace 
CHMDChaminade High School   did not start
Gabriel Eller 
Unaff.Unaffiliated (USA)   did not start
Sebastian Ako 
BCHA1863 Boat Club   did not start
Matthew Lannon 
SHSCShrewsbury High School Crew------did not finish
Kealan Green Green 
PVRCPioneer Valley Riverfront Club   did not start
John Marino 
BBNBuckingham Browne & Nichols   did not start
Angus Crafter 
SMSSt. Mark's School   did not start
Kartik Donepudi 
TaftTaft School   did not start
Scott Williams 
Unaff.Unaffiliated (USA)   did not start
Baxter Curry 
MHSManhasset High School   did not start
John Donahue 
SHSCShrewsbury High School Crew   did not start
Ethan Suttinger 
SJPSt. John's Preparatory School   did not start
Neil Isaac 
BCHA1863 Boat Club   did not start
Michael Dyroff 
ONRAOak Neck Rowing Academy   did not start
Graham Holmes