Sun, 10:45 AM - Race 8 - [041] W27 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[7]RHLJWRow House Lovejoy Wharf
Jessica Gerski
[8]PRPower Rowing
Jen Moy
[9]PRPower Rowing
Jay Sarkar
[10]PVRCPioneer Valley Riverfront Club
Allison Lessard
[11]PRPower Rowing
Meg Nagle
[12]PRPower Rowing
Colleen Langford
[14]RBCRiverside Boat Club
Libby Boghossian
[16]QRCQuinsigamond Rowing Club Inc.
Jacquelyn Burmeister
[17]CFSBCrossfit South Brooklyn
Victoria Pascoe
[18]PRPower Rowing
Mallory Sullivan
[19]TR NYCTopRow NYC LLC
Samantha Mairson
[20]PRPower Rowing
Sarah Kashinsky
[21]RHLJWRow House Lovejoy Wharf
Alexandra Brueckner
[22]PRPower Rowing
Alyssa Bulpett
[23]Unaff.Unaffiliated (USA)
Caitlin Ward

Sun, 3:00 PM - Race 20 - JW U19, FW, LW27, LW U23, W27 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]PJRCThe Port Jefferson Rowing ClubJW U19
Heidi Biedenkapp
[3]AvonAvon High SchoolJW U19
Delaney Leavitt
[4]ONRAOak Neck Rowing AcademyJW U19
Julia Kennedy
[5]WSWest Side Rowing ClubJW U19
Kayla Menshon
[6]GLSTNGlastonbury High School CrewJW U19
Eliza Ciarcia
[7]ONRAOak Neck Rowing AcademyJW U19
Jacqueline Oruci
[8]CCHSCedar Creek High SchoolJW U19
Hannah Goolden
[9]SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High SchoolJW U19
Julia Ashton
[10]SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High SchoolJW U19
Sarah Grosky
[11]SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High SchoolJW U19
Natalie Ashton
[12]HRRAHudson River Rowing Association, Inc.JW U19
Julia Gaughan
[13]NRRNavesink River RowingJW U19
Paige Loh
[14]SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High SchoolJW U19
Olivia Vavasour
[15]PEAPhillips Exeter AcademyJW U19
Nina Weeldreyer
[16]PHILPhillips Academy AndoverJW U19
Mia Levy
[17]HHSRAHingham High School Rowing AssociationJW U19
Lindsay O'Neil
[18]SRASaratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High SchoolJW U19
Beatrice Jones
[19]SMSSt. Mark's SchoolJW U19
Alison Miller
[20]HHSRAHingham High School Rowing AssociationJW U19
Claire Schnorr
[21]WSWest Side Rowing ClubJW U19
Katherine Connerton
[22]WSWest Side Rowing ClubJW U19
Madison Niedbalski
[23]OLRA/BSSOld Lyme Rowing Association/ Blood Street ScullsJW U19
Hailey Pardi
[24]ERCESPRITJW U19
Alexandra Pidgeon
[25]SMSSt. Mark's SchoolJW U19
Jaclyn Zatsiorsky
[26]PEA1781 Boat ClubJW U19
Addison Luce
[27]WSWest Side Rowing ClubJW U19
Kelsey Menshon
[28]ONRAOak Neck Rowing AcademyJW U19
Alexandra Weilert
[29]UMHSUpper Merion High SchoolJW U19
Julia Hickey
[30]GBRGreat Bay RowingJW U19
Maggie Kirwan
[40]Unaff.Unaffiliated (USA)FW
Kelly Tan
[41]HHSRAHingham High School Rowing AssociationFW
Sofia Scholund
[42]MITRCMIT Rowing ClubLW27
Olivia Viessmann
[43]GCRGordon College Rowing ClubFW
Mattie Schoenfeld
[44]BCC HSB-CC High School Crew BoostersFW
Rebecca Paul
[45]Unaff.Unaffiliated (USA)FW
Brigid Bane
[46]PSHSParkersburg South HS CrewFW
Sierra Mackey
[47]HHSRAHingham High School Rowing AssociationFW
Eleanor Niehoff
[48]HHSRAHingham High School Rowing AssociationFW
Cosette Yungton
[49]PEAPhillips Exeter AcademyFW
Katherine Davis
[50]BSCBrooks School CrewLW U23
Caitlyn Ingram
[51]A.R.Antares RemoW27
Jordana Moises