[USA] United States

no.eventcrew
stroke
001MKevin Fink
Unaffiliated (USA)
001MMatthew Stankiewitch
Unaffiliated (USA)
001MGregory Davis
Unaffiliated (USA)
001MDan Bennett
Unaffiliated (USA)
001MSean Walsh
Unaffiliated (USA)
002WKirsten Kline
Greater Houston Rowing Club
003MPaul McDonald
CRUfit
003MPatrick Rufo
Fairmount Rowing Association
003MJarred Elmar
Unaffiliated (USA)
003MMatthew Stankiewitch
Unaffiliated (USA)
003MKevin Fink
Unaffiliated (USA)
003MPeder Thorstenson
Unaffiliated (USA)
003MChavdar Pavlov
Unaffiliated (USA)
003MFred Luminoso
Unaffiliated (USA)
003MErnesto Acebo
Unaffiliated (USA)
003MAdam Bielanski
Unaffiliated (USA)
003MSean Walsh
Unaffiliated (USA)
003MChristopher del Rey
Unaffiliated (USA)
003MChristian Fauria
Unaffiliated (USA)
003MNicholas Thomas
Unaffiliated (USA)
004WMorgan McGrath
Unaffiliated (USA)
004WBusola Akinwale Manthei
Unaffiliated (USA)
005LMBenjamin Boehm
OKC Riversport
005LMReuben Latigo
Unaffiliated (USA)
007LMStephen Kress
Unaffiliated (USA)
007LMTyson Whitt
Unaffiliated (USA)
007LMJeff Wolff
Unaffiliated (USA)
007LMMichael Meehan
Unaffiliated (USA)
007LMReuben Latigo
Unaffiliated (USA)
007LMDavid Spector
Unaffiliated (USA)
008LWSamantha Rathman
Oyster Bay Rowing
008LWHeather Kenton
The Firm Fitness Center
009M U23Christos Colaitis
Oak Neck Rowing Academy
009M U23Jared Graham
Unaffiliated (USA)
017M U19Stanley Zolek
Navesink Indoor Rowing
017M U19Jack Corliss
Navesink Indoor Rowing
017M U19Shawn Kapoor
Oak Neck Rowing Academy
017M U19Tristan Atreides
Oak Neck Rowing Academy
017M U19Thomas Graves
Oyster Bay Community Rowing
017M U19Henry Voeller
The Milwaukee Rowing Club
017M U19Ryan Matheson
The Port Jefferson Rowing Club
017M U19Ian Doctor
Unaffiliated (USA)
018W U19Paige Loh
Navesink Indoor Rowing
018W U19Alexandra Weilert
Oak Neck Rowing
018W U19Ella Barry
Oak Neck Rowing Academy
018W U19Victoria Grosskopf
The Port Jefferson Rowing Club
018W U19Heidi Biedenkapp
The Port Jefferson Rowing Club
019M U19Stanley Zolek
Navesink Indoor Rowing
019M U19Henry Voeller
The Milwaukee Rowing Club
019M U19Ian Doctor
Unaffiliated (USA)
020W U19Xiara Lemoine
Oyster Bay Community Rowing
020W U19Lauren Esposito
Oyster Bay Community Rowing
020W U19Emily Lopez
RowLA
020W U19Isabella De Nes
RowLA
020W U19Sydney Huber
RowLA
020W U19Eliana Goldstein
RowLA
021LM U19Pierce Elms
Oak Neck Rowing Academy
021LM U19Nicholas Aronow
Oak Neck Rowing Academy
021LM U19Brandon Fernandez
Oak Neck Rowing Academy
021LM U19Christoff Ulinski
The Port Jefferson Rowing Club
022LW U19Sophia DeMartino
Oak Neck Rowing Academy
022LW U19Kassie Kim
RowLA
022LW U19Jamie Reidy
Unaffiliated (USA)
023LM U19Matt Califano
CHS Rowing
023LM U19Alex Califano
CHS Rowing
023LM U19Tarun Ganeshkumar
Navesink Indoor Rowing
024LW U19Emma Staller
Oyster Bay Community Rowing
024LW U19Marina Tscharner
RowLA
024LW U19Lexi Marcus
RowLA
024LW U19Kassie Kim
RowLA
024LW U19Massey Willis
RowLA
024LW U19Anoushka Rishi
Syosset Rowing Club
024LW U19Sydney Kassinove
Syosset Rowing Club
024LW U19Gabrielle Unson
Syosset Rowing Club
029M PR3Chris Evans
Canal Dock Boathouse, Inc.
029M PR3Gerardo Chavez
Community Rowing, Inc.
031M U17Matt Califano
CHS Rowing
031M U17Alex Califano
CHS Rowing
031M U17Alden Weaver
Conshohocken Rowing Center Inc.
031M U17Christopher Morale
Navesink Indoor Rowing
031M U17Ethan Good
Navesink Indoor Rowing
031M U17Luke Zaslow
Navesink Indoor Rowing
031M U17Dean Safran
Oak Neck Rowing Academy
031M U17William Gokey
Oak Neck Rowing Academy
031M U17Brett Beaman
Oak Neck Rowing Academy
031M U17Peter Racanello
Oak Neck Rowing Academy
031M U17Henry Davison
Oak Neck Rowing Academy
031M U17Daniel Keselman
Oyster Bay Community Rowing
031M U17Michael Meneshian
Oyster Bay Community Rowing
031M U17Kyle Chen
Oyster Bay Community Rowing
031M U17Michael Forte
Oyster Bay Community Rowing
031M U17Lorenzo Ferrari
Syosset Rowing Club
031M U17Preston Biedenkapp
The Port Jefferson Rowing Club
031M U17Luke Eward
Triangle Rowing Club
032W U17Reagan Nielsen
Navesink Indoor Rowing
032W U17Victoria Conrad
Navesink Indoor Rowing
032W U17Hannah Bates
Navesink Indoor Rowing
032W U17Madison Catanese
Navesink Indoor Rowing
032W U17Rani Kapoor
Oak Neck Rowing Academy
032W U17Julia DiMeo
Oak Neck Rowing Academy
032W U17Catherine Barry
Oak Neck Rowing Academy
032W U17Leela Tickoo
Oyster Bay Community Rowing
032W U17Celeste Campos
RowLA
032W U17Sydney Huber
RowLA
032W U17Sara Louser
The Port Jefferson Rowing Club
032W U17Sofia Ulinski
The Port Jefferson Rowing Club
032W U17Eva Smith
Unaffiliated (USA)
033M30Robert Carson
Concept Fitness
033M30Benjamin Rogers
River City Rowing Club
033M30Paul Marcy
Southern California Scullers Club
033M30Sean Walsh
Team Invictus (USA)
033M30Cale Ramsey
Unaffiliated (USA)
033M30Paul Scullion
Unaffiliated (USA)
033M30John Weber
Unaffiliated (USA)
033M30Dan Bennett
Unaffiliated (USA)
033M30Brett Swindle
Unaffiliated (USA)
034M40Patrick Rufo
Fairmount Rowing Association
034M40John Ciccarello
Occoquan Boat Club
034M40David Keyzer
Sacramento State Aquatic Center/Capital
034M40Shawn Bastic
SUB 7 Indoor Rowing Club
034M40Dameon Duncan
Unaffiliated (USA)
034M40Eric Smith
Unaffiliated (USA)
034M40Christian Fauria
Unaffiliated (USA)
034M40Arthur Ware
Unaffiliated (USA)
034M40John Garvey
Unaffiliated (USA)
034M40Adam Bielanski
Unaffiliated (USA)
034M40Fred Luminoso
Unaffiliated (USA)
034M40Win Hayes
Unaffiliated (USA)
035M50Joey Wurtz
MAD Team
035M50Brian Wetzler
Redoubt 8 Rowing Federation
035M50Peder Thorstenson
Unaffiliated (USA)
035M50Andrew Benko
Unaffiliated (USA)
035M50Andrew Bodley
Unaffiliated (USA)
035M50David Harris
Unaffiliated (USA)
035M50Ernesto Acebo
Unaffiliated (USA)
036M55Scott Smith
Hampton Roads Rowing Club, Ltd.
036M55Paul Paradis
Marin Rowing Association
036M55Kristin Ellis
NeuBayern Racing
036M55Steve Elms
Oak Neck Rowing Academy
036M55John Crilly
SUB 7 Indoor Rowing Club
036M55Eric Sears
Unaffiliated (USA)
036M55Mark James
Unaffiliated (USA)
036M55Robert Hamill
Unaffiliated (USA)
037M60Stuart Johnston
Duwamish Rowing Club
037M60Peter Mitchell
Long Lake Rowing Crew
037M60Robert Wiseman
Unaffiliated (USA)
037M60Mark D Mazur
Unaffiliated (USA)
037M60Christer Fiege-Kollmann
Unaffiliated (USA)
037M60Christopher del Rey
Unaffiliated (USA)
037M60Michael Fountain
Unaffiliated (USA)
037M60Edward Smith
Unaffiliated (USA)
039M70Gerald Grayce
Unaffiliated (USA)
039M70Norton Schlachter
Unaffiliated (USA)
040M75Paul McDonald
CRUfit
040M75Leland Giannini
Unaffiliated (USA)
041M80Alan McClennen
Cape Cod Masters Rowing
043M90Frederik Osborne
Unaffiliated (USA)
046W30Kirsten Kline
Greater Houston Rowing Club
046W30Heather Petraszko
Unaffiliated (USA)
046W30Raina Stroman
Virginia Beach Veterans Rowing, Inc.
047W40Wendy Clark
North Cascades Crew
047W40Natalie Meneshian
Oyster Bay Community Rowing
047W40Jordan Falcone
Unaffiliated (USA)
047W40Morgan McGrath
Unaffiliated (USA)
047W40Karen Symonds
Wichita Rowing Association
048W50Elizabeth Wetzler
Redoubt 8 Rowing Federation
049W55Jennifer Baker
Unaffiliated (USA)
050W60Carla Stein
Taff Attack Racing
050W60Julia Schonberg
Unaffiliated (USA)
052W70Eileen Ryan
Narragansett Boat Club
059LM30Steven Lalevich
Bacon House
059LM30Stephen Kress
Unaffiliated (USA)
060LM40Kenneth Edwards
Capital Rowing Club
060LM40Benjamin Boehm
OKC Riversport
060LM40Shon Cook
OKC Riversport
060LM40Pj Kaputa
Syracuse Alumni Rowing Association, Inc.
060LM40Michael Meehan
Unaffiliated (USA)
060LM40David Jones
Unaffiliated (USA)
061LM50Thomas Sibson
Fairmount Rowing Association
061LM50Nasi Piergiorgio
IRC MANTOVA ITA
061LM50Carlos Reategui
Lake Merritt Rowing Club
062LM55Brian White
Greater Dayton Rowing Association
062LM55Steve Tague
SUB 7 Indoor Rowing Club
063LM60Terry Turner
Unaffiliated (USA)
063LM60Kevin SigRist
Unaffiliated (USA)
063LM60Robert Symonds
Wichita Rowing Association
064LM65William Irvine
Greater Dayton Rowing Association
064LM65David Spector
Unaffiliated (USA)
067LM80William Hosken
Power Rowing
072LW30Stefanie Weisseisen-Lund
Unaffiliated (USA)
073LW40Elizabeth Carson
Concept Fitness
073LW40Jodi Plante
Saratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High School
073LW40Heather Kenton
The Firm Fitness Center
073LW40Jody Shoup
Unaffiliated (USA)
073LW40Lesley Bodley
Unaffiliated (USA)
073LW40Karyn Burrill
Unaffiliated (USA)
075LW55CeCe Aguda
Steeringuwright, LLC
075LW55Tassana Landy
SUB 7 Indoor Rowing Club
076LW60Daphne Scott
Unaffiliated (USA)
078LW70Patricia Hagen
Unaffiliated (USA)
079LW75Barbara Hogan
Fairmount Rowing Association
085Soldier OnSean Walsh
Sean Walsh
086Soldier OnSean Walsh
Sean Walsh
withdrawn after draw
003MMichael Forte
Oyster Bay Community Rowing
withdrawn after draw
038M65Bob Dermody
Unaffiliated (USA)
withdrawn after draw
039M70Don Checots
Unaffiliated (USA)
withdrawn after draw
040M75Robert Lee
Cambridge Boat Club
withdrawn after draw
048W50Rachel Kindt
Bair Island Aquatic Center (BIAC)