Saturday

4 December 2021

crew
stroke
eventracetimelane
GBRDavid GillardM502000 meterSat, 09:00[2]
Great Britain
GBRStu MossM502000 meterSat, 09:00[5]
Royal Navy
GBRScott JenkinsM502000 meterSat, 09:00[6]
CrossFit Blackwater
GBRWilliam DavisonM502000 meterSat, 09:00[8]
Great Britain
GBRBen JenkinsM502000 meterSat, 09:00[13]
Great Britain
GBRDusty MillerM502000 meterSat, 09:00[14]
Carrick Rowing Club
GBRJohn WalshM502000 meterSat, 09:00[15]
SUB7 IRC
GBRRory O'sullivanM502000 meterSat, 09:00[16]
Tideway Scullers School
GBRJon ColeM502000 meterSat, 09:00[17]
Curlew Rowing Club
GBRJohn AdcockM502000 meterSat, 09:00[18]
Curlew RC
GBREdward CollisM502000 meterSat, 09:00[19]
Great Britain
GBRDavid FordM502000 meterSat, 09:00[21]
Great Britain
GBRRichard SheltonM502000 meterSat, 09:00[24]
MARLOW
GBRTony WhitleyM502000 meterSat, 09:00[26]
Club One Hundred
GBRPeter JohnsonM502000 meterSat, 09:00[27]
Manchester Indoor Rowers
GBREd TilleyM502000 meterSat, 09:00[29]
Great Britain
GBRDavid WellsM502000 meterSat, 09:00[30]
Great Britain
GBRRower 12M502000 meterSat, 09:00[31]
Stocken Rowing Club
GBRWill ShorrocksM502000 meterSat, 09:00[34]
Great Britain
GBRChris PowerM302000 meterSat, 09:15[2]
RowElite
GBRStuart ElvinM302000 meterSat, 09:15[3]
British Army
GBRPaul RowdenM302000 meterSat, 09:15[9]
Royal Navy
GBRSamuel NewtonM302000 meterSat, 09:15[10]
British Army
GBREoin DoreM302000 meterSat, 09:15[13]
Marlow
GBRCraig RowleyM302000 meterSat, 09:15[14]
Great Britain
GBRDaniel HarveyM302000 meterSat, 09:15[15]
Great Britain
GBRJames PerrottM302000 meterSat, 09:15[16]
Great Britain
GBRTristan FowlerM302000 meterSat, 09:15[17]
Great Britain
GBRAshley SteventonM302000 meterSat, 09:15[18]
Royal Air Force
GBRBen CharltonM302000 meterSat, 09:15[19]
British Army
GBRRower 10M302000 meterSat, 09:15[20]
Stocken Rowing Club
GBRRower 9M302000 meterSat, 09:15[21]
Stocken Rowing Club
GBRVictoria StarrW502000 meterSat, 09:30[2]
Guildford RC / MAD IRC
GBRLouise WymerW502000 meterSat, 09:30[4]
Wallingford
GBREleanor InglisW502000 meterSat, 09:30[7]
Castle Semple Rowing Club
GBRJoelle JennyW502000 meterSat, 09:30[10]
TGB
GBRJulia FabriziW552000 meterSat, 09:30[11]
Christchurch Rowing Club
GBRFiona WalbridgeW552000 meterSat, 09:30[12]
Southampton ARC
GBRFiona JamieW602000 meterSat, 09:30[13]
Shoreham Rowing Club
GBRCathy AlmondW602000 meterSat, 09:30[14]
Greenbank Falmouth RC / Twickenham RC
GBRKaren HeggartyW602000 meterSat, 09:30[15]
Gladiator Training
GBRSue BerrowW602000 meterSat, 09:30[16]
Royal Navy Sultan Massive
GBRAimee O'keeffeW302000 meterSat, 09:45[2]
Refined
GBRHazel ShepherdW302000 meterSat, 09:45[3]
Wallingford RC
GBREli WoodW302000 meterSat, 09:45[4]
The Armoury Gym
GBRSteph RussellW302000 meterSat, 09:45[5]
Great Britain
GBRAdelle TudorW302000 meterSat, 09:45[6]
British Army
GBRKate BakerW302000 meterSat, 09:45[7]
Sudbury RC
GBRJoanna MorganW302000 meterSat, 09:45[8]
Worcester
GBRLeah RavuocoW302000 meterSat, 09:45[11]
Royal Navy
GBRAbigail MorrowW302000 meterSat, 09:45[12]
British Army
GBREmma SymonsW302000 meterSat, 09:45[13]
RAF Rowing
GBRStacey DenyerW302000 meterSat, 09:45[14]
RAF Indoor Rowing Team
GBRNikki KellyW302000 meterSat, 09:45[15]
British Army
GBREmily FrayW302000 meterSat, 09:45[17]
Royal Navy Sultan Massive
GBRKimberley JonesW302000 meterSat, 09:45[20]
Great Britain
GBRSally LancasterW402000 meterSat, 09:45[22]
Red Line Rowers
GBRCharlotte PiggW402000 meterSat, 09:45[23]
MAD RC
GBRVal CraftW402000 meterSat, 09:45[27]
Eddie Fletcher
GBRClaire DrewW402000 meterSat, 09:45[28]
Royal Navy
GBRSarah TebbettW402000 meterSat, 09:45[30]
Endure Rowing
GBRRebecca LovieW402000 meterSat, 09:45[31]
Great Britain
GBRNatalie ColeW402000 meterSat, 09:45[32]
M2C
GBRCatherine ShepherdW402000 meterSat, 09:45[33]
Mad Dogs and Rowers
GBRGenefer ArcherW402000 meterSat, 09:45[34]
Great Britain
GBRHelen RichardsonW402000 meterSat, 09:45[35]
Royal Navy
GBRCharmian HeysW402000 meterSat, 09:45[38]
Southampton Amateur Rowing Club
GBRJacque MorrowW402000 meterSat, 09:45[39]
British Army
GBRHannah O'sullivanW402000 meterSat, 09:45[40]
Great Britain
GBRTim RobertsM652000 meterSat, 10:00[1]
Great Britain
GBRRichard SteventonM652000 meterSat, 10:00[2]
Sub7
GBRGeorge PerrinM652000 meterSat, 10:00[4]
Great Britain
GBRDoru ProcopiuM652000 meterSat, 10:00[5]
Great Britain
GBRJohn HudspithM702000 meterSat, 10:00[9]
Great Britain
GBRRoger StainforthM752000 meterSat, 10:00[13]
Durham Amateur Rowing Club
GBRBruce SladeM752000 meterSat, 10:00[14]
Fitness Matters Exeter
GBRRichard KelvinM552000 meterSat, 10:15[3]
Yamsquad
GBRTony CookM552000 meterSat, 10:15[4]
Port Isaac Rowing Club
GBRMalcolm GriffinM552000 meterSat, 10:15[6]
Warwick Boat Club
GBRCallum KennedyM552000 meterSat, 10:15[7]
Marlow Rowing Club
GBRPeter ClowesM552000 meterSat, 10:15[10]
Royal Air Force
GBREdward EasthamM552000 meterSat, 10:15[11]
Gym Mostyn
GBRShaun CallaghanM552000 meterSat, 10:15[12]
Steepholme Pirates
GBRWeininger IrwinM552000 meterSat, 10:15[13]
Ageless Teenagers
GBRRichard NeallM552000 meterSat, 10:15[15]
Coastal Barbarians
GBRSimon HoranM552000 meterSat, 10:15[16]
Warwick Boat Club
GBRMark CrumplinM552000 meterSat, 10:15[17]
Mayflower Offshore Rowing Club
GBRRupert Ross-MacdonaldM552000 meterSat, 10:15[20]
Great Britain
GBRJulian MillarM552000 meterSat, 10:15[21]
Great Britain
GBRMark ReptonM602000 meterSat, 10:15[25]
Evesham Rowing Club
GBRShaun ClarksonM602000 meterSat, 10:15[28]
6 Villages Westergste
GBRPete BerrowM602000 meterSat, 10:15[32]
Royal Navy Sultan Massive
GBRMike GaleM602000 meterSat, 10:15[36]
Great Britain
GBRTim PerkinsM402000 meterSat, 10:30[1]
Fitness matters
GBRChris HeronM402000 meterSat, 10:30[2]
Engine Room
GBRKevin BellM402000 meterSat, 10:30[4]
Fitness Matters
GBRBen JagoM402000 meterSat, 10:30[5]
Sub7 IRC
GBRJames WildM402000 meterSat, 10:30[6]
RowElite
GBRDavid LayheM402000 meterSat, 10:30[7]
Royal Navy Sultan Massive
GBRNeil WincombM402000 meterSat, 10:30[9]
Eton Excelsior Rowing Club
GBRArthur LesterM402000 meterSat, 10:30[10]
Lakeland Rowing Club
GBRRobin StewardM402000 meterSat, 10:30[11]
Mayflower Offshore Rowing Club
GBRAlan DenbyM402000 meterSat, 10:30[12]
Sub7 IRC
GBRMatt JacksonM402000 meterSat, 10:30[13]
Royal Navy
GBRRichard Knell-MooreM402000 meterSat, 10:30[14]
Great Britain
GBRRich PurdyM402000 meterSat, 10:30[17]
Royal Navy Sultan Massive
GBRAdam CrewM402000 meterSat, 10:30[19]
Wolfgangsee RC
GBRPaul CooperM402000 meterSat, 10:30[20]
British Army
GBRAlex PickettM402000 meterSat, 10:30[22]
Royal Navy
GBRChris MalkinM402000 meterSat, 10:30[24]
Great Britain
GBRJonty EyresM402000 meterSat, 10:30[25]
Isenhurst
GBRMark VealM402000 meterSat, 10:30[26]
Bristol Ariel
GBRJames HolderM402000 meterSat, 10:30[27]
Fitness Matters Indoor Rowing Club
GBRMark HudsonM402000 meterSat, 10:30[28]
GarageAthlete
GBRAndrew HitchM402000 meterSat, 10:30[29]
Great Britain
GBRDaniel WorthM402000 meterSat, 10:30[30]
Great Britain
GBRMichael McnelisM402000 meterSat, 10:30[31]
Sub 7
GBRChris BarclayM402000 meterSat, 10:30[32]
Fitness Matters
GBRAndrew ShellingM402000 meterSat, 10:30[33]
Great Britain
GBRDavid PestellM402000 meterSat, 10:30[35]
Marlow
GBRZach VeitchM402000 meterSat, 10:30[36]
Commando Temple
GBRPaul LeeM402000 meterSat, 10:30[37]
Marlow Rowing Club
GBROli WhitreM402000 meterSat, 10:30[39]
Class of '92
GBRRower 11M402000 meterSat, 10:30[41]
Stocken Rowing Club
GBRHannah BeaumontLW302000 meterSat, 10:45[3]
British Army
GBRJustine RestonLW502000 meterSat, 10:45[5]
Q Power
GBRSimone BeasantLW502000 meterSat, 10:45[6]
Blackwater CrossFit
GBRSam GarnerLW502000 meterSat, 10:45[7]
Royal Navy Sultan Massive
GBRBenedetta RossiLW502000 meterSat, 10:45[8]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
GBRMandy CalvertLW552000 meterSat, 10:45[9]
City of Sheffield Rowing Club
GBRSusan YoungLW552000 meterSat, 10:45[10]
Seal Personal Training
GBRStella GambleLW552000 meterSat, 10:45[11]
Shanklin Sandown Rowing Club
GBRHelen KingLW602000 meterSat, 10:45[12]
Great Britain
GBRMartha OwenLW602000 meterSat, 10:45[13]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
GBRLinda WillsW652000 meterSat, 10:45[14]
Greenbank Falmouth RC
GBRCatherine WyseW652000 meterSat, 10:45[15]
Great Britain
GBRMarjorie RoomeW702000 meterSat, 10:45[16]
River Teign RC (Teign Scullers)
GBRJordan HislopLM302000 meterSat, 11:00[1]
Great Britain
GBRPeter BurrowsLM302000 meterSat, 11:00[2]
Great Britain
GBRCharles CoussensLM302000 meterSat, 11:00[3]
British Army
GBRPaul ClarkeLM302000 meterSat, 11:00[5]
Aerolyf
GBROliver BurrowsLM302000 meterSat, 11:00[6]
Taunton Rowing Club
GBRCraig MumbyLM302000 meterSat, 11:00[7]
British Army
GBRJohn CarsonLM302000 meterSat, 11:00[9]
Great Britain
GBRPeter MaddockLM402000 meterSat, 11:00[10]
Army
GBRPaul PlewmanLM402000 meterSat, 11:00[12]
Great Britain
GBRKevin SheppardLM402000 meterSat, 11:00[13]
British Army
GBRJem BersinLM402000 meterSat, 11:00[15]
British Army
GBRCharlie SimpsonLM402000 meterSat, 11:00[20]
Oxford Brookes
GBRChris ClementsLM402000 meterSat, 11:00[25]
Great Britain
GBROwen EvansLM402000 meterSat, 11:00[26]
Great Britain
GBRDan ConnorLM502000 meterSat, 11:15[4]
Royal Navy
GBRRoo TaylorLM502000 meterSat, 11:15[7]
Castle Dore
GBRChris NewberryLM502000 meterSat, 11:15[8]
Free Spirits
GBRTony NashLM502000 meterSat, 11:15[10]
Casa Bianca
GBRNick WinterhalderLM502000 meterSat, 11:15[11]
Great Britain
GBRSean SinclairLM552000 meterSat, 11:15[12]
Hollowell Scullers
GBRChris DemarcoLM552000 meterSat, 11:15[14]
Core Collective
GBRStephen MatthewsLM552000 meterSat, 11:15[15]
Curlew RC
GBRTony WalkLM552000 meterSat, 11:15[17]
RES
GBRMartin MayLM552000 meterSat, 11:15[18]
Malvern Joggers
GBRMark BransonLM602000 meterSat, 11:15[19]
Royal Navy Sultan Massive
GBRDavid JubbLM602000 meterSat, 11:15[21]
Diamonds
GBRNick WrightLM602000 meterSat, 11:15[26]
Great Britain
GBRJulian KennedyLM652000 meterSat, 11:15[28]
The Diamonds
GBRDave KirbyLM702000 meterSat, 11:15[34]
Southsea Rowing Club
GBRJohn HelliwellLM752000 meterSat, 11:15[35]
Doncaster Rowing Club
GBRJeffrey WatlingLM752000 meterSat, 11:15[36]
Southsea
GBRVic HeaneyLM802000 meterSat, 11:15[38]
YMCA Lytham
GBRGeoff HardyLM802000 meterSat, 11:15[39]
Great Britain
GBRAlan BellLM952000 meterSat, 11:15[40]
Salcombe Estuary Rowing Club
GBRDan McgeachanYr7 B2 minutesSat, 11:30[1]
Great Britain
GBRThomas MannYr7 B2 minutesSat, 11:30[2]
Great Britain
GBRJamal RussellYr7 B2 minutesSat, 11:30[3]
Great Britain
GBREdward DowningYr7 B2 minutesSat, 11:30[4]
Great Britain
GBRBen ChownYr7 B2 minutesSat, 11:30[5]
Northampton School for Boys
GBRJamie WatsonYr7 B2 minutesSat, 11:30[6]
Great Britain
GBRTomasz FilipowskiYr7 B2 minutesSat, 11:30[7]
The Langley Academy
GBROliver PorterYr7 B2 minutesSat, 11:30[8]
The Langley Academy
GBRTommy PitwellYr7 B2 minutesSat, 11:30[9]
Great Britain
GBRMichael GrahamYr7 B2 minutesSat, 11:30[11]
Northampton School for Boys
GBRShaurya GangboirYr7 B2 minutesSat, 11:30[12]
The Langley Academy
GBRIsabelle BoundsYr7 G2 minutesSat, 11:30[13]
Shanklin Sandown Rowing Club
GBRErin FordYr7 G2 minutesSat, 11:30[14]
Great Britain
GBRHolly HetheringtonYr7 G2 minutesSat, 11:30[17]
Great Britain
GBRKendra MgbokwereYr7 G2 minutesSat, 11:30[18]
Great Britain
GBRAdel TimurkanYr7 G2 minutesSat, 11:30[19]
Queen's Gate Rowing Club
GBROlivia KatzourakiYr7 G2 minutesSat, 11:30[20]
Queen's Gate Rowing Club
GBRFreya LynchYr7 G2 minutesSat, 11:30[21]
Great Britain
GBRInes LopezYr7 G2 minutesSat, 11:30[22]
Queen's Gate Rowing Club
GBRLorella FyfeYr7 G2 minutesSat, 11:30[23]
Great Britain
GBRSofia Mills-MiguelYr7 G2 minutesSat, 11:30[24]
Great Britain
GBRJimena Alvarez SotoYr7 G2 minutesSat, 11:30[25]
Queen's Gate Rowing Club
GBRHelen BridgmanW2000 meterSat, 11:38[3]
British Army
GBRJessica DobsonW2000 meterSat, 11:38[4]
Great Britain
GBRRachel AldridgeW2000 meterSat, 11:38[5]
Royal Navy
GBRLouisa MaxwellW2000 meterSat, 11:38[6]
British Army
GBRCeri AbbitW2000 meterSat, 11:38[7]
British Army
GBRMollie DarwinW2000 meterSat, 11:38[9]
British Army
GBREmma SimpsonW2000 meterSat, 11:38[10]
British Army
GBRFleur HowcroftW2000 meterSat, 11:38[11]
Christchurch Rowing Club
GBRJennifer JonesW2000 meterSat, 11:38[12]
Great Britain
GBREve TurleyW2000 meterSat, 11:38[13]
Marlow
GBRMadeleine WheelerW2000 meterSat, 11:38[14]
Marlow Rowing Club
GBRLaura FranekW2000 meterSat, 11:38[15]
Marlow Rowing Club
GBRCatherine GerrardW2000 meterSat, 11:38[16]
Royal Chester Rowing Club
GBRGeorgina BrayshawW2000 meterSat, 11:38[17]
GB Rowing Team
GBRNatalie QuinnYr 9 G4 minutesSat, 11:53[1]
Great Marlow School
GBRChloe WilsonYr 9 G4 minutesSat, 11:53[2]
Great Marlow School
GBRTilly FarrarYr 9 G4 minutesSat, 11:53[3]
Guildford High School
GBRConnie HitchYr 9 G4 minutesSat, 11:53[4]
Great Britain
GBRHannah Al-KarmiYr 9 G4 minutesSat, 11:53[5]
Nottingham Union Rowing Club
GBRFarah FergussonYr 9 G4 minutesSat, 11:53[6]
Guildford High School
GBRAmy ClarkeYr 9 G4 minutesSat, 11:53[7]
Great Britain
GBRElise WattersYr 9 G4 minutesSat, 11:53[8]
Guildford High School
GBRMegan BrixeyYr 9 G4 minutesSat, 11:53[9]
City of Bristol rowing Club
GBRAnnunciata IngsYr 9 G4 minutesSat, 11:53[10]
Ardingly Rowing Club
GBRValentina ZorziYr 9 G4 minutesSat, 11:53[11]
Queen's Gate Rowing Club
GBRCordelia EvansYr 9 G4 minutesSat, 11:53[12]
City of Bristol Rowing Club
GBRMaria Giulia CostagliolaYr 9 G4 minutesSat, 11:53[13]
Gloucester Rowing Club
GBRCharlotte ChildsYr 9 G4 minutesSat, 11:53[14]
Northampton Rowing Club
GBRAllegra StanistreetYr 9 G4 minutesSat, 11:53[15]
Guildford High School
GBRElla BradyYr 9 G4 minutesSat, 11:53[16]
City of Bristol Rowing Club
GBRBella McdonaldYr 9 G4 minutesSat, 11:53[17]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRAashna JainYr 9 G4 minutesSat, 11:53[18]
Guildford High School
GBRElise WhyteYr 9 G4 minutesSat, 11:53[19]
Great Marlow School
GBRFreya EnglandYr 9 G4 minutesSat, 11:53[20]
LARC
GBRSally RenardW IAR64 minutesSat, 11:53[24]
We are Invictus
GBRIsaac WrightYr11 B6 minutesSat, 12:13[1]
Herne Bay Amateur Rowing Club
GBRJames HornungYr11 B6 minutesSat, 12:13[2]
Canford School
GBRSasha TomlinsonYr11 B6 minutesSat, 12:13[3]
Sasha Tomlinson
GBRJoe CoganYr11 B6 minutesSat, 12:13[4]
Great Marlow School
GBRJoshua MannYr11 B6 minutesSat, 12:13[5]
Great Britain
GBRJoel EmpsonYr11 B6 minutesSat, 12:13[6]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRJoshua CottrellYr11 B6 minutesSat, 12:13[7]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRMatthew WardYr11 B6 minutesSat, 12:13[8]
Great Britain
GBRMontgomery WoodYr11 B6 minutesSat, 12:13[9]
Guildford Rowing Club
GBRScott BattisbyYr11 B6 minutesSat, 12:13[10]
Canford School
GBRJonathan MartiniYr11 B6 minutesSat, 12:13[11]
City of Bristol
GBRSal DunnYr11 B6 minutesSat, 12:13[13]
Great Marlow School
GBRWill ClaytonYr11 B6 minutesSat, 12:13[14]
Great Marlow School
GBRJulian NewellYr11 B6 minutesSat, 12:13[15]
Canford School
GBRJack HarrisonYr11 B6 minutesSat, 12:13[17]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRJack ClarkYr11 B6 minutesSat, 12:13[18]
Great Marlow School
GBRLucy MorrisYr11 G6 minutesSat, 12:35[1]
Llandaff Rowing Club
GBRJoy WildsmithYr11 G6 minutesSat, 12:35[2]
Tyne United Rowing Club
GBRMillie HurrellYr11 G6 minutesSat, 12:35[3]
Isle of Ely
GBREmily DowningYr11 G6 minutesSat, 12:35[4]
Great Marlow School
GBRIsabel SpencerYr11 G6 minutesSat, 12:35[5]
City of Bristol Rowing Club
GBRAleisha AujlaYr11 G6 minutesSat, 12:35[6]
Guildford High School
GBREmma NobleYr11 G6 minutesSat, 12:35[7]
Bewl Bridge Rowing Club
GBRKate RankinYr11 G6 minutesSat, 12:35[8]
Wycombe Abbey
GBRInes MathaisYr11 G6 minutesSat, 12:35[9]
Queen's Gate Rowing Club
GBRAbby CouzensYr11 G6 minutesSat, 12:35[10]
Guildford High School
GBRAlice DoveyYr11 G6 minutesSat, 12:35[11]
Peterborough city rowing club
GBRChristina BaxterYr11 G6 minutesSat, 12:35[12]
Great Marlow School
GBRImogen ScottYr11 G6 minutesSat, 12:35[13]
Lymington rowing club
GBRMiya AmrouniYr11 G6 minutesSat, 12:35[14]
Queen's Gate Rowing Club
GBRAlexander EldridgeYr9 B4 minutesSat, 12:47[2]
Great Marlow School
GBRCameron MckenzieYr9 B4 minutesSat, 12:47[3]
Northampton School for Boys
GBRBenjamin GracieYr9 B4 minutesSat, 12:47[4]
City of Bristol Rowing Club
GBRNicholas KirkwoodYr9 B4 minutesSat, 12:47[5]
City of Oxford Rowing Club
GBRJames DuttonYr9 B4 minutesSat, 12:47[6]
Trentham Boat Club
GBRWill ScawnYr9 B4 minutesSat, 12:47[7]
The Grange School
GBRMario Vasconcellos-BlanchYr9 B4 minutesSat, 12:47[8]
Northampton School for Boys
GBRLouis SheasbyYr9 B4 minutesSat, 12:47[9]
Shanklin & Sandown Rowing Club
GBRConnor QuannYr9 B4 minutesSat, 12:47[10]
Great Marlow School
GBRTom BellionYr9 B4 minutesSat, 12:47[11]
Lymington amateur rowing club
GBRTom BryanYr9 B4 minutesSat, 12:47[12]
Northampton Rowing Club
GBRZac BrockwayYr9 B4 minutesSat, 12:47[15]
Tideway Scullers School
GBRIestyn EvansYr9 B4 minutesSat, 12:47[17]
Great Britain
GBRAdam FarleyYr9 B4 minutesSat, 12:47[18]
Shanklin Sandown Rowing Club
GBRTom WilliamsYr9 B4 minutesSat, 12:47[19]
Lymington
GBRConnor GucumengilYr9 B4 minutesSat, 12:47[20]
Great Marlow School
GBRCadel LangYr9 B4 minutesSat, 12:47[21]
City of Bristol Rowing Club
GBRAlex BellionYr9 B4 minutesSat, 12:47[22]
Lymington amateur rowing club
GBRMathias PickettYr9 B4 minutesSat, 12:47[23]
Great Britain
GBRStuart PadleyM IAR34 minutesSat, 12:47[26]
We Are Invictus
GBRChris AnslowM IAR44 minutesSat, 12:47[27]
We are Invictus
GBRWarren JonesM IAR64 minutesSat, 12:47[30]
We are invictus
GBRRaymond RobinsonM IAR64 minutesSat, 12:47[36]
We are Invictus
GBREmily WebbYr10 G5 minutesSat, 12:57[1]
Ardingly Rowing Club
GBRKatie SaundersYr10 G5 minutesSat, 12:57[2]
Northampton Rowing Club
GBRLois EllisYr10 G5 minutesSat, 12:57[3]
City of Bristol Rowing Club
GBRSophie TempleYr10 G5 minutesSat, 12:57[4]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRAmelia WestbrookYr10 G5 minutesSat, 12:57[5]
Lincoln Rowing Centre
GBRAmelia FlowersYr10 G5 minutesSat, 12:57[6]
Guildford High School
GBRAriana FitzgeraldYr10 G5 minutesSat, 12:57[7]
Guildford High School
GBRJuliette RobertsYr10 G5 minutesSat, 12:57[8]
City of Bristol Rowing Club
GBRLucy MorissYr10 G5 minutesSat, 12:57[9]
Guildford High School
GBRTeagan SmithYr10 G5 minutesSat, 12:57[11]
Northampton Rowing club
GBRCharlotte GreeningYr10 G5 minutesSat, 12:57[12]
Great Marlow School
GBRKate WattsYr10 G5 minutesSat, 12:57[13]
City of Bristol Rowing Club
GBRAlycia BurgessYr10 G5 minutesSat, 12:57[14]
Tyne United rowing club
GBRTamara VenterYr10 G5 minutesSat, 12:57[16]
Guildford High School
GBRFrancesca PreskettYr10 G5 minutesSat, 12:57[17]
Guildford High School
GBRSefi OrmstonYr10 G5 minutesSat, 12:57[18]
Tees Rowing Club
GBRNishkala GaneshananathanYr10 G5 minutesSat, 12:57[20]
Guildford High School
GBRSara Lightowler-SalasYr10 G5 minutesSat, 12:57[21]
Guildford High School
GBRJoshua PerguseyYr8 B3 minutesSat, 13:07[1]
The Langley Academy
GBROswald MartiniYr8 B3 minutesSat, 13:07[2]
City of Bristol
GBRBen SymonYr8 B3 minutesSat, 13:07[3]
Great Marlow School
GBRBarnaby DoyleYr8 B3 minutesSat, 13:07[4]
Great Britain
GBRAlexander TreanorYr8 B3 minutesSat, 13:07[5]
Tyne United
GBRErnie StevensYr8 B3 minutesSat, 13:07[6]
Great Marlow School
GBRTom WharfeYr8 B3 minutesSat, 13:07[8]
Great Marlow School
GBROliver Vasconcellos-BlanchYr8 B3 minutesSat, 13:07[10]
Northampton School for Boys
GBRMolly Cartwright-TickleYr8 G3 minutesSat, 13:07[11]
Canford Crocodiles
GBREmily YellolyYr8 G3 minutesSat, 13:07[12]
Great Marlow School
GBRHolly ClubleyYr8 G3 minutesSat, 13:07[13]
Guildford High School
GBRCara Berisford-MurrayYr8 G3 minutesSat, 13:07[14]
Great Britain
GBRCharlotte MansiYr8 G3 minutesSat, 13:07[15]
Guildford High School
GBRMary WallerYr8 G3 minutesSat, 13:07[16]
Nottingham and Union Rowing Club
GBRDarcy AlderYr8 G3 minutesSat, 13:07[17]
Guildford High School
GBRGrace CostelloYr8 G3 minutesSat, 13:07[20]
City of Bristol Rowing Club
GBRAmelie JordanYr8 G3 minutesSat, 13:07[21]
Guildford High School
GBRErin GregoryYr8 G3 minutesSat, 13:07[22]
Guildford High School
GBRLucy PlattYr8 G3 minutesSat, 13:07[23]
Great Marlow School
GBRMiranda EllicockYr8 G3 minutesSat, 13:07[25]
Ardingly Rowing Club
GBRSamiya LiladharYr8 G3 minutesSat, 13:07[26]
Guildford High School
GBRLucinda ClearyYr8 G3 minutesSat, 13:07[27]
Queen's Gate Rowing Club
GBREva GusevaYr8 G3 minutesSat, 13:07[28]
Queen's Gate Rowing Club
GBRNatasha PendleburyYr8 G3 minutesSat, 13:07[29]
Great Marlow School
GBRBen MitchellM2000 meterSat, 13:15[2]
Curlew Rowing Club
GBRGerald ArmstrongM2000 meterSat, 13:15[3]
Royal Air Force
GBRChristopher BaileyM2000 meterSat, 13:15[4]
Great Britain
GBRFelix HemstedM2000 meterSat, 13:15[5]
Curlew Rowing Club
GBRThomas McbrideM2000 meterSat, 13:15[6]
British Army
GBRNick HorsthuisM2000 meterSat, 13:15[7]
Great Britain
GBRTimothy SwallowM2000 meterSat, 13:15[8]
Ardingly Rowing Club
GBRJack BiggsM2000 meterSat, 13:15[9]
British Army
GBRJames KennedyM2000 meterSat, 13:15[11]
Great Britain
GBRRower 13M2000 meterSat, 13:15[12]
Stocken Rowing Club
GBRRower 15M2000 meterSat, 13:15[13]
Stocken Rowing Club
GBRRower 14M2000 meterSat, 13:15[14]
Stocken Rowing Club
GBRJohn TaylorM2000 meterSat, 13:15[16]
Mackenzie Ebert
GBRDaniel JonesLM2000 meterSat, 13:15[18]
Leeds RC
GBRRobert LeonardLM2000 meterSat, 13:15[19]
London Rowing Club
GBRMatthew BowlesLM2000 meterSat, 13:15[21]
Leicester Rowing Club
GBRDaniel SatchLM2000 meterSat, 13:15[23]
British Army
GBRMarcus ShawLM2000 meterSat, 13:15[24]
Bristol Ariel Rowing Club
GBRJonny WignallLM2000 meterSat, 13:15[25]
Team Boar
GBRJade LallyW1 minuteSat, 13:30[1]
Great Britain
GBRRachel AldridgeW1 minuteSat, 13:30[3]
Royal Navy
GBRNicola SinclairW1 minuteSat, 13:30[4]
Great Britain
GBRJoanne BlundellW1 minuteSat, 13:30[21]
Club d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
GBRJenny LivyW1 minuteSat, 13:30[22]
Great Britain
GBRCatherine GerrardW1 minuteSat, 13:30[23]
Royal Chester Rowing Club
GBROlga MazurukLW1 minuteSat, 13:30[27]
RAF Indoor Rowing Team
GBRRower 7M1 minuteSat, 13:30[29]
Stocken Rowing Club
GBRRower 3M1 minuteSat, 13:30[30]
Stocken Rowing Club
GBRRower 4M1 minuteSat, 13:30[31]
Stocken Rowing Club
GBRRower 8M1 minuteSat, 13:30[32]
Stocken Rowing Club
GBRZayaan AdilYr10 B5 minutesSat, 13:35[1]
The Langley Academy
GBRSam TerretYr10 B5 minutesSat, 13:35[2]
Great Marlow School
GBRCharlie WatterstonYr10 B5 minutesSat, 13:35[3]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRJacob LenYr10 B5 minutesSat, 13:35[4]
Henley Rowing Club
GBRIssac ChinneckYr10 B5 minutesSat, 13:35[6]
Bradford Amateur Rowing Club
GBREdwin Van LopikYr10 B5 minutesSat, 13:35[7]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRJim GleedYr10 B5 minutesSat, 13:35[8]
Newark Rowing Club
GBRLeo ChapmanYr10 B5 minutesSat, 13:35[9]
Great Marlow School
GBRDominic WaltersYr10 B5 minutesSat, 13:35[10]
Tyne United Rowing Club
GBRKai WinterYr10 B5 minutesSat, 13:35[11]
Great Britain
GBRGeorge BalfourYr10 B5 minutesSat, 13:35[13]
LARC Lymington
GBRSol Chamberlain-HydeYr10 B5 minutesSat, 13:35[14]
Lymington Amateur Rowing Club
GBRCameron MurphyYr10 B5 minutesSat, 13:35[15]
Tees Rowing Club
GBREthan HuntYr10 B5 minutesSat, 13:35[16]
Great Marlow School
GBRAlexander LiddleYr10 B5 minutesSat, 13:35[17]
TURC
GBRRafael QuinnYr10 B5 minutesSat, 13:35[19]
Great Marlow School
GBRWilliam ThurstonYr10 B5 minutesSat, 13:35[20]
Ardingly College Rowing Club
GBRIzaac ButchersYr10 B5 minutesSat, 13:35[21]
Lymington Rowing Club
GBROliver BrewYr10 B5 minutesSat, 13:35[23]
Plymouth Amateur Rowing Club
GBRJacob PenkethYr10 B5 minutesSat, 13:35[24]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRLucas GrayYr10 B5 minutesSat, 13:35[25]
Great Marlow School
GBRGeorge CoatesYr10 B5 minutesSat, 13:35[26]
Monmouth Rowing Club
GBRPatrick MccabeYr10 B5 minutesSat, 13:35[27]
Lymington
GBRTom BluntYr10 B5 minutesSat, 13:35[28]
Herne Bay
GBREllie DashSF G2000 meterSat, 13:45[1]
Greenback Falmouth Rowing Club
GBRBuzz BornemanSF G2000 meterSat, 13:45[2]
Canford School
GBRNeena KangSF G2000 meterSat, 13:45[3]
Guildford High School
GBRBeatrice HughesSF G2000 meterSat, 13:45[4]
Guildford High School
GBRLucy BrownSF G2000 meterSat, 13:45[5]
Guildford High School
GBRAgnes BrookeSF G2000 meterSat, 13:45[6]
Canford School
GBRJess ChaffeSF G2000 meterSat, 13:45[7]
Guildford High School
GBRJess WestSF G2000 meterSat, 13:45[8]
Canford School
GBRMartha Warrren-BarrattSF G2000 meterSat, 13:45[9]
Canford School
GBRIndia HerringtonSF G2000 meterSat, 13:45[10]
Canford School
GBRJo WaySF G2000 meterSat, 13:45[11]
Canford School
GBRPhoebe FoxleySF G2000 meterSat, 13:45[12]
Canford School
GBRHester MugfordSF G2000 meterSat, 13:45[13]
Canford School
GBRLweji PadreSF G2000 meterSat, 13:45[14]
Queen's Gate Rowing Club
GBRBoo WattsSF G2000 meterSat, 13:45[15]
City of Bristol Rowing Club
GBRJip MeijerSF G2000 meterSat, 13:45[16]
Queen's Gate Rowing Club
GBRDanielle GroveSF G2000 meterSat, 13:45[17]
TURC
GBRJamie FeliksSF G2000 meterSat, 13:45[18]
Queen's Gate Rowing Club
GBREmily BernhemSF G2000 meterSat, 13:45[20]
LVRC
GBREliana CovellSF G2000 meterSat, 13:45[21]
Canford School
GBRDevonne PiccaverSF G2000 meterSat, 13:45[22]
Peterborough City Rowing Club
GBRAlexandra TaylorSF G2000 meterSat, 13:45[23]
Queen's Gate Rowing Club
GBRLily GraySF G IAR52000 meterSat, 13:45[24]
Guildford Rowing Club
GBRRosanna Crabb-LaheiW U232000 meterSat, 13:45[25]
British Army
GBRHarriet Drake-LeeW U232000 meterSat, 13:45[26]
Peterborough City Rowing Club
GBREllie CookeW U232000 meterSat, 13:45[28]
Peterborough rowing club
GBRMartha PawsonW U232000 meterSat, 13:45[29]
University of Sussex
GBRJessica PenningtonLW U232000 meterSat, 13:45[31]
Great Britain
GBRBarney EvansSF B2000 meterSat, 14:00[1]
Bideford Amateur Athletics Club
GBRHenry BarhamSF B2000 meterSat, 14:00[2]
Canford School
GBRCharlie ShepherdSF B2000 meterSat, 14:00[3]
Canford School
GBRArchie GardinerSF B2000 meterSat, 14:00[4]
Canford School
GBROllie StuartSF B2000 meterSat, 14:00[5]
Canford School
GBRBen ShawSF B2000 meterSat, 14:00[6]
Canford School
GBRWilliam MaySF B2000 meterSat, 14:00[7]
Ardingly College Rowing Club
GBRHenry NicholsonSF B2000 meterSat, 14:00[9]
Worcester Rowing Club
GBRJames BeaumontSF B2000 meterSat, 14:00[11]
Northampton RC
GBRWill BeaumontSF B2000 meterSat, 14:00[13]
Northampton RC
GBRLucas BowesSF B2000 meterSat, 14:00[14]
Newark Rowing Club
GBRBenjy BishopSF B2000 meterSat, 14:00[15]
Canford School
GBRMatthew HandSF B2000 meterSat, 14:00[16]
Great Britain
GBROliver DominiqueM U232000 meterSat, 14:00[17]
Nottingham Rowing Club
GBRElliot AvisM U232000 meterSat, 14:00[19]
University of Sussex
GBRJago BayleyM U232000 meterSat, 14:00[21]
University of Sussex
GBROscar Bowen-HillLM U232000 meterSat, 14:00[23]
University of Sussex
GBRRower 2M1 minuteSat, 14:15[3]
Stocken Rowing Club
GBRRower 1M1 minuteSat, 14:15[4]
Stocken Rowing Club
GBRRower 6M1 minuteSat, 14:15[6]
Stocken Rowing Club
GBRRower 5M1 minuteSat, 14:15[7]
Stocken Rowing Club
GBRRhys KirkM1 minuteSat, 14:15[8]
RowElite
GBRLuke ChalcraftM1 minuteSat, 14:15[9]
Great Britain
GBRDave WilliamsM1 minuteSat, 14:15[10]
RowElite
GBRShaun CallaghanM1 minuteSat, 14:15[13]
Steepholme Pirates
GBRTristan FowlerM1 minuteSat, 14:15[15]
Great Britain
GBRJames ShortLM1 minuteSat, 14:15[19]
Great Britain
GBRJohnny LukLM1 minuteSat, 14:15[22]
Bear on Boat
GBRJulian KennedyLM1 minuteSat, 14:15[24]
The Diamonds
GBRBen PritchardM PR12000 meterSat, 14:35[1]
GB Rowing Team Paralympic Programme
GBRCallum RussellM PR12000 meterSat, 14:35[2]
Agecroft
GBRXander Van Der PollM PR12000 meterSat, 14:35[3]
Great Britain
GBRRachel MorrisW PR12000 meterSat, 14:35[4]
Guildford GRC
GBRMari Durward-AkhurstW PR12000 meterSat, 14:35[5]
Marlow Rowing Club
GBREllen FieldW PR12000 meterSat, 14:35[7]
Paralympic Development Squad
GBREd FullerM PR32000 meterSat, 14:35[8]
Molesey Boat Club
GBRRobert TeagueM PR32000 meterSat, 14:35[10]
Molesey BC
GBRBen MarsdenM PR32000 meterSat, 14:35[11]
Marlow Rowing Club
GBRAlice MasonW PR32000 meterSat, 14:35[12]
Pcrc
GBRAnnie CaddickW PR32000 meterSat, 14:35[13]
Molesey
GBRLucy HoltW PR32000 meterSat, 14:35[14]
Great Britain
GBRFrankie AllenW PR32000 meterSat, 14:35[16]
OBUBC
GBRRebekah KnightW PR32000 meterSat, 14:35[18]
Penarth Rowing Club
GBRMark RobersonM50500 meterSat, 15:34[1]
Mad indoor rowing team
GBRRower 12M50500 meterSat, 15:34[8]
Stocken Rowing Club
GBRJon ColeM50500 meterSat, 15:34[9]
Curlew Rowing Club
GBRAnthony WalpoleM50500 meterSat, 15:34[10]
Fitness Matters
GBRDavid FordM50500 meterSat, 15:34[12]
Great Britain
GBREd TilleyM50500 meterSat, 15:34[13]
Great Britain
GBRKeith Ike AbadomM55500 meterSat, 15:34[19]
@fiftylivingstrong
GBRRichard KelvinM55500 meterSat, 15:34[20]
Yamsquad
GBRShaun CallaghanM55500 meterSat, 15:34[25]
Steepholme Pirates
GBRPeter ClowesM55500 meterSat, 15:34[26]
Royal Air Force
GBRSimon DuckworthM60500 meterSat, 15:34[31]
Great Britain
GBRJohan DenekampM60500 meterSat, 15:34[32]
Sub 7
GBRMark ReptonM60500 meterSat, 15:34[33]
Evesham Rowing Club
GBRRay McavoyM60500 meterSat, 15:34[35]
NMAC
GBRNick CowanM60500 meterSat, 15:34[36]
Great Britain
GBRGordon JackM60500 meterSat, 15:34[39]
Lakeland Rowing Club
GBRNikki KellyW30500 meterSat, 15:42[3]
British Army
GBRLeah RavuocoW30500 meterSat, 15:42[4]
Royal Navy
GBRSteph RussellW30500 meterSat, 15:42[5]
Great Britain
GBRAdelle TudorW30500 meterSat, 15:42[6]
British Army
GBREmma SymonsW30500 meterSat, 15:42[8]
RAF Rowing
GBRAbigail MorrowW30500 meterSat, 15:42[10]
British Army
GBREllie BerryW30500 meterSat, 15:42[11]
Fishguard and Goodwick Ladies
GBRSally LancasterW40500 meterSat, 15:42[13]
Red Line Rowers
GBRCatherine ShepherdW40500 meterSat, 15:42[15]
Mad Dogs and Rowers
GBRJacque MorrowW40500 meterSat, 15:42[19]
British Army
GBRHannah O'sullivanW40500 meterSat, 15:42[24]
Great Britain
GBRHannah BeaumontLW30500 meterSat, 15:42[30]
British Army
GBRSamantha AyersLW50500 meterSat, 15:42[36]
Lakeland Rowing Club
GBRAndrea DixonLW50500 meterSat, 15:42[37]
Seal Personal Training
GBRSimone BeasantLW50500 meterSat, 15:42[38]
Blackwater CrossFit
GBRMarcia WhiteLW50500 meterSat, 15:42[39]
Great Britain
GBREleanor InglisW50500 meterSat, 15:50[3]
Castle Semple Rowing Club
GBRFiona WalbridgeW55500 meterSat, 15:50[7]
Southampton ARC
GBRJoanne BlundellW55500 meterSat, 15:50[8]
Club d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
GBRClaire WellsW55500 meterSat, 15:50[9]
Broxbourne
GBRCathy AlmondW60500 meterSat, 15:50[10]
Greenbank Falmouth RC / Twickenham RC
GBRKaren HeggartyW60500 meterSat, 15:50[11]
Gladiator Training
GBRMartha OwenLW60500 meterSat, 15:50[14]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
GBRLinda WillsW65500 meterSat, 15:50[15]
Greenbank Falmouth RC
GBRCatherine WyseW65500 meterSat, 15:50[16]
Great Britain
GBRMarjorie RoomeW70500 meterSat, 15:50[17]
River Teign RC (Teign Scullers)
GBRJenny LivyW70500 meterSat, 15:50[18]
Great Britain
GBRPoppy SpenceYr10 G500 meterSat, 15:50[22]
Great Britain
GBRSophie WharfeYr10 G500 meterSat, 15:50[23]
Great Britain
GBRAbi ForgenieYr10 G500 meterSat, 15:50[24]
Great Britain
GBRCharlotte GreeningYr10 G500 meterSat, 15:50[25]
Great Britain
GBRImogen HolderYr10 G500 meterSat, 15:50[26]
Great Britain
GBRKate QuaglieriYr10 G500 meterSat, 15:50[27]
Ardingly Rowing Club
GBRKatie SaundersYr10 G500 meterSat, 15:50[29]
Northampton Rowing Club
GBREmily WebbYr10 G500 meterSat, 15:50[30]
Ardingly Rowing Club
GBREloise ModeYr10 G500 meterSat, 15:50[31]
Ardingly College Boat Club
GBRJessica RhodesYr10 G500 meterSat, 15:50[32]
Great Britain
GBRCharlotte PopeYr10 G500 meterSat, 15:50[33]
Ardingly College Boat Club
GBRSefi OrmstonYr10 G500 meterSat, 15:50[35]
Tees Rowing Club
GBRSophie TempleYr10 G500 meterSat, 15:50[36]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRTeagan SmithYr10 G500 meterSat, 15:50[37]
Northampton Rowing club
GBRStuart ElvinM30500 meterSat, 15:58[1]
British Army
GBRRower 9M30500 meterSat, 15:58[3]
Stocken Rowing Club
GBRChristopher BaileyM30500 meterSat, 15:58[5]
Great Britain
GBRSamuel NewtonM30500 meterSat, 15:58[8]
British Army
GBRBenjamin RogersM30500 meterSat, 15:58[9]
River City Rowing Club
GBRJosh BergM30500 meterSat, 15:58[10]
Royal Navy
GBRDave WilliamsM30500 meterSat, 15:58[12]
RowElite
GBRRower 10M30500 meterSat, 15:58[14]
Stocken Rowing Club
GBRMichael HawkinsM30500 meterSat, 15:58[15]
Royal Navy
GBRTristan FowlerM30500 meterSat, 15:58[18]
Great Britain
GBRBen CharltonM30500 meterSat, 15:58[19]
British Army
GBRCharles DobsonM30500 meterSat, 15:58[22]
City of Sunderland
GBRJames PerrottM30500 meterSat, 15:58[23]
Great Britain
GBRCraig MumbyLM30500 meterSat, 15:58[25]
British Army
GBRCharles CoussensLM30500 meterSat, 15:58[26]
British Army
GBRJohnny LukLM30500 meterSat, 15:58[27]
Bear on Boat
GBRPaul ClarkeLM30500 meterSat, 15:58[28]
Aerolyf
GBRPaul MorrisLM50500 meterSat, 15:58[30]
PureGym
GBRRoo TaylorLM50500 meterSat, 15:58[32]
Castle Dore
GBRTony WalkLM55500 meterSat, 15:58[36]
RES
GBRPaul WatersLM30500 meterSat, 15:58[37]
Malta University Rowing Club
GBRMatthew BaleLM40500 meterSat, 16:06[1]
Great Britain
GBRJames ShortLM40500 meterSat, 16:06[2]
Great Britain
GBRKevin SheppardLM40500 meterSat, 16:06[5]
British Army
GBRPeter MaddockLM40500 meterSat, 16:06[6]
Army
GBRTony FountainLM40500 meterSat, 16:06[7]
Great Britain
GBRJem BersinLM40500 meterSat, 16:06[8]
British Army
GBRRoger StainforthM75500 meterSat, 16:06[13]
Durham Amateur Rowing Club
GBRAdrian PetersM75500 meterSat, 16:06[14]
Hockley Gym
GBRDerek VaughanLM75500 meterSat, 16:06[17]
Great Britain
GBRIan BardrickLM75500 meterSat, 16:06[19]
Peterborough City RC
GBRJames DuttonYr9 B500 meterSat, 16:06[20]
Trentham Boat Club
GBRZac BrockwayYr9 B500 meterSat, 16:06[22]
Tideway Scullers School
GBRJacob MannYr9 B500 meterSat, 16:06[23]
Great Britain
GBRAndrew LarssonYr9 B500 meterSat, 16:06[24]
Ardingly College Boat Club
GBRNicholas KirkwoodYr9 B500 meterSat, 16:06[25]
City of Oxford Rowing Club
GBRVishwa MahimairajYr9 B500 meterSat, 16:06[26]
Ardingly Rowing Club
GBRGus HusseyYr9 B500 meterSat, 16:06[27]
Ardingly College Boat Club
GBRJosh MartinYr9 B500 meterSat, 16:06[28]
Ardingly College Boat Club
GBRMax AndersonYr9 B500 meterSat, 16:06[29]
Ardingly College Boat Club
GBRIestyn EvansYr9 B500 meterSat, 16:06[30]
Great Britain
GBRTom GrabhamYr9 B500 meterSat, 16:06[31]
Ardingly College Boat Club
GBRThomas Dunstan LeeYr9 B500 meterSat, 16:06[32]
Ardingly College Boat Club
GBRGeorge BluntYr9 B500 meterSat, 16:06[33]
Herne Bay
GBRWill ScawnYr9 B500 meterSat, 16:06[34]
The Grange School
GBRGrace CostelloYr 8 G500 meterSat, 16:06[35]
City of Bristol Rowing Club
GBRCara Berisford-MurrayYr 8 G500 meterSat, 16:06[36]
Great Britain
GBRMiranda EllicockYr 8 G500 meterSat, 16:06[38]
Ardingly Rowing Club
GBRMary WallerYr 8 G500 meterSat, 16:06[39]
Nottingham and Union Rowing Club
GBRMolly Cartwright-TickleYr 8 G500 meterSat, 16:06[41]
Canford Crocodiles
GBRLucinda ClearyYr 8 G500 meterSat, 16:06[42]
Queen's Gate Rowing Club
GBREva GusevaYr 8 G500 meterSat, 16:06[43]
Queen's Gate Rowing Club
GBRMatthew WestM40500 meterSat, 16:14[1]
Sub7 IRC
GBRLlewelyn HynesM40500 meterSat, 16:14[3]
Spitfire BC / Sub7 IRC
GBROliver OrmistonM40500 meterSat, 16:14[6]
British Army
GBRRhys KirkM40500 meterSat, 16:14[7]
RowElite
GBRAndrew MarlandM40500 meterSat, 16:14[9]
Great Britain
GBRCarl Berisford-MurrayM40500 meterSat, 16:14[10]
Great Britain
GBRRower 11M40500 meterSat, 16:14[11]
Stocken Rowing Club
GBRRoss JohnsonM40500 meterSat, 16:14[13]
Great Britain
GBRAndrew HitchM40500 meterSat, 16:14[15]
Great Britain
GBRMark VealM40500 meterSat, 16:14[16]
Bristol Ariel
GBRArthur LesterM40500 meterSat, 16:14[18]
Lakeland Rowing Club
GBROli WhitreM40500 meterSat, 16:14[19]
Class of '92
GBRPeter GroucuttM40500 meterSat, 16:14[20]
Primitive
GBRNathan BlakemoreM40500 meterSat, 16:14[21]
King’s School Worcester
GBRDavid JubbLM60500 meterSat, 16:14[22]
Diamonds
GBRDerrick TowellLM60500 meterSat, 16:14[23]
SEAL PT INDORR ROWING TEAM
GBRRichard SteventonM65500 meterSat, 16:14[26]
Sub7
GBRDave ButlerM65500 meterSat, 16:14[29]
Great Britain
GBRJulian KennedyLM65500 meterSat, 16:14[32]
The Diamonds
GBRMike PriceLM70500 meterSat, 16:14[35]
Hereford Rowing Club
GBRVic HeaneyLM80500 meterSat, 16:14[39]
YMCA Lytham
GBRMichael GrahamYr7 B500 meterSat, 16:22[1]
Northampton School for Boys
GBRBen ChownYr7 B500 meterSat, 16:22[2]
Northampton School for Boys
GBRShaurya GangboirYr7 B500 meterSat, 16:22[3]
The Langley Academy
GBRTomasz FilipowskiYr7 B500 meterSat, 16:22[4]
The Langley Academy
GBROliver PorterYr7 B500 meterSat, 16:22[5]
The Langley Academy
GBRGilby OrmistonYr7 B500 meterSat, 16:22[6]
Great Britain
GBRNaomi LloydSF G500 meterSat, 16:22[8]
Northampton Rowing Club
GBRAlexandra TaylorSF G500 meterSat, 16:22[9]
Queen's Gate Rowing Club
GBREmily MaycockSF G500 meterSat, 16:22[10]
Bewl Bridge Rowing Club
GBRKatie HindsonSF G500 meterSat, 16:22[11]
Northampton School for Boys
GBRLweji PadreSF G500 meterSat, 16:22[12]
Queen's Gate Rowing Club
GBRJip MeijerSF G500 meterSat, 16:22[13]
Queen's Gate Rowing Club
GBRJamie FeliksSF G500 meterSat, 16:22[14]
Queen's Gate Rowing Club
GBRCerys ShrewsburySF G500 meterSat, 16:22[16]
Northampton School for Boys
GBRChloe GillettSF G500 meterSat, 16:22[18]
Northampton School for Boys
GBRLucas BowesSF B500 meterSat, 16:22[20]
Newark Rowing Club
GBREdward BakerSF B500 meterSat, 16:22[21]
Northampton School for Boys
GBRJosh ManzSF B500 meterSat, 16:22[22]
Northampton School for Boys
GBRBen EvansSF B500 meterSat, 16:22[23]
Northampton School for Boys
GBRTom WilesSF B500 meterSat, 16:22[25]
Great Britain
GBRJames RobsonSF B500 meterSat, 16:22[26]
Great Britain
GBRMatteo AvelloSF B500 meterSat, 16:22[27]
The Langley Academy
GBRSantiago Reyes-GarciaSF B500 meterSat, 16:22[28]
Hurstpierpoint College
GBRDaniel BlackstockSF B500 meterSat, 16:22[30]
Ardingly Rowing Club
GBRStuart PadleyM IAR31 minuteSat, 16:30[2]
We Are Invictus
GBRChris AnslowM IAR41 minuteSat, 16:30[3]
We are Invictus
GBRWarren JonesM IAR61 minuteSat, 16:30[5]
We are invictus
GBRRaymond RobinsonM IAR61 minuteSat, 16:30[12]
We are Invictus
GBRSally RenardW IAR61 minuteSat, 16:30[15]
We are Invictus
GBRKendra MgbokwereYr7 G500 meterSat, 16:38[2]
Great Britain
GBROlivia KatzourakiYr7 G500 meterSat, 16:38[3]
Queen's Gate Rowing Club
GBRJimena Alvarez SotoYr7 G500 meterSat, 16:38[4]
Queen's Gate Rowing Club
GBRAdel TimurkanYr7 G500 meterSat, 16:38[5]
Queen's Gate Rowing Club
GBRInes LopezYr7 G500 meterSat, 16:38[6]
Queen's Gate Rowing Club
GBROliver Vasconcellos-BlanchYr8 B500 meterSat, 16:38[7]
Northampton School for Boys
GBRBarnaby DoyleYr8 B500 meterSat, 16:38[8]
Great Britain
GBRJoshua PerguseyYr8 B500 meterSat, 16:38[9]
The Langley Academy
GBRJoshua MannYr11 B500 meterSat, 16:46[1]
Great Britain
GBRWilliam ExleyYr11 B500 meterSat, 16:46[2]
Great Britain
GBRMontgomery WoodYr11 B500 meterSat, 16:46[3]
Guildford Rowing Club
GBRIsaac WrightYr11 B500 meterSat, 16:46[4]
Herne Bay Amateur Rowing Club
GBRNoah WebbYr11 B500 meterSat, 16:46[6]
Ardingly Rowing Club
GBRJack HarrisonYr11 B500 meterSat, 16:46[7]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRMiya AmrouniYr11 G500 meterSat, 16:46[8]
Queen's Gate Rowing Club
GBRMillie HurrellYr11 G500 meterSat, 16:46[9]
Isle of Ely
GBROlivia FyfeYr11 G500 meterSat, 16:46[10]
Great Britain
GBRPeyton NugentYr11 G500 meterSat, 16:46[11]
Great Britain
GBREmma NobleYr11 G500 meterSat, 16:46[13]
Bewl Bridge Rowing Club
GBRInes MathaisYr11 G500 meterSat, 16:46[14]
Queen's Gate Rowing Club
GBRKate RankinYr11 G500 meterSat, 16:46[15]
Wycombe Abbey
GBRWiktoria OdrazilYr11 G500 meterSat, 16:46[16]
The Langley Academy
GBRRuby AnnisonYr11 G500 meterSat, 16:46[17]
The Langley Academy
GBRMaria Giulia CostagliolaYr 9 G500 meterSat, 16:46[18]
Gloucester Rowing Club
GBRAmy ClarkeYr 9 G500 meterSat, 16:46[19]
Great Britain
GBRConnie HitchYr 9 G500 meterSat, 16:46[20]
Great Britain
GBRHannah Al-KarmiYr 9 G500 meterSat, 16:46[21]
Nottingham Union Rowing Club
GBRBella McdonaldYr 9 G500 meterSat, 16:46[22]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRAnnunciata IngsYr 9 G500 meterSat, 16:46[23]
Ardingly Rowing Club
GBRValentina ZorziYr 9 G500 meterSat, 16:46[24]
Queen's Gate Rowing Club
GBRJacob LenYr10 B500 meterSat, 16:54[1]
Henley Rowing Club
GBRJim GleedYr10 B500 meterSat, 16:54[2]
Newark Rowing Club
GBRCameron MurphyYr10 B500 meterSat, 16:54[4]
Tees Rowing Club
GBRZayaan AdilYr10 B500 meterSat, 16:54[6]
The Langley Academy
GBREdwin Van LopikYr10 B500 meterSat, 16:54[8]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRCharlie WatterstonYr10 B500 meterSat, 16:54[9]
Bradford Amateur Rowing Club
GBRKai WinterYr10 B500 meterSat, 16:54[10]
Great Britain
GBROscar MandelYr10 B500 meterSat, 16:54[11]
Ardingly College Boat Club
GBRWill ThurstonYr10 B500 meterSat, 16:54[12]
Ardingly College Boat Club
GBRTom MartinYr10 B500 meterSat, 16:54[13]
Ardingly Rowing Club
GBRBertie SheldonYr10 B500 meterSat, 16:54[14]
Ardingly College Boat Club
GBRCharlie WhitmoreYr10 B500 meterSat, 16:54[15]
Ardingly College Boat Club
GBRDominic WaltersYr10 B500 meterSat, 16:54[16]
Tyne United Rowing Club
GBRStacey DenyerW IAR6500 meterSat, 16:54[17]
RAF Indoor Rowing Team
GBRRachel MorrisW PR1500 meterSat, 16:54[22]
Guildford GRC
GBRDiane PhamLW500 meterSat, 17:02[2]
Bear on Boat
GBRRosanna Crabb-LaheiW U23500 meterSat, 17:02[5]
British Army
GBRAoife ParrW U23500 meterSat, 17:02[7]
Great Britain
GBRRachel AldridgeW500 meterSat, 17:02[10]
Royal Navy
GBRHelen BridgmanW500 meterSat, 17:02[12]
British Army
GBRLouisa MaxwellW500 meterSat, 17:02[13]
British Army
GBRCeri AbbitW500 meterSat, 17:02[14]
British Army
GBREmma SimpsonW500 meterSat, 17:02[15]
British Army
GBRSarah BurrowW500 meterSat, 17:02[17]
Great Britain
GBRCatherine GerrardW500 meterSat, 17:02[18]
Royal Chester Rowing Club
GBRRower 14M500 meterSat, 17:10[4]
Stocken Rowing Club
GBRRower 13M500 meterSat, 17:10[5]
Stocken Rowing Club
GBRGerald ArmstrongM500 meterSat, 17:10[6]
Royal Air Force
GBRRower 15M500 meterSat, 17:10[7]
Stocken Rowing Club
GBRThomas McbrideM500 meterSat, 17:10[9]
British Army
GBRFelix HemstedM500 meterSat, 17:10[10]
Curlew Rowing Club
GBRJack BiggsM500 meterSat, 17:10[11]
British Army
GBRJaylan Waters-SmithLM U23500 meterSat, 17:10[12]
Malta University Rowing Club
GBRDaniel SatchLM500 meterSat, 17:10[14]
British Army
GBRMatthew BowlesLM500 meterSat, 17:10[15]
Leicester Rowing Club
GBRMatt LucasM U23500 meterSat, 17:10[20]
Great Britain
GBRBen WarnerM U23500 meterSat, 17:10[21]
Great Britain
GBROscar CainM U23500 meterSat, 17:10[22]
University of Sussex
GBRArthur TrusloveM500 meterSat, 17:10[23]
Great Britain