[GBR] Great Britain

no.eventcrew
stroke
M IAR3Stuart Padley
We Are Invictus
M IAR3Stuart Padley
We Are Invictus
M IAR4Chris Anslow
We are Invictus
M IAR4Chris Anslow
We are Invictus
M IAR6Raymond Robinson
We are Invictus
M IAR6Warren Jones
We are invictus
M IAR6Raymond Robinson
We are Invictus
M IAR6Warren Jones
We are invictus
W IAR6Sally Renard
We are Invictus
W IAR6Sally Renard
We are Invictus
W IAR6Stacey Denyer
RAF Indoor Rowing Team
LM30Charles Coussens
British Army
LM30Oliver Burrows
Taunton Rowing Club
LM30Craig Mumby
British Army
LM30John Carson
Great Britain
LM30Paul Clarke
Aerolyf
LM30Jordan Hislop
Great Britain
LM30Peter Burrows
Great Britain
LM30Johnny Luk
Bear on Boat
LM30Paul Clarke
Aerolyf
LM30Paul Waters
Malta University Rowing Club
LM30Craig Mumby
British Army
LM30Charles Coussens
British Army
LW30Hannah Beaumont
British Army
LW30Hannah Beaumont
British Army
M30Eoin Dore
Marlow
M30James Perrott
Great Britain
M30Paul Rowden
Royal Navy
M30Ben Charlton
British Army
M30Rower 10
Stocken Rowing Club
M30Stuart Elvin
British Army
M30Samuel Newton
British Army
M30Tristan Fowler
Great Britain
M30Chris Power
RowElite
M30Ashley Steventon
Royal Air Force
M30Craig Rowley
Great Britain
M30Daniel Harvey
Great Britain
M30Rower 9
Stocken Rowing Club
M30James Perrott
Great Britain
M30Tristan Fowler
Great Britain
M30Christopher Bailey
Great Britain
M30Ben Charlton
British Army
M30Rower 10
Stocken Rowing Club
M30Benjamin Rogers
River City Rowing Club
M30Michael Hawkins
Royal Navy
M30Stuart Elvin
British Army
M30Josh Berg
Royal Navy
M30Samuel Newton
British Army
M30Charles Dobson
City of Sunderland
M30Rower 9
Stocken Rowing Club
M30Dave Williams
RowElite
W30Steph Russell
Great Britain
W30Kimberley Jones
Great Britain
W30Adelle Tudor
British Army
W30Nikki Kelly
British Army
W30Abigail Morrow
British Army
W30Eli Wood
The Armoury Gym
W30Emily Fray
Royal Navy Sultan Massive
W30Aimee O'keeffe
Refined
W30Emma Symons
RAF Rowing
W30Leah Ravuoco
Royal Navy
W30Hazel Shepherd
Wallingford RC
W30Kate Baker
Sudbury RC
W30Stacey Denyer
RAF Indoor Rowing Team
W30Joanna Morgan
Worcester
W30Emma Symons
RAF Rowing
W30Steph Russell
Great Britain
W30Ellie Berry
Fishguard and Goodwick Ladies
W30Adelle Tudor
British Army
W30Nikki Kelly
British Army
W30Abigail Morrow
British Army
W30Leah Ravuoco
Royal Navy
LM40Owen Evans
Great Britain
LM40Peter Maddock
Army
LM40Paul Plewman
Great Britain
LM40Kevin Sheppard
British Army
LM40Charlie Simpson
Oxford Brookes
LM40Chris Clements
Great Britain
LM40Jem Bersin
British Army
LM40Kevin Sheppard
British Army
LM40Jem Bersin
British Army
LM40James Short
Great Britain
LM40Peter Maddock
Army
LM40Matthew Bale
Great Britain
LM40Tony Fountain
Great Britain
M40David Pestell
Marlow
M40Chris Malkin
Great Britain
M40James Wild
RowElite
M40Chris Heron
Engine Room
M40Mark Hudson
GarageAthlete
M40Oli Whitre
Class of '92
M40Matt Jackson
Royal Navy
M40Alan Denby
Sub7 IRC
M40David Layhe
Royal Navy Sultan Massive
M40Arthur Lester
Lakeland Rowing Club
M40Daniel Worth
Great Britain
M40Adam Crew
Wolfgangsee RC
M40Neil Wincomb
Eton Excelsior Rowing Club
M40Rower 11
Stocken Rowing Club
M40Michael Mcnelis
Sub 7
M40Ben Jago
Sub7 IRC
M40Jonty Eyres
Isenhurst
M40Rich Purdy
Royal Navy Sultan Massive
M40Mark Veal
Bristol Ariel
M40Zach Veitch
Commando Temple
M40Paul Cooper
British Army
M40Chris Barclay
Fitness Matters
M40Robin Steward
Mayflower Offshore Rowing Club
M40Richard Knell-Moore
Great Britain
M40Kevin Bell
Fitness Matters
M40Andrew Shelling
Great Britain
M40Andrew Hitch
Great Britain
M40Alex Pickett
Royal Navy
M40James Holder
Fitness Matters Indoor Rowing Club
M40Tim Perkins
Fitness matters
M40Paul Lee
Marlow Rowing Club
M40Rhys Kirk
RowElite
M40Oli Whitre
Class of '92
M40Matthew West
Sub7 IRC
M40Arthur Lester
Lakeland Rowing Club
M40Andrew Hitch
Great Britain
M40Andrew Marland
Great Britain
M40Carl Berisford-Murray
Great Britain
M40Ross Johnson
Great Britain
M40Peter Groucutt
Primitive
M40Rower 11
Stocken Rowing Club
M40Llewelyn Hynes
Spitfire BC / Sub7 IRC
M40Mark Veal
Bristol Ariel
M40Nathan Blakemore
King’s School Worcester
M40Oliver Ormiston
British Army
W40Charlotte Pigg
MAD RC
W40Sally Lancaster
Red Line Rowers
W40Charmian Heys
Southampton Amateur Rowing Club
W40Hannah O'sullivan
Great Britain
W40Claire Drew
Royal Navy
W40Natalie Cole
M2C
W40Jacque Morrow
British Army
W40Catherine Shepherd
Mad Dogs and Rowers
W40Val Craft
Eddie Fletcher
W40Genefer Archer
Great Britain
W40Helen Richardson
Royal Navy
W40Sarah Tebbett
Endure Rowing
W40Rebecca Lovie
Great Britain
W40Jacque Morrow
British Army
W40Sally Lancaster
Red Line Rowers
W40Hannah O'sullivan
Great Britain
W40Catherine Shepherd
Mad Dogs and Rowers
LM50Dan Connor
Royal Navy
LM50Roo Taylor
Castle Dore
LM50Chris Newberry
Free Spirits
LM50Nick Winterhalder
Great Britain
LM50Tony Nash
Casa Bianca
LM50Roo Taylor
Castle Dore
LM50Paul Morris
PureGym
LW50Simone Beasant
Blackwater CrossFit
LW50Sam Garner
Royal Navy Sultan Massive
LW50Justine Reston
Q Power
LW50Benedetta Rossi
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
LW50Simone Beasant
Blackwater CrossFit
LW50Samantha Ayers
Lakeland Rowing Club
LW50Andrea Dixon
Seal Personal Training
LW50Marcia White
Great Britain
M50Edward Collis
Great Britain
M50Peter Johnson
Manchester Indoor Rowers
M50Ben Jenkins
Great Britain
M50Rower 12
Stocken Rowing Club
M50David Wells
Great Britain
M50John Adcock
Curlew RC
M50Ed Tilley
Great Britain
M50Scott Jenkins
CrossFit Blackwater
M50Rory O'sullivan
Tideway Scullers School
M50Dusty Miller
Carrick Rowing Club
M50Will Shorrocks
Great Britain
M50Tony Whitley
Club One Hundred
M50David Ford
Great Britain
M50Stu Moss
Royal Navy
M50John Walsh
SUB7 IRC
M50Jon Cole
Curlew Rowing Club
M50Richard Shelton
MARLOW
M50William Davison
Great Britain
M50David Gillard
Great Britain
M50Anthony Walpole
Fitness Matters
M50Ed Tilley
Great Britain
M50Rower 12
Stocken Rowing Club
M50Mark Roberson
Mad indoor rowing team
M50David Ford
Great Britain
M50Jon Cole
Curlew Rowing Club
W50Joelle Jenny
TGB
W50Louise Wymer
Wallingford
W50Eleanor Inglis
Castle Semple Rowing Club
W50Victoria Starr
Guildford RC / MAD IRC
W50Eleanor Inglis
Castle Semple Rowing Club
LM55Tony Walk
RES
LM55Martin May
Malvern Joggers
LM55Sean Sinclair
Hollowell Scullers
LM55Stephen Matthews
Curlew RC
LM55Chris Demarco
Core Collective
LM55Tony Walk
RES
LW55Susan Young
Seal Personal Training
LW55Mandy Calvert
City of Sheffield Rowing Club
LW55Stella Gamble
Shanklin Sandown Rowing Club
M55Malcolm Griffin
Warwick Boat Club
M55Callum Kennedy
Marlow Rowing Club
M55Julian Millar
Great Britain
M55Shaun Callaghan
Steepholme Pirates
M55Mark Crumplin
Mayflower Offshore Rowing Club
M55Tony Cook
Port Isaac Rowing Club
M55Rupert Ross-Macdonald
Great Britain
M55Peter Clowes
Royal Air Force
M55Edward Eastham
Gym Mostyn
M55Richard Kelvin
Yamsquad
M55Richard Neall
Coastal Barbarians
M55Weininger Irwin
Ageless Teenagers
M55Simon Horan
Warwick Boat Club
M55Richard Kelvin
Yamsquad
M55Shaun Callaghan
Steepholme Pirates
M55Keith Ike Abadom
@fiftylivingstrong
M55Peter Clowes
Royal Air Force
W55Fiona Walbridge
Southampton ARC
W55Julia Fabrizi
Christchurch Rowing Club
W55Fiona Walbridge
Southampton ARC
W55Joanne Blundell
Club d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
W55Claire Wells
Broxbourne
LM60Nick Wright
Great Britain
LM60Mark Branson
Royal Navy Sultan Massive
LM60David Jubb
Diamonds
LM60David Jubb
Diamonds
LM60Derrick Towell
SEAL PT INDORR ROWING TEAM
LW60Martha Owen
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
LW60Helen King
Great Britain
LW60Martha Owen
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
M60Shaun Clarkson
6 Villages Westergste
M60Mike Gale
Great Britain
M60Mark Repton
Evesham Rowing Club
M60Pete Berrow
Royal Navy Sultan Massive
M60Gordon Jack
Lakeland Rowing Club
M60Simon Duckworth
Great Britain
M60Johan Denekamp
Sub 7
M60Ray Mcavoy
NMAC
M60Nick Cowan
Great Britain
M60Mark Repton
Evesham Rowing Club
W60Sue Berrow
Royal Navy Sultan Massive
W60Fiona Jamie
Shoreham Rowing Club
W60Cathy Almond
Greenbank Falmouth RC / Twickenham RC
W60Karen Heggarty
Gladiator Training
W60Cathy Almond
Greenbank Falmouth RC / Twickenham RC
W60Karen Heggarty
Gladiator Training
LM65Julian Kennedy
The Diamonds
LM65Julian Kennedy
The Diamonds
M65Doru Procopiu
Great Britain
M65Tim Roberts
Great Britain
M65Richard Steventon
Sub7
M65George Perrin
Great Britain
M65Richard Steventon
Sub7
M65Dave Butler
Great Britain
W65Catherine Wyse
Great Britain
W65Linda Wills
Greenbank Falmouth RC
W65Catherine Wyse
Great Britain
W65Linda Wills
Greenbank Falmouth RC
LM70Dave Kirby
Southsea Rowing Club
LM70Mike Price
Hereford Rowing Club
M70John Hudspith
Great Britain
W70Marjorie Roome
River Teign RC (Teign Scullers)
W70Jenny Livy
Great Britain
W70Marjorie Roome
River Teign RC (Teign Scullers)
LM75John Helliwell
Doncaster Rowing Club
LM75Jeffrey Watling
Southsea
LM75Derek Vaughan
Great Britain
LM75Ian Bardrick
Peterborough City RC
M75Bruce Slade
Fitness Matters Exeter
M75Roger Stainforth
Durham Amateur Rowing Club
M75Adrian Peters
Hockley Gym
M75Roger Stainforth
Durham Amateur Rowing Club
LM80Vic Heaney
YMCA Lytham
LM80Geoff Hardy
Great Britain
LM80Vic Heaney
YMCA Lytham
LM95Alan Bell
Salcombe Estuary Rowing Club
LMDaniel Satch
British Army
LMDaniel Jones
Leeds RC
LMMatthew Bowles
Leicester Rowing Club
LMJonny Wignall
Team Boar
LMMarcus Shaw
Bristol Ariel Rowing Club
LMRobert Leonard
London Rowing Club
LMMatthew Bowles
Leicester Rowing Club
LMDaniel Satch
British Army
LWDiane Pham
Bear on Boat
MTimothy Swallow
Ardingly Rowing Club
MRower 15
Stocken Rowing Club
MChristopher Bailey
Great Britain
MJack Biggs
British Army
MThomas Mcbride
British Army
MNick Horsthuis
Great Britain
MJohn Taylor
Mackenzie Ebert
MRower 13
Stocken Rowing Club
MGerald Armstrong
Royal Air Force
MRower 14
Stocken Rowing Club
MJames Kennedy
Great Britain
MFelix Hemsted
Curlew Rowing Club
MBen Mitchell
Curlew Rowing Club
MArthur Truslove
Great Britain
MRower 13
Stocken Rowing Club
MGerald Armstrong
Royal Air Force
MThomas Mcbride
British Army
MJack Biggs
British Army
MRower 15
Stocken Rowing Club
MRower 14
Stocken Rowing Club
MFelix Hemsted
Curlew Rowing Club
LMJames Short
Great Britain
LMJohnny Luk
Bear on Boat
LMJulian Kennedy
The Diamonds
LWOlga Mazuruk
RAF Indoor Rowing Team
MRower 3
Stocken Rowing Club
MRower 2
Stocken Rowing Club
MRower 6
Stocken Rowing Club
MRower 5
Stocken Rowing Club
MRower 7
Stocken Rowing Club
MShaun Callaghan
Steepholme Pirates
MRower 4
Stocken Rowing Club
MRhys Kirk
RowElite
MRower 8
Stocken Rowing Club
MLuke Chalcraft
Great Britain
MRower 1
Stocken Rowing Club
MDave Williams
RowElite
MTristan Fowler
Great Britain
WCatherine Gerrard
Royal Chester Rowing Club
WSara Parfett
GB Rowing Team
WJade Lally
Great Britain
WRebecca Edwards
GB Rowing Team
WEmily Ford
GB Rowing Team
WCaragh Mcmurtry
GB Rowing Team
WNicola Sinclair
Great Britain
WLola Anderson
GB Rowing Team
WSaskia Budgett
GB Rowing Team
WFiona Gammon
GB Rowing Team
WChloe Brew
GB Rowing Team
WRowan Mckenna
GB Rowing Team
WAoife Parr
Great Britain
WJoanne Blundell
Club d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
WRachel Aldridge
Royal Navy
WKyra Edwards
GB Rowing Team
WJoanne Mackie
Great Britain
WKaren Heggarty
Gladiator Training
WRebecca Shorten
GB Rowing Team
WJenny Livy
Great Britain
WLucy Glover
GB Rowing Team
WEve Turley
Marlow
WGeorgina Brayshaw
GB Rowing Team
WJennifer Jones
Great Britain
WEmma Simpson
British Army
WMollie Darwin
British Army
WJessica Dobson
Great Britain
WHelen Bridgman
British Army
WCatherine Gerrard
Royal Chester Rowing Club
WRachel Aldridge
Royal Navy
WFleur Howcroft
Christchurch Rowing Club
WMadeleine Wheeler
Marlow Rowing Club
WLouisa Maxwell
British Army
WCeri Abbit
British Army
WLaura Franek
Marlow Rowing Club
WCeri Abbit
British Army
WCatherine Gerrard
Royal Chester Rowing Club
WEmma Simpson
British Army
WRachel Aldridge
Royal Navy
WSarah Burrow
Great Britain
WHelen Bridgman
British Army
WLouisa Maxwell
British Army
M PR1Xander Van Der Poll
Great Britain
M PR1Ben Pritchard
GB Rowing Team Paralympic Programme
M PR1Callum Russell
Agecroft
W PR1Rachel Morris
Guildford GRC
W PR1Mari Durward-Akhurst
Marlow Rowing Club
W PR1Ellen Field
Paralympic Development Squad
W PR1Rachel Morris
Guildford GRC
M PR3Robert Teague
Molesey BC
M PR3Ben Marsden
Marlow Rowing Club
M PR3Ed Fuller
Molesey Boat Club
W PR3Annie Caddick
Molesey
W PR3Lucy Holt
Great Britain
W PR3Alice Mason
Pcrc
W PR3Rebekah Knight
Penarth Rowing Club
W PR3Frankie Allen
OBUBC
SF BWilliam May
Ardingly College Rowing Club
SF BBen Shaw
Canford School
SF BBarney Evans
Bideford Amateur Athletics Club
SF BHenry Nicholson
Worcester Rowing Club
SF BHenry Barham
Canford School
SF BJames Beaumont
Northampton RC
SF BCharlie Shepherd
Canford School
SF BWill Beaumont
Northampton RC
SF BLucas Bowes
Newark Rowing Club
SF BBenjy Bishop
Canford School
SF BArchie Gardiner
Canford School
SF BMatthew Hand
Great Britain
SF BOllie Stuart
Canford School
SF BDaniel Blackstock
Ardingly Rowing Club
SF BTom Wiles
Great Britain
SF BEdward Baker
Northampton School for Boys
SF BJosh Manz
Northampton School for Boys
SF BMatteo Avello
The Langley Academy
SF BJames Robson
Great Britain
SF BLucas Bowes
Newark Rowing Club
SF BBen Evans
Northampton School for Boys
SF BSantiago Reyes-Garcia
Hurstpierpoint College
SF G IAR5Lily Gray
Guildford Rowing Club
SF GNeena Kang
Guildford High School
SF GLweji Padre
Queen's Gate Rowing Club
SF GIndia Herrington
Canford School
SF GPhoebe Foxley
Canford School
SF GBeatrice Hughes
Guildford High School
SF GHester Mugford
Canford School
SF GBoo Watts
City of Bristol Rowing Club
SF GBuzz Borneman
Canford School
SF GLucy Brown
Guildford High School
SF GJip Meijer
Queen's Gate Rowing Club
SF GJo Way
Canford School
SF GDanielle Grove
TURC
SF GAgnes Brooke
Canford School
SF GJess Chaffe
Guildford High School
SF GJamie Feliks
Queen's Gate Rowing Club
SF GJess West
Canford School
SF GMartha Warrren-Barratt
Canford School
SF GEmily Bernhem
LVRC
SF GEliana Covell
Canford School
SF GDevonne Piccaver
Peterborough City Rowing Club
SF GAlexandra Taylor
Queen's Gate Rowing Club
SF GEllie Dash
Greenback Falmouth Rowing Club
SF GKatie Hindson
Northampton School for Boys
SF GNaomi Lloyd
Northampton Rowing Club
SF GCerys Shrewsbury
Northampton School for Boys
SF GLweji Padre
Queen's Gate Rowing Club
SF GJip Meijer
Queen's Gate Rowing Club
SF GJamie Feliks
Queen's Gate Rowing Club
SF GAlexandra Taylor
Queen's Gate Rowing Club
SF GChloe Gillett
Northampton School for Boys
SF GEmily Maycock
Bewl Bridge Rowing Club
LM U23Oscar Bowen-Hill
University of Sussex
LM U23Jaylan Waters-Smith
Malta University Rowing Club
LW U23Jessica Pennington
Great Britain
M U23Elliot Avis
University of Sussex
M U23Oliver Dominique
Nottingham Rowing Club
M U23Jago Bayley
University of Sussex
M U23Ben Warner
Great Britain
M U23Oscar Cain
University of Sussex
M U23Matt Lucas
Great Britain
W U23Ellie Cooke
Peterborough rowing club
W U23Harriet Drake-Lee
Peterborough City Rowing Club
W U23Martha Pawson
University of Sussex
W U23Rosanna Crabb-Lahei
British Army
W U23Aoife Parr
Great Britain
W U23Rosanna Crabb-Lahei
British Army
Yr10 BOscar Mandel
Ardingly College Boat Club
Yr10 BEdwin Van Lopik
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BCameron Murphy
Tees Rowing Club
Yr10 BDominic Walters
Tyne United Rowing Club
Yr10 BCharlie Watterston
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BZayaan Adil
The Langley Academy
Yr10 BWill Thurston
Ardingly College Boat Club
Yr10 BJacob Len
Henley Rowing Club
Yr10 BJim Gleed
Newark Rowing Club
Yr10 BBertie Sheldon
Ardingly College Boat Club
Yr10 BTom Martin
Ardingly Rowing Club
Yr10 BCharlie Whitmore
Ardingly College Boat Club
Yr10 BKai Winter
Great Britain
Yr10 BGeorge Balfour
LARC Lymington
Yr10 BCameron Murphy
Tees Rowing Club
Yr10 BGeorge Coates
Monmouth Rowing Club
Yr10 BIssac Chinneck
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BIzaac Butchers
Lymington Rowing Club
Yr10 BOliver Brew
Plymouth Amateur Rowing Club
Yr10 BLeo Chapman
Great Marlow School
Yr10 BEdwin Van Lopik
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BCharlie Watterston
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BRafael Quinn
Great Marlow School
Yr10 BSol Chamberlain-Hyde
Lymington Amateur Rowing Club
Yr10 BJim Gleed
Newark Rowing Club
Yr10 BJacob Len
Henley Rowing Club
Yr10 BEthan Hunt
Great Marlow School
Yr10 BSam Terret
Great Marlow School
Yr10 BAlexander Liddle
TURC
Yr10 BWilliam Thurston
Ardingly College Rowing Club
Yr10 BDominic Walters
Tyne United Rowing Club
Yr10 BKai Winter
Great Britain
Yr10 BLucas Gray
Great Marlow School
Yr10 BZayaan Adil
The Langley Academy
Yr10 BJacob Penketh
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 BTom Blunt
Herne Bay
Yr10 BPatrick Mccabe
Lymington
Yr10 GKate Quaglieri
Ardingly Rowing Club
Yr10 GCharlotte Greening
Great Britain
Yr10 GSefi Ormston
Tees Rowing Club
Yr10 GEmily Webb
Ardingly Rowing Club
Yr10 GEloise Mode
Ardingly College Boat Club
Yr10 GJessica Rhodes
Great Britain
Yr10 GCharlotte Pope
Ardingly College Boat Club
Yr10 GKatie Saunders
Northampton Rowing Club
Yr10 GImogen Holder
Great Britain
Yr10 GPoppy Spence
Great Britain
Yr10 GSophie Wharfe
Great Britain
Yr10 GTeagan Smith
Northampton Rowing club
Yr10 GSophie Temple
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 GAbi Forgenie
Great Britain
Yr10 GTeagan Smith
Northampton Rowing club
Yr10 GNishkala Ganeshananathan
Guildford High School
Yr10 GLois Ellis
City of Bristol Rowing Club
Yr10 GSefi Ormston
Tees Rowing Club
Yr10 GAriana Fitzgerald
Guildford High School
Yr10 GJuliette Roberts
City of Bristol Rowing Club
Yr10 GTamara Venter
Guildford High School
Yr10 GAlycia Burgess
Tyne United rowing club
Yr10 GSara Lightowler-Salas
Guildford High School
Yr10 GCharlotte Greening
Great Marlow School
Yr10 GKate Watts
City of Bristol Rowing Club
Yr10 GEmily Webb
Ardingly Rowing Club
Yr10 GLucy Moriss
Guildford High School
Yr10 GSophie Temple
Bradford Amateur Rowing Club
Yr10 GFrancesca Preskett
Guildford High School
Yr10 GAmelia Flowers
Guildford High School
Yr10 GAmelia Westbrook
Lincoln Rowing Centre
Yr10 GKatie Saunders
Northampton Rowing Club
Yr11 BJoshua Mann
Great Britain
Yr11 BWilliam Exley
Great Britain
Yr11 BMontgomery Wood
Guildford Rowing Club
Yr11 BIsaac Wright
Herne Bay Amateur Rowing Club
Yr11 BNoah Webb
Ardingly Rowing Club
Yr11 BJack Harrison
Bradford Amateur Rowing Club
Yr11 BScott Battisby
Canford School
Yr11 BJames Hornung
Canford School
Yr11 BJack Clark
Great Marlow School
Yr11 BMatthew Ward
Great Britain
Yr11 BJoe Cogan
Great Marlow School
Yr11 BJoshua Mann
Great Britain
Yr11 BWill Clayton
Great Marlow School
Yr11 BJoel Empson
Bradford Amateur Rowing Club
Yr11 BJack Harrison
Bradford Amateur Rowing Club
Yr11 BJoshua Cottrell
Bradford Amateur Rowing Club
Yr11 BJulian Newell
Canford School
Yr11 BJonathan Martini
City of Bristol
Yr11 BMontgomery Wood
Guildford Rowing Club
Yr11 BSasha Tomlinson
Sasha Tomlinson
Yr11 BSal Dunn
Great Marlow School
Yr11 BIsaac Wright
Herne Bay Amateur Rowing Club
Yr11 GInes Mathais
Queen's Gate Rowing Club
Yr11 GOlivia Fyfe
Great Britain
Yr11 GKate Rankin
Wycombe Abbey
Yr11 GRuby Annison
The Langley Academy
Yr11 GMillie Hurrell
Isle of Ely
Yr11 GPeyton Nugent
Great Britain
Yr11 GMiya Amrouni
Queen's Gate Rowing Club
Yr11 GEmma Noble
Bewl Bridge Rowing Club
Yr11 GWiktoria Odrazil
The Langley Academy
Yr11 GMillie Hurrell
Isle of Ely
Yr11 GKate Rankin
Wycombe Abbey
Yr11 GAleisha Aujla
Guildford High School
Yr11 GInes Mathais
Queen's Gate Rowing Club
Yr11 GJoy Wildsmith
Tyne United Rowing Club
Yr11 GIsabel Spencer
City of Bristol Rowing Club
Yr11 GEmily Downing
Great Marlow School
Yr11 GAbby Couzens
Guildford High School
Yr11 GEmma Noble
Bewl Bridge Rowing Club
Yr11 GLucy Morris
Llandaff Rowing Club
Yr11 GAlice Dovey
Peterborough city rowing club
Yr11 GImogen Scott
Lymington rowing club
Yr11 GChristina Baxter
Great Marlow School
Yr11 GMiya Amrouni
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 BJamie Watson
Great Britain
Yr7 BOliver Porter
The Langley Academy
Yr7 BBen Chown
Northampton School for Boys
Yr7 BTomasz Filipowski
The Langley Academy
Yr7 BJamal Russell
Great Britain
Yr7 BShaurya Gangboir
The Langley Academy
Yr7 BThomas Mann
Great Britain
Yr7 BMichael Graham
Northampton School for Boys
Yr7 BEdward Downing
Great Britain
Yr7 BTommy Pitwell
Great Britain
Yr7 BDan Mcgeachan
Great Britain
Yr7 BTomasz Filipowski
The Langley Academy
Yr7 BShaurya Gangboir
The Langley Academy
Yr7 BMichael Graham
Northampton School for Boys
Yr7 BOliver Porter
The Langley Academy
Yr7 BGilby Ormiston
Great Britain
Yr7 BBen Chown
Northampton School for Boys
Yr7 GIsabelle Bounds
Shanklin Sandown Rowing Club
Yr7 GErin Ford
Great Britain
Yr7 GHolly Hetherington
Great Britain
Yr7 GKendra Mgbokwere
Great Britain
Yr7 GAdel Timurkan
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GOlivia Katzouraki
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GInes Lopez
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GFreya Lynch
Great Britain
Yr7 GSofia Mills-Miguel
Great Britain
Yr7 GJimena Alvarez Soto
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GLorella Fyfe
Great Britain
Yr7 GOlivia Katzouraki
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GKendra Mgbokwere
Great Britain
Yr7 GJimena Alvarez Soto
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GAdel Timurkan
Queen's Gate Rowing Club
Yr7 GInes Lopez
Queen's Gate Rowing Club
Yr8 BJoshua Pergusey
The Langley Academy
Yr8 BOswald Martini
City of Bristol
Yr8 BTom Wharfe
Great Marlow School
Yr8 BBen Symon
Great Marlow School
Yr8 BAlexander Treanor
Tyne United
Yr8 BOliver Vasconcellos-Blanch
Northampton School for Boys
Yr8 BErnie Stevens
Great Marlow School
Yr8 BBarnaby Doyle
Great Britain
Yr8 BJoshua Pergusey
The Langley Academy
Yr8 BOliver Vasconcellos-Blanch
Northampton School for Boys
Yr8 BBarnaby Doyle
Great Britain
Yr8 GNatasha Pendlebury
Great Marlow School
Yr8 GErin Gregory
Guildford High School
Yr8 GHolly Clubley
Guildford High School
Yr8 GMary Waller
Nottingham and Union Rowing Club
Yr8 GCharlotte Mansi
Guildford High School
Yr8 GEva Guseva
Queen's Gate Rowing Club
Yr8 GGrace Costello
City of Bristol Rowing Club
Yr8 GDarcy Alder
Guildford High School
Yr8 GMolly Cartwright-Tickle
Canford Crocodiles
Yr8 GCara Berisford-Murray
Great Britain
Yr8 GLucinda Cleary
Queen's Gate Rowing Club
Yr8 GAmelie Jordan
Guildford High School
Yr8 GMiranda Ellicock
Ardingly Rowing Club
Yr8 GEmily Yelloly
Great Marlow School
Yr8 GSamiya Liladhar
Guildford High School
Yr8 GLucy Platt
Great Marlow School
Yr 8 GMiranda Ellicock
Ardingly Rowing Club
Yr 8 GMolly Cartwright-Tickle
Canford Crocodiles
Yr 8 GCara Berisford-Murray
Great Britain
Yr 8 GMary Waller
Nottingham and Union Rowing Club
Yr 8 GLucinda Cleary
Queen's Gate Rowing Club
Yr 8 GEva Guseva
Queen's Gate Rowing Club
Yr 8 GGrace Costello
City of Bristol Rowing Club
Yr9 BMathias Pickett
Great Britain
Yr9 BAlex Bellion
Lymington amateur rowing club
Yr9 BAlexander Eldridge
Great Marlow School
Yr9 BLouis Sheasby
Shanklin & Sandown Rowing Club
Yr9 BCadel Lang
City of Bristol Rowing Club
Yr9 BConnor Gucumengil
Great Marlow School
Yr9 BAdam Farley
Shanklin Sandown Rowing Club
Yr9 BTom Williams
Lymington
Yr9 BZac Brockway
Tideway Scullers School
Yr9 BTom Bellion
Lymington amateur rowing club
Yr9 BJames Dutton
Trentham Boat Club
Yr9 BTom Bryan
Northampton Rowing Club
Yr9 BIestyn Evans
Great Britain
Yr9 BConnor Quann
Great Marlow School
Yr9 BMario Vasconcellos-Blanch
Northampton School for Boys
Yr9 BWill Scawn
The Grange School
Yr9 BCameron Mckenzie
Northampton School for Boys
Yr9 BNicholas Kirkwood
City of Oxford Rowing Club
Yr9 BBenjamin Gracie
City of Bristol Rowing Club
Yr9 BNicholas Kirkwood
City of Oxford Rowing Club
Yr9 BGus Hussey
Ardingly College Boat Club
Yr9 BMax Anderson
Ardingly College Boat Club
Yr9 BJames Dutton
Trentham Boat Club
Yr9 BWill Scawn
The Grange School
Yr9 BGeorge Blunt
Herne Bay
Yr9 BTom Grabham
Ardingly College Boat Club
Yr9 BIestyn Evans
Great Britain
Yr9 BThomas Dunstan Lee
Ardingly College Boat Club
Yr9 BZac Brockway
Tideway Scullers School
Yr9 BJacob Mann
Great Britain
Yr9 BJosh Martin
Ardingly College Boat Club
Yr9 BVishwa Mahimairaj
Ardingly Rowing Club
Yr 9 GTilly Farrar
Guildford High School
Yr 9 GChloe Wilson
Great Marlow School
Yr 9 GMaria Giulia Costagliola
Gloucester Rowing Club
Yr 9 GConnie Hitch
Great Britain
Yr 9 GElla Brady
City of Bristol Rowing Club
Yr 9 GFarah Fergusson
Guildford High School
Yr 9 GCordelia Evans
City of Bristol Rowing Club
Yr 9 GElise Watters
Guildford High School
Yr 9 GValentina Zorzi
Queen's Gate Rowing Club
Yr 9 GCharlotte Childs
Northampton Rowing Club
Yr 9 GAnnunciata Ings
Ardingly Rowing Club
Yr 9 GMegan Brixey
City of Bristol rowing Club
Yr 9 GAmy Clarke
Great Britain
Yr 9 GHannah Al-Karmi
Nottingham Union Rowing Club
Yr 9 GBella Mcdonald
Bradford Amateur Rowing Club
Yr 9 GAllegra Stanistreet
Guildford High School
Yr 9 GNatalie Quinn
Great Marlow School
Yr 9 GAashna Jain
Guildford High School
Yr 9 GElise Whyte
Great Marlow School
Yr 9 GFreya England
LARC
Yr 9 GMaria Giulia Costagliola
Gloucester Rowing Club
Yr 9 GConnie Hitch
Great Britain
Yr 9 GHannah Al-Karmi
Nottingham Union Rowing Club
Yr 9 GBella Mcdonald
Bradford Amateur Rowing Club
Yr 9 GAnnunciata Ings
Ardingly Rowing Club
Yr 9 GAmy Clarke
Great Britain
Yr 9 GValentina Zorzi
Queen's Gate Rowing Club
withdrawn after draw
M30Benjamin Rogers
River City Rowing Club
withdrawn after draw
W30Nicola Sinclair
Great Britain
withdrawn after draw
M40Nathan Blakemore
King’s School Worcester
withdrawn after draw
M40Tommy Yule
Great Britain
withdrawn after draw
M40Tommy Yule
Great Britain
withdrawn after draw
W40Bryony Jones
Llanion Warriors Rowing Club
withdrawn after draw
W40Rebecca Grace
Great Britain
withdrawn after draw
W40Bryony Jones
Llanion Warriors Rowing Club
withdrawn after draw
W40Rebecca Grace
Great Britain
withdrawn after draw
M50Rob Cree
York University
withdrawn after draw
W50Jackie Webster
Great Britain
withdrawn after draw
W50Jenny Taylor
Wallingford Rowing Club
withdrawn after draw
M85Mike Hurley
Willpower Fitness
withdrawn after draw
LWCharlotte Taylor
Reading University Boat Club
withdrawn after draw
M PR3Morgan Fice-Noyes
University of Bath rowing club
withdrawn after draw
W PR3Elisabeth Simpson
Bedford Rowing Club/Stratford Rowing Club
withdrawn after draw
W PR3Elisabeth Simpson
Bedford Rowing Club/Stratford Rowing Club
withdrawn after draw
Yr9 BAndrew Larsson
Ardingly College Boat Club