Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 14:06 - Race 134 - Championship 4x, Tier 2 4x Time Trial

pos.codecrew
stroke
eventnumberfinishdifference
1.LDRLeander Club AChampionship 4x25305:53.8(1)FA
 Rory Harris
2.RDUReading University Boat Club AChampionship 4x25405:57.4(2)FA
 Alastair Holbrough+3.6
3.WBSWindsor Boys Sch/Tideway Scullers Sch/Leander AChampionship 4x25505:58.9(3)FA
 Marcus Chute+5.1
4.HPYHartpury University & College Boat Club AChampionship 4x25606:01.3(4)FA
 Peter Howard+7.5
5.TWKTwickenham RC/Strathclyde Park RC AChampionship 4x26406:05.0(5)FA
 Aidan Thompson+11.2
6.RDUReading University Boat Club ATier 2 4x26806:09.6(6)FA
 Solomon Hewitt+15.8
7.WBSWindsor Boys School, The, Boat Club CChampionship 4x26306:10.5(7)FA
 Charlie Warren+16.7
8.ZAQUQueens University Belfast Boat Club BTier 2 4x27706:11.2(8)FA
 Dominic Murtagh+17.4
9.LEELeeds RC/Univ of York/Leeds Univ AChampionship 4x26206:12.1(9)FB
 Cory Wilkinson+18.3
10.MBCMolesey Boat Club ATier 2 4x27606:14.9(10)FA
 Archie Smith+21.1
11.WRCWallingford Rowing ClubTier 2 4x26906:15.4(11)FA
 Henry White+21.6
12.NCRNottinghamshire County Rowing Assn ATier 2 4x26706:15.7(12)FA
 Noah Whawell+21.9
13.OULOxford University Lwt Rowing ClubChampionship 4x26506:19.4(13)FB
 Matthew Hudson+25.6
14.HENHenley Rowing ClubChampionship 4x26606:19.7(14)FB
 Guy Hutchins+25.9
15.RDUReading University Boat Club BTier 2 4x27506:20.7(15)FA
 Jonjo Findlay+26.9
16.WNCWindsorian, The, Rowing Club ATier 2 4x27906:29.6(16)FB
 Ben Liddell+35.8
17.HINHinksey Sculling SchoolTier 2 4x27206:31.3(17)FB
 Luka Halozan Bayley+37.5
18.UTCUpper Thames Rowing Club ATier 2 4x28306:32.4(18)FB
 Hamish Floyd+38.6
19.USUUniversity of Surrey Boat ClubTier 2 4x28106:39.8(19)FB
 Manuel Bradicic+46.0
20.ZAQUQueens University Belfast Boat Club ATier 2 4x27407:04.0(20)FB
 Tiernan Caulfield+1:10.2
21.HLSHollowell Scullers ATier 2 4x28207:42.8(21)FB
 Samuel Campion+1:49.0
BAUBath University Boat ClubChampionship 4x258did not start
 Joe Stobbs
EHUEdinburgh Univ BC/Strathclyde Park RCChampionship 4x259did not start
 Cameron Kemp
DUBDurham University Boat Club AChampionship 4x260did not start
 Levin Gräf
LDRLeander Club BChampionship 4x261did not start
 Sergej Vujosevic
HPYHartpury University & College Boat Club ATier 2 4x270did not start
 Charlie Asquith
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club ATier 2 4x271did not start
 Matty Sadler
RDUReading University Boat Club DTier 2 4x273did not start
 Jasper Elliott
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ATier 2 4x278did not start
 Haroon Mustafa
RDUReading University Boat Club CTier 2 4x280did not start
 Harry West
STOStowe Sculling Club ATier 2 4x284did not start
 Barnaby Peppiatt