Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 09:24 - Race 106 - W Jun 8+, W J15 8+ Time Trial

pos.codecrew
stroke
eventnumberfinishdifference
1.HEDHeadington School Oxford Boat Club AW Sch/Jun 8+15606:23.5(1)FA
 Claudia Rossington
2.SHRRoyal Shrewsbury School Boat ClubW Sch/Jun 8+16506:34.6(2)FA
 Natalie Dee+11.1
3.SBTSurbiton High School Boat ClubW J16 8+16906:38.4(3)FA
 Charlotte Hubbard+14.9
4.HINHinksey Sculling SchoolW Sch/Jun 8+16806:39.7(4)FA
 Ada Kemp+16.2
5.LTULatymer Upper School Boat Club AW Sch/Jun 8+15706:40.1(5)FA
 Caroline Rijkse+16.6
6.TSSTideway Scullers School AW Sch/Jun 8+15906:40.9(6)FA
 Scarlette Rijkse+17.4
7.PHSPutney High School Boat Club AW Sch/Jun 8+16106:44.4(7)FA
 Isabella Locke+20.9
8.SBTSurbiton High School Boat Club AW Sch/Jun 8+16006:44.8(8)FA
 Roisin Starkey+21.3
9.HENHenley Rowing Club AW J15 8+17406:45.5(9)FA
 GWENNIE HUNTER+22.0
10.MARMarlow Rowing Club AW Sch/Jun 8+15506:50.5(10)FB
 Isabella Checkley+27.0
11.HENHenley Rowing Club AW Sch/Jun 8+16206:55.6(11)FB
 Sophie Graham+32.1
12.SBTSurbiton High School Boat Club AW J15 8+17507:08.9(12)FA
 Hannah Milewczyk+45.4
13.LTULatymer Upper School Boat Club AW J15 8+17607:10.4(13)FA
 Karolina Lorendahl+46.9
14.PHSPutney High School Boat Club BW Sch/Jun 8+16307:10.7(14)FB
 Esme Patton+47.2
15.HABMonmouth School For Girls RCW J16 8+17107:12.2(15)FB
 Elina Wright+48.7
16.SPGSt Pauls Girls School Boat Club BW J15 8+18407:13.4(16)FA
 Haniya Glazebrook+49.9
17.SWPSir William Perkins's School Rowing Club AW Sch/Jun 8+16407:13.5(17)FB
 Alexia Fletton+50.0
18.SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club AW Sch/Jun 8+16707:16.5(18)FB
 Daniella Taverner+53.0
19.PHSPutney High School Boat Club AW J15 8+17907:19.9(19)FA
 Stephanie Penny+56.4
20.SPGSt Pauls Girls School Boat ClubW J16 8+17207:29.7(20)FB
 Megan Gill+1:06.2
21.SBTSurbiton High School Boat Club BW J15 8+18307:31.4(21)FA
 Charlotte Stagg+1:07.9
22.LTULatymer Upper School Boat Club BW J15 8+18507:31.8(22)FA
 Zaria Van Oranje+1:08.3
23.HABMonmouth School For Girls RCW Sch/Jun 8+16607:33.1(23)FB
 Isobella Laws+1:09.6
24.PHSPutney High School Boat Club BW J15 8+18607:34.0(24)FB
 Illaria Chiarotti+1:10.5
25.KHSKew House School Boat ClubW J15 8+17807:34.8(25)FB
 Imogen Angus+1:11.3
26.SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat ClubW J15 8+18007:38.9(26)FB
 Hannah Hobbs+1:15.4
27.SBTSurbiton High School Boat Club CW J15 8+18807:49.2(27)FB
 Isabella Romiza+1:25.7
28.SPGSt Pauls Girls School Boat Club AW J15 8+17708:04.1(28)FB
 Ira Dubey+1:40.6
29.PHSPutney High School Boat Club CW J15 8+18908:23.1(29)FB
 Orla Buckingham+1:59.6
30.SPGSt Pauls Girls School Boat Club CW J15 8+18708:26.6(30)FB
 Carys Timpson+2:03.1
LTULatymer Upper School Boat ClubW J16 8+173did not start
 Olivia Coleman
HENHenley Rowing Club BW J15 8+182did not start
 Sophie Eltze
LTULatymer Upper School Boat Club CW J15 8+190did not start
 Anna Rhys

Sat, 12:49 - Race 131L - W J15 8+ Final B

pos.codecrew
stroke
lane500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.PHSPutney High School Boat Club B[5]01:55.94(1)03:57.91(1)06:04.43(1)08:05.96(1)
 Illaria Chiarotti02:01.9702:06.5202:01.53
2.KHSKew House School Boat Club[4]01:57.77(2)04:02.60(2)06:09.02(2)08:10.82(2)
 Imogen Angus02:04.8302:06.4202:01.80+4.86
3.SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[6]01:58.26(3)04:03.27(3)06:10.55(3)08:11.40(3)
 Hannah Hobbs02:05.0102:07.2802:00.85+5.44
4.SBTSurbiton High School Boat Club C[3]01:58.97(4)04:06.04(4)06:15.43(4)08:22.12(4)
 Isabella Romiza02:07.0702:09.3902:06.69+16.16
5.PHSPutney High School Boat Club C[2]02:01.98(5)04:12.36(5)06:23.98(5)08:34.21(5)
 Orla Buckingham02:10.3802:11.6202:10.23+28.25
6.SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[7]02:05.32(6)04:18.94(6)06:35.92(6)08:50.60(6)
 Ira Dubey02:13.6202:16.9802:14.68+44.64
7.SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[8]02:12.78(7)04:32.49(7)--(7)09:11.16(7)
 Carys Timpson02:19.71+1:05.20

Sat, 12:55 - Race 132M - W J15 8+ Final A

pos.codecrew
stroke
lane500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.HENHenley Rowing Club A[5]01:46.16(1)03:36.03(1)05:27.72(1)07:18.56(1)
 GWENNIE HUNTER01:49.8701:51.6901:50.84
2.SBTSurbiton High School Boat Club A[4]01:51.37(2)03:49.33(2)05:48.94(2)07:44.49(2)
 Hannah Milewczyk01:57.9601:59.6101:55.55+25.93
3.LTULatymer Upper School Boat Club A[6]01:52.60(4)03:50.32(3)05:49.19(3)07:45.95(3)
 Karolina Lorendahl01:57.7201:58.8701:56.76+27.39
4.SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[3]01:52.24(3)03:51.42(4)05:50.51(4)07:46.40(4)
 Haniya Glazebrook01:59.1801:59.0901:55.89+27.84
5.PHSPutney High School Boat Club A[7]01:54.62(5)03:54.78(5)05:56.89(5)07:58.20(5)
 Stephanie Penny02:00.1602:02.1102:01.31+39.64
6.SBTSurbiton High School Boat Club B[2]01:55.14(6)03:58.51(6)06:02.19(6)08:03.24(6)
 Charlotte Stagg02:03.3702:03.6802:01.05+44.68
7.LTULatymer Upper School Boat Club B[8]01:56.94(7)04:01.15(7)06:05.82(7)08:09.53(7)
 Zaria Van Oranje02:04.2102:04.6702:03.71+50.97