Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sun, 09:16 - Race 203C - W J15 4+ Heat 1

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[2]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club C[26]
 Oliwia Krzosa
[3]SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[28]
 Elysia Maiden
[4]LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[27]
 Chloe Chen
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[32]
 Addy Patient
[6]HENHenley Rowing Club A[24]
 GWENNIE HUNTER

Sun, 09:24 - Race 204D - W J15 4+ Heat 2

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[21]
 Sophie Fletcher
[2]SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[12]
 Haniya Glazebrook
[3]GMSGreat Marlow School Boat Club[18]
 Emily Downing
[4]HENHenley Rowing Club B[15]
 Ella Dickson
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club D[16]
 Amelie Walker
[6]SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[20]
 Ava Hughes

Sun, 09:32 - Race 205E - W J15 4+ Heat 3

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[22]
 Candy Bali
[2]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[23]
 Xanthe Scott
[3]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[31]
 Lara Dodd
[4]SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[29]
 Tegan Williams
[5]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[13]
 Ella Pearce

Sun, 11:32 - Race 216C - W J15 4+ Semi Final A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[21]
 Sophie Fletcher
[3]SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[12]
 Haniya Glazebrook
[4]HENHenley Rowing Club A[24]
 GWENNIE HUNTER
[5]SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[22]
 Candy Bali
[6]GMSGreat Marlow School Boat Club[18]
 Emily Downing
[7]LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[27]
 Chloe Chen

Sun, 11:40 - Race 217D - W J15 4+ Semi Final A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[29]
 Tegan Williams
[3]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[31]
 Lara Dodd
[4]HENHenley Rowing Club B[15]
 Ella Dickson
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[32]
 Addy Patient
[6]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[23]
 Xanthe Scott
[7]SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[28]
 Elysia Maiden

Sun, 11:24 - Race 215B - W J15 4+ Final C

lanecodecrew
stroke
number
[3]SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[20]
 Ava Hughes
[4]SWPSir William Perkins's School Rowing Club D[16]
 Amelie Walker
[5]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[13]
 Ella Pearce
[6]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club C[26]
 Oliwia Krzosa

Sun, 13:06 - Race 226M - W J15 4+ Final B

lanecodecrew
stroke
number
[2]LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[27]
 Chloe Chen
[3]SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[22]
 Candy Bali
[4]SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[21]
 Sophie Fletcher
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[29]
 Tegan Williams
[6]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[23]
 Xanthe Scott
[7]SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[28]
 Elysia Maiden

Sun, 13:14 - Race 227A - W J15 4+ Final A

lanecodecrew
stroke
number
[2]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[31]
 Lara Dodd
[3]GMSGreat Marlow School Boat Club[18]
 Emily Downing
[4]HENHenley Rowing Club A[24]
 GWENNIE HUNTER
[5]HENHenley Rowing Club B[15]
 Ella Dickson
[6]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[32]
 Addy Patient
[7]SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[12]
 Haniya Glazebrook