Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sun, 09:16 - Race 203C - W J15 4+ Heat 1

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.HENHenley Rowing Club A[6]01:56.35(1)03:58.26(1)SAB
 GWENNIE HUNTER02:01.91
2.SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[5]01:58.43(2)04:05.90(2)SAB
 Addy Patient02:07.47+7.64
3.LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[4]02:06.30(3)04:25.03(3)SAB
 Chloe Chen02:18.73+26.77
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[3]02:09.60(4)04:33.48(4)SAB
 Elysia Maiden02:23.88+35.22
5.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club C[2]02:16.99(5)04:41.50(5)FC
 Oliwia Krzosa02:24.51+43.24

Sun, 09:24 - Race 204D - W J15 4+ Heat 2

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.HENHenley Rowing Club B[4]01:54.94(2)03:54.40(1)SAB
 Ella Dickson01:59.46
2.GMSGreat Marlow School Boat Club[3]01:52.11(1)03:57.62(2)SAB
 Emily Downing02:05.51+3.22
3.SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[2]01:59.91(3)04:05.98(3)SAB
 Haniya Glazebrook02:06.07+11.58
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[1]02:04.30(4)04:11.30(4)SAB
 Sophie Fletcher02:07.00+16.90
5.SWPSir William Perkins's School Rowing Club D[5]02:08.61(5)04:19.89(5)FC
 Amelie Walker02:11.28+25.49
6.SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[6]02:19.53(6)04:55.30(6)FC
 Ava Hughes02:35.77+1:00.90

Sun, 09:32 - Race 205E - W J15 4+ Heat 3

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[1]02:03.40(1)04:13.65(1)SAB
 Candy Bali02:10.25
2.LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[3]02:05.34(2)04:18.85(2)SAB
 Lara Dodd02:13.51+5.20
3.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[2]02:06.35(3)04:20.59(3)SAB
 Xanthe Scott02:14.24+6.94
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[4]02:08.55(4)04:25.51(4)SAB
 Tegan Williams02:16.96+11.86
5.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[5]02:09.74(5)04:33.75(5)FC
 Ella Pearce02:24.01+20.10

Sun, 11:32 - Race 216C - W J15 4+ Semi Final A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.HENHenley Rowing Club A[4]01:55.81(2)03:55.25(1)FA
 GWENNIE HUNTER01:59.44
2.GMSGreat Marlow School Boat Club[6]01:51.76(1)03:58.69(2)FA
 Emily Downing02:06.93+3.44
3.SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[3]01:59.83(3)04:05.24(3)FA
 Haniya Glazebrook02:05.41+9.99
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[2]02:03.30(4)04:09.45(4)FB
 Sophie Fletcher02:06.15+14.20
5.SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[5]02:03.51(5)04:11.93(5)FB
 Candy Bali02:08.42+16.68
6.LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[7]02:05.54(6)04:21.03(6)FB
 Chloe Chen02:15.49+25.78

Sun, 11:40 - Race 217D - W J15 4+ Semi Final A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.HENHenley Rowing Club B[4]01:55.86(1)04:00.54(1)FA
 Ella Dickson02:04.68
2.SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[5]02:01.80(2)04:07.28(2)FA
 Addy Patient02:05.48+6.74
3.LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[3]02:04.63(3)04:15.83(3)FA
 Lara Dodd02:11.20+15.29
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[2]02:05.99(4)04:17.18(4)FB
 Tegan Williams02:11.19+16.64
5.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[6]02:06.26(5)04:18.84(5)FB
 Xanthe Scott02:12.58+18.30
6.SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[7]02:13.31(6)04:40.38(6)FB
 Elysia Maiden02:27.07+39.84

Sun, 11:24 - Race 215B - W J15 4+ Final C

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
difference
1.SWPSir William Perkins's School Rowing Club D[4]02:03.25(1)04:13.41(1)
 Amelie Walker02:10.16
2.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[5]02:07.57(2)04:24.42(2)
 Ella Pearce02:16.85+11.01
3.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club C[6]02:16.14(3)04:39.18(3)
 Oliwia Krzosa02:23.04+25.77
4.SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[3]02:16.94(4)04:40.64(4)
 Ava Hughes02:23.70+27.23

Sun, 13:06 - Race 226M - W J15 4+ Final B

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
difference
1.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[4]02:04.34(1)04:09.51(1)
 Sophie Fletcher02:05.17
2.SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[3]02:05.07(2)04:10.17(2)
 Candy Bali02:05.10+0.66
3.LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[2]02:05.30(3)04:16.02(3)
 Chloe Chen02:10.72+6.51
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[5]02:10.69(5)04:20.76(4)
 Tegan Williams02:10.07+11.25
5.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[6]02:08.03(4)04:21.94(5)
 Xanthe Scott02:13.91+12.43
6.SWPSir William Perkins's School Rowing Club E[7]02:19.30(6)04:43.64(6)
 Elysia Maiden02:24.34+34.13

Sun, 13:14 - Race 227A - W J15 4+ Final A

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
difference
1.HENHenley Rowing Club B[5]01:53.88(2)03:49.30(1)
 Ella Dickson01:55.42
2.HENHenley Rowing Club A[4]01:54.94(3)03:50.53(2)
 GWENNIE HUNTER01:55.59+1.23
3.GMSGreat Marlow School Boat Club[3]01:51.92(1)03:57.50(3)
 Emily Downing02:05.58+8.20
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[6]01:57.82(4)04:01.76(4)
 Addy Patient02:03.94+12.46
5.SPGSt Pauls Girls School Boat Club C[7]02:01.14(5)04:07.18(5)
 Haniya Glazebrook02:06.04+17.88
6.LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[2]02:06.15(6)04:18.39(6)
 Lara Dodd02:12.24+29.09