Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 08:11 - Race 102 - Tier 2 8o Time Trial

fastest 8 => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC, 25 - 32 => FD, 33 - 40 => FE, other => FF

codecrew
stroke
number
MBCMolesey Boat Club A[22]
 Andy Warren
IMPImperial College Boat Club B[23]
 David Simmonds
WESWestminster School Boat Club A[25]
 Harry Polychronopoulos
CBRCity of Bristol Rowing Club A[26]
 Alex Heslop
AGEAgecroft Rowing Club A[27]
 Andrew Jepson
MBCMolesey Boat Club B[28]
 Tobias Perren
ULOLondon, University of, Boat Club A[29]
 Matthias Pum
LRCLondon Rowing Club B[30]
 Andrew Wakefield
LEALea Rowing Club A[32]
 Joseph Elwell
EXUExeter University Boat Club A[33]
 James Robinson Ranger
VRCVesta Rowing Club A[34]
 Mike Benson
OXBOxford Brookes University Boat Club C[35]
 Blaise Ivers-Dreux
ABSAbingdon School Boat Club A[36]
 Benjamin Crofts
ZAQUQueens University Belfast Boat Club A[37]
 Ciaran Purdy
RCHRoyal Chester Rowing Club[38]
 Jeremy Bennett
SOUSouthampton University Boat Club A[39]
 Matthew Tremelling
IMPImperial College Boat Club C[40]
 Daniel Lee
NEWNewcastle University Boat Club A[41]
 Austin Roberts
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A[42]
 Tom Kiel
UYOUniversity of York Boat Club A[43]
 Henry Punter
SESSt Edwards School Boat Club[44]
 Rory McDonnell
EHUEdinburgh University Boat Club[45]
 Felix Stewart
COXCity of Oxford Rowing Club D[46]
 Samuel Clifford
LEELeeds Rowing Club A[47]
 Tom Menzies
CABCantabrigian Rowing Club A[48]
 Hal Barrow
SGCSt Georges College Boat Club B[49]
 Max Gover
NEWNewcastle University Boat Club B[50]
 Rory Mainland
DUBDurham University Boat Club A[51]
 Kit Barrow
SHPShiplake College Boat Club A[52]
 Danny Mulligan
UWKWarwick, University of, Boat Club A[53]
 Will Baker
VRCVesta Rowing Club C[54]
 Oliver Chapman
LRCLondon Rowing Club C[55]
 Joseph Patten
MGDMagdalene Boat Club A[56]
 Piers Johnston
SGCSt Georges College Boat Club A[57]
 Zac Hodgson
SHUSheffield University Rowing Club A[58]
 Thomas Baldwin
HAMHampton School Boat Club B[59]
 Ludovic Bellamy
LRCLondon Rowing Club D[60]
 William Randall
UCLUniversity College London Boat Club A[61]
 Kaj van Schie
BAUBath University Boat Club[62]
 Hugo Overturf
SOUSouthampton University Boat Club B[63]
 Benjamin Gomm
HINHinksey Sculling School B[64]
 Daniel Bradbery
UCOUniversity College (Oxford) Boat Club A[65]
 Leonardo Buizza
VRCVesta Rowing Club B[66]
 Patrick Ronan
IMPImperial College Boat Club D[67]
 Oliver Nash
USUUniversity of Surrey Boat Club A[68]
 Manuel Bradicic
SOUSouthampton University Boat Club C[69]
 Matthew Cross
IMPImperial College Boat Club E[70]
 Benedikt Schultes

Sat, 10:43 - Race 110D - Tier 2 8o Final F

lanecodecrew
stroke
number
[3]IMPImperial College Boat Club E[70]
 Benedikt Schultes
[4]VRCVesta Rowing Club C[54]
 Oliver Chapman
[5]SGCSt Georges College Boat Club A[57]
 Zac Hodgson
[6]SOUSouthampton University Boat Club B[63]
 Benjamin Gomm
[7]SOUSouthampton University Boat Club C[69]
 Matthew Cross

Sat, 10:49 - Race 111E - Tier 2 8o Final E

lanecodecrew
stroke
number
[1]LRCLondon Rowing Club D[60]
 William Randall
[2]HAMHampton School Boat Club B[59]
 Ludovic Bellamy
[3]UCLUniversity College London Boat Club A[61]
 Kaj van Schie
[4]VRCVesta Rowing Club B[66]
 Patrick Ronan
[5]LEELeeds Rowing Club A[47]
 Tom Menzies
[6]UCOUniversity College (Oxford) Boat Club A[65]
 Leonardo Buizza
[7]USUUniversity of Surrey Boat Club A[68]
 Manuel Bradicic
[8]VRCVesta Rowing Club A[34]
 Mike Benson

Sat, 10:55 - Race 112F - Tier 2 8o Final D

lanecodecrew
stroke
number
[1]IMPImperial College Boat Club D[67]
 Oliver Nash
[2]SHUSheffield University Rowing Club A[58]
 Thomas Baldwin
[3]DUBDurham University Boat Club A[51]
 Kit Barrow
[4]UYOUniversity of York Boat Club A[43]
 Henry Punter
[5]ZAQUQueens University Belfast Boat Club A[37]
 Ciaran Purdy
[6]SGCSt Georges College Boat Club B[49]
 Max Gover
[7]IMPImperial College Boat Club C[40]
 Daniel Lee
[8]LRCLondon Rowing Club C[55]
 Joseph Patten

Sat, 11:01 - Race 113G - Tier 2 8o Final C

lanecodecrew
stroke
number
[1]IMPImperial College Boat Club B[23]
 David Simmonds
[2]RCHRoyal Chester Rowing Club[38]
 Jeremy Bennett
[3]COXCity of Oxford Rowing Club D[46]
 Samuel Clifford
[4]ULOLondon, University of, Boat Club A[29]
 Matthias Pum
[5]NEWNewcastle University Boat Club B[50]
 Rory Mainland
[6]CABCantabrigian Rowing Club A[48]
 Hal Barrow
[7]LEALea Rowing Club A[32]
 Joseph Elwell
[8]SOUSouthampton University Boat Club A[39]
 Matthew Tremelling

Sat, 11:07 - Race 114H - Tier 2 8o Final B

lanecodecrew
stroke
number
[1]LRCLondon Rowing Club B[30]
 Andrew Wakefield
[2]EXUExeter University Boat Club A[33]
 James Robinson Ranger
[3]CBRCity of Bristol Rowing Club A[26]
 Alex Heslop
[4]EHUEdinburgh University Boat Club[45]
 Felix Stewart
[5]SHPShiplake College Boat Club A[52]
 Danny Mulligan
[6]AGEAgecroft Rowing Club A[27]
 Andrew Jepson
[7]NEWNewcastle University Boat Club A[41]
 Austin Roberts
[8]MBCMolesey Boat Club B[28]
 Tobias Perren

Sat, 11:13 - Race 115I - Tier 2 8o Final A

lanecodecrew
stroke
number
[1]SESSt Edwards School Boat Club[44]
 Rory McDonnell
[2]WESWestminster School Boat Club A[25]
 Harry Polychronopoulos
[3]OXBOxford Brookes University Boat Club C[35]
 Blaise Ivers-Dreux
[4]MBCMolesey Boat Club A[22]
 Andy Warren
[5]ABSAbingdon School Boat Club A[36]
 Benjamin Crofts
[6]SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A[42]
 Tom Kiel
[7]MGDMagdalene Boat Club A[56]
 Piers Johnston
[8]HINHinksey Sculling School B[64]
 Daniel Bradbery