zaterdag

14 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO14Asopos de VlietHB 8+time-trialza 08:00
Tobias Meijer
ASO28Asopos de Vliet 2DB 2xtime-trialza 08:10
Evie Bouma
ASOMeike De NooijDB 1xvoorwedstrijd 2za 08:25[1]
Asopos de Vliet
ASOAsopos de VlietDB 4+voorwedstrijd 2za 08:35[2]
Britte Lenderink
ASOAlbert SmandHB 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[2]
Asopos de Vliet
ASODebra de LangeLDE 1xA-finaleza 09:15[3]
Asopos de Vliet
ASOAsopos de VlietLHB 8+voorwedstrijd 3za 10:35[4]
Tobias Eversdijk
ASOJoost BraspenningLHE 1xA-finaleza 10:45[4]
Asopos de Vliet
PROProteus-Eretes/Asopos de VlietHB 4+voorwedstrijd 2za 10:55[3]
Maurits van Herwijnen
ASOAsopos de VlietDG 2xvoorwedstrijd 2za 11:30[2]
Rianne de Jonge
ASOAsopos de VlietHGb 4-voorwedstrijd 2za 12:50[1]
Marijn van Haaster
OKEOkeanos/Asopos de VlietHGb 4-voorwedstrijd 2za 12:50[4]
Fons Brauers
ASOAsopos de VlietLHG 4-A-finaleza 14:15[3]
David Nederstigt
ASOAsopos de VlietDB 8+voorwedstrijd 1za 14:45[2]
Sytske Wolthuis
ASOAsopos de Vliet 2DB 2xB-finaleza 15:40[3]
Evie Bouma
ASOSanne DijkstraDE 1xA-finaleza 16:45[2]
Asopos de Vliet
ASOAsopos de VlietDB 4+A-finaleza 16:50[4]
Britte Lenderink
ASOAlbert SmandHB 1xA-finaleza 17:00[4]
Asopos de Vliet
ASOAsopos de VlietDB 8+B-finaleza 18:45[2]
Sytske Wolthuis

zondag

15 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO32Hester SpronkLDG-B 1xtime-trialzo 08:00
Asopos de Vliet 3
ASO33Debra de LangeLDG-B 1xtime-trialzo 08:00
Asopos de Vliet 1
ASO40Evie BoumaLDG-B 1xtime-trialzo 08:00
Asopos de Vliet 2
PRO53Proteus-Eretes/Asopos de VlietHEj 4+time-trialzo 08:14
Maurits van Herwijnen
PEL59Pelargos/Asopos de VlietDEj 4+time-trialzo 08:21
Mayon van t Westeinde
ASO74Asopos de VlietLHEj 8+time-trialzo 08:28
Tobias Eversdijk
ASO91Asopos de VlietHEj 8+time-trialzo 08:35
Tobias Meijer
ASO107Asopos de VlietLDEj 4*time-trialzo 08:42
Rosan van Koppen
ASO115Asopos de VlietDEj 8+time-trialzo 08:49
Sytske Wolthuis
ASOAlbert SmandHG-B 1xvoorwedstrijd 1zo 08:55[4]
Asopos de Vliet
ASONoud van HalterenLHG-B 1xvoorwedstrijd 2zo 09:07[4]
Asopos de Vliet
ASOSanne DijkstraDG-B 1xvoorwedstrijd 2zo 10:23[2]
Asopos de Vliet
ASOAsopos de VlietDE 4-voorwedstrijd 3zo 11:25[3]
Britte Lenderink
ASOAsopos de VlietDE 2xvoorwedstrijd 3zo 11:38[2]
Rianne de Jonge
ASOAsopos de VlietHE 4-voorwedstrijd 1zo 11:48[2]
Marijn van Haaster
OKEOkeanos/Asopos de VlietHE 4-voorwedstrijd 2zo 11:53[1]
Fons Brauers
ASOAsopos de VlietHG 4xA-finalezo 12:07[1]
Joost Braspenning
PROProteus-Eretes/Asopos de VlietHEj 4+C-finalezo 12:26[3]
Maurits van Herwijnen
ASOAsopos de VlietLDEj 4*C-finalezo 12:42[4]
Rosan van Koppen
ASOAsopos de VlietDEj 8+C-finalezo 12:46[3]
Sytske Wolthuis
PELPelargos/Asopos de VlietDEj 4+halve-finale 1zo 13:52[3]
Mayon van t Westeinde
ASOEvie BoumaLDG-B 1xB-finalezo 14:25[1]
Asopos de Vliet 2
ASODebra de LangeLDG-B 1xB-finalezo 14:25[2]
Asopos de Vliet 1
ASOHester SpronkLDG-B 1xB-finalezo 14:25[3]
Asopos de Vliet 3
ASOAlbert SmandHG-B 1xA-finalezo 14:41[4]
Asopos de Vliet
ASOSanne DijkstraDG-B 1xA-finalezo 14:57[2]
Asopos de Vliet
OKEOkeanos/Asopos de VlietHE 4-A-finalezo 16:40[1]
Fons Brauers
PELPelargos/Asopos de VlietDEj 4+B-finalezo 17:12[3]
Mayon van t Westeinde