@ ZRB Roeiwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
mutaties
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
4 mei 2019
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
SAU
Saurus
HGb 4-
voorwedstrijd 1
za 08:08
[2]
Tom Lansink
SKO
Skøll
DB 2x
voorwedstrijd 2
za 08:52
[1]
Rebecca Kole
SAU
Saurus
DE 2-
voorwedstrijd 2
za 09:04
[3]
Svenja Hoevelmann
SAU
33
Saurus
LHB 8+
time-trial
za 10:40
Paul Ziegler
SAU
52
Luuk Wilhelm
LHB 1x
time-trial
za 10:47
Saurus 2
SAU
57
Tom van Kraaij
LHB 1x
time-trial
za 10:47
Saurus 1
SAU
Saurus
HB 4+
voorwedstrijd 2
za 11:34
[3]
Nykle Krijgsveld
SKO
Skøll 1
DGb 4-
voorwedstrijd 1
za 11:38
[3]
Emma Jacobs
SAU
Saurus
DGb 4-
voorwedstrijd 3
za 11:46
[2]
Noortje van den Bogaert
SKO
Skøll 2
DGb 4-
voorwedstrijd 3
za 11:46
[3]
Luka van der Zwan
SAU
Sophia Klerks
DE 1x
voorwedstrijd 2
za 11:54
[2]
Saurus
SAU
Saurus
LDB 4*
voorwedstrijd 2
za 13:59
[3]
Lydia Schulla
PHO
Phocas/Saurus
LDG 2x
voorwedstrijd 1
za 14:07
[2]
Saskia Verhoef
SAU
Zilla Kuiperes
LDB 1x
voorwedstrijd 1
za 14:15
[3]
Saurus
SAU
Emma van der Pijl
LDB 1x
voorwedstrijd 3
za 14:23
[2]
Saurus 2
SAU
Saurus
HB 4+
A-finale
za 16:47
[1]
Nykle Krijgsveld
SAU
Sophia Klerks
DE 1x
A-finale
za 17:07
[1]
Saurus
SAU
Saurus
DB 4+
A-finale
za 17:27
[2]
Julia Kernkamp
PHO
Phocas/Saurus
LDG 2x
A-finale
za 17:37
[4]
Saskia Verhoef
zondag
5 mei 2019
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
SAU
75
Saurus
HDev 4-
time-trial
zo 08:00
Tom Lansink
SKO
87
Skøll
DDev 4-
time-trial
zo 08:07
Emma Jacobs
SAU
93
Saurus
DDev 4-
time-trial
zo 08:07
Noortje van den Bogaert
SKO
120
Skøll
DDev 2x
time-trial
zo 08:21
Annemieke Efdee
MWC
157
Maastrichtsche/Saurus
LDDev 2x
time-trial
zo 08:42
Sarah Mans
SAU
214
Saurus
HEj 4+
time-trial
zo 09:03
Nykle Krijgsveld
SAU
220
Saurus/Thêta
DEj 4+
time-trial
zo 09:10
Julia Kernkamp
SAU
227
Saurus
LHEj 8+
time-trial
zo 09:17
Paul Ziegler
SAU
237
Saurus
LDEj 4*
time-trial
zo 09:24
Lydia Schulla
SAU
265
Saskia Verhoef
LDG 1x
time-trial
zo 09:38
Saurus
SAU
Luuk Wilhelm
LHG 1x
voorwedstrijd 2
zo 10:19
[3]
Saurus 2
SAU
Tom van Kraaij
LHG 1x
voorwedstrijd 3
zo 10:23
[2]
Saurus 1
SKO
Zaida Rivai
DG 1x
voorwedstrijd 1
zo 10:27
[4]
Skøll
SAU
Sophia Klerks
DG 1x
voorwedstrijd 3
zo 10:35
[1]
Saurus
SAU
Saurus
DG 2-
voorwedstrijd 1
zo 10:50
[4]
Svenja Hoevelmann
SKO
Skøll
DG 2-
voorwedstrijd 2
zo 10:54
[2]
Luka van der Zwan
SAU
Saurus
LHEj 8+
C-finale
zo 14:20
[4]
Paul Ziegler
SAU
Saurus
LDEj 4*
C-finale
zo 14:25
[2]
Lydia Schulla
SAU
Saskia Verhoef
LDG 1x
A-finale
zo 14:50
[3]
Saurus
SAU
Sophia Klerks
DG 1x
B-finale
zo 15:30
[2]
Saurus
SAU
Saurus
DG 2-
A-finale
zo 15:45
[3]
Svenja Hoevelmann
SKO
Skøll
DDev 4-
B-finale
zo 16:00
[3]
Emma Jacobs
SAU
Saurus
HEj 4+
B-finale
zo 17:35
[1]
Nykle Krijgsveld
SAU
Saurus/Thêta
DEj 4+
A-finale
zo 17:50
[1]
Julia Kernkamp
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!