zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASOAsoposHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:50[1]
Niels Levelt
ASOAsoposDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[7]
Djoeke Lammerse
ASOAsoposLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[1]
Mees van der Meer
ASOAsoposLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[2]
Elsemieke Hack
ASOAsoposLDB 2xRace For Lanesza 09:35[7]
Eva Spaargaren
ASOAsoposLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[6]
Jarno Hagelen
ASOAsoposDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[2]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[3]
Manon Brenters
ASOAsoposHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:25[5]
Siem Wesseling
ASOAsoposLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[2]
Lucas Hoedemaker
ASOAsoposHEj 4+B-finaleza 14:10[2]
Niels Levelt
ASOAsoposDEj 8+B-finaleza 14:20[5]
Djoeke Lammerse
ASOAsoposLHDev 2xA-finaleza 14:45[3]
Mees van der Meer
ASOAsoposLDDev 2xA-finaleza 14:55[5]
Elsemieke Hack
ASOAsoposLDB 2xA-finaleza 15:00[4]
Eva Spaargaren
ASOAsoposLHG 1xB-finaleza 15:10[8]
Jarno Hagelen
ASOAsoposDDev 2xB-finaleza 15:20[4]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLDEj 4*A-finaleza 15:55[2]
Manon Brenters
ASOAsoposLHEj 8+A-finaleza 17:50[6]
Lucas Hoedemaker

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASOAsoposHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:50[5]
Siem Wesseling
ASOAsoposLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[6]
Jarno Hagelen
ASOAsopos 1LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[4]
Eva Spaargaren
ASOAsopos 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[5]
Elsemieke Hack
ASOAsoposDG 2xvoorwedstrijd 1zo 10:45[3]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLDB 4*voorwedstrijd 1zo 11:25[6]
Manon Brenters
ASOAsoposHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[4]
Niels Levelt
ASOAsoposLHB 8+voorwedstrijd 2zo 12:00[3]
Lucas Hoedemaker
ASOAsoposDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[3]
Djoeke Lammerse
ASOAsoposHGb 4-B-finalezo 13:25[7]
Siem Wesseling
ASOAsoposLHB 1xA-finalezo 14:20[6]
Jarno Hagelen
ASOAsopos 1LDGb 2xB-finalezo 15:35[5]
Eva Spaargaren
ASOAsopos 2LDGb 2xA-finalezo 15:40[5]
Elsemieke Hack
ASOAsoposDG 2xA-finalezo 15:50[7]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLDB 4*A-finalezo 16:55[6]
Manon Brenters
ASOAsoposHB 4+B-finalezo 17:00[6]
Niels Levelt
ASOAsoposLHB 8+A-finalezo 17:25[6]
Lucas Hoedemaker
ASOAsoposDB 8+B-finalezo 17:45[7]
Djoeke Lammerse