[008] BJM (1500m)

codeorigincrew
stroke
Moritz Petry
Basler Ruder-Club
Jovan Supic
Basler Ruder-Club
Noel Ahnesorg
Basler Ruder-Club
Nicolas Favre
Basler Ruder-Club
Maximilian Gasch
Basler Ruder-Club
Antonin Brique
Club Aviron Vevey
Ludwig Strauss
Club Aviron Vevey
Kai Critchley
Club Aviron Vevey
Eliah Mani
Club Aviron Vevey
Clément Rault
Club Aviron Vésenaz
Gabriel Hars
Club Aviron Vésenaz
Benoit Castellazzi
Club Canottieri Lugano
Andrea Bergamin
Club Canottieri Lugano
Emanuele Filippo Zafettieri
Club Canottieri Lugano
Sebastiano Wicki
Club Canottieri Lugano
Riccardo De Matteo
Club Canottieri Lugano
Tommaso Sebastiano Frei
Club Canottieri Lugano
David Roy
Club Canottieri Lugano
Maximilian Gleixner
Grasshopper Club Zürich
Yves Chuffart
Grasshopper Club Zürich
Aaron Marques
Grasshopper Club Zürich
Alexander Bodmer
Grasshopper Club Zürich
Liam Bollag
Grasshopper Club Zürich
Andri Schneider
Grasshopper Club Zürich
Leo Günthardt
Grasshopper Club Zürich
Finian Fuchs
Grasshopper Club Zürich
Federico Pipino
Grasshopper Club Zürich
Florin Frey
Grasshopper Club Zürich
Ruben Schneiter
Grasshopper Club Zürich
Samuel Kahane
Grasshopper Club Zürich
Levi Lechner
Grasshopper Club Zürich
Aaron Galatoire
Grasshopper Club Zürich
Emilien Studer
Lausanne Sports Section Aviron
Noah Michel
Rowing Club Bern
Jounayd Duran
Rowing Club Lausanne
Baptiste Kreis
Rowing Club Lausanne
Mathieu Beck
Rowing Club Lausanne
Timeo Tayeh
Rowing Club Lausanne
Adam Pakielo
Rowing Club Lausanne
Miguel Rodriguez
Rowing Club Lausanne
Aleksi Grognuz
Rowing Club Lausanne
Luca Hubschmid
Ruderclub Aarburg
Ian Strub
Ruderclub Aarburg
Marco Welti
Ruderclub Aarburg
Konrad Dutkowski
Ruderclub Baden
Myles Willeke
Ruderclub Baden
Harry Willeke
Ruderclub Baden
Paul Bader
Ruderclub Blauweiss Basel
Artur Deuss
Ruderclub Blauweiss Basel
Tino Herrmann
Ruderclub Blauweiss Basel
Markus Ruoss
Ruderclub Cham
Gregory Ruoss
Ruderclub Cham
Dario Schuler
Ruderclub Cham
Joshua Meister
Ruderclub Erlenbach
Marc Neeracher
Ruderclub Erlenbach
Nathaniel Walmsley
Ruderclub Reuss Luzern
Adam Skandera
Ruderclub Reuss Luzern
Leonard Fauteck
Ruderclub Reuss Luzern
Tiago Fritschi
Ruderclub Reuss Luzern
Justin Wagner
Ruderclub Schaffhausen
Linus Hauser
Ruderclub Schaffhausen
Nino Forster
Ruderclub Schaffhausen
Nils Bussmann
Ruderclub Thalwil
Alexander Janes
Ruderclub Thalwil
Ryan Comiskey
Ruderclub Thalwil
Jonas Fröhndrich
Ruderclub Thalwil
Andrin Biberstein
Ruderclub Thalwil
Bill Alvin Dalheimer
Ruderclub Thalwil
Aurel Frei
Ruderclub Thalwil
Vincent Gregor Süssli
Ruderclub Thalwil
David Siegrist
Ruderclub Thalwil
Justin Gilot
Ruderclub Uster
Samuel Grütter
Ruderclub Wohlensee
Noah Di Vizio
Ruderclub Wohlensee
Nikola Nestic
Ruderclub Wohlensee
Henrik Maximilian Bolten
Ruderclub Zürich
Jöel Odinga
Ruderclub Zürich
Joël Antonietti
Scuola di Canottaggio Caslano e Malcantone
Tim Van der Ende
See-Club Zug
David Bisang
See-Club Zug
Peter Ebel
See-Club Zug
Rafael Eduardo Vega Ruiz
See-Club Zug
Alessandro David Vega Ruiz
See-Club Zug
Fedor Sarbashev
See-Club Zug
Sandro Grepper
See-Club Zug
Marc - Connor Stieger
See-Club Zug
Loris Keller
See-Club Zug
David Hechler
See-Club Zug
Leon Klass
See-Club Zug
Rémy Christ
Seeclub Biel
Emil Schoch
Seeclub Biel
Emil Fassone
Seeclub Biel
Raffael Schaller
Seeclub Biel
Justus Eckl
Seeclub Küsnacht
Dylan Weber
Seeclub Küsnacht
Manuel Bürki
Seeclub Küsnacht
Caius Grobbel
Seeclub Küsnacht
Rafael Studer
Seeclub Luzern
Mark Studhalter
Seeclub Luzern
Tristan Barnard
Seeclub Luzern
David Wagner
Seeclub Luzern
Silas Gwerder
Seeclub Luzern
Michael Weilenmann
Seeclub Richterswil
Severin Rudis
Seeclub Richterswil
Ivar Reinacher
Seeclub Richterswil
Lucas Jordil
Seeclub Richterswil
Constantin Feuerstein
Seeclub Richterswil
Nino Murer
Seeclub Sempach
Josua Niederberger
Seeclub Stansstad
Henrik Quast
Seeclub Stäfa
Matteo Müller
Seeclub Sursee
Mauro Bucher
Seeclub Sursee
Loris König
Seeclub Thun
Daniel D'Amore
Seeclub Zürich
Noe Hombre
Seeclub Zürich
Quentin Bräm
Seeclub Zürich
Nico Schenk
Seeclub Zürich
Ole Wilhelm Faske
Seeclub Zürich
Natan Pacchin
Societa Canottieri Ceresio
Simone Luca Gliozzi
Societa Canottieri Locarno
Michele Muschietti
Societa Canottieri Locarno
Simon Elie Steiner
Societe Nautique Etoile Bienne
Cyrill Weibel
Solothurner Ruderclub
Jano Kalani Itel
Solothurner Ruderclub
Elija Soltermann
Solothurner Ruderclub
Luca Sommer
Solothurner Ruderclub
Kilian Krogstad
Solothurner Ruderclub
Manuel von Burg
Solothurner Ruderclub
Loris Hofer
Solothurner Ruderclub
Florian Deléglise
Union Nautique Yverdon
Demian Bruhin
privat
Theodor von Wenckstern
privat
withdrawn after draw
Riccardo Morini
Club Aviron Vevey
withdrawn after draw
Alexander Koudriaev
Club Aviron Vésenaz
withdrawn after draw
Nevio Virgilio Kerler
Grasshopper Club Zürich
withdrawn after draw
Armin Arnold
Ruderclub Cham
withdrawn after draw
Elijah Streiff
Ruderclub Uster
withdrawn after draw
Adrian Jacob Glass
Ruderclub Zürich
withdrawn after draw
Oliver Woods
Ruderclub Zürich
withdrawn after draw
Henri William Krushas
See-Club Zug
withdrawn after draw
Morris Kneubühler
Seeclub Sursee
withdrawn after draw
Josef Bättig
Seeclub Sursee
withdrawn after draw
Luis Benjamin Brandt
Seeclub Zürich
withdrawn after draw
Maurus Jenni
Seeclub Zürich