Sa, 10:30 - Race 8D - [008] BJM 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Florin Frey
Grasshopper Club Zürich
[2]Henrik Maximilian Bolten
Ruderclub Zürich
[3]Finian Fuchs
Grasshopper Club Zürich
[4]Ludwig Strauss
Club Aviron Vevey
[5]Antonin Brique
Club Aviron Vevey
[6]Federico Pipino
Grasshopper Club Zürich
[7]Aaron Marques
Grasshopper Club Zürich
[8]Samuel Grütter
Ruderclub Wohlensee
[9]Liam Bollag
Grasshopper Club Zürich
[10]Leo Günthardt
Grasshopper Club Zürich
[11]Noah Di Vizio
Ruderclub Wohlensee
[12]Jovan Supic
Basler Ruder-Club
[13]Ruben Schneiter
Grasshopper Club Zürich
[14]Maximilian Gleixner
Grasshopper Club Zürich
[16]Andri Schneider
Grasshopper Club Zürich
[17]Josua Niederberger
Seeclub Stansstad
[18]Jöel Odinga
Ruderclub Zürich
[19]Theodor von Wenckstern
privat
[20]Justin Wagner
Ruderclub Schaffhausen
[22]Demian Bruhin
privat
[23]Tristan Barnard
Seeclub Luzern

Sa, 10:45 - Race 8C - [008] BJM 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Rafael Eduardo Vega Ruiz
See-Club Zug
[2]Kilian Krogstad
Solothurner Ruderclub
[4]Jano Kalani Itel
Solothurner Ruderclub
[5]Loris Hofer
Solothurner Ruderclub
[6]Dylan Weber
Seeclub Küsnacht
[7]Adam Pakielo
Rowing Club Lausanne
[8]Myles Willeke
Ruderclub Baden
[9]Nils Bussmann
Ruderclub Thalwil
[10]Manuel Bürki
Seeclub Küsnacht
[11]Justus Eckl
Seeclub Küsnacht
[12]Luca Sommer
Solothurner Ruderclub
[14]Loris Keller
See-Club Zug
[15]Miguel Rodriguez
Rowing Club Lausanne
[16]Gregory Ruoss
Ruderclub Cham
[17]Manuel von Burg
Solothurner Ruderclub
[18]Loris König
Seeclub Thun
[19]Aaron Galatoire
Grasshopper Club Zürich
[20]Simone Luca Gliozzi
Societa Canottieri Locarno
[21]Kai Critchley
Club Aviron Vevey
[22]Yves Chuffart
Grasshopper Club Zürich
[23]Maximilian Gasch
Basler Ruder-Club
[24]Noel Ahnesorg
Basler Ruder-Club
[26]Joël Antonietti
Scuola di Canottaggio Caslano e Malcantone
[28]Ole Wilhelm Faske
Seeclub Zürich
[29]Luca Hubschmid
Ruderclub Aarburg
[30]Marco Welti
Ruderclub Aarburg
[31]Justin Gilot
Ruderclub Uster
[32]Moritz Petry
Basler Ruder-Club
[33]Linus Hauser
Ruderclub Schaffhausen
[34]Samuel Kahane
Grasshopper Club Zürich
[35]Levi Lechner
Grasshopper Club Zürich
[36]Nicolas Favre
Basler Ruder-Club
[37]Alexander Bodmer
Grasshopper Club Zürich
[38]Michele Muschietti
Societa Canottieri Locarno
[39]Eliah Mani
Club Aviron Vevey
[40]Nikola Nestic
Ruderclub Wohlensee

Sa, 11:45 - Race 8B - [008] BJM 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[2]Alexander Janes
Ruderclub Thalwil
[4]Vincent Gregor Süssli
Ruderclub Thalwil
[5]Rafael Studer
Seeclub Luzern
[6]Baptiste Kreis
Rowing Club Lausanne
[8]David Wagner
Seeclub Luzern
[9]Tiago Fritschi
Ruderclub Reuss Luzern
[10]Daniel D'Amore
Seeclub Zürich
[11]Silas Gwerder
Seeclub Luzern
[12]Emanuele Filippo Zafettieri
Club Canottieri Lugano
[13]Jonas Fröhndrich
Ruderclub Thalwil
[14]Aleksi Grognuz
Rowing Club Lausanne
[15]Fedor Sarbashev
See-Club Zug
[16]Alessandro David Vega Ruiz
See-Club Zug
[17]Benoit Castellazzi
Club Canottieri Lugano
[18]Peter Ebel
See-Club Zug
[19]Quentin Bräm
Seeclub Zürich
[20]Ryan Comiskey
Ruderclub Thalwil
[21]Noah Michel
Rowing Club Bern
[22]David Siegrist
Ruderclub Thalwil
[23]Markus Ruoss
Ruderclub Cham
[24]Cyrill Weibel
Solothurner Ruderclub
[25]Marc - Connor Stieger
See-Club Zug
[26]Marc Neeracher
Ruderclub Erlenbach
[27]Harry Willeke
Ruderclub Baden
[28]Aurel Frei
Ruderclub Thalwil
[29]Michael Weilenmann
Seeclub Richterswil
[30]Ian Strub
Ruderclub Aarburg
[31]Nico Schenk
Seeclub Zürich
[32]Severin Rudis
Seeclub Richterswil
[33]Nathaniel Walmsley
Ruderclub Reuss Luzern
[34]Joshua Meister
Ruderclub Erlenbach
[35]Elija Soltermann
Solothurner Ruderclub
[36]Clément Rault
Club Aviron Vésenaz
[37]Simon Elie Steiner
Societe Nautique Etoile Bienne
[38]Nino Forster
Ruderclub Schaffhausen
[39]Konrad Dutkowski
Ruderclub Baden
[40]Caius Grobbel
Seeclub Küsnacht

Sa, 14:00 - Race 8A - [008] BJM 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]David Hechler
See-Club Zug
[2]Andrin Biberstein
Ruderclub Thalwil
[3]Mathieu Beck
Rowing Club Lausanne
[4]Matteo Müller
Seeclub Sursee
[5]Lucas Jordil
Seeclub Richterswil
[6]Gabriel Hars
Club Aviron Vésenaz
[7]Noe Hombre
Seeclub Zürich
[8]Paul Bader
Ruderclub Blauweiss Basel
[9]Sebastiano Wicki
Club Canottieri Lugano
[10]Artur Deuss
Ruderclub Blauweiss Basel
[11]Florian Deléglise
Union Nautique Yverdon
[12]Emil Schoch
Seeclub Biel
[13]Emilien Studer
Lausanne Sports Section Aviron
[14]Henrik Quast
Seeclub Stäfa
[15]Constantin Feuerstein
Seeclub Richterswil
[16]Natan Pacchin
Societa Canottieri Ceresio
[17]David Bisang
See-Club Zug
[18]Leonard Fauteck
Ruderclub Reuss Luzern
[19]Dario Schuler
Ruderclub Cham
[20]Riccardo De Matteo
Club Canottieri Lugano
[21]Jounayd Duran
Rowing Club Lausanne
[22]Mauro Bucher
Seeclub Sursee
[23]David Roy
Club Canottieri Lugano
[24]Nino Murer
Seeclub Sempach
[25]Timeo Tayeh
Rowing Club Lausanne
[26]Sandro Grepper
See-Club Zug
[27]Tino Herrmann
Ruderclub Blauweiss Basel
[28]Tommaso Sebastiano Frei
Club Canottieri Lugano
[30]Adam Skandera
Ruderclub Reuss Luzern
[31]Mark Studhalter
Seeclub Luzern
[32]Tim Van der Ende
See-Club Zug
[33]Ivar Reinacher
Seeclub Richterswil
[34]Raffael Schaller
Seeclub Biel
[35]Bill Alvin Dalheimer
Ruderclub Thalwil
[36]Andrea Bergamin
Club Canottieri Lugano
[37]Emil Fassone
Seeclub Biel
[38]Leon Klass
See-Club Zug
[40]Rémy Christ
Seeclub Biel