[006] JM (2000m)

codeorigincrew
stroke
William Duff
Basler Ruder-Club
Johannes Schleyerbach
Basler Ruder-Club
Massimo Masoch
Basler Ruder-Club
Valentino Gasch
Basler Ruder-Club
Fynn Zahner
Basler Ruder-Club
NIck Leo Eckert
Basler Ruder-Club
Nicolas Chambers
Belvoir Ruderclub Zürich
Antoine Smolovik
Club Aviron Vevey
Mathieu Sormani
Club Aviron Vésenaz
Philippe Clément
Club Aviron Vésenaz
Pietro Fatini del Grande
Club Aviron Vésenaz
Andrea Granzella
Club Canottieri Lugano
Davide Veglia
Club Canottieri Lugano
Federico Klitsch
Club Canottieri Lugano
Samuel Chételat
Forward Rowing Club Morges
Diego Oural
Forward Rowing Club Morges
Gautier Rigoli
Forward Rowing Club Morges
Jérôme Laurent
Forward Rowing Club Morges
Alexander Balmer
Grasshopper Club Zürich
Andris Künzler
Grasshopper Club Zürich
Ruben Zimmermann
Grasshopper Club Zürich
Christopher Mühl
Grasshopper Club Zürich
Cédric Pahud
Grasshopper Club Zürich
Gyan Wettstein
Grasshopper Club Zürich
Moritz Kupper
Grasshopper Club Zürich
Matteo James Edgar
Lausanne Sports Section Aviron
Nathan Clément
Lausanne Sports Section Aviron
Noah von Tavel
Rowing Club Bern
Dominic Schnidrig
Rowing Club Bern
Philippe Leupold
Rowing Club Bern
Liam Luke
Rowing Club Bern
Liam Rossat
Rowing Club Lausanne
Emilien Schoen
Rowing Club Lausanne
Akando Räderer
Rowing Club Lausanne
Tamino Räderer
Rowing Club Lausanne
Nello Quattrocchi
Rowing Club Lausanne
Christophe Rickenbacher
Rowing Club Lausanne
Luka Jankovic
Rowing Club Lausanne
Peter Kleindienst
Ruderclub Aarburg
David Hubschmid
Ruderclub Aarburg
Simon Ehrensberger
Ruderclub Baden
Paul Konzili
Ruderclub Blauweiss Basel
Aurel Chiaranda
Ruderclub Cham
Jens Schmidig
Ruderclub Cham
Alexandru Chirila
Ruderclub Cham
Hudson Ruoss
Ruderclub Cham
Dean Mark
Ruderclub Erlenbach
Tizian Victor Schmid
Ruderclub Erlenbach
Aurel Kopp
Ruderclub Erlenbach
Til Hauck
Ruderclub Erlenbach
Niklas Frei
Ruderclub Erlenbach
Valentin Suter
Ruderclub Erlenbach
Julian Liebich
Ruderclub Erlenbach
Gilles Fehlmann
Ruderclub Erlenbach
Felix Locher
Ruderclub Erlenbach
Gustav Schönbeck
Ruderclub Kreuzlingen
Andri Sauer
Ruderclub Thalwil
William Widerberg
Ruderclub Thalwil
Lorin Jacob
Ruderclub Thalwil
Reed Lucke
Ruderclub Thalwil
Andrea Jamakosmanovic
Ruderclub Uster
Konstantin Simon
Ruderclub Zürich
Christian Budliger
Ruderclub Zürich
Maik-Laurin Kleinlogel
Ruderclub Zürich
Valentin Hesselbarth
Ruderclub Zürich
Tom Gerritsen
See-Club Zug
Samuel Bisang
See-Club Zug
Ivo Loepfe
See-Club Zug
Alexander Erdmann
Seeclub Biel
Mario Schoch
Seeclub Biel
Nino Dührkoop
Seeclub Küsnacht
Camillo Voncke
Seeclub Küsnacht
Marco Lendi
Seeclub Küsnacht
Constantin Grandidier
Seeclub Küsnacht
Thaddäus Lange
Seeclub Luzern
Davide Muzzi
Seeclub Luzern
Samuel Morris
Seeclub Richterswil
Damian Heuss
Seeclub Richterswil
Jan Zumstein
Seeclub Stansstad
Rodrigo Saverio Costanzo
Seeclub Stansstad
Colin Elia Maier
Seeclub Thun
Cyril Carniello
Seeclub Zürich
Anton Prinz
Seeclub Zürich
Nils Hugo Remnefjord
Seeclub Zürich
Andrin Mettler
Seeclub Zürich
Finn Sauermann
Seeclub Zürich
Linus Delley
Seeclub Zürich
Ben Simon
Seeclub Zürich
Luis Porreca
Seeclub Zürich
Francesco Elia
Societa Canottieri Ceresio
Lorenzo Schwaller
Societa Canottieri Ceresio
Enzo Milandri
Societe Nautique Etoile Bienne
Darius Schönberg
Solothurner Ruderclub
Till Lüthi
Solothurner Ruderclub
Grégoire Taillard
Union Nautique Yverdon
Aurélien Tschudi
Union Nautique Yverdon
withdrawn after draw
Nicolas Bertossa
Basler Ruder-Club
withdrawn after draw
Thomas Skinner
Club Aviron Vevey
withdrawn after draw
David Marques
Grasshopper Club Zürich
withdrawn after draw
Nils Braun
Grasshopper Club Zürich
withdrawn after draw
Yves Mächler
Ruderclub Rapperswil-Jona
withdrawn after draw
Aidan Hofheinz
Ruderclub Schaffhausen
withdrawn after draw
Lars Elsener
Seeclub Richterswil
withdrawn after draw
Nicolas Bechtler
Seeclub Zürich