Sa, 11:00 - Race 6C - [006] JM 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Darius Schönberg
Solothurner Ruderclub
[2]Luis Porreca
Seeclub Zürich
[3]Andrea Jamakosmanovic
Ruderclub Uster
[5]Damian Heuss
Seeclub Richterswil
[6]Alexander Balmer
Grasshopper Club Zürich
[7]Emilien Schoen
Rowing Club Lausanne
[8]Davide Muzzi
Seeclub Luzern
[9]Alexandru Chirila
Ruderclub Cham
[10]Akando Räderer
Rowing Club Lausanne
[11]Finn Sauermann
Seeclub Zürich
[12]Peter Kleindienst
Ruderclub Aarburg
[13]Jens Schmidig
Ruderclub Cham
[14]Hudson Ruoss
Ruderclub Cham
[15]Jan Zumstein
Seeclub Stansstad
[16]Colin Elia Maier
Seeclub Thun
[17]Linus Delley
Seeclub Zürich
[18]Andrin Mettler
Seeclub Zürich
[19]Samuel Morris
Seeclub Richterswil
[20]Paul Konzili
Ruderclub Blauweiss Basel
[21]Moritz Kupper
Grasshopper Club Zürich
[22]Simon Ehrensberger
Ruderclub Baden
[23]Gustav Schönbeck
Ruderclub Kreuzlingen
[24]Ruben Zimmermann
Grasshopper Club Zürich
[25]Til Hauck
Ruderclub Erlenbach

Sa, 12:15 - Race 6B - [006] JM 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Anton Prinz
Seeclub Zürich
[2]Tom Gerritsen
See-Club Zug
[3]Enzo Milandri
Societe Nautique Etoile Bienne
[4]Gautier Rigoli
Forward Rowing Club Morges
[5]Diego Oural
Forward Rowing Club Morges
[6]Nils Hugo Remnefjord
Seeclub Zürich
[7]Christopher Mühl
Grasshopper Club Zürich
[8]Nello Quattrocchi
Rowing Club Lausanne
[9]Samuel Chételat
Forward Rowing Club Morges
[12]Cyril Carniello
Seeclub Zürich
[13]Lorenzo Schwaller
Societa Canottieri Ceresio
[14]Tizian Victor Schmid
Ruderclub Erlenbach
[15]Aurel Kopp
Ruderclub Erlenbach
[16]Andri Sauer
Ruderclub Thalwil
[17]Marco Lendi
Seeclub Küsnacht
[18]Ben Simon
Seeclub Zürich
[20]Lorin Jacob
Ruderclub Thalwil
[23]David Hubschmid
Ruderclub Aarburg
[25]NIck Leo Eckert
Basler Ruder-Club
[26]Till Lüthi
Solothurner Ruderclub
[27]Aurel Chiaranda
Ruderclub Cham
[28]Grégoire Taillard
Union Nautique Yverdon
[29]Aurélien Tschudi
Union Nautique Yverdon
[30]Tamino Räderer
Rowing Club Lausanne
[31]Christophe Rickenbacher
Rowing Club Lausanne
[32]Dominic Schnidrig
Rowing Club Bern
[33]Constantin Grandidier
Seeclub Küsnacht
[34]Massimo Masoch
Basler Ruder-Club
[35]Davide Veglia
Club Canottieri Lugano
[36]Antoine Smolovik
Club Aviron Vevey
[37]Dean Mark
Ruderclub Erlenbach
[38]Camillo Voncke
Seeclub Küsnacht
[39]Pietro Fatini del Grande
Club Aviron Vésenaz
[40]Valentin Hesselbarth
Ruderclub Zürich

Sa, 14:30 - Race 6A - [006] JM 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Nathan Clément
Lausanne Sports Section Aviron
[2]Liam Rossat
Rowing Club Lausanne
[3]Nino Dührkoop
Seeclub Küsnacht
[4]Rodrigo Saverio Costanzo
Seeclub Stansstad
[5]Thaddäus Lange
Seeclub Luzern
[6]Mathieu Sormani
Club Aviron Vésenaz
[7]Noah von Tavel
Rowing Club Bern
[8]Cédric Pahud
Grasshopper Club Zürich
[9]Felix Locher
Ruderclub Erlenbach
[10]Nicolas Chambers
Belvoir Ruderclub Zürich
[11]Ivo Loepfe
See-Club Zug
[12]Luka Jankovic
Rowing Club Lausanne
[13]Valentino Gasch
Basler Ruder-Club
[14]Mario Schoch
Seeclub Biel
[15]Francesco Elia
Societa Canottieri Ceresio
[16]William Widerberg
Ruderclub Thalwil
[17]Philippe Leupold
Rowing Club Bern
[18]Reed Lucke
Ruderclub Thalwil
[19]Jérôme Laurent
Forward Rowing Club Morges
[20]Maik-Laurin Kleinlogel
Ruderclub Zürich
[21]Federico Klitsch
Club Canottieri Lugano
[22]Julian Liebich
Ruderclub Erlenbach
[23]Niklas Frei
Ruderclub Erlenbach
[24]Johannes Schleyerbach
Basler Ruder-Club
[25]Alexander Erdmann
Seeclub Biel
[26]Liam Luke
Rowing Club Bern
[27]Valentin Suter
Ruderclub Erlenbach
[28]Samuel Bisang
See-Club Zug
[29]Konstantin Simon
Ruderclub Zürich
[31]Matteo James Edgar
Lausanne Sports Section Aviron
[32]Andris Künzler
Grasshopper Club Zürich
[33]Andrea Granzella
Club Canottieri Lugano
[34]Philippe Clément
Club Aviron Vésenaz
[36]William Duff
Basler Ruder-Club
[37]Gilles Fehlmann
Ruderclub Erlenbach
[38]Gyan Wettstein
Grasshopper Club Zürich
[39]Christian Budliger
Ruderclub Zürich
[40]Fynn Zahner
Basler Ruder-Club