Sa, 11:30 - Race 7B - [007] BJW 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Lucy Aegler
Seeclub Zürich
[2]Liv Egli
Belvoir Ruderclub Zürich
[4]Ilena Steiner
Ruderclub Sarnen
[5]Hannah von Däniken
Rowing Club Bern
[6]Lotta Schiffer
Ruderclub Rapperswil-Jona
[7]Aurelia Sophia Klaeser
Rowing Club Bern
[8]Fanny Knobel
Rowing Club Lausanne
[9]Charlotte Wolf
Rowing Club Lausanne
[10]Luisa Arnold
Seeclub Luzern
[11]Alice Roccavilla
Rowing Club Lausanne
[12]Ele Brady
See-Club Zug
[13]Marie Schumm
Ruderclub Baden
[14]Anna Stahl
See-Club Zug
[15]Lina Rohrer
Ruderclub Sarnen
[16]Joanna Keller
Seeclub Luzern
[17]Tabea La Roche
Belvoir Ruderclub Zürich
[18]Paula Veenstra
Basler Ruder-Club
[19]Naomi Theiler
Ruderclub Rotsee
[21]Leila Le Tendre
Ruderclub Zürich
[23]Liuna Seiz
Seeclub Zürich
[24]Clémence Renevey
Club Aviron Vevey
[25]Jill Huys
Club Aviron Vevey
[26]Alexandrine Raffin
Club Aviron Vevey
[27]Anna-Lena Wullschleger
Basler Ruder-Club
[28]Martha Wicks
Basler Ruder-Club
[29]Ilaria Moi
Ruderclub Zürich
[30]Franca Empoli
Ruderclub Zürich
[31]Lea Dörhöfer
Ruderclub Rotsee

Sa, 13:45 - Race 7A - [007] BJW 1500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Zoé Aisha Lampkowski
Ruderclub Reuss Luzern
[2]Sienna Schmid
Club Aviron Vésenaz
[3]Gioana Saturno
Club Canottieri Lugano
[4]Matilde Falbo
Club Canottieri Lugano
[5]Zoe Lisa Schumacher
Ruderclub Kreuzlingen
[6]Lilly Tschopp
Seeclub Sursee
[7]Yasmina Ben Moussa
Lausanne Sports Section Aviron
[8]Mia Olivia Althof
Rowing Club Bern
[9]Olivia Leunig
Seeclub Küsnacht
[10]Soley Rusca
Club Canottieri Lugano
[11]Lena Lindblom
Seeclub Küsnacht
[12]Anna Cincinelli
Club Canottieri Lugano
[13]Maude Winkler
Rowing Club Lausanne
[14]Anouk Lüthi
Solothurner Ruderclub
[15]Alicia Van Dyke
Lausanne Sports Section Aviron
[16]Olivia Stalder
Ruderclub Thalwil
[17]Sara Kirchhofer
Rowing Club Lausanne
[18]Louanne Schneider
Seeclub Sursee
[19]Lucia Bayne
Ruderclub Reuss Luzern
[20]Liel Junker
Solothurner Ruderclub
[21]Alina Heierli
Rowing Club Bern
[22]Charlotte Condacci Reis
Club Aviron Vésenaz
[23]Maura Amarissa Adinegoro
Ruderclub Baden
[24]Lara Gisler
Seeclub Luzern
[25]Alia Knuchel
Rowing Club Bern
[26]Jalina Lüscher
Seeclub Biel
[27]Nora Halter
Ruderclub Schaffhausen
[28]Luisa Schmidlin
Seeclub Sursee
[29]Vivienne Muzzi
Seeclub Luzern
[30]Edit Miko
Union Nautique Yverdon
[31]Fiona Epp
Seeclub Sempach
[32]Joalina Haymoz
Club Aviron Vésenaz
[33]Martina Lendi
Seeclub Küsnacht
[34]Natalia Lang
Ruderclub Baden
[35]Mara Lanz
Seeclub Luzern
[36]Judith Bisang
See-Club Zug
[37]Amy Filmer
See-Club Zug
[38]Beatrice Klose
Ruderclub Thalwil
[39]Laura Bobert-Rodel
Ruderclub Blauweiss Basel
[40]Leia Zürcher
Solothurner Ruderclub