Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA473Dames 2NSRF BB D1time-trialzo 09:30
Vivian Meij
SKA483Dames 5NSRF BB D1time-trialzo 09:30
Sophie van Dongen
SKA955Heren 10NSRF SB H2time-trialzo 09:40
Lasse l' Istelle
SKA958Heren 4NSRF SB H2time-trialzo 09:40
Christiaan van Eck
SKA961Heren 6NSRF SB H2time-trialzo 09:40
Robin Klein
SKA891Heren 9NSRF BB H3time-trialzo 09:50
Luc Lugthart
SKA897Heren 13NSRF BB H3time-trialzo 09:50
Sjoerd van Kerkhof
SKA901Heren 15NSRF BB H3time-trialzo 09:50
Luc van Iperen
SKA907Heren 7NSRF BB H3time-trialzo 09:50
Mick Korte
SKA767Dames 6NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Eva Goossens
SKA771Dames 8NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Bente de Klerk Wolters
SKA130SkadiD 2xvoorwedstrijd 3zo 10:45[6]
Kim van der Heijden
SKA473Dames 2NSRF BB D1A-finalezo 11:55[5]
Vivian Meij
SKA483Dames 5NSRF BB D1A-finalezo 11:55[8]
Sophie van Dongen
SKA897Heren 13NSRF BB H3B-finalezo 12:10[2]
Sjoerd van Kerkhof
SKA891Heren 9NSRF BB H3B-finalezo 12:10[4]
Luc Lugthart
SKA901Heren 15NSRF BB H3B-finalezo 12:10[5]
Luc van Iperen
SKA907Heren 7NSRF BB H3A-finalezo 12:20[3]
Mick Korte
SKA931Heren 2NSRF SB H1time-trialzo 13:20
Berend Volker
SKA447Heren 1H C4+ Klassementtime-trialzo 13:40
Florens van Ballegooijen
SKA558Dames 13NSRF BB D4time-trialzo 13:50
Iris Hendriks
SKA130SkadiD 2xA-finalezo 14:25[7]
Kim van der Heijden
SKA961Heren 6NSRF SB H2C-finalezo 14:35[7]
Robin Klein
SKA958Heren 4NSRF SB H2B-finalezo 14:40[3]
Christiaan van Eck
SKA955Heren 10NSRF SB H2B-finalezo 14:40[6]
Lasse l' Istelle
SKA771Dames 8NSRF SB D3C-finalezo 15:00[8]
Bente de Klerk Wolters
SKA767Dames 6NSRF SB D3A-finalezo 15:15[5]
Eva Goossens
SKA931Heren 2NSRF SB H1A-finalezo 16:20[4]
Berend Volker
SKA447Heren 1H C4+ KlassementB-finalezo 17:00[5]
Florens van Ballegooijen
SKA558Dames 13NSRF BB D4A-finalezo 17:35[8]
Iris Hendriks
SKA367LunaDispuut C4+A-finalezo 17:45[1]
Sara Hondmann
SKA365Het ElfdeDispuut C4+A-finalezo 17:45[2]
Jim Achterberg
SKA363KikkerDispuut C4+A-finalezo 17:45[3]
Kili Veerman
SKA361VuurDispuut C4+A-finalezo 17:45[4]
Jolien Los
SKA360ComprixDispuut C4+A-finalezo 17:45[5]
Ole Roef
SKA362De E.M.M.E.R.Dispuut C4+A-finalezo 17:45[6]
Heleen Braaf
SKA366OmertaDispuut C4+A-finalezo 17:45[8]
Willem Overweel