zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASOAsoposHTal 8+voorwedstrijd 3za 08:14[7]
Tom Langelaar
ASOAsoposDTal 8+voorwedstrijd 2za 08:28[5]
Bibian Been
ASOAsoposDTal 4*voorwedstrijd 2za 08:49[6]
Hester Spronk
ASOAsoposHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:55[4]
Thijs-Jan van Aalst
ASOAsoposHEj 4+voorwedstrijd 1za 09:05[4]
Niels Levelt
ASOAsoposDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:25[4]
Djoeke Lammerse
ASOAsoposLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[3]
Joost Braspenning
ASOAsoposLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:05[3]
Elsemieke Hack
ASOAsopos 1LHG 1xvoorwedstrijd 1za 10:10[4]
Jarno Hagelen
ASOAsopos 2LHG 1xvoorwedstrijd 1za 10:10[5]
Mees van der Meer
ASOAsoposDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:45[5]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposDDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[7]
Meike van Kootwijk
ASOAsoposLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:20[7]
Manon Brenters
ASOAsoposHG 2-voorwedstrijd 3za 11:50[6]
Mathijs Berkhout
ASOAsoposLHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:30[4]
Casper Roes
ASOAsoposLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:25[2]
Lucas Hoedemaker
ASOAsoposHTal 8+A-finaleza 15:02[4]
Tom Langelaar
ASOAsoposDTal 4*A-finaleza 15:15[2]
Hester Spronk
ASOAsoposDG 1xA-finaleza 15:35[4]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLDB 2xA-finaleza 15:55[2]
Iza Leijtens
ASOAsoposLHDev 2xA-finaleza 16:00[4]
Joost Braspenning
ASOAsoposLDDev 2xA-finaleza 16:05[3]
Elsemieke Hack
ASOAsopos 2LHG 1xA-finaleza 16:10[2]
Mees van der Meer
ASOAsoposLDEj 4*A-finaleza 16:30[4]
Manon Brenters

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASOAsoposLHB 1xvoorwedstrijd 4zo 10:03[4]
Jarno Hagelen
ASOAsoposDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:11[4]
Ruth Andreae
ASOAsoposLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:26[6]
Casper Roes
ASOAsopos 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 11:01[8]
Mony Klaus
ASOAsopos 1LDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 11:11[5]
Manon Brenters
ASOAsoposHE 2-voorwedstrijd 1zo 11:26[5]
Mathijs Berkhout
ASOAsopos 1DG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:06[6]
Elsemieke Hack
ASOAsopos 2DG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[7]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposHB 4+voorwedstrijd 2zo 13:26[6]
Niels Levelt
ASOAsoposHE 8+voorwedstrijd 3zo 13:46[4]
Casper Roes
ASOAsopos 2DB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[7]
Meike van Kootwijk
ASOAsopos 2DB 8+voorwedstrijd 1zo 14:26[7]
Renate Vos
ASOAsopos 1DB 8+voorwedstrijd 2zo 14:31[8]
Djoeke Lammerse
ASOAsoposDE 1x NSKA-finalezo 15:32[5]
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLHB 1xA-finalezo 15:40[5]
Jarno Hagelen
ASOAsoposHE 2-A-finalezo 16:29[3]
Mathijs Berkhout
ASOAsopos 1DG 2xA-finalezo 17:04[6]
Elsemieke Hack
ASOAsoposLHB 8+A-finalezo 17:44[2]
Lucas Hoedemaker
GYAGyas/AsoposLHE 4xA-finalezo 18:09[7]
Mees van der Meer
ASOAsopos 2DB 2xA-finalezo 18:19[3]
Meike van Kootwijk
ASOAsopos 1DB 8+A-finalezo 18:39[3]
Djoeke Lammerse