@ NSRF Slotwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
29 juni 2019
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
TRI
Triton
HDev 2x
voorwedstrijd 2
za 09:00
[7]
Casper van der Steen
WET
Wetterwille/Viking
M16 2x
voorwedstrijd 1
za 09:35
[4]
Vera Meijerhof
VIK
Viking/Pampus
M16 2x
voorwedstrijd 2
za 09:40
[2]
Maartje Glasz
VIK
Viking
M16 2x
voorwedstrijd 3
za 09:45
[7]
Nikkie Buijtendorp
ORC
Niels Kanters
LHG 1x
voorwedstrijd 1
za 10:10
[2]
Orca 1
ORC
Kai Mos
LHG 1x
voorwedstrijd 2
za 10:15
[2]
Orca 2
ORC
Pelle Laken
LHG 1x
voorwedstrijd 3
za 10:20
[2]
Orca 3
VIK
Pepijn Lerou
J18 1x
heat
za 12:05
[2]
Viking 1
VIK
Pepijn van de Velde
J18 1x
heat
za 12:05
[5]
Viking 2
VIK
Viking 1
M18 2x
voorwedstrijd 3
za 12:30
[3]
Isabelle Bloem
VIK
Viking 2
M18 2x
voorwedstrijd 3
za 12:30
[6]
Nadia Schmitter
TRI
Triton/Leythe
HDev 4-
voorwedstrijd 1
za 12:55
[6]
Pieter van Veen
TRI
Triton/Proteus
LHDev 4-
voorwedstrijd 2
za 13:30
[5]
Max Gompel
VIK
Quinten de Cocq
J16 1x
heat
za 14:05
[5]
Viking 2
VIK
Floris Yadava
J16 1x
heat
za 14:10
[3]
Viking 3
TRI
Triton
HDev 2x
A-finale
za 15:20
[5]
Casper van der Steen
WET
Wetterwille/Viking
M16 2x
A-finale
za 15:45
[6]
Vera Meijerhof
ORC
Niels Kanters
LHG 1x
A-finale
za 16:10
[8]
Orca 1
TRI
Triton/Viking
HG 4x
A-finale
za 16:35
[3]
Jakub Grabmuller
VIK
Viking 2
M18 2x
A-finale
za 17:15
[1]
Nadia Schmitter
VIK
Viking 1
J16 4x
A-finale
za 17:30
[3]
Sjoerd Froeling
VIK
Viking 2
J16 4x
A-finale
za 17:30
[7]
Jos Bouhuis
TRI
Triton/Leythe
HDev 4-
A-finale
za 17:40
[6]
Pieter van Veen
TRI
Triton/Proteus
LHDev 4-
A-finale
za 17:50
[6]
Max Gompel
VIK
Viking
M16 8+
A-finale
za 18:30
[5]
Maite Kuijpers
zondag
30 juni 2019
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
VIK
Viking 1
J16 2x
voorwedstrijd 2
zo 09:29
[6]
Jelle Kessels
VIK
Viking 3
J16 2x
voorwedstrijd 3
zo 09:34
[5]
Sjoerd Froeling
VIK
Viking 2
J16 2x
voorwedstrijd 3
zo 09:34
[7]
Baikal van Baardwijk
TRI
Joshua Zacharioudakis
LHB 1x
voorwedstrijd 2
zo 09:55
[8]
Triton
ORC
Kai Mos
LHB 1x
voorwedstrijd 3
zo 09:59
[8]
Orca
TRI
Triton
LHGb 4-
voorwedstrijd 1
zo 10:26
[4]
Max Gompel
TRI
Triton
HG 2x
voorwedstrijd 2
zo 11:21
[5]
Casper van der Steen
VIK
Evie Rademaker
M18 1x
heat
zo 12:21
[8]
Viking 2
VIK
Isabelle Bloem
M18 1x
heat
zo 12:31
[2]
Viking 1
VIK
Anna Sas
M18 1x
heat
zo 12:31
[6]
Viking 3
TRI
Triton
HB 4+
voorwedstrijd 3
zo 13:31
[6]
Casper van der Steen
TRO
Tromp-combi
HE 8+
voorwedstrijd 1
zo 13:36
[6]
Ruben Kouwenhoven
TRI
Triton/Leythe
HE 8+
voorwedstrijd 2
zo 13:41
[7]
Pieter van Veen
VIK
Loes Boddeke
M16 1x
heat
zo 14:06
[8]
Viking 5
VIK
Eva Daanen
M16 1x
heat
zo 14:16
[4]
Viking 4
VIK
Fay Klos
M16 1x
heat
zo 14:16
[5]
Viking 1
VIK
Nikkie Buijtendorp
M16 1x
heat
zo 14:16
[7]
Viking 3
VIK
Annelot ten Berg
M16 1x
heat
zo 14:21
[6]
Viking 2
TRI
Triton
LHGb 4-
A-finale
zo 15:59
[5]
Max Gompel
ORC
Orca/Triton
LHG 2x
A-finale
zo 16:19
[8]
Stijn Kanters
TRI
Triton
HG 2x
A-finale
zo 16:24
[4]
Casper van der Steen
VIK
Viking
M16 4x
A-finale
zo 17:19
[2]
Jara de Bie
TRI
Triton
HB 4+
A-finale
zo 17:34
[5]
Casper van der Steen
TRI
Triton/Leythe
HE 8+
A-finale
zo 17:54
[7]
Pieter van Veen
ORC
Orca/Aegir
LHB 2x
A-finale
zo 18:14
[2]
Pelle Laken
VIK
Viking
M18 4x
A-finale
zo 18:29
[5]
Isabelle Bloem
VIK
Viking
J16 8+
A-finale
zo 18:44
[2]
Sjoerd Froeling
VIK
Viking/Leythe/RIC/Amstel
J18 8+
A-finale
zo 18:44
[7]
Pepijn Reyn
HUN
Hunze-combi
J18 8+
A-finale
zo 18:44
[8]
Robbe Mourits
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!