@ National Schools' Regatta
entries
draw
results
live
matrix
per event
per club
Ch 4+ (Hedsor Cup)
code
origin
crew
stroke
ABS
Abingdon School Boat Club
Abingdon School Boat Club A
Christopher Fry
ETN
Eton College Boat Club
Eton College Boat Club A
Nathan Swidler
ETN
Eton College Boat Club
Eton College Boat Club B
Tobias McLusky
HAM
Hampton School Boat Club
Hampton School Boat Club A
Joe Trevor
KCH
Kings School Chester, The, Rowing Club
Kings School Chester, The, Rowing Club A
Jack Ramsbottom
KCS
Kings College School Boat Club
Kings College School Boat Club B
Matthew Cabot
KCS
Kings College School Boat Club
Kings College School Boat Club D
Cameron Keller
LTU
Latymer Upper School Boat Club
Latymer Upper School Boat Club A
Saami Tajeddin
MNK
Monkton Combe School Boat Club
Monkton Combe School Boat Club
George Shaw
MNS
Monmouth School Rowing Club
Monmouth School Rowing Club
Iwan Hadfield
RAD
Radley College Boat Club
Radley College Boat Club A
Matthew Gissen
SHP
Shiplake College Boat Club
Shiplake College Boat Club
Dom Brown
SHR
Royal Shrewsbury School Boat Club
Royal Shrewsbury School Boat Club A
Archie McKirdy
SPS
St Pauls School Boat Club
St Pauls School Boat Club A
David Moreno
SPS
St Pauls School Boat Club
St Pauls School Boat Club B
Milo Taylor
ZAJS
St Joseph College Rowing Club, Ireland
St Joseph College Rowing Club, Ireland
Kaj Siltanen
withdrawn before draw
BRY
Bryanston School Boat Club
Bryanston School Boat Club
withdrawn before draw
KCS
Kings College School Boat Club
Kings College School Boat Club A
withdrawn before draw
KCS
Kings College School Boat Club
Kings College School Boat Club C
withdrawn before draw
RAD
Radley College Boat Club
Radley College Boat Club B
withdrawn before draw
RBL
Reading Blue Coat School Boat Club
Reading Blue Coat School Boat Club A
withdrawn before draw
SGC
St Georges College Boat Club
St Georges College Boat Club
withdrawn before draw
ZASM
St Michaels Rowing Club (Limerick)
St Michaels Rowing Club (Limerick) A
Try the beta version of our
new regatta site
!