Sun, 08:10 - Race 302 - J164- Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
SESSt Edwards School Boat Club B[27]
 Arya Firake
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A[28]
 Orlando Williams
KCSKings College School Boat Club A[29]
 Luke Johnson
ASRAberdeen Schools Rowing Association[30]
 Gregor Charles
ABSAbingdon School Boat Club A[31]
 Daniel McNamara
SPSSt Pauls School Boat Club A[32]
 Deni Galay
KCSKings College School Boat Club B[33]
 Tedo Sandroshvili
ETNEton College Boat Club A[34]
 William Ferguson
SPSSt Pauls School Boat Club C[35]
 Seb Applemans
HAMHampton School Boat Club A[36]
 James Bradley
RADRadley College Boat Club A[37]
 Clem Giuseppetti
WINWinchester College Boat Club A[38]
 Jonty Nottingham
SHPShiplake College Boat Club[39]
 Adam Hunt
ETNEton College Boat Club B[40]
 Alexander Grundy
WESWestminster School Boat Club A[41]
 Nirav Tomasi
WESWestminster School Boat Club B[42]
 Oliver Li
ASLAmerican School In London Boat Club[43]
 Macklin Entricken
NSCNorwich School Boat Club[44]
 James Baker
MNSMonmouth School Rowing Club A[45]
 Edward Baker
SESSt Edwards School Boat Club A[46]
 Anthony Mallett
WLTWalton Rowing Club[47]
 Archie Goldfinch
RADRadley College Boat Club B[48]
 Archie Donald
SGCSt Georges College Boat Club A[49]
 John Wortley

Sun, 12:02 - Race 316C - J164- Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]WLTWalton Rowing Club
 Archie Goldfinch
[2]ETNEton College Boat Club B
 Alexander Grundy
[3]SPSSt Pauls School Boat Club A
 Deni Galay
[4]HAMHampton School Boat Club A
 James Bradley
[5]ABSAbingdon School Boat Club A
 Daniel McNamara
[6]SHPShiplake College Boat Club
 Adam Hunt

Sun, 12:08 - Race 317D - J164- Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A
 Orlando Williams
[2]ETNEton College Boat Club A
 William Ferguson
[3]WESWestminster School Boat Club B
 Oliver Li
[4]ASRAberdeen Schools Rowing Association
 Gregor Charles
[5]MNSMonmouth School Rowing Club A
 Edward Baker
[6]WESWestminster School Boat Club A
 Nirav Tomasi

Sun, 14:50 - Race 344E - J16 4- Final B

lanecodecrew
stroke
[1]ETNEton College Boat Club B
 Alexander Grundy
[2]MNSMonmouth School Rowing Club A
 Edward Baker
[3]SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A
 Orlando Williams
[4]SPSSt Pauls School Boat Club A
 Deni Galay
[5]HAMHampton School Boat Club A
 James Bradley
[6]ASRAberdeen Schools Rowing Association
 Gregor Charles

Sun, 16:11 - Race 345F - J16 4- Final A

lanecodecrew
stroke
[1]WESWestminster School Boat Club B
 Oliver Li
[2]ABSAbingdon School Boat Club A
 Daniel McNamara
[3]WLTWalton Rowing Club
 Archie Goldfinch
[4]ETNEton College Boat Club A
 William Ferguson
[5]WESWestminster School Boat Club A
 Nirav Tomasi
[6]SHPShiplake College Boat Club
 Adam Hunt