WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:30 - race 3 - Sporthallen Zuid - J14, J16 2000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WETBjorn BakkerJ1601:35,1(1)03:12,9(1)04:52,1(1)06:32,8(1)
Wetterwille 01:35,101:37,801:39,201:40,832.2 spm
2.WILDirrik MaitlandJ1601:38,2(4)03:19,6(5)05:01,2(4)06:38,9(2)+6,1
Willem III 1 01:38,201:41,401:41,601:37,735.0 spm
3.WILDavid LuteijnJ1601:39,0(9)03:19,8(6)05:00,1(3)06:39,1(3)+6,3
Willem III 2 01:39,001:40,801:40,301:39,136.5 spm
4.MAAGijs EismaJ1601:36,9(2)03:17,9(2)04:59,9(2)06:43,2(4)+10,4
Maas 2 01:36,901:41,001:42,001:43,330.9 spm
5.RICKoen de GunstJ1601:38,4(5)03:19,1(4)05:01,3(5)06:44,3(5)+11,5
RIC 2 01:38,401:40,701:42,201:43,033.7 spm
6.RICTristan HeeremansJ1601:37,7(3)03:18,6(3)05:02,2(6)06:44,8(6)+12,0
RIC 3 01:37,701:40,901:43,601:42,532.5 spm
7.MAAJuan PoppeliersJ1601:39,5(10)03:20,6(7)05:04,2(7)06:46,5(7)+13,7
Maas 1 01:39,501:41,101:43,601:42,438.2 spm
8.RICReinier BroekhuizenJ1601:38,5(7)03:20,9(8)05:04,4(8)06:48,3(8)+15,5
RIC 1 01:38,501:42,401:43,501:44,030.5 spm
9.WILDaan EggenkampJ1601:42,9(23)03:26,0(12)05:08,3(9)06:49,5(9)+16,7
Willem III 3 01:42,901:43,101:42,301:41,337.0 spm
10.HERRobbe van HulstJ1601:41,4(15)03:25,5(10)05:09,2(10)06:50,5(10)+17,7
Hertog 01:41,401:44,101:43,701:41,335.5 spm
11.LEYLeander JansenJ1601:41,1(13)03:25,3(9)05:10,4(11)06:52,4(11)+19,6
Leythe 3 01:41,101:44,201:45,101:41,930.2 spm
12.HEMCasper OsendarpJ1601:43,9(25)03:29,8(22)05:12,7(16)06:53,6(12)+20,8
Hemus 1 01:43,901:45,901:42,901:40,830.7 spm
13.HEMPieter WieringaJ1601:42,6(21)03:27,5(19)05:11,8(13)06:53,9(13)+21,1
Hemus 3 01:42,601:44,901:44,301:42,032.5 spm
14.HOOReijer ter LaakJ1601:42,1(18)03:26,6(15)05:11,4(12)06:54,8(14)+22,0
Hoop 1 01:42,101:44,501:44,801:43,536.5 spm
15.LEYSam YatesJ1601:41,4(15)03:26,2(13)05:11,9(14)06:56,0(15)+23,2
Leythe 1 01:41,401:44,801:45,701:44,133.2 spm
16.SPAPer BlommersJ1601:42,4(19)03:26,3(14)05:12,0(15)06:56,5(16)+23,7
Spaarne 4 01:42,401:43,901:45,701:44,633.0 spm
16.LEYZeno van RijnJ1601:41,4(15)03:27,2(18)05:12,8(18)06:56,5(16)+23,7
Leythe 2 01:41,401:45,801:45,601:43,730.0 spm
18.LEYGijs TilliJ1601:38,6(8)03:25,8(11)05:12,7(16)06:57,5(18)+24,7
Leythe 4 01:38,601:47,201:46,901:44,828.4 spm
19.NAUFlorian GroenewegenJ1601:42,5(20)03:29,4(21)05:16,0(21)06:58,5(19)+25,7
Nautilus 1 01:42,501:46,901:46,601:42,433.2 spm
20.HOOChristian WetzelsJ1401:38,4(5)03:26,6(15)05:15,3(20)07:01,9(20)+29,1
Hoop 1 01:38,401:48,201:48,701:46,732.7 spm
21.ZWOSil de JongJ1601:41,2(14)03:26,9(17)05:14,2(19)07:02,4(21)+29,6
Zwolsche 2 01:41,201:45,701:47,301:48,133.0 spm
22.NAUTijmen van der ZeeJ1601:43,9(25)03:31,5(24)05:19,5(23)07:08,6(22)+35,8
Nautilus 2 01:43,901:47,601:48,001:49,233.7 spm
23.PAMJoey van Hees HesselingJ1601:40,0(11)03:27,9(20)05:17,6(22)07:09,6(23)+36,8
Pampus 01:40,001:47,901:49,701:51,930.9 spm
24.HOOLucas WesdorpJ1401:41,0(12)03:30,3(23)05:21,4(24)07:10,5(24)+37,7
Hoop 4 01:41,001:49,301:51,101:49,133.7 spm
25.RICJesse de BruijnJ1401:42,7(22)03:32,2(25)05:23,3(25)07:10,6(25)+37,8
RIC 01:42,701:49,501:51,101:47,332.0 spm
26.ZWOJochem WijnandsJ1601:46,1(29)03:34,1(27)05:23,3(25)07:10,8(26)+38,0
Zwolsche 1 01:46,101:48,001:49,201:47,431.0 spm
27.GOUHugo SlangenJ1401:45,9(28)03:35,7(28)05:26,0(28)07:13,0(27)+40,2
Gouda 01:45,901:49,801:50,301:47,131.2 spm
28.HOOLapo HirschhoferJ1601:43,8(24)03:33,1(26)05:23,7(27)07:14,0(28)+41,2
Hoop 2 01:43,801:49,301:50,601:50,332.7 spm
29.WILRoemer de GrootJ1601:47,8(37)03:37,1(32)05:27,7(30)07:14,9(29)+42,1
Willem III 4 01:47,801:49,301:50,601:47,334.2 spm
30.HOOMerijn de Clercq ZubliJ1401:46,8(34)03:36,2(30)05:26,0(28)07:15,6(30)+42,8
Hoop 2 01:46,801:49,401:49,801:49,634.8 spm
31.SPAJulian BinkhorstJ1401:47,3(36)03:36,8(31)05:27,8(31)07:18,1(31)+45,3
Spaarne 3 01:47,301:49,501:51,001:50,234.7 spm
32.SPAArthur LeffelaarJ1601:49,0(39)03:40,4(38)05:32,4(38)07:21,3(32)+48,5
Spaarne 1 01:49,001:51,401:52,001:48,938.2 spm
33.DAVLuuk MaasJ1601:46,7(31)03:38,0(34)05:30,5(33)07:21,4(33)+48,6
Daventria 1 01:46,701:51,301:52,501:50,932.2 spm
34.HEMMark van DamJ1601:46,3(30)03:38,2(35)05:31,0(35)07:21,7(34)+48,9
Hemus 2 01:46,301:51,901:52,801:50,729.2 spm
35.WILFilip VergeerJ1601:46,9(35)03:39,5(37)05:31,5(36)07:23,0(35)+50,2
Willem III 5 01:46,901:52,601:52,001:51,435.0 spm
36.HOOSebbe FormaJ1601:46,7(31)03:38,7(36)05:30,9(34)07:23,5(36)+50,7
Hoop 3 01:46,701:52,001:52,201:52,536.7 spm
37.EEMOlivier van ZantenJ1601:45,4(27)03:35,7(28)05:29,3(32)07:24,9(37)+52,1
Eem 1 01:45,401:50,301:53,601:55,632.0 spm
38.ALPTies WiebingaJ1601:53,1(51)03:46,1(48)05:39,4(43)07:25,8(38)+53,0
Alphen 1 01:53,101:53,001:53,301:46,425.7 spm
39.EEMMax SmoorsJ1601:46,7(31)03:37,8(33)05:31,8(37)07:26,2(39)+53,4
Eem 2 01:46,701:51,101:54,001:54,537.2 spm
40.DAVTom AdriaanseJ1601:48,7(38)03:41,1(39)05:35,4(39)07:26,8(40)+54,0
Daventria 2 01:48,701:52,401:54,301:51,432.2 spm
41.HOOEmil HundJ1401:49,2(41)03:42,3(40)05:36,9(40)07:30,4(41)+57,6
Hoop 3 01:49,201:53,101:54,601:53,632.7 spm
42.SPALeendert van NielenJ1601:52,7(50)03:46,0(46)05:39,6(45)07:31,2(42)+58,4
Spaarne 3 01:52,701:53,301:53,601:51,633.2 spm
43.HEMIvo ZoomerJ1601:50,8(46)03:44,3(42)05:38,1(41)07:31,8(43)+59,0
Hemus 4 01:50,801:53,501:53,801:53,631.7 spm
44.WILOle WulffraatJ1601:50,5(44)03:44,7(43)05:39,4(43)07:32,0(44)+59,2
Willem III 6 01:50,501:54,201:54,701:52,632.7 spm
45.DDSWolf PeutzJ1601:52,1(48)03:46,0(46)05:39,9(46)07:32,2(45)+59,4
DDS 2 01:52,101:53,901:53,901:52,234.2 spm
46.DAVTjerk van VeldhuizenJ1601:49,0(39)03:43,1(41)05:38,3(42)07:34,5(46)+1:01,7
Daventria 3 01:49,001:54,101:55,201:56,235.0 spm
47.WILWillem van den EerenbeemtJ1601:49,8(42)03:44,8(44)05:40,9(47)07:35,7(47)+1:02,9
Willem III 8 01:49,801:55,001:56,101:54,835.2 spm
48.SPAGijs BaasJ1401:50,8(46)03:44,8(44)05:41,5(48)07:38,1(48)+1:05,3
Spaarne 2 01:50,801:54,001:56,701:56,731.0 spm
49.ALPSander NiemansJ1601:53,6(54)03:49,0(51)05:44,4(50)07:38,4(49)+1:05,6
Alphen 2 01:53,601:55,401:55,401:54,025.5 spm
50.ALPHugo NeijmanJ1601:50,2(43)03:46,5(49)05:43,0(49)07:40,2(50)+1:07,4
Alphen 3 01:50,201:56,301:56,501:57,129.0 spm
51.HEMPieter van SpronsenJ1401:53,4(52)03:50,3(54)05:47,4(54)07:41,3(51)+1:08,5
Hemus 1 01:53,401:56,901:57,101:53,835.7 spm
52.NAARuben MosJ1401:53,5(53)03:50,4(55)05:46,5(53)07:41,8(52)+1:09,0
Naarden 1 01:53,501:56,901:56,101:55,329.7 spm
53.DAVThada de BruijneJ1601:54,7(57)03:50,2(53)05:46,4(52)07:42,2(53)+1:09,4
Daventria 4 01:54,701:55,501:56,201:55,933.3 spm
54.WILThijs GeelsJ1601:50,5(44)03:46,5(49)05:44,4(50)07:43,2(54)+1:10,4
Willem III 7 01:50,501:56,001:57,901:58,932.5 spm
55.HOOThomas WesdorpJ1401:52,6(49)03:49,8(52)05:48,3(55)07:47,3(55)+1:14,5
Hoop 5 01:52,601:57,201:58,501:59,030.0 spm
56.RUYJulian CroesJ1601:54,2(56)03:51,3(56)05:49,9(56)07:47,5(56)+1:14,7
Ruyter 1 01:54,201:57,101:58,601:57,628.7 spm
57.WILKarel RietveldJ1601:54,8(58)03:53,7(57)05:52,5(57)07:48,2(57)+1:15,4
Willem III 9 01:54,801:58,901:58,801:55,733.7 spm
58.EEMJelle HupkesJ1401:55,3(59)03:56,1(59)05:56,3(58)07:54,2(58)+1:21,4
Eem 01:55,302:00,802:00,201:58,032.2 spm
59.WILEthan RegevJ1601:54,0(55)03:55,3(58)05:57,3(60)07:58,1(59)+1:25,3
Willem III 10 01:54,002:01,302:02,002:00,832.5 spm
60.NAADavid GambonJ1401:56,5(60)03:56,1(59)05:56,8(59)07:58,4(60)+1:25,6
Naarden 2 01:56,501:59,602:00,702:01,631.2 spm
61.AMSBickel BokelohJ1401:57,2(61)04:01,5(61)06:06,9(61)08:07,2(61)+1:34,4
Amstel 01:57,202:04,302:05,402:00,432.0 spm
62.RUYOlaf HogerwerfJ1602:07,1(64)04:15,2(64)06:20,1(64)08:17,5(62)+1:44,7
Ruyter 2 02:07,102:08,102:04,901:57,426.2 spm
63.SPABerend BeversJ1401:59,0(62)04:06,7(62)06:15,9(62)08:18,0(63)+1:45,2
Spaarne 1 01:59,002:07,702:09,102:02,137.2 spm
64.SPAZander BalhuizenJ1602:04,4(63)04:10,9(63)06:19,8(63)08:28,5(64)+1:55,7
Spaarne 5 02:04,402:06,502:08,902:08,634.0 spm
HEMLuuk van DeldenJ14   niet gestart
Hemus 2 
LAASjoerd HaniaJ16   niet gestart
Laak 
ALPFloor de JongJ16   niet gestart
Alphen 4