WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[011] J16 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WETBjorn Bakker01:35,1(1)03:12,9(1)04:52,1(1)06:32,8(1)
Wetterwille 01:35,101:37,801:39,201:40,832.2 spm
2.WILDirrik Maitland01:38,2(4)03:19,6(5)05:01,2(4)06:38,9(2)+6,1
Willem III 1 01:38,201:41,401:41,601:37,735.0 spm
3.WILDavid Luteijn01:39,0(8)03:19,8(6)05:00,1(3)06:39,1(3)+6,3
Willem III 2 01:39,001:40,801:40,301:39,136.5 spm
4.MAAGijs Eisma01:36,9(2)03:17,9(2)04:59,9(2)06:43,2(4)+10,4
Maas 2 01:36,901:41,001:42,001:43,330.9 spm
5.RICKoen de Gunst01:38,4(5)03:19,1(4)05:01,3(5)06:44,3(5)+11,5
RIC 2 01:38,401:40,701:42,201:43,033.7 spm
6.RICTristan Heeremans01:37,7(3)03:18,6(3)05:02,2(6)06:44,8(6)+12,0
RIC 3 01:37,701:40,901:43,601:42,532.5 spm
7.MAAJuan Poppeliers01:39,5(9)03:20,6(7)05:04,2(7)06:46,5(7)+13,7
Maas 1 01:39,501:41,101:43,601:42,438.2 spm
8.RICReinier Broekhuizen01:38,5(6)03:20,9(8)05:04,4(8)06:48,3(8)+15,5
RIC 1 01:38,501:42,401:43,501:44,030.5 spm
9.WILDaan Eggenkamp01:42,9(20)03:26,0(12)05:08,3(9)06:49,5(9)+16,7
Willem III 3 01:42,901:43,101:42,301:41,337.0 spm
10.HERRobbe van Hulst01:41,4(13)03:25,5(10)05:09,2(10)06:50,5(10)+17,7
Hertog 01:41,401:44,101:43,701:41,335.5 spm
11.LEYLeander Jansen01:41,1(11)03:25,3(9)05:10,4(11)06:52,4(11)+19,6
Leythe 3 01:41,101:44,201:45,101:41,930.2 spm
12.HEMCasper Osendarp01:43,9(22)03:29,8(21)05:12,7(16)06:53,6(12)+20,8
Hemus 1 01:43,901:45,901:42,901:40,830.7 spm
13.HEMPieter Wieringa01:42,6(19)03:27,5(18)05:11,8(13)06:53,9(13)+21,1
Hemus 3 01:42,601:44,901:44,301:42,032.5 spm
14.HOOReijer ter Laak01:42,1(16)03:26,6(15)05:11,4(12)06:54,8(14)+22,0
Hoop 1 01:42,101:44,501:44,801:43,536.5 spm
15.LEYSam Yates01:41,4(13)03:26,2(13)05:11,9(14)06:56,0(15)+23,2
Leythe 1 01:41,401:44,801:45,701:44,133.2 spm
16.SPAPer Blommers01:42,4(17)03:26,3(14)05:12,0(15)06:56,5(16)+23,7
Spaarne 4 01:42,401:43,901:45,701:44,633.0 spm
16.LEYZeno van Rijn01:41,4(13)03:27,2(17)05:12,8(18)06:56,5(16)+23,7
Leythe 2 01:41,401:45,801:45,601:43,730.0 spm
18.LEYGijs Tilli01:38,6(7)03:25,8(11)05:12,7(16)06:57,5(18)+24,7
Leythe 4 01:38,601:47,201:46,901:44,828.4 spm
19.NAUFlorian Groenewegen01:42,5(18)03:29,4(20)05:16,0(20)06:58,5(19)+25,7
Nautilus 1 01:42,501:46,901:46,601:42,433.2 spm
20.ZWOSil de Jong01:41,2(12)03:26,9(16)05:14,2(19)07:02,4(20)+29,6
Zwolsche 2 01:41,201:45,701:47,301:48,133.0 spm
21.NAUTijmen van der Zee01:43,9(22)03:31,5(22)05:19,5(22)07:08,6(21)+35,8
Nautilus 2 01:43,901:47,601:48,001:49,233.7 spm
22.PAMJoey van Hees Hesseling01:40,0(10)03:27,9(19)05:17,6(21)07:09,6(22)+36,8
Pampus 01:40,001:47,901:49,701:51,930.9 spm
23.ZWOJochem Wijnands01:46,1(25)03:34,1(24)05:23,3(23)07:10,8(23)+38,0
Zwolsche 1 01:46,101:48,001:49,201:47,431.0 spm
24.HOOLapo Hirschhofer01:43,8(21)03:33,1(23)05:23,7(24)07:14,0(24)+41,2
Hoop 2 01:43,801:49,301:50,601:50,332.7 spm
25.WILRoemer de Groot01:47,8(31)03:37,1(26)05:27,7(25)07:14,9(25)+42,1
Willem III 4 01:47,801:49,301:50,601:47,334.2 spm
26.SPAArthur Leffelaar01:49,0(33)03:40,4(32)05:32,4(32)07:21,3(26)+48,5
Spaarne 1 01:49,001:51,401:52,001:48,938.2 spm
27.DAVLuuk Maas01:46,7(27)03:38,0(28)05:30,5(27)07:21,4(27)+48,6
Daventria 1 01:46,701:51,301:52,501:50,932.2 spm
28.HEMMark van Dam01:46,3(26)03:38,2(29)05:31,0(29)07:21,7(28)+48,9
Hemus 2 01:46,301:51,901:52,801:50,729.2 spm
29.WILFilip Vergeer01:46,9(30)03:39,5(31)05:31,5(30)07:23,0(29)+50,2
Willem III 5 01:46,901:52,601:52,001:51,435.0 spm
30.HOOSebbe Forma01:46,7(27)03:38,7(30)05:30,9(28)07:23,5(30)+50,7
Hoop 3 01:46,701:52,001:52,201:52,536.7 spm
31.EEMOlivier van Zanten01:45,4(24)03:35,7(25)05:29,3(26)07:24,9(31)+52,1
Eem 1 01:45,401:50,301:53,601:55,632.0 spm
32.ALPTies Wiebinga01:53,1(42)03:46,1(40)05:39,4(36)07:25,8(32)+53,0
Alphen 1 01:53,101:53,001:53,301:46,425.7 spm
33.EEMMax Smoors01:46,7(27)03:37,8(27)05:31,8(31)07:26,2(33)+53,4
Eem 2 01:46,701:51,101:54,001:54,537.2 spm
34.DAVTom Adriaanse01:48,7(32)03:41,1(33)05:35,4(33)07:26,8(34)+54,0
Daventria 2 01:48,701:52,401:54,301:51,432.2 spm
35.SPALeendert van Nielen01:52,7(41)03:46,0(38)05:39,6(38)07:31,2(35)+58,4
Spaarne 3 01:52,701:53,301:53,601:51,633.2 spm
36.HEMIvo Zoomer01:50,8(39)03:44,3(35)05:38,1(34)07:31,8(36)+59,0
Hemus 4 01:50,801:53,501:53,801:53,631.7 spm
37.WILOle Wulffraat01:50,5(37)03:44,7(36)05:39,4(36)07:32,0(37)+59,2
Willem III 6 01:50,501:54,201:54,701:52,632.7 spm
38.DDSWolf Peutz01:52,1(40)03:46,0(38)05:39,9(39)07:32,2(38)+59,4
DDS 2 01:52,101:53,901:53,901:52,234.2 spm
39.DAVTjerk van Veldhuizen01:49,0(33)03:43,1(34)05:38,3(35)07:34,5(39)+1:01,7
Daventria 3 01:49,001:54,101:55,201:56,235.0 spm
40.WILWillem van den Eerenbeemt01:49,8(35)03:44,8(37)05:40,9(40)07:35,7(40)+1:02,9
Willem III 8 01:49,801:55,001:56,101:54,835.2 spm
41.ALPSander Niemans01:53,6(43)03:49,0(43)05:44,4(42)07:38,4(41)+1:05,6
Alphen 2 01:53,601:55,401:55,401:54,025.5 spm
42.ALPHugo Neijman01:50,2(36)03:46,5(41)05:43,0(41)07:40,2(42)+1:07,4
Alphen 3 01:50,201:56,301:56,501:57,129.0 spm
43.DAVThada de Bruijne01:54,7(46)03:50,2(44)05:46,4(44)07:42,2(43)+1:09,4
Daventria 4 01:54,701:55,501:56,201:55,933.3 spm
44.WILThijs Geels01:50,5(37)03:46,5(41)05:44,4(42)07:43,2(44)+1:10,4
Willem III 7 01:50,501:56,001:57,901:58,932.5 spm
45.RUYJulian Croes01:54,2(45)03:51,3(45)05:49,9(45)07:47,5(45)+1:14,7
Ruyter 1 01:54,201:57,101:58,601:57,628.7 spm
46.WILKarel Rietveld01:54,8(47)03:53,7(46)05:52,5(46)07:48,2(46)+1:15,4
Willem III 9 01:54,801:58,901:58,801:55,733.7 spm
47.WILEthan Regev01:54,0(44)03:55,3(47)05:57,3(47)07:58,1(47)+1:25,3
Willem III 10 01:54,002:01,302:02,002:00,832.5 spm
48.RUYOlaf Hogerwerf02:07,1(49)04:15,2(49)06:20,1(49)08:17,5(48)+1:44,7
Ruyter 2 02:07,102:08,102:04,901:57,426.2 spm
49.SPAZander Balhuizen02:04,4(48)04:10,9(48)06:19,8(48)08:28,5(49)+1:55,7
Spaarne 5 02:04,402:06,502:08,902:08,634.0 spm
LAASjoerd Hania   niet gestart
Laak 
ALPFloor de Jong   niet gestart
Alphen 4