WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[032] J14 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HOOChristian Wetzels01:38,4(1)03:26,6(1)05:15,3(1)07:01,9(1)
Hoop 1 01:38,401:48,201:48,701:46,732.7 spm
2.HOOLucas Wesdorp01:41,0(2)03:30,3(2)05:21,4(2)07:10,5(2)+8,6
Hoop 4 01:41,001:49,301:51,101:49,133.7 spm
3.RICJesse de Bruijn01:42,7(3)03:32,2(3)05:23,3(3)07:10,6(3)+8,7
RIC 01:42,701:49,501:51,101:47,332.0 spm
4.GOUHugo Slangen01:45,9(4)03:35,7(4)05:26,0(4)07:13,0(4)+11,1
Gouda 01:45,901:49,801:50,301:47,131.2 spm
5.HOOMerijn de Clercq Zubli01:46,8(5)03:36,2(5)05:26,0(4)07:15,6(5)+13,7
Hoop 2 01:46,801:49,401:49,801:49,634.8 spm
6.SPAJulian Binkhorst01:47,3(6)03:36,8(6)05:27,8(6)07:18,1(6)+16,2
Spaarne 3 01:47,301:49,501:51,001:50,234.7 spm
7.HOOEmil Hund01:49,2(7)03:42,3(7)05:36,9(7)07:30,4(7)+28,5
Hoop 3 01:49,201:53,101:54,601:53,632.7 spm
8.SPAGijs Baas01:50,8(8)03:44,8(8)05:41,5(8)07:38,1(8)+36,2
Spaarne 2 01:50,801:54,001:56,701:56,731.0 spm
9.HEMPieter van Spronsen01:53,4(10)03:50,3(10)05:47,4(10)07:41,3(9)+39,4
Hemus 1 01:53,401:56,901:57,101:53,835.7 spm
10.NAARuben Mos01:53,5(11)03:50,4(11)05:46,5(9)07:41,8(10)+39,9
Naarden 1 01:53,501:56,901:56,101:55,329.7 spm
11.HOOThomas Wesdorp01:52,6(9)03:49,8(9)05:48,3(11)07:47,3(11)+45,4
Hoop 5 01:52,601:57,201:58,501:59,030.0 spm
12.EEMJelle Hupkes01:55,3(12)03:56,1(12)05:56,3(12)07:54,2(12)+52,3
Eem 01:55,302:00,802:00,201:58,032.2 spm
13.NAADavid Gambon01:56,5(13)03:56,1(12)05:56,8(13)07:58,4(13)+56,5
Naarden 2 01:56,501:59,602:00,702:01,631.2 spm
14.AMSBickel Bokeloh01:57,2(14)04:01,5(14)06:06,9(14)08:07,2(14)+1:05,3
Amstel 01:57,202:04,302:05,402:00,432.0 spm
15.SPABerend Bevers01:59,0(15)04:06,7(15)06:15,9(15)08:18,0(15)+1:16,1
Spaarne 1 01:59,002:07,702:09,102:02,137.2 spm
HEMLuuk van Delden   niet gestart
Hemus 2