WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:30 - race 3 - Sporthallen Zuid - J14, J16 2000 meter

baancodeploeg
slag
veld
[1]SPAJulian BinkhorstJ14
Spaarne 3
[2]RICJesse de BruijnJ14
RIC
[3]NAARuben MosJ14
Naarden 1
[4]NAADavid GambonJ14
Naarden 2
[5]HOOChristian WetzelsJ14
Hoop 1
[6]HEMLuuk van DeldenJ14
Hemus 2
[7]HERRobbe van HulstJ16
Hertog
[8]LEYSam YatesJ16
Leythe 1
[9]NAUFlorian GroenewegenJ16
Nautilus 1
[10]HOOReijer ter LaakJ16
Hoop 1
[11]HEMPieter WieringaJ16
Hemus 3
[12]WILDaan EggenkampJ16
Willem III 3
[13]RICReinier BroekhuizenJ16
RIC 1
[14]WILDirrik MaitlandJ16
Willem III 1
[15]MAAGijs EismaJ16
Maas 2
[16]WETBjorn BakkerJ16
Wetterwille
[17]WILDavid LuteijnJ16
Willem III 2
[18]RICKoen de GunstJ16
RIC 2
[19]RICTristan HeeremansJ16
RIC 3
[20]MAAJuan PoppeliersJ16
Maas 1
[21]LEYGijs TilliJ16
Leythe 4
[22]ZWOSil de JongJ16
Zwolsche 2
[24]LAASjoerd HaniaJ16
Laak
[25]GOUHugo SlangenJ14
Gouda
[26]SPAGijs BaasJ14
Spaarne 2
[27]HOOEmil HundJ14
Hoop 3
[28]HOOMerijn de Clercq ZubliJ14
Hoop 2
[29]HOOLucas WesdorpJ14
Hoop 4
[30]HEMPieter van SpronsenJ14
Hemus 1
[31]DDSWolf PeutzJ16
DDS 2
[32]WILRoemer de GrootJ16
Willem III 4
[33]WILOle WulffraatJ16
Willem III 6
[34]HOOLapo HirschhoferJ16
Hoop 2
[35]NAUTijmen van der ZeeJ16
Nautilus 2
[36]WILFilip VergeerJ16
Willem III 5
[37]PAMJoey van Hees HesselingJ16
Pampus
[38]SPAPer BlommersJ16
Spaarne 4
[39]ALPFloor de JongJ16
Alphen 4
[40]ZWOJochem WijnandsJ16
Zwolsche 1
[41]LEYZeno van RijnJ16
Leythe 2
[42]HEMCasper OsendarpJ16
Hemus 1
[43]LEYLeander JansenJ16
Leythe 3
[44]EEMOlivier van ZantenJ16
Eem 1
[45]HEMMark van DamJ16
Hemus 2
[46]EEMMax SmoorsJ16
Eem 2
[47]SPAArthur LeffelaarJ16
Spaarne 1
[48]HOOSebbe FormaJ16
Hoop 3
[49]SPABerend BeversJ14
Spaarne 1
[50]EEMJelle HupkesJ14
Eem
[51]HOOThomas WesdorpJ14
Hoop 5
[52]AMSBickel BokelohJ14
Amstel
[56]RUYOlaf HogerwerfJ16
Ruyter 2
[57]WILWillem van den EerenbeemtJ16
Willem III 8
[58]WILThijs GeelsJ16
Willem III 7
[59]ALPSander NiemansJ16
Alphen 2
[60]DAVTjerk van VeldhuizenJ16
Daventria 3
[61]DAVTom AdriaanseJ16
Daventria 2
[62]HEMIvo ZoomerJ16
Hemus 4
[63]ALPTies WiebingaJ16
Alphen 1
[64]DAVThada de BruijneJ16
Daventria 4
[65]DAVLuuk MaasJ16
Daventria 1
[66]SPALeendert van NielenJ16
Spaarne 3
[67]ALPHugo NeijmanJ16
Alphen 3
[68]RUYJulian CroesJ16
Ruyter 1
[69]WILKarel RietveldJ16
Willem III 9
[70]WILEthan RegevJ16
Willem III 10
[71]SPAZander BalhuizenJ16
Spaarne 5