za 13:45 - Race 19 - J16 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC 201:41,0(6)03:28,2(4)05:13,9(2)06:58,9(1)
Jeppe Broek 01:41,001:47,201:45,701:45,033,2 spm
2.DIEDiep01:36,5(1)03:24,0(1)05:13,8(1)07:03,0(2)+4,1
Daimen Muller 01:36,501:47,501:49,801:49,334,3 spm
3.HOOHoop 501:40,9(5)03:27,5(3)05:16,5(3)07:03,5(3)+4,6
Neo Festen 01:40,901:46,601:49,001:47,031,5 spm
4.NAUNautilus01:38,7(3)03:25,6(2)05:17,5(4)07:09,6(4)+10,7
Tygo Rompa 01:38,701:46,901:51,901:52,130,1 spm
5.TROTromp 201:43,9(9)03:33,3(8)05:23,3(6)07:11,4(5)+12,5
Wout Kruithof 01:43,901:49,401:50,001:48,134,2 spm
6.AMSAmstel 201:46,3(12)03:34,1(9)05:23,0(5)07:12,3(6)+13,4
Will Rabalais 01:46,301:47,801:48,901:49,427,5 spm
7.HEMHemus 701:47,9(22)03:38,4(16)05:29,0(12)07:14,2(7)+15,3
Boris van Geest 01:47,901:50,501:50,601:45,229,2 spm
8.HOOHoop 801:45,9(11)03:35,5(11)05:25,6(8)07:14,7(8)+15,8
Ophir Gautier 01:45,901:49,601:50,101:49,133,2 spm
8.RICRIC 401:39,2(4)03:29,4(5)05:23,5(7)07:14,7(8)+15,8
Antonie Tilanus 01:39,201:50,201:54,101:51,334,4 spm
10.JASJason 101:46,8(15)03:35,3(10)05:26,3(10)07:17,9(10)+19,0
Nikolai van den Dungen 01:46,801:48,501:51,001:51,534,2 spm
11.WILWillem III 701:47,3(19)03:37,9(14)05:30,1(14)07:18,0(11)+19,1
Klaas Baud 01:47,301:50,601:52,201:48,032,5 spm
12.DDSDDS 101:42,8(8)03:32,9(6)05:25,6(8)07:18,5(12)+19,6
Mees Halkes 01:42,801:50,101:52,701:52,932,0 spm
13.NAANaarden 201:48,3(23)03:37,6(13)05:28,7(11)07:18,9(13)+20,0
Casper Pronk van Hoogeveen 01:48,301:49,301:51,101:50,333,5 spm
14.AMSAmstel 701:50,0(31)03:39,4(17)05:30,0(13)07:20,6(14)+21,7
Felix Rolin 01:50,001:49,401:50,601:50,631,0 spm
14.AMSAmstel 301:49,0(25)03:41,0(24)05:31,9(18)07:20,6(14)+21,7
Connor van Rooij 01:49,001:52,001:50,901:48,730,2 spm
16.ALKAlkmaarsche01:49,7(30)03:39,7(18)05:30,8(17)07:22,7(16)+23,8
Auke Kloosterman 01:49,701:50,001:51,101:52,033,5 spm
17.TROTromp 601:46,9(16)03:38,1(15)05:30,2(15)07:24,5(17)+25,6
Carel van Daelen 01:46,901:51,201:52,101:54,432,2 spm
18.WILWillem III 901:47,0(17)03:39,7(18)05:33,5(21)07:25,9(18)+27,0
Ben van den Eerenbeemt 01:47,001:52,701:53,801:52,333,5 spm
19.NAANaarden 601:47,1(18)03:39,9(20)05:32,7(20)07:26,3(19)+27,4
Tije Korteweg 01:47,101:52,801:52,801:53,634,5 spm
20.HOOHoop 601:52,5(41)03:43,5(31)05:36,7(25)07:26,6(20)+27,7
Raoul Wollaert 01:52,501:51,001:53,201:49,831,2 spm
21.TROTromp 901:52,9(43)03:46,3(38)05:38,9(28)07:27,5(21)+28,6
Jonas Mulder 01:52,901:53,401:52,601:48,632,0 spm
22.PAMPampus 101:52,2(40)03:46,9(39)05:40,9(33)07:27,8(22)+28,9
Ruben Blokhuis 01:52,201:54,701:54,001:46,930,2 spm
23.SPASpaarne 401:47,3(19)03:40,4(22)05:35,7(22)07:28,9(23)+30,0
Maarten Leegstra 01:47,301:53,101:55,301:53,130,5 spm
24.LEYLeythe 301:46,6(14)03:36,6(12)05:32,3(19)07:29,4(24)+30,5
David de Groot 01:46,601:50,001:55,701:57,229,2 spm
25.HEMHemus 601:49,3(26)03:43,4(30)05:37,2(26)07:30,9(25)+32,0
Jonathan Kernkamp 01:49,301:54,101:53,801:53,830,7 spm
26.TROTromp 701:49,5(28)03:41,5(25)05:36,2(24)07:31,1(26)+32,2
Daan Meinardi 01:49,501:52,001:54,701:54,932,5 spm
27.NAANaarden 701:50,7(35)03:45,0(34)05:39,8(30)07:31,5(27)+32,6
Huib Wibbelink 01:50,701:54,301:54,801:51,730,5 spm
28.TROTromp 801:46,3(12)03:40,3(21)05:36,1(23)07:32,2(28)+33,3
Tijmen van der Schaar 01:46,301:54,001:55,801:56,132,0 spm
29.WILWillem III 1301:42,4(7)03:33,0(7)05:30,7(16)07:32,4(29)+33,5
Louis Dercon 01:42,401:50,601:57,702:01,734,0 spm
29.NAANaarden 1101:50,5(33)03:44,1(33)05:39,5(29)07:32,4(29)+33,5
Olaf Schippers 01:50,501:53,601:55,401:52,930,0 spm
31.WILWillem III 1201:49,6(29)03:42,4(27)05:37,7(27)07:33,4(31)+34,5
Dirrik Maitland 01:49,601:52,801:55,301:55,832,5 spm
32.JASJason 201:50,6(34)03:45,2(35)05:40,1(31)07:35,8(32)+36,9
Georg Vasiliev 01:50,601:54,601:54,901:55,636,5 spm
33.WILWillem III 1001:51,5(37)03:46,2(37)05:41,7(35)07:38,0(33)+39,1
Nahuel Verstegen 01:51,501:54,701:55,501:56,330,2 spm
34.LEYLeythe 401:50,3(32)03:46,1(36)05:43,3(37)07:38,1(34)+39,2
Max Waterreus 01:50,301:55,801:57,201:54,933,5 spm
35.WILWillem III 1101:49,3(26)03:43,6(32)05:40,2(32)07:39,0(35)+40,1
Diede Beishuizen 01:49,301:54,301:56,601:58,830,5 spm
36.AMSAmstel 401:52,7(42)03:48,6(41)05:45,2(38)07:40,4(36)+41,5
Merlijn Kools 01:52,701:55,901:56,601:55,231,5 spm
37.WILWillem III 601:48,6(24)03:42,6(28)05:41,2(34)07:40,5(37)+41,6
Ole Kuppens 01:48,601:54,001:58,601:59,332,7 spm
38.NAANaarden 401:51,3(36)03:49,2(42)05:49,2(41)07:42,8(38)+43,9
Paul Heinen 01:51,301:57,902:00,001:53,533,0 spm
39.SPASpaarne 301:47,4(21)03:42,2(26)05:42,6(36)07:45,3(39)+46,4
Pieter van Mourik 01:47,401:54,802:00,402:02,635,4 spm
40.NAANaarden 1201:54,6(45)03:54,5(46)05:53,7(44)07:49,0(40)+50,1
Teun Smoors 01:54,601:59,901:59,201:55,330,5 spm
41.WILWillem III 801:51,8(39)03:48,0(40)05:48,6(40)07:50,4(41)+51,5
Olivier de Hertog 01:51,801:56,202:00,602:01,833,5 spm
42.TROTromp 1101:53,3(44)03:52,5(43)05:50,2(43)07:50,7(42)+51,8
Wouter Siezen 01:53,301:59,201:57,702:00,531,7 spm
43.AMSAmstel 501:45,7(10)03:43,3(29)05:49,2(41)07:51,5(43)+52,6
Gijs Willems 01:45,701:57,602:05,902:02,330,1 spm
44.PAMPampus 401:57,7(47)03:55,5(47)05:54,6(46)07:52,7(44)+53,8
Finn van der Scheer 01:57,701:57,801:59,101:58,131,5 spm
45.TROTromp 1201:51,7(38)03:53,4(44)05:55,1(47)07:52,9(45)+54,0
Daan Lyklema 01:51,702:01,702:01,701:57,831,9 spm
46.NAANaarden 501:55,2(46)03:53,4(44)05:54,0(45)07:56,8(46)+57,9
Floris Keune 01:55,201:58,202:00,602:02,831,7 spm
47.PAMPampus 301:38,3(2)03:40,6(23)05:46,7(39)08:00,3(47)+1:01,4
Rafe Reinacher 01:38,302:02,302:06,102:13,631,7 spm
48.MWCMaastrichtsche01:58,7(48)04:01,8(48)06:06,2(48)08:07,4(48)+1:08,5
Thomas Mans 01:58,702:03,102:04,402:01,131,5 spm
49.NAANaarden 902:02,7(49)04:07,5(49)06:14,2(49)08:20,2(49)+1:21,3
Willem Gribnau 02:02,702:04,802:06,702:06,032,0 spm
HOOHoop 7   niet gestart
Tim Kleijwegt 
NAANaarden 8   niet gestart
Louis Dasselaar