[005] HSB: 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll 101:29,8(1)03:00,1(1)04:30,0(1)05:58,4(1)
Wibout Rustenburg 01:29,801:30,301:29,901:28,435,7 spm
2.TRITriton01:31,2(7)03:02,9(2)04:34,5(2)06:04,2(2)+5,8
Jakub Grabmuller 01:31,201:31,701:31,601:29,637,7 spm
3.GYAGyas 301:30,9(4)03:03,3(5)04:35,0(4)06:04,5(3)+6,1
Ties Talsma 01:30,901:32,401:31,701:29,534,5 spm
4.LAGLaga 401:30,9(4)03:03,6(6)04:36,6(7)06:07,3(4)+8,9
Wouter van der Meer 01:30,901:32,701:33,001:30,735,5 spm
5.THEThêta 101:30,5(3)03:02,9(2)04:34,8(3)06:07,9(5)+9,5
Guido de Ruiter 01:30,501:32,401:31,901:33,135,2 spm
6.NJONjord 101:31,6(8)03:04,3(8)04:38,6(9)06:08,2(6)+9,8
Niels Boonstra 01:31,601:32,701:34,301:29,536,0 spm
7.NJONjord 201:30,4(2)03:02,9(2)04:35,9(5)06:09,2(7)+10,8
Dolf Rutten 01:30,401:32,501:33,001:33,336,3 spm
8.AEGAegir 301:31,8(9)03:04,9(9)04:37,7(8)06:10,7(8)+12,3
Willem van soest 01:31,801:33,101:32,801:33,033,3 spm
9.AEGAegir 101:32,3(14)03:05,0(10)04:38,7(10)06:10,9(9)+12,5
Ben Bakker 01:32,301:32,701:33,701:32,332,2 spm
10.AEGAegir 201:31,8(9)03:04,1(7)04:36,5(6)06:11,2(10)+12,8
Martijn Fluitman 01:31,801:32,301:32,401:34,733,0 spm
11.LEYLeythe 201:32,3(14)03:05,8(13)04:40,3(12)06:12,5(11)+14,1
Jasper Joordens 01:32,301:33,501:34,501:32,335,7 spm
12.LEYLeythe 101:31,9(11)03:05,5(12)04:40,2(11)06:12,7(12)+14,3
Finn Florijn 01:31,901:33,601:34,701:32,633,5 spm
13.SKASkadi 501:31,9(11)03:06,8(15)04:41,4(14)06:13,7(13)+15,3
Nicholas Akerboom 01:31,901:34,901:34,601:32,432,7 spm
13.GYAGyas 401:33,4(17)03:07,4(17)04:41,3(13)06:13,7(13)+15,3
Kimo Berenschot 01:33,401:34,001:33,901:32,435,5 spm
15.AEGAegir 601:33,9(20)03:09,0(20)04:43,0(19)06:15,3(15)+16,9
David Kruijning 01:33,901:35,101:34,001:32,333,7 spm
16.AEGAegir 701:33,1(16)03:07,0(16)04:41,7(15)06:15,4(16)+17,0
Vaughan van Inge 01:33,101:33,901:34,701:33,734,0 spm
17.VIDVidar01:34,2(21)03:08,3(18)04:42,4(18)06:17,6(17)+19,2
Bernardo Boggian 01:34,201:34,101:34,101:35,330,7 spm
18.GYAGyas 201:31,0(6)03:05,4(11)04:42,0(16)06:17,8(18)+19,4
Niels Brugge 01:31,001:34,401:36,601:35,832,2 spm
19.SKOSkøll 201:32,2(13)03:06,4(14)04:42,3(17)06:18,5(19)+20,1
Joris Moerman 01:32,201:34,201:35,901:36,234,0 spm
20.GYAGyas 101:33,7(19)03:08,7(19)04:44,2(20)06:18,7(20)+20,3
Axel Boomgaard 01:33,701:35,001:35,501:34,532,5 spm
21.THEThêta 201:35,2(28)03:11,0(25)04:46,3(25)06:18,8(21)+20,4
Robert Tiemeijer 01:35,201:35,801:35,301:32,536,0 spm
22.OKEOkeanos01:34,8(24)03:11,1(27)04:45,2(21)06:19,9(22)+21,5
Tijl Rombout 01:34,801:36,301:34,101:34,734,7 spm
23.SKASkadi 101:34,6(23)03:09,9(22)04:45,7(22)06:20,3(23)+21,9
Ruben van Streun 01:34,601:35,301:35,801:34,636,7 spm
24.AEGAegir 801:34,8(24)03:10,2(23)04:46,0(23)06:20,7(24)+22,3
sjoerd Rootliep 01:34,801:35,401:35,801:34,633,0 spm
25.LAGLaga 201:36,0(31)03:11,8(29)04:47,3(26)06:21,5(25)+23,1
Jelle Freund 01:36,001:35,801:35,501:34,132,7 spm
25.LAGLaga 101:35,3(29)03:11,5(28)04:47,8(29)06:21,5(25)+23,1
Koen de Koningh 01:35,301:36,201:36,301:33,835,5 spm
27.LAGLaga 301:35,1(27)03:11,0(25)04:47,4(28)06:22,1(27)+23,7
Daan van Haasteren 01:35,101:35,901:36,401:34,734,7 spm
28.LAGLaga 701:33,5(18)03:09,1(21)04:46,1(24)06:24,5(28)+26,1
Lodewijk Tilanus 01:33,501:35,601:37,001:38,533,7 spm
29.LAGLaga 501:35,4(30)03:12,4(31)04:49,6(30)06:25,5(29)+27,1
Koen Reith 01:35,401:37,001:37,201:35,933,0 spm
30.THEThêta 401:36,8(34)03:15,2(35)04:52,2(34)06:27,4(30)+29,0
Job Van Der Worp 01:36,801:38,401:37,001:35,233,2 spm
31.THEThêta 501:36,0(31)03:13,9(33)04:51,7(32)06:27,8(31)+29,4
Ruben Vreugdenhil 01:36,001:37,901:37,801:36,133,0 spm
32.AEGAegir 1101:36,8(34)03:14,2(34)04:51,8(33)06:28,2(32)+29,8
Koen Kakes 01:36,801:37,401:37,601:36,432,7 spm
33.AEGAegir 401:34,5(22)03:10,3(24)04:47,3(26)06:29,0(33)+30,6
Alexander Schraa 01:34,501:35,801:37,001:41,732,2 spm
34.THEThêta 301:36,3(33)03:13,0(32)04:51,6(31)06:30,7(34)+32,3
Oscar Geerars 01:36,301:36,701:38,601:39,133,0 spm
35.SKASkadi 201:37,4(36)03:16,2(36)04:56,1(36)06:33,1(35)+34,7
Sebastiaan Pach 01:37,401:38,801:39,901:36,934,2 spm
36.THEThêta 601:34,9(26)03:11,9(30)04:52,2(34)06:33,9(36)+35,5
Pelle Krol 01:34,901:37,001:40,301:41,732,7 spm
37.SKASkadi 401:38,9(38)03:18,9(37)04:59,8(37)06:41,8(37)+43,4
Willem jaap van der Hoek 01:38,901:40,001:40,901:42,136,5 spm
38.AEGAegir 1001:37,7(37)03:19,0(38)05:01,8(38)06:43,1(38)+44,7
Paul Zwanikken 01:37,701:41,301:42,801:41,331,2 spm
39.SKASkadi 601:42,5(39)03:24,3(39)05:06,0(39)06:45,1(39)+46,7
Pieter Labaar 01:42,501:41,801:41,701:39,137,0 spm
40.WEEWeesp01:46,0(40)03:35,4(40)05:31,7(40)07:29,4(40)+1:31,0
David van der Zande 01:46,001:49,401:56,301:57,628,0 spm
SPASpaarne------niet gefinisht
Gijs Schwarz